Tennessee Titans - Indianapolis Colts

több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Iktriad te amúgy csak az AFC South 02.30as meccseken fórumozol, vagy itt lennél egy 49ers - Brownson is ? | mert pék vagy és közben kenyeret sütsz |

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
szép return, volt vagy 9 yard, talán még túl is értékeltem

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Csak szólok hogy aki a Titansnek szurkol ne menjen aludni a félidőben mert a negyedik negyedben jön a leolvadás, 30-40 yardos szőnyegbombázás
bobi0092
szerencsére megy az mlb rájátszás is, szóval legalább valami segít fenntartani az érdeklődést addig is e csodás fg-párbaj mellett
baggio
felesleges, nyer a Yankees
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak szólok hogy aki a Titansnek szurkol ne menjen aludni a félidőben mert a negyedik negyedben jön a leolvadás, 30-40 yardos szőnyegbombázás
bobi0092
szerencsére megy az mlb rájátszás is, szóval legalább valami segít fenntartani az érdeklődést addig is e csodás fg-párbaj mellett
baggio
Holnaptól meg van már NBA is. (MACtion nincs?)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone szerintem simán megüti az NFL átlagot HC-ként. Bár ez lehet az átlag számára ciki.
iktriad
oké foxnál biztos, hogy jobb, meg eddig uralja az afc north-t, de ez még nem teszi az eddigi eredményeit nézve átlagos hc-vé
baggio
Annyira eltávolodtál az NFL-től, hogy már azt se tudod, ki melyik divízióban van 😛
Kampman
Tudja. A Ravens és a Steelers is ott található.(Bocsi a Tré-Home szarakodott).

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Csak szólok hogy aki a Titansnek szurkol ne menjen aludni a félidőben mert a negyedik negyedben jön a leolvadás, 30-40 yardos szőnyegbombázás
bobi0092
szerencsére megy az mlb rájátszás is, szóval legalább valami segít fenntartani az érdeklődést addig is e csodás fg-párbaj mellett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Csak szólok hogy aki a Titansnek szurkol ne menjen aludni a félidőben mert a negyedik negyedben jön a leolvadás, 30-40 yardos szőnyegbombázás

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Marrone szerintem simán megüti az NFL átlagot HC-ként. Bár ez lehet az átlag számára ciki.
iktriad
oké foxnál biztos, hogy jobb, meg eddig uralja az afc north-t, de ez még nem teszi az eddigi eredményeit nézve átlagos hc-vé
baggio
Annyira eltávolodtál az NFL-től, hogy már azt se tudod, ki melyik divízióban van 😛
Kampman
direkt írtam pedig, a Steelers meg a Ravens ellen nézett ki másik csapatnak a Jax, nem?
baggio
pardon
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Marrone szerintem simán megüti az NFL átlagot HC-ként. Bár ez lehet az átlag számára ciki.
iktriad
oké foxnál biztos, hogy jobb, meg eddig uralja az afc north-t, de ez még nem teszi az eddigi eredményeit nézve átlagos hc-vé
baggio
Annyira eltávolodtál az NFL-től, hogy már azt se tudod, ki melyik divízióban van 😛
Kampman
direkt írtam pedig, a Steelers meg a Ravens ellen nézett ki másik csapatnak a Jax, nem?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Marrone szerintem simán megüti az NFL átlagot HC-ként. Bár ez lehet az átlag számára ciki.
iktriad
oké foxnál biztos, hogy jobb, meg eddig uralja az afc north-t, de ez még nem teszi az eddigi eredményeit nézve átlagos hc-vé
baggio
Annyira eltávolodtál az NFL-től, hogy már azt se tudod, ki melyik divízióban van 😛
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone szerintem simán megüti az NFL átlagot HC-ként. Bár ez lehet az átlag számára ciki.
iktriad
oké foxnál biztos, hogy jobb, meg eddig uralja az afc north-t, de ez még nem teszi az eddigi eredményeit nézve átlagos hc-vé
baggio
9-7-et csinált anno a Buffaloval. Előtte erre utoljára csak.... Oh I see your point. 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Marrone szerintem simán megüti az NFL átlagot HC-ként. Bár ez lehet az átlag számára ciki.
iktriad
oké foxnál biztos, hogy jobb, meg eddig uralja az afc north-t, de ez még nem teszi az eddigi eredményeit nézve átlagos hc-vé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gore cut blockja rendben volt 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Egy Cassel Tolzienbe átfajuló meccs kellene. 😀
bobi0092
Oh yeah

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy Cassel Tolzienbe átfajuló meccs kellene. 😀
bobi0092
Lassan a Titans jobban járna, ha Vincent Cassel lenne Mariota cseréje. Ilyen mozgással meg pláne.


Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Egy Cassel Tolzienbe átfajuló meccs kellene. 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De komolyan, vagyok olyan szentimentális, hogy 1-2 kedvelt játékos miatt megnézek meccseket, követek csapatokat komolyabban, de itt a 2 rosterből akire kíváncsi lettem volna, az C. Davis, aki hiányzik. 😀
alatriste
még mindig jobb, mint az én helyzetem, akinek egy rakat kedvenc egyetemi játékosa van a Titans-ben és a Jaguars-ben, a meccsek előtt valahogy mindig bebeszélem magamnak, hogy miattuk nem lehet rossz szórakozás, hogy pár játék után rádöbbenjek, a liga talán két legrosszabb hc-jától sok jót nem várhatok... különösen a Tennessee bosszant, ebben az offense.ben sokkal több van 1 yardos wildcat futásoknál
baggio
Marrone szerintem simán megüti az NFL átlagot HC-ként. Bár ez lehet az átlag számára ciki.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
De komolyan, vagyok olyan szentimentális, hogy 1-2 kedvelt játékos miatt megnézek meccseket, követek csapatokat komolyabban, de itt a 2 rosterből akire kíváncsi lettem volna, az C. Davis, aki hiányzik. 😀
alatriste
még mindig jobb, mint az én helyzetem, akinek egy rakat kedvenc egyetemi játékosa van a Titans-ben és a Jaguars-ben, a meccsek előtt valahogy mindig bebeszélem magamnak, hogy miattuk nem lehet rossz szórakozás, hogy pár játék után rádöbbenjek, a liga talán két legrosszabb hc-jától sok jót nem várhatok... különösen a Tennessee bosszant, ebben az offense.ben sokkal több van 1 yardos wildcat futásoknál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Az évszázad mérkőzése
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Törjük össze Mariotát a gameplan. Nyilván nem jön össze
bobi0092
Ha minden kötél szakad, ott van Malik Hooker.
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Törjük össze Mariotát a gameplan. Nyilván nem jön össze

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Mariota nagyjából annyira mozgékony ma, mint Glennon szokott lenni. Vagy ha már ez a két csapat játszik, inkább Kerry Collinshoz hasonlítanám
mustaine
Szünetben majd bedob egy felest, és minden rendben lesz.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szegény Mariota nagyjából annyira mozgékony ma, mint Glennon szokott lenni. Vagy ha már ez a két csapat játszik, inkább Kerry Collinshoz hasonlítanám

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
El sem akarom hinni, de képes voltam felkellni egy számomra leglényegtelenebb csoportmeccsért. Hajrá Texans!
alatriste
A csapatot meghatározó fehér QB dobóválla nincs rendben. A csere fekete QB tolja aki nem tragédia de nem olyan jó nézni... Üdv a klubban...
bobi0092
Forgasd csak, forgasd csak! | 😀 |
alatriste
Matt Flynn | vagy Favre | visszatér Wisconsinba, és rendben lesz minden.
iktriad
Ha botrány lesz az év, MM helyére lenne ráció az öregben.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
El sem akarom hinni, de képes voltam felkellni egy számomra leglényegtelenebb csoportmeccsért. Hajrá Texans!
alatriste
A csapatot meghatározó fehér QB dobóválla nincs rendben. A csere fekete QB tolja aki nem tragédia de nem olyan jó nézni... Üdv a klubban...
bobi0092
Forgasd csak, forgasd csak! | 😀 |
alatriste
Matt Flynn | vagy Favre | visszatér Wisconsinba, és rendben lesz minden.