Tampa Bay Buccaneers - Chicago Bears

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most emiatt a szar miatt vesztem össze az asszonnyal, mentem volna vele anyósomhoz... Én idióta!
promax
nem irigylem a választási lehetőségeket 😉
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
This is what happens when you hand a QB the starting job when he's done nothing to earn it. A failure on the #Bears part.

Ennyi.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Howarddal mi a helyzet?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Work ethic, great leader.
Más nem számít.
Bazzani
Lennék most Sch helyében tudnám mit kérjek érte 😀
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Work ethic, great leader.
Más nem számít.
Bazzani
CUtler nem volt leader. Legalább tudott NFL szinten játszani. MOst van egy leader. Mennyivel jobb.

Nincs mire várni. 0-23. Ez a meccs elment.
több mint 6 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Most emiatt a szar miatt vesztem össze az asszonnyal, mentem volna vele anyósomhoz... Én idióta!
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Work ethic, great leader.
Más nem számít.

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
de azon hogy glennon szar meglepődött bárki most komolyan?
D11
A klotyó az irodában az a vízben úszik típusú. Amikor a barna maci szabadesésbe kezd, már abban a tizedmásodpercben pontosan tudom, hogy a víz fel fog csapni a seggem partjára. Mégis mindig összerezzenek. Na, így vagyok ezzel a szerencsétlennel is.
füligjimmy
Amikor 15 milliót húzol le a slózin, na az még szarabb

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
de azon hogy glennon szar meglepődött bárki most komolyan?
D11
A klotyó az irodában az a vízben úszik típusú. Amikor a barna maci szabadesésbe kezd, már abban a tizedmásodpercben pontosan tudom, hogy a víz fel fog csapni a seggem partjára. Mégis mindig összerezzenek. Na, így vagyok ezzel a szerencsétlennel is.
füligjimmy
wc papírral meg kell ágyazni a macinak az csillapítja a kedélyeket. btw közben jöhet Trubisky
több mint 6 éve
buburubu Chicago Bears 25
Jay Cutler szebb napjain csinált ilyet negyedeket csak ő rendesen a második félidőre időzítette...

"The Bears are who we thought they were!"
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
outside route. Megmondtam, vagy nem mondtam? Slant után ez jön

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nincs miről beszélni. Eljött az idő.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 439 — TODDHERREMANS79
mi kell még hogy lejöjjön a csörgősipkás?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
2. félidőbe Truby kezdhet.. báár ilyen mentális 0 csapatba inkább be se kéne küldeni

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
INTERSZEPSŐŐŐŐŐŐN PIIIKSZIIIX

több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A mai meccs első félidejében megsérült: Kwiatkoski, Fuller és Compton. Komolyan lerohad a keret .

Grasu a C és Whitehair az LG.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
de azon hogy glennon szar meglepődött bárki most komolyan?
D11
A klotyó az irodában az a vízben úszik típusú. Amikor a barna maci szabadesésbe kezd, már abban a tizedmásodpercben pontosan tudom, hogy a víz fel fog csapni a seggem partjára. Mégis mindig összerezzenek. Na, így vagyok ezzel a szerencsétlennel is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
de azon hogy glennon szar meglepődött bárki most komolyan?
D11
Azon h konkrétan nem tud megmozdulni a zsebben ? Igen ennél többet gondoltam bele ,meg h tud dobni 5 méternél nagyobbat , bár az tény nem az ő játékán nőttem fel.
több mint 6 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
de azon hogy glennon szar meglepődött bárki most komolyan?
több mint 6 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Abban is bízhattok h ezután a hét után talán már nem tudják elmondani h a zsiráfnak jobb a ratingje mint Arodnak , 2 meccsnél én többet nem adok neki , ennél Hoyerrel de Barkleyval is jóval előrébb lennétek ,hatalmas 0 ez a fazon.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
elnézést a maci fanoktól , de ugy tűnik ennél jobb felhozó meccs nem kell a aszezon elejére jobban örülök mint ha kikapunka phinstől első héten
D11
Az megvolt, hogy zsiráf elejtette a labdát, mielőtt hozzáért volna a védő? Biztos klotyópapírért nyúlt, hogy kitörölje a seggét, mert hirtelen becsúszott egy meglepi. A paprikás krumplit is megerőspistázta, abszolút érthető

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Milyen egészen kiváló felkészítés folyt a héten, ha szabad megkérdeni? Nevetséges. Remélem Glennon a negyedik negyedben garbage timeban tol egy TD-t, aztán le lehet írni, hogy Glennon was fine.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A közvetítésben percek óta arról beszélnek, hogy Tampában mennyire szereti Glennont mindenki. Azt nem bánják, hogy nem náluk játszik, de nagyon szeretik
füligjimmy
Nem csak úgy van, hogy szeretet legyen?
hpeter93
Elképesztően fontos, hogy high character/good guy/hard worker legyen valaki.
Bazzani
és a 4.4 es 40 yard? smafu?
D11
Special team ability!

több mint 6 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
elnézést a maci fanoktól , de ugy tűnik ennél jobb felhozó meccs nem kell a aszezon elejére jobban örülök mint ha kikapunka phinstől első héten
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
"they are exhausted" - sokszor hallani ezt a kifogást, de általában a meccsek végén, nem a második negyed közepén... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal