Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens

1 feliratkozó

több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 165 — Tyrone Creek
stream, hd, karácsony

 www.youtube.com/watch?v=SGXHBpSa5jw&feature=youtu.be
több mint 7 éve
red5 New England Patriots 521
Azért nagyon várok egy igazi Big BEN escape-t.

őlég vót
több mint 7 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 268
Jó estét és boldog karácsonyt mindenkinek.!

Tekintettel, hogy a Colts kizakózott, felszálltam a Steelers bandwagon-ra (a kopasz Luckot lecseréltem kopasz Roethlisbergerre, mielőtt valaki betámadna a bunkóságomért, csak signature).

Remélem a rangadó + karácsony este + csak egy meccs van az NFL-ben egyidőben képlet = Playoff hangulatú meccskövető!

Go Steelers! (Edgar Allan Poe is dead!)

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Sziasztok! Boldog karácsonyt mindenkinek! Bár nem tartozom egyik csapat táborába sem, már én is tűkön ülve várom ezt a rangadót, remek meccs elé nézünk! Jó szurkolást, mindenkinek, ha befogad a két csapat tábora, végigkövetem itt veletek az eseményeket! Üdv 😊

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 630
Lenne valakinek esetleg egy youtubes linkje a meccshez? 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 530
Szép, jó estét és Boldog Karácsonyt!
Nyilván remek meccs lesz. Nekünk Ravens és Steelers fanoknak biztosan, de talán senki nem unatkozik majd.
(Bár tudnék értékelni egy 43-23-as győzelmet, de nem látok rá esélyt)
több mint 7 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 247
nem is lehetne jobb es izgalmasabb a veghajra 😊
A ma esti meccsnel csak egy Pats elleni konfdonto, vagy egy Dallas elleni SB lenne erdekesebb! Meg 1 ora...
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 176 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
22:30, sport2
STREAM

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal