Pittsburgh Steelers - Cleveland Browns

több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Jól van gyerekek én átkapcsolok a Cseh 2-re, hát ha lesz Fitzmagic a cicák ellen!
steelwolf
Én is azt remélem.
bcsarli
Nem számít, a Cicák nem ellenfelek idén (sem). A Ravens a fontos, nekünk rájuk kell figyelni.
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
grat!

több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Na jó pihit mindenkinek!
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jól van gyerekek én átkapcsolok a Cseh 2-re, hát ha lesz Fitzmagic a cicák ellen!
steelwolf
Én is azt remélem.

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
juhé garbage time TD

több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Nagyon jó ahogy a nép élteti Connert
Tibi76
Üzenet Bell-nek
bcsarli
Ezek után is lehet jönni itt a kell nekünk Bell szöveggel. Továbbra is mosolygok ezen, mert azért nem ő az egyetlen aki képes erre. Sokat akar a szarka aztán a végén nem bírja a farka. Nagypénzt kaphat de nem itt ezek után tuti.
prérifarkas
Azért nyugodtabb vagyok ha visszajön 1.-én, mert sérülés bármikor lehet (ne legyen). Plusz Ők ketten halálos páros lennének bárki ellen. Tudnak futni, elkapni, nagyon lehetne velük keverni a kártyát.
bcsarli
Tulajdonosként nem adnék neki lehetőséget, amúgy igen igazad van, de akkor is megmutatnám ki az aki a pénzt adja, mert aki fizeti a kalácsot az mondja a tutit.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jól van gyerekek én átkapcsolok a Cseh 2-re, hát ha lesz Fitzmagic a cicák ellen!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 653
Szerencsétlen fantasy ellenfelemnek van összesen 36.3 pontja 6 játékosból. Nekem Conner hozott egymaga 35.70-et 😊
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nagyon jó ahogy a nép élteti Connert
Tibi76
Üzenet Bell-nek
bcsarli
Ezek után is lehet jönni itt a kell nekünk Bell szöveggel. Továbbra is mosolygok ezen, mert azért nem ő az egyetlen aki képes erre. Sokat akar a szarka aztán a végén nem bírja a farka. Nagypénzt kaphat de nem itt ezek után tuti.
prérifarkas
Azért nyugodtabb vagyok ha visszajön 1.-én, mert sérülés bármikor lehet (ne legyen). Plusz Ők ketten halálos páros lennének bárki ellen. Tudnak futni, elkapni, nagyon lehetne velük keverni a kártyát.
bcsarli
..álá Saints!
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nagyon jó ahogy a nép élteti Connert
Tibi76
Üzenet Bell-nek
bcsarli
Ezek után is lehet jönni itt a kell nekünk Bell szöveggel. Továbbra is mosolygok ezen, mert azért nem ő az egyetlen aki képes erre. Sokat akar a szarka aztán a végén nem bírja a farka. Nagypénzt kaphat de nem itt ezek után tuti.
prérifarkas
Azért nyugodtabb vagyok ha visszajön 1.-én, mert sérülés bármikor lehet (ne legyen). Plusz Ők ketten halálos páros lennének bárki ellen. Tudnak futni, elkapni, nagyon lehetne velük keverni a kártyát.

több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Nagyon jó ahogy a nép élteti Connert
Tibi76
Üzenet Bell-nek
bcsarli
Ezek után is lehet jönni itt a kell nekünk Bell szöveggel. Továbbra is mosolygok ezen, mert azért nem ő az egyetlen aki képes erre. Sokat akar a szarka aztán a végén nem bírja a farka. Nagypénzt kaphat de nem itt ezek után tuti.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
azt se tudja a defense hanyadikán van elseje
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Csak találjon már végre egy fodrászt a fiú...
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
szép volt jó volt

több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Je suis Bell
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nagyon jó ahogy a nép élteti Connert
Tibi76
Üzenet Bell-nek

több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
100 fölött, scrimmage meg 182
fcancellara
és már 190
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nagyon jó ahogy a nép élteti Connert
Tibi76
Plusz abból amit kiraktak az előbb látjuk hogy ki volt a csapat kerékkötője 😊

több mint 5 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
100 fölött, scrimmage meg 182
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Én már megint sajnálom a Brownst 😕
több mint 5 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Nagyon jó ahogy a nép élteti Connert

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Conner sisakban nekem olyan egy kicsit mint Ward volt.

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Semmi nincs ebbe az offensebe ... Chubb fut egy first downt - Chubb fut 2 yardot - kötelező szélső screen mert erre van idő de ezeket folyton leveszik - 3 és hosszú ra meg vagy sack vagy semmi

Mindezek ellenére hue-t kell deportálni Clevelandből és nem Haleyt

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
teljesen impotens támadójáték
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Landry-t szépen levesszük eddig.