Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nem volt ilyen plugin ehhez a fórummotorhoz, nincs és soha nem is lesz. (Az oka szerintem az, hogy értelmetlen feature.)marci
Remélem lesz, sokkal jobb, mint mindig utsó oldalra nyomni, és legörgözni vagy az új hsz gombot használni...deny79
Használd az új hozzászólások gombot. Mivel ez megjelent, ezért vált értelmetlenné a fordított sorrend.Soldados
Azzal az a baj, hogy az előző bejelentkezésed időpontjához dob vissza 😛
Amúgy Black_Adder összedobhatna egy fordított hszes scriptet, ha már negyedéves infos 😛
több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mikor lehet majd beállítani már, hogy a legújabb HSZ legyen az első a topicban?? Vagy csak én nem találom, hol kell beállítani? Főoldal designját kicsit átszerkeszthetnétek, nem túl mutatós szerintem a régihez képest!Bad31
Nem volt ilyen plugin ehhez a fórummotorhoz, nincs és soha nem is lesz. (Az oka szerintem az, hogy értelmetlen feature.)marci
Remélem lesz, sokkal jobb, mint mindig utsó oldalra nyomni, és legörgözni vagy az új hsz gombot használni...deny79
Használd az új hozzászólások gombot. Mivel ez megjelent, ezért vált értelmetlenné a fordított sorrend.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Bad 31 Cleveland Browns 984 — Medvedisznóember
Mikor lehet majd beállítani már, hogy a legújabb HSZ legyen az első a topicban?? Vagy csak én nem találom, hol kell beállítani? Főoldal designját kicsit átszerkeszthetnétek, nem túl mutatós szerintem a régihez képest!Bad31
Nem volt ilyen plugin ehhez a fórummotorhoz, nincs és soha nem is lesz. (Az oka szerintem az, hogy értelmetlen feature.)marci
Ahhoz képest, hogy értelmetlen, kb az olvasók 99%-nak az tetszene, ki kíváncsi négy év múlva az első HSZ-re?! Külföldi fóruok is ebben rendszerben vagy motorban mennek, és mindenhol belehet ezt állítani, persze nem biztos, hogy pont ugyan az a típus.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mikor lehet majd beállítani már, hogy a legújabb HSZ legyen az első a topicban?? Vagy csak én nem találom, hol kell beállítani? Főoldal designját kicsit átszerkeszthetnétek, nem túl mutatós szerintem a régihez képest!Bad31
Nem volt ilyen plugin ehhez a fórummotorhoz, nincs és soha nem is lesz. (Az oka szerintem az, hogy értelmetlen feature.)marci
Remélem lesz, sokkal jobb, mint mindig utsó oldalra nyomni, és legörgözni vagy az új hsz gombot használni...
több mint 15 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mikor lehet majd beállítani már, hogy a legújabb HSZ legyen az első a topicban?? Vagy csak én nem találom, hol kell beállítani? Főoldal designját kicsit átszerkeszthetnétek, nem túl mutatós szerintem a régihez képest!Bad31
Nem volt ilyen plugin ehhez a fórummotorhoz, nincs és soha nem is lesz. (Az oka szerintem az, hogy értelmetlen feature.)
több mint 15 éve
Bad 31 Cleveland Browns 984 — Medvedisznóember
Mikor lehet majd beállítani már, hogy a legújabb HSZ legyen az első a topicban?? Vagy csak én nem találom, hol kell beállítani? Főoldal designját kicsit átszerkeszthetnétek, nem túl mutatós szerintem a régihez képest!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
voltam kint Montana-ban és rámragatdt 😀 de egyénként nem is játszanak olyan rosszul 😊kovalovszkiz
egyáltalán nem, sőt, bár ez az évük nem alakul olyan jól az edzőváltás miatt
de figyeld majd a híreket december-január környékén, elég valószínű, hogy hamarosan felmegy a Grizzlies az elsőosztálybaJJ Tiller
az nagyon jó lenne 😀 Te is Griz fan vangy? 😊kovalovszkiz
JJ-t nevezzük inkább NCAA fannak 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
honnan és mitől a Montana fanság? 😀JJ Tiller
voltam kint Montana-ban és rámragatdt 😀 de egyénként nem is játszanak olyan rosszul 😊kovalovszkiz
egyáltalán nem, sőt, bár ez az évük nem alakul olyan jól az edzőváltás miatt
de figyeld majd a híreket december-január környékén, elég valószínű, hogy hamarosan felmegy a Grizzlies az elsőosztálybaJJ Tiller
az nagyon jó lenne 😀 Te is Griz fan vangy? 😊
több mint 15 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A fórumon néhány hozzászólás alatt nem jelenik meg a válasz lehetőség, egyelőre nem jöttem rá mi miatt van ez. Ezekre nem tudok így reflektálni. Ezenkívül minuszok adása sem mindig lehetséges. Mondjuk nem nagy gáz csak nem értem.diverdoc
Ha nem tudsz válaszolni akkor le van zárva a topik.Höri
Ez nem így van. kishaszi sem tud válaszolni bizonyos HSZ-ekre a Steelers topikban. Ott jelezte is a problémát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A fórumon néhány hozzászólás alatt nem jelenik meg a válasz lehetőség, egyelőre nem jöttem rá mi miatt van ez. Ezekre nem tudok így reflektálni. Ezenkívül minuszok adása sem mindig lehetséges. Mondjuk nem nagy gáz csak nem értem.diverdoc
minuszozás már rég nincs.
Ha nem tudsz válaszolni akkor le van zárva a topik.

több mint 15 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A fórumon néhány hozzászólás alatt nem jelenik meg a válasz lehetőség, egyelőre nem jöttem rá mi miatt van ez. Ezekre nem tudok így reflektálni. Ezenkívül minuszok adása sem mindig lehetséges. Mondjuk nem nagy gáz csak nem értem.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
akkor értem 😀 köszikovalovszkiz
honnan és mitől a Montana fanság? 😀JJ Tiller
voltam kint Montana-ban és rámragatdt 😀 de egyénként nem is játszanak olyan rosszul 😊kovalovszkiz
egyáltalán nem, sőt, bár ez az évük nem alakul olyan jól az edzőváltás miatt
de figyeld majd a híreket december-január környékén, elég valószínű, hogy hamarosan felmegy a Grizzlies az elsőosztályba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
sehol, mert csak az első osztályú csapatok vannak fent.Höri
akkor értem 😀 köszikovalovszkiz
honnan és mitől a Montana fanság? 😀JJ Tiller
voltam kint Montana-ban és rámragatdt 😀 de egyénként nem is játszanak olyan rosszul 😊
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Sziasztok!


A bowl.hu-n az NCAA csakaptoknál nem találom a Montana Grizzlies-t. Tud nekem valaki segitenihol találom meg az oldalon?
Előre is köszi a választ. 😀kovalovszkiz
sehol, mert csak az első osztályú csapatok vannak fent.Höri
akkor értem 😀 köszikovalovszkiz
honnan és mitől a Montana fanság? 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!


A bowl.hu-n az NCAA csakaptoknál nem találom a Montana Grizzlies-t. Tud nekem valaki segitenihol találom meg az oldalon?
Előre is köszi a választ. 😀kovalovszkiz
sehol, mert csak az első osztályú csapatok vannak fent.Höri
akkor értem 😀 köszi
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok!


A bowl.hu-n az NCAA csakaptoknál nem találom a Montana Grizzlies-t. Tud nekem valaki segitenihol találom meg az oldalon?
Előre is köszi a választ. 😀kovalovszkiz
sehol, mert csak az első osztályú csapatok vannak fent.

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!


A bowl.hu-n az NCAA csakaptoknál nem találom a Montana Grizzlies-t. Tud nekem valaki segitenihol találom meg az oldalon?
Előre is köszi a választ. 😀
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
sose kötözködj egy adminnal 😛 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
catattack 3 520
amióta én anno arra kaptam mínuszt, hogy "de jó, hogy megújult formában is jól pörög a fórum" azóta nem lepődök meg semminkonqueror
Egy idő után azért kiegyenlítődik ám ez! Ti is kaptok sok like-ot olykor a nagy semmire.
Ezt azért most írom, mert most nincs dislike. 😛
több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Miért lett lezárva a Baseball topik?Escalade
nem tudom lehet buck nevére automatikusan lezárt 😂
kinyitottam 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 15 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Miért lett lezárva a Baseball topik?

több mint 15 éve
konqueror 2 491 — ...
Biztos megbántottál valakit és most törleszteni próbált. 😐catattack
hajaj, hát ezzel nem igazán szűkítetted le a kört 😀konqueror
Biztos valamelyik Bradford-hater 😊tenorx
inkább valaki, akinek lelkébe a gonosz konqueror szokása szerint belegázolt 😀
több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
amióta én anno arra kaptam mínuszt, hogy "de jó, hogy megújult formában is jól pörög a fórum" azóta nem lepődök meg semminkonqueror
Biztos megbántottál valakit és most törleszteni próbált. 😐catattack
hajaj, hát ezzel nem igazán szűkítetted le a kört 😀konqueror
Biztos valamelyik Bradford-hater 😊
Amúgy ilyen formában tényleg totál felesleges a rep.
több mint 15 éve
konqueror 2 491 — ...
amióta én anno arra kaptam mínuszt, hogy "de jó, hogy megújult formában is jól pörög a fórum" azóta nem lepődök meg semminkonqueror
Biztos megbántottál valakit és most törleszteni próbált. 😐catattack
hajaj, hát ezzel nem igazán szűkítetted le a kört 😀
több mint 15 éve
catattack 3 520
amióta én anno arra kaptam mínuszt, hogy "de jó, hogy megújult formában is jól pörög a fórum" azóta nem lepődök meg semminkonqueror
Biztos megbántottál valakit és most törleszteni próbált. 😐