Philadelphia Eagles - New Orleans Saints

több mint 1 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Hat ezt a 3&16t azert beneztek majdnem.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt egy FGt most sikerült engednünk a világvègèről....lassan az O is elkezdhetnè a meccset 😒
több mint 1 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Baszki elit iranyitot csinálunk ebből a vörösből
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 5 815
Hetek óta szívják a csapatok ezeket a Hill-játèkokat. Na most vagy Hill fejlődött agyban - passzban, vagy csesznek a csapatok készülni rá.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben Sweat nyaksèrülèssel a kórházban 😔😔😔
több mint 1 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Erre ramentem vna..
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
arcoskodunk hogy 3. és 1-re qb sneak 100%, erre bohóckodunk, kibaszott vicc, végre egy meccs aminek van tétje és ez megy

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
csipkelli 3 272
Faszomat, miért nem a páncélautó?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na vègre ès ott az NFL törtènelem 4 10 sackes játèkos!!! Ezèrt èrthetlen ez a szrakodas
több mint 1 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Na van vmi D-re emlekezteto dolog
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
na ennyivel jobb egy 3. és 6 mint egy 2. és 11, nem is értem...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Illene lassan egy 3.t kivedekezni
Tdog
ez ma nem az a meccs, ezzel a védelemmel kár a playoff
eaglesmcnabb
A Titans ellen megvolt a nagy győzelem azzal nekünk elèg is volt a szezon főleg a Dnek... hogy az a....
több mint 1 éve
csipkelli 3 272
Illene lassan egy 3.t kivedekezni
Tdog
Majd ha 3. és 30 lesz. Oh wait.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Illene lassan egy 3.t kivedekezni
Tdog
ez ma nem az a meccs, ezzel a védelemmel kár a playoff

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Illene lassan egy 3.t kivedekezni
több mint 1 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Na kapjuk össze magunkat egy gyors stop aztán futás ezerrel
több mint 1 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Zseniális drive volt ...
dande2
Legalább nem adtuk el😆

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 1 éve
csipkelli 3 272
Fasza, jöhet vissza megpusztulni a védelem egy 20 játékos drive-ban.
több mint 1 éve
Tdog Atlanta Falcons 653
Hat ezt nem hiszem el.. nehogy mar ez a saints oktasson..
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zseniális drive volt ...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reddickkel megint nem azt játszarjuk amit kell berakjuk zónázni vagy a falba 1v1be ahelyett hogy csak simán blitzeltetnènk... zseniális...
több mint 1 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Commanders folyamatosan ilyen driveokkal szopatott minket. Remélem itt nem ez lesz.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 1 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Sziasztok! Who Dat!
Jo ez a Taysom show 🍾🍾🍾



több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak a szöveg megy a Dben semmi mas....
több mint 1 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
3&6 helyett miért 2&11??