Pittsburgh Steelers - Miami Dolphins

1 feliratkozó

több mint 7 éve
Csita Dallas Cowboys 329
Stream :----->  www.youtube.com/watch?v=uvek8d8hWe0
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Minek passzol BB?

több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Kinek kell Lisa Ann, mikor a volt Angoltanárom szingli?
Coolearie
Illusztráció nélkül azt sem hiszem el, amit kérdezel. Szóval képet kérünk!
több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
haljanak ki ezek a feket-sárgák
Ventura
Ezt most komolyan gondolod?
prérifarkas
vszeg egy kobrát szopogató cigány a srác a szókészletéből ítélve
gedam
Mit cigányozol, te kutyafejűe magyar, te!
balintbaba
Hopp, egyetlen csapat meccsén sincs olyan szintű trash talk, mint nálunk. IMÁDOM A CSAPATOM, de még jobban az eredménykövetőt. 😀
Cypress
Mintha magyar focimeccsen lennék - és én pont ezért rühellem a (magyar) focit. Mert ott 3 ember is anyázik, kint meg 80000 tud kultúráltan szórakozni. Hungarikum ez is, legyünk büszke fszkalapok
Paradoxon_MIA
Ne gondold azért, hogy ott nincs egy rakás suttyó paraszt 😊
Jakehomer
Csak a londoni meccsekről van némi tapasztalat (7 összesen) - oda ki mertem vinni az 1 majd 2 éves fiamat is. Nem ő volt az egyetlen kiskölyök. Lehet vannak, de ott nem úgy láttam, hogy menő ostobának és gyökérnek lenni.
Paradoxon_MIA
Mondjuk én eddig Premier League meccseken voltam Londonban, ott sem jellemző, de azért van bekiabálás, főleg a sporinak. 😀
Volford
Az más 😊 De az nem a nézők között, egymás ellen van, nem egymást bszogatják/verik, mert más csapatot szeret. A bíró valakinek mindig ellenség 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
haljanak ki ezek a feket-sárgák
Ventura
Ezt most komolyan gondolod?
prérifarkas
vszeg egy kobrát szopogató cigány a srác a szókészletéből ítélve
gedam
Mit cigányozol, te kutyafejűe magyar, te!
balintbaba
Hopp, egyetlen csapat meccsén sincs olyan szintű trash talk, mint nálunk. IMÁDOM A CSAPATOM, de még jobban az eredménykövetőt. 😀
Cypress
Mintha magyar focimeccsen lennék - és én pont ezért rühellem a (magyar) focit. Mert ott 3 ember is anyázik, kint meg 80000 tud kultúráltan szórakozni. Hungarikum ez is, legyünk büszke fszkalapok
Paradoxon_MIA
Ne gondold azért, hogy ott nincs egy rakás suttyó paraszt 😊
Jakehomer
Csak a londoni meccsekről van némi tapasztalat (7 összesen) - oda ki mertem vinni az 1 majd 2 éves fiamat is. Nem ő volt az egyetlen kiskölyök. Lehet vannak, de ott nem úgy láttam, hogy menő ostobának és gyökérnek lenni.
Paradoxon_MIA
Hasonló idős az én fiam is, az ősszel gondolkoztam meccs közben, hogy ha egy év múllva még lesz nb2 majd kihozom őt is. Aztán robbantak a hanggránátok és jött 5 perc anyázás. Szóval inkább talán mégsem 😀 mennyeiről van szó amúgy



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Na léptem, találkozunk a második meccsen, remélem hasonlóan jó hangulatban! 😀 grat Vasas fanok!
Volford
5-0
Coolearie
Kösz, ez így jól esett 😀 Grat utólag is
Volford
Bármikor😀

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 213 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez most egy két rúgós felállásból elkövetett onside kick volt?
Kampman
MISDIRECTION

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Kinek kell Lisa Ann, mikor a volt Angoltanárom szingli?
Coolearie
Alapból kinek kell egy szarrá kúrt 50 éves nő? 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Kinek kell Lisa Ann, mikor a volt Angoltanárom szingli?
Coolearie
róla fotót kérünk közölni 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kicsit belassultam, de szerintem győztünk. Legalábbis már nem izgulok annyira. 😊 Kár a hit-ért, anélkül tökéletes meccs lenne.

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Na léptem, találkozunk a második meccsen, remélem hasonlóan jó hangulatban! 😀 grat Vasas fanok!
Volford
5-0
Coolearie
Kösz, ez így jól esett 😀 Grat utólag is

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Kinek kell Lisa Ann, mikor a volt Angoltanárom szingli?

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
Ez most egy két rúgós felállásból elkövetett onside kick volt?
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Ő itt Ventura.
Ventura Dolphins fan.
Ventura nézi a meccset.
Ventura nem tud veszíteni.
Ne légy olyan mint Ventura.
Coolearie
ventura tud veszíteni, csak ventura meccs közben agresszív, de mikor vége, ő is tudja, hogy nem volt idén cél a playoff. sőt az 50%-os mérleget céloztuk meg kb (új éra)
Ventura
Tudom, csak magaslabda volt😀
Coolearie
Kihagytad, hogy Ventura szereti a milfeket.
Hanni
A milfeket én is szeretem 😊
 images3.backpage.com/imager/u/large/298554768/f58d66aa6235a2e49826fb6a75e95019.jpg
vontod
Nálam ő az örök kedvenc:  cdn1.lockerdome.com/uploads/add351d795f096f3046f6f82aa480a66a6701b80a34a066ba996642fa5e01ee7_large
Cypress
Sokunknál szerintem! 😀 NBA bolond amúgy 😀
Volford
Ja és egy nála 15 évvel fiatalabbal jár.
Coolearie
Baszki, ezt viszont nem tudtam róla, vajon mit tudhat a srác?
Cypress
több pénze van mint neked 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
haljanak ki ezek a feket-sárgák
Ventura
Ezt most komolyan gondolod?
prérifarkas
vszeg egy kobrát szopogató cigány a srác a szókészletéből ítélve
gedam
Mit cigányozol, te kutyafejűe magyar, te!
balintbaba
Hopp, egyetlen csapat meccsén sincs olyan szintű trash talk, mint nálunk. IMÁDOM A CSAPATOM, de még jobban az eredménykövetőt. 😀
Cypress
Mintha magyar focimeccsen lennék - és én pont ezért rühellem a (magyar) focit. Mert ott 3 ember is anyázik, kint meg 80000 tud kultúráltan szórakozni. Hungarikum ez is, legyünk büszke fszkalapok
Paradoxon_MIA
Ne gondold azért, hogy ott nincs egy rakás suttyó paraszt 😊
Jakehomer
Csak a londoni meccsekről van némi tapasztalat (7 összesen) - oda ki mertem vinni az 1 majd 2 éves fiamat is. Nem ő volt az egyetlen kiskölyök. Lehet vannak, de ott nem úgy láttam, hogy menő ostobának és gyökérnek lenni.
Paradoxon_MIA
Mondjuk én eddig Premier League meccseken voltam Londonban, ott sem jellemző, de azért van bekiabálás, főleg a sporinak. 😀

több mint 7 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
New England -14.5 vs. Houston at both Westgate and Caesar

Jó lesz a jövőheti kör is 😀
bobi0092
Több lesz közte. Alázni bognak Brady-ék.

Steelers fan
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
onside azért jöhetne

több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Na léptem, találkozunk a második meccsen, remélem hasonlóan jó hangulatban! 😀 grat Vasas fanok!
Volford
see you brother.
több mint 7 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 248
New England -14.5 vs. Houston at both Westgate and Caesar

Jó lesz a jövőheti kör is 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Na léptem, találkozunk a második meccsen, remélem hasonlóan jó hangulatban! 😀 grat Vasas fanok!
Volford
5-0

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
moore-nak több po TDje van mint Tannehillnek

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Na léptem, találkozunk a második meccsen, remélem hasonlóan jó hangulatban! 😀 grat Vasas fanok!

több mint 7 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
haljanak ki ezek a feket-sárgák
Ventura
Ezt most komolyan gondolod?
prérifarkas
vszeg egy kobrát szopogató cigány a srác a szókészletéből ítélve
gedam
Mit cigányozol, te kutyafejűe magyar, te!
balintbaba
Hopp, egyetlen csapat meccsén sincs olyan szintű trash talk, mint nálunk. IMÁDOM A CSAPATOM, de még jobban az eredménykövetőt. 😀
Cypress
Mintha magyar focimeccsen lennék - és én pont ezért rühellem a (magyar) focit. Mert ott 3 ember is anyázik, kint meg 80000 tud kultúráltan szórakozni. Hungarikum ez is, legyünk büszke fszkalapok
Paradoxon_MIA
Ne gondold azért, hogy ott nincs egy rakás suttyó paraszt 😊
Jakehomer
Csak a londoni meccsekről van némi tapasztalat (7 összesen) - oda ki mertem vinni az 1 majd 2 éves fiamat is. Nem ő volt az egyetlen kiskölyök. Lehet vannak, de ott nem úgy láttam, hogy menő ostobának és gyökérnek lenni.

Believe In Your 'Fins!
több mint 7 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ő itt Ventura.
Ventura Dolphins fan.
Ventura nézi a meccset.
Ventura nem tud veszíteni.
Ne légy olyan mint Ventura.
Coolearie
ventura tud veszíteni, csak ventura meccs közben agresszív, de mikor vége, ő is tudja, hogy nem volt idén cél a playoff. sőt az 50%-os mérleget céloztuk meg kb (új éra)
Ventura
Tudom, csak magaslabda volt😀
Coolearie
Kihagytad, hogy Ventura szereti a milfeket.
Hanni
A milfeket én is szeretem 😊
 images3.backpage.com/imager/u/large/298554768/f58d66aa6235a2e49826fb6a75e95019.jpg
vontod
Nálam ő az örök kedvenc:  cdn1.lockerdome.com/uploads/add351d795f096f3046f6f82aa480a66a6701b80a34a066ba996642fa5e01ee7_large
Cypress
Sokunknál szerintem! 😀 NBA bolond amúgy 😀
Volford
Ja és egy nála 15 évvel fiatalabbal jár.
Coolearie
Baszki, ezt viszont nem tudtam róla, vajon mit tudhat a srác?
Cypress
NBA kosaras, van pénze és...😀
Volford
... és még annál (majdnem anált írtam) is több pénze van. Így már értem, hogy miért nem engem választott a múltkor.
több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Mészáros Lőrinc vizsgálta Adzsadzsít!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ő itt Ventura.
Ventura Dolphins fan.
Ventura nézi a meccset.
Ventura nem tud veszíteni.
Ne légy olyan mint Ventura.
Coolearie
ventura tud veszíteni, csak ventura meccs közben agresszív, de mikor vége, ő is tudja, hogy nem volt idén cél a playoff. sőt az 50%-os mérleget céloztuk meg kb (új éra)
Ventura
Tudom, csak magaslabda volt😀
Coolearie
Kihagytad, hogy Ventura szereti a milfeket.
Hanni
A milfeket én is szeretem 😊
 images3.backpage.com/imager/u/large/298554768/f58d66aa6235a2e49826fb6a75e95019.jpg
vontod
Nálam ő az örök kedvenc:  cdn1.lockerdome.com/uploads/add351d795f096f3046f6f82aa480a66a6701b80a34a066ba996642fa5e01ee7_large
Cypress
Sokunknál szerintem! 😀 NBA bolond amúgy 😀
Volford
Ja és egy nála 15 évvel fiatalabbal jár.
Coolearie
Baszki, ezt viszont nem tudtam róla, vajon mit tudhat a srác?
Cypress
Gondolom jó fej és élvezik egymás társaságát, közös az érdeklődési körük és hasonló egzisztenciális szinten állnak. Kb ennyit.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...