Pittsburgh Steelers - Tennessee Titans

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Walker-TD lesz

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
milyen jó, hogy elkezdtem újra maddenezni, így abszolút nem zavar ez a skycam, sőt 😊
baggio
Remélem letöltöttél hozzá egy NCAA-modot
Kampman
xbox-nál nem lehet modolni, így most újonc, Army-n végzett első körös mobilis qb-ként próbálom playoffba vezetni a Browns-t
baggio
És a kötelező katonai szolgálat? Az smafu?
Kampman
30 éves újonc qb vagyok, megkaptam már az obsitot 😊
baggio
Ezzel az is megvan ki szalad ki elsőként a zászlóval novemberben a hazai meccseken. 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
milyen jó, hogy elkezdtem újra maddenezni, így abszolút nem zavar ez a skycam, sőt 😊
baggio
Remélem letöltöttél hozzá egy NCAA-modot
Kampman
xbox-nál nem lehet modolni, így most újonc, Army-n végzett első körös mobilis qb-ként próbálom playoffba vezetni a Browns-t
baggio
És a kötelező katonai szolgálat? Az smafu?
Kampman
30 éves újonc qb vagyok, megkaptam már az obsitot 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
milyen jó, hogy elkezdtem újra maddenezni, így abszolút nem zavar ez a skycam, sőt 😊
baggio
Remélem letöltöttél hozzá egy NCAA-modot
Kampman
xbox-nál nem lehet modolni, így most újonc, Army-n végzett első körös mobilis qb-ként próbálom playoffba vezetni a Browns-t

a szezon nem indult jól, az első szezonban már biztos a negatív rekord, de karácsony napján legalább a Bears-t lealáztam 62-6-ra (Hue Jackson csak két fake FG-t hívott 30+ pont előnyben)
baggio
Clevelandben ebben a pillanatban elkezdtek tüntetni érted Hue és/vagy Kizer helyére. 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet, én szimplán jobban féltem volna a first downtól. Na de ez, hogy még megy is a játékossal a kamera. Totál nonszensz

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
milyen jó, hogy elkezdtem újra maddenezni, így abszolút nem zavar ez a skycam, sőt 😊
baggio
Remélem letöltöttél hozzá egy NCAA-modot
Kampman
xbox-nál nem lehet modolni, így most újonc, Army-n végzett első körös mobilis qb-ként próbálom playoffba vezetni a Browns-t
baggio
És a kötelező katonai szolgálat? Az smafu?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Ezt a büntit nem lehet nem kérni? Mert sok értelme nem lett volna
Wyatt
A facemasket?
Kampman
Aha
Wyatt
15 yard, persze így a Steelers újra próbálhatta a harmadik downt, de szerintem a Titans azzal kalkulált, hogy hátha ott lesz egy incomplete, aztán kihagyják a field goalt. Nem jött be.
Kampman
Tudom, hogy 15. Azt nem tudom, hogy lehet-e nem kérni a büntetést. Mert igazából szerintem semmi tétje nem volt, 26 yardról, 41 yardról is sima.
Viszont így plusz egy esély a first downra és a TD-re, ami simán benne volt, hogy meglesz. Nem hiszem, hogy annyival nagyobb lett volna az esélye a 41 yardos FG rontásának, mint annak, hogy benyalják
Wyatt
Lehet nem kérni, de ilyen hidegben egy 26 és egy 41 yardos FG között van különbség. Mondjuk, ha a Colts dome-jában kellett volna dönteni, hogy Vinatieri 25-ről vagy 40-ről rúgja, arra én is azt mondanám, hogy mindegy, kár kockáztatni.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
milyen jó, hogy elkezdtem újra maddenezni, így abszolút nem zavar ez a skycam, sőt 😊
baggio
Remélem letöltöttél hozzá egy NCAA-modot
Kampman
xbox-nál nem lehet modolni, így most újonc, Army-n végzett első körös mobilis qb-ként próbálom playoffba vezetni a Browns-t

a szezon nem indult jól, az első szezonban már biztos a negatív rekord, de karácsony napján legalább a Bears-t lealáztam 62-6-ra (Hue Jackson csak két fake FG-t hívott 30+ pont előnyben)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Emlékeztek még amikor Goodell bejelentette, hogy a Titans draftolta Mariottót az Oregonról?

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt a büntit nem lehet nem kérni? Mert sok értelme nem lett volna
Wyatt
A facemasket?
Kampman
Aha
Wyatt
15 yard, persze így a Steelers újra próbálhatta a harmadik downt, de szerintem a Titans azzal kalkulált, hogy hátha ott lesz egy incomplete, aztán kihagyják a field goalt. Nem jött be.
Kampman
Tudom, hogy 15. Azt nem tudom, hogy lehet-e nem kérni a büntetést. Mert igazából szerintem semmi tétje nem volt, 26 yardról, 41 yardról is sima.
Viszont így plusz egy esély a first downra és a TD-re, ami simán benne volt, hogy meglesz. Nem hiszem, hogy annyival nagyobb lett volna az esélye a 41 yardos FG rontásának, mint annak, hogy benyalják

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
milyen jó, hogy elkezdtem újra maddenezni, így abszolút nem zavar ez a skycam, sőt 😊
baggio
Remélem letöltöttél hozzá egy NCAA-modot
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
milyen jó, hogy elkezdtem újra maddenezni, így abszolút nem zavar ez a skycam, sőt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
szevasztok!
lekestem az elso drive elejet, milyen volt a kezdes?
xtaki
Domináns
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
szevasztok!
lekestem az elso drive elejet, milyen volt a kezdes?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Ezt a büntit nem lehet nem kérni? Mert sok értelme nem lett volna
Wyatt
A facemasket?
Kampman
Aha
Wyatt
15 yard, persze így a Steelers újra próbálhatta a harmadik downt, de szerintem a Titans azzal kalkulált, hogy hátha ott lesz egy incomplete, aztán kihagyják a field goalt. Nem jött be.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Titans már most több pontot kapott Steelerstől, mint mi Big Benéknek az egész meccsen. 😊
iktriad
Ja, mert ezt a meccset komolyan is veszi már a Steelers 😛

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Titans már most több pontot kapott Steelerstől, mint mi Big Benéknek az egész meccsen. 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt a büntit nem lehet nem kérni? Mert sok értelme nem lett volna
Wyatt
A facemasket?
Kampman
Aha

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Ezt a büntit nem lehet nem kérni? Mert sok értelme nem lett volna
Wyatt
A facemasket?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt a büntit nem lehet nem kérni? Mert sok értelme nem lett volna

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Byard a meccs embere, már most

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már akartam írni Titans topicba, de Mariota számomra kurva nagy csalódás eddig az NFL-ben. A legelső meccsét kivéve.
mustaine
A Mike Malarkey effekt.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Hilton hogy nem tudott tavaly nálunk rosterre kerülni? Mindegy, most örülök, hogy itt van. 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Már akartam írni Titans topicba, de Mariota számomra kurva nagy csalódás eddig az NFL-ben. A legelső meccsét kivéve.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Az a baj, hogy reggel már úgysem fogok tudni felkelni amikor kellene, szóval most már nem éri meg elmenni aludni 😐
mustaine
Ez a 2-3 közti kezdési időpont a legrosszabb az amerikai sportok szempontjából.

Ha 1-kor kezdődik a meccs, még van idő aludni utána, ha 4 után, akkor előtte lehet aludni, de ez a 2:30 a legrosszabb 😀