Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 649
Mai fun fact: ha KATA-s háziorvos vagy fogorvos vagy, akkor nem kell megfizetned három hónapig a járulékokat. Ha normál adózó vagy, akkor viszont nem kerültél bele a kedvezményezett körbe, ott fizessél rendesen. Kisvárosi háziorvos ügyfelem ebben a hónapban eddig 300 000 forintot vert el védőfelszerelésre és tisztálkodó-, tisztító szerekre, de nem baj, baszunk rá!
Szokol
Milyen fogorvos az, aki adócsalás nélkül évi 12 millió alá be tud menni?
r.baggio
Milyen ügyvéd az aki... mert ugye az irodák is katázhatnak. Láttam ilyen irodát, május után nem számlázott.
Amadeus
vidéken az a ritka, ha egy üi. egyáltalán számlázik.
d3Y
csíkos nylon szatyor, befőttes gumiba kötegelt húszasok. Sosem felejtem el a látványt.
Amadeus
akkor az nem vidéken volt, itt egy átlag ügyvéd egy év alatt keres annyit, ha nincs politika révén valami állami / önkormányzati megbízása.
d3Y
Budapest, belváros

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 603
Mai fun fact: ha KATA-s háziorvos vagy fogorvos vagy, akkor nem kell megfizetned három hónapig a járulékokat. Ha normál adózó vagy, akkor viszont nem kerültél bele a kedvezményezett körbe, ott fizessél rendesen. Kisvárosi háziorvos ügyfelem ebben a hónapban eddig 300 000 forintot vert el védőfelszerelésre és tisztálkodó-, tisztító szerekre, de nem baj, baszunk rá!
Szokol
Milyen fogorvos az, aki adócsalás nélkül évi 12 millió alá be tud menni?
r.baggio
Milyen ügyvéd az aki... mert ugye az irodák is katázhatnak. Láttam ilyen irodát, május után nem számlázott.
Amadeus
vidéken az a ritka, ha egy üi. egyáltalán számlázik.
d3Y
csíkos nylon szatyor, befőttes gumiba kötegelt húszasok. Sosem felejtem el a látványt.
Amadeus
akkor az nem vidéken volt, itt egy átlag ügyvéd egy év alatt keres annyit, ha nincs politika révén valami állami / önkormányzati megbízása.

choose life
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 191 — The Mathematician
 hvg.hu/itthon/20200325_Koronavirus_fertotlenitoszergyartasra_allnak_at_a_MOL_egyik_gyaraban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 649
Mai fun fact: ha KATA-s háziorvos vagy fogorvos vagy, akkor nem kell megfizetned három hónapig a járulékokat. Ha normál adózó vagy, akkor viszont nem kerültél bele a kedvezményezett körbe, ott fizessél rendesen. Kisvárosi háziorvos ügyfelem ebben a hónapban eddig 300 000 forintot vert el védőfelszerelésre és tisztálkodó-, tisztító szerekre, de nem baj, baszunk rá!
Szokol
Milyen fogorvos az, aki adócsalás nélkül évi 12 millió alá be tud menni?
r.baggio
Milyen ügyvéd az aki... mert ugye az irodák is katázhatnak. Láttam ilyen irodát, május után nem számlázott.
Amadeus
vidéken az a ritka, ha egy üi. egyáltalán számlázik.
d3Y
csíkos nylon szatyor, befőttes gumiba kötegelt húszasok. Sosem felejtem el a látványt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 279
 szabad.ahang.hu/petitions/tiltakozzunk-a-felhatalmazasi-torveny-elfogadasa-ellen?bucket=&source=messenger-share-button&utm_campaign=blast2020-03-22&utm_medium=szabadahang&utm_source=szabadahang-messenger&share=bb94460a-35af-4f93-9f36-9ac4ad6eb1cb&fbclid=IwAR1v_ajKmP5pT07xr8GAU3Z6lUr2b64dUM2kLx18EiaUO_5B_Q3NuVzRki0
Solymi
Ne vagyok alkotmányjogász, de az Alaptörv 53-54. cikk nem pont erre a helyzetre szól? Akkor minek ez a cirkusz a Parlamentben?

 www.keh.hu/magyarorszag_alaptorvenye/1515-Magyarorszag_Alaptorvenye&pnr=13
Fast Willie
Talán Sobri linkelte be Schiffert hajnalban.
Ott valami olyanról volt szó, hogy 2011-ben a járványt a fidesz vette ki (nem tette bele) az 53-as cikkelybe így ezért élből erre a mostani helyzetre nem alkalmazható.
kittli
A veszélyhelyzet kihirdetésére a Kormány jogosult, így e szabályokat a korábbi Alkotmány a Kormányt szabályozó fejeztében tartalmazta. Veszélyhelyzetnek továbbra is azok az elemi csapások vagy ipari szerencsétlenségek tekinthetők, amelyek az élet- és vagyonbiztonságot veszélyeztetik. A veszélyhelyzetet előidéző körülményeket a katasztrófavédelemről és a hozzá kapcsolódó egyes törvények módosításáról szóló 2011. évi CXXVIII. törvény 44. §-a határozza meg. Ennek alapján veszélyhelyzetet válthatnak ki az elemi csapások körében az árvíz, a belvíz, a hóesés, a földtani veszélyforrások és más szélsőséges időjárási körülmények. Az ipari szerencsétlenséget a veszélyes anyagokkal és hulladékokkal történő tevékenység során a szabadba kerülő anyagok és a radioaktív anyagok okozhatnak, amelyek veszélyeztethetik az emberi életet, egészséget, míg az egyéb eredetű veszélyek közé a különféle járványok, az ivóvíz szennyeződése, a légszennyezettség, valamint a kritikus infrastruktúrák működési zavara tartozhat. Veszélyhelyzet esetén a polgári védelem mozgósítható, amelyben a nagykorú magyar állampolgárok kötelesek részt venni.
Fast Willie
És a migráncsáradat az ezek közül melyik?
slowmotion
Ha akarom, akkor ezek

A rendőrség és a nemzetbiztonsági szolgálatok
46. cikk
(1) A rendőrség alapvető feladata a bűncselekmények megakadályozása, felderítése, a közbiztonság, a közrend és az államhatár rendjének védelme. A rendőrség részt vesz a jogellenes bevándorlás megakadályozásában.

48. cikk
(1) Az Országgyűlés

a) hadiállapot kinyilvánítása vagy idegen hatalom fegyveres támadásának közvetlen veszélye (háborús veszély) esetén kihirdeti a rendkívüli állapotot, és Honvédelmi Tanácsot hoz létre;

b) a törvényes rend megdöntésére vagy a hatalom kizárólagos megszerzésére irányuló fegyveres cselekmények, továbbá az élet- és vagyonbiztonságot tömeges méretekben veszélyeztető, fegyveresen vagy felfegyverkezve elkövetett súlyos, erőszakos cselekmények esetén szükségállapotot hirdet ki.
Fast Willie
szódával ez is elmegy? de akkor miért nem szükségállapotot hirdettek a migráncsok miatt, miért veszélyhelyzet tart évek óta?
slowmotion
Ahhoz volt kedvük.
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 603
Mai fun fact: ha KATA-s háziorvos vagy fogorvos vagy, akkor nem kell megfizetned három hónapig a járulékokat. Ha normál adózó vagy, akkor viszont nem kerültél bele a kedvezményezett körbe, ott fizessél rendesen. Kisvárosi háziorvos ügyfelem ebben a hónapban eddig 300 000 forintot vert el védőfelszerelésre és tisztálkodó-, tisztító szerekre, de nem baj, baszunk rá!
Szokol
Milyen fogorvos az, aki adócsalás nélkül évi 12 millió alá be tud menni?
r.baggio
Milyen ügyvéd az aki... mert ugye az irodák is katázhatnak. Láttam ilyen irodát, május után nem számlázott.
Amadeus
vidéken az a ritka, ha egy üi. egyáltalán számlázik.

choose life
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 746 — no es importante
Az operatív törzs férfitagja is betegnek tűnik 😊
bcsarli
Nem lennék meglepve, hallva pár pletykát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az operatív törzs férfitagja is betegnek tűnik 😊

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 649
Mai fun fact: ha KATA-s háziorvos vagy fogorvos vagy, akkor nem kell megfizetned három hónapig a járulékokat. Ha normál adózó vagy, akkor viszont nem kerültél bele a kedvezményezett körbe, ott fizessél rendesen. Kisvárosi háziorvos ügyfelem ebben a hónapban eddig 300 000 forintot vert el védőfelszerelésre és tisztálkodó-, tisztító szerekre, de nem baj, baszunk rá!
Szokol
Milyen fogorvos az, aki adócsalás nélkül évi 12 millió alá be tud menni?
r.baggio
Milyen ügyvéd az aki... mert ugye az irodák is katázhatnak. Láttam ilyen irodát, május után nem számlázott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 649
Értem én hogy koronavírus van meg világvége, de az mi már, hogy a szakrendelő a 18. heti kötelező ultrahangot visszadobja azzal a válasszal, hogy "jelenleg minden vizsgálat szünetel, kérjük halassza későbbre betervezett időpontját"?

Mindenki megőrült vagy mi a franc van? Vagy lehet olyat, hogy felfüggeszteni a baba növekedését? Parkolópályára tenni a betegségeket, daganatokat?
r.baggio
ne csinálj úgy, mintha nem követnéd a topikot 2 hete.
Amadeus
de attól még igaza van!
azért ennyire nem kéne leállni! pont tegnap kérdeztem, hogy mivan ha eltöröd a lábad, vagy van egy epe/veseköved, fogfájásod
szenvedj 2 hónapig???
NB2
Nem azt mondtam, hogy nincs igaza. Ha most van veseköved, vakbeled, epeköved, hasnyálmirigy gyulladásod, akkor szopás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 409 — Слава Україні! Героям слава!
Cecília zseniális.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
rokaur 868
Mai fun fact: ha KATA-s háziorvos vagy fogorvos vagy, akkor nem kell megfizetned három hónapig a járulékokat. Ha normál adózó vagy, akkor viszont nem kerültél bele a kedvezményezett körbe, ott fizessél rendesen. Kisvárosi háziorvos ügyfelem ebben a hónapban eddig 300 000 forintot vert el védőfelszerelésre és tisztálkodó-, tisztító szerekre, de nem baj, baszunk rá!
Szokol
Milyen fogorvos az, aki adócsalás nélkül évi 12 millió alá be tud menni?
r.baggio
jaja, multkori kezelesembol kb nyaralni elmehetett..






az egesz csalad...😀
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 746 — no es importante
Mai fun fact: ha KATA-s háziorvos vagy fogorvos vagy, akkor nem kell megfizetned három hónapig a járulékokat. Ha normál adózó vagy, akkor viszont nem kerültél bele a kedvezményezett körbe, ott fizessél rendesen. Kisvárosi háziorvos ügyfelem ebben a hónapban eddig 300 000 forintot vert el védőfelszerelésre és tisztálkodó-, tisztító szerekre, de nem baj, baszunk rá!
Szokol
Milyen fogorvos az, aki adócsalás nélkül évi 12 millió alá be tud menni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 233 — Cowboys fan
 szabad.ahang.hu/petitions/tiltakozzunk-a-felhatalmazasi-torveny-elfogadasa-ellen?bucket=&source=messenger-share-button&utm_campaign=blast2020-03-22&utm_medium=szabadahang&utm_source=szabadahang-messenger&share=bb94460a-35af-4f93-9f36-9ac4ad6eb1cb&fbclid=IwAR1v_ajKmP5pT07xr8GAU3Z6lUr2b64dUM2kLx18EiaUO_5B_Q3NuVzRki0
Solymi
Ne vagyok alkotmányjogász, de az Alaptörv 53-54. cikk nem pont erre a helyzetre szól? Akkor minek ez a cirkusz a Parlamentben?

 www.keh.hu/magyarorszag_alaptorvenye/1515-Magyarorszag_Alaptorvenye&pnr=13
Fast Willie
Talán Sobri linkelte be Schiffert hajnalban.
Ott valami olyanról volt szó, hogy 2011-ben a járványt a fidesz vette ki (nem tette bele) az 53-as cikkelybe így ezért élből erre a mostani helyzetre nem alkalmazható.
kittli
A veszélyhelyzet kihirdetésére a Kormány jogosult, így e szabályokat a korábbi Alkotmány a Kormányt szabályozó fejeztében tartalmazta. Veszélyhelyzetnek továbbra is azok az elemi csapások vagy ipari szerencsétlenségek tekinthetők, amelyek az élet- és vagyonbiztonságot veszélyeztetik. A veszélyhelyzetet előidéző körülményeket a katasztrófavédelemről és a hozzá kapcsolódó egyes törvények módosításáról szóló 2011. évi CXXVIII. törvény 44. §-a határozza meg. Ennek alapján veszélyhelyzetet válthatnak ki az elemi csapások körében az árvíz, a belvíz, a hóesés, a földtani veszélyforrások és más szélsőséges időjárási körülmények. Az ipari szerencsétlenséget a veszélyes anyagokkal és hulladékokkal történő tevékenység során a szabadba kerülő anyagok és a radioaktív anyagok okozhatnak, amelyek veszélyeztethetik az emberi életet, egészséget, míg az egyéb eredetű veszélyek közé a különféle járványok, az ivóvíz szennyeződése, a légszennyezettség, valamint a kritikus infrastruktúrák működési zavara tartozhat. Veszélyhelyzet esetén a polgári védelem mozgósítható, amelyben a nagykorú magyar állampolgárok kötelesek részt venni.
Fast Willie
És a migráncsáradat az ezek közül melyik?
slowmotion
Ha akarom, akkor ezek

A rendőrség és a nemzetbiztonsági szolgálatok
46. cikk
(1) A rendőrség alapvető feladata a bűncselekmények megakadályozása, felderítése, a közbiztonság, a közrend és az államhatár rendjének védelme. A rendőrség részt vesz a jogellenes bevándorlás megakadályozásában.

48. cikk
(1) Az Országgyűlés

a) hadiállapot kinyilvánítása vagy idegen hatalom fegyveres támadásának közvetlen veszélye (háborús veszély) esetén kihirdeti a rendkívüli állapotot, és Honvédelmi Tanácsot hoz létre;

b) a törvényes rend megdöntésére vagy a hatalom kizárólagos megszerzésére irányuló fegyveres cselekmények, továbbá az élet- és vagyonbiztonságot tömeges méretekben veszélyeztető, fegyveresen vagy felfegyverkezve elkövetett súlyos, erőszakos cselekmények esetén szükségállapotot hirdet ki.
Fast Willie
szódával ez is elmegy? de akkor miért nem szükségállapotot hirdettek a migráncsok miatt, miért veszélyhelyzet tart évek óta?
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Már megint rekordgyorsaság, rekord..rekord..királyság..istenek..

Miért nem lehet csak tényként bejelenteni, hogy megkezdtük a gyártást!

FB csoportból kaptam egy screenshotot, konkrétan az emberek könyörögnek, aggódnak a vezérért hogy hordjon maszkot, mert ha valami baja van, akkor nekünk végünk van..Ide vezet ez a kultuszteremtés 😕
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Nekem amúgy az szimpi, hogy a cseheknél az ember kiállt bocsánatot kért, beismerte hibáztak, elismerte hogy fogalmuk nem vlt mi a jó döntés, és közös dolgokról beszélt a győzelemnél (egészségügyi dolgozók, lakosság, kormány ellenzékkel együtt).

ehhez képest nálunk vagy one man show van, mert így ő a nagy honvédő..vagy MI csináltuk meg, MI adjuk, MI MI MI (vagyis kizárólag ŐK)..és ez gusztustalan, főleg annak fényében, hogy egy napon belül is képesek ellentmondani maguknak, de 2 napon belül tuti mindegyik.
topin
Jó, de nálunk dolgoznak a legbátrabb emberek a parlamentbe!!!!!!4444
Kért egyátalán valamkért is bocsánatot Vitya? Nem hiszem. Ha a helyzet mégrosszabra fordulna, akkor is találna bűnbakot az egészre.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
én ezt értettem, de egyszerűen vannak olyan esetek amikkel nem kéne szórakozni
most az, hogy valakinek féléves felülvizsgálatra kellene menni (de amúgy semmi baja), persze mehet a levesbe
holnap neked/nekem lesz vakbelem, tojnak rá, perforálódik és meghalsz/ok, azért az rohadt dühítő lenne, pedig normál keretek között ez rutinműtét már
NB2
ettől még doki leírta a vakbeles példát is..
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 734

Ne 😀
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Mai fun fact: ha KATA-s háziorvos vagy fogorvos vagy, akkor nem kell megfizetned három hónapig a járulékokat. Ha normál adózó vagy, akkor viszont nem kerültél bele a kedvezményezett körbe, ott fizessél rendesen. Kisvárosi háziorvos ügyfelem ebben a hónapban eddig 300 000 forintot vert el védőfelszerelésre és tisztálkodó-, tisztító szerekre, de nem baj, baszunk rá!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
de attól még igaza van!
azért ennyire nem kéne leállni! pont tegnap kérdeztem, hogy mivan ha eltöröd a lábad, vagy van egy epe/veseköved, fogfájásod
szenvedj 2 hónapig???
NB2
Doki erről beszélt napokon át..hogy mindenféle egyéb betegség és panasz is háttérbe kerül, nem lesz rá erőforrás sem. És még a sűrűjében sem vagyunk..Unokatesóm szemész, de már a sürgősségin melózik. Azt mondta, ott a szemészet be fog zárni. Pedig biztosan fog érinteni fiatalt és időset is a szakellátás..na az most nem lesz.

Szépen majd mindenki felfogja, hogy nem kell menni sehova, különben valamilyen módon visszahat rá ez az egész. lehet nem ez a vírus okozza majd neki a fő problémát, de ő vagy valamelyik szerette emiatt nem jut más ellátáshoz.
topin
én ezt értettem, de egyszerűen vannak olyan esetek amikkel nem kéne szórakozni
most az, hogy valakinek féléves felülvizsgálatra kellene menni (de amúgy semmi baja), persze mehet a levesbe
holnap neked/nekem lesz vakbelem, tojnak rá, perforálódik és meghalsz/ok, azért az rohadt dühítő lenne, pedig normál keretek között ez rutinműtét már
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Értem én hogy koronavírus van meg világvége, de az mi már, hogy a szakrendelő a 18. heti kötelező ultrahangot visszadobja azzal a válasszal, hogy "jelenleg minden vizsgálat szünetel, kérjük halassza későbbre betervezett időpontját"?

Mindenki megőrült vagy mi a franc van? Vagy lehet olyat, hogy felfüggeszteni a baba növekedését? Parkolópályára tenni a betegségeket, daganatokat?
r.baggio
A terhesgondozás az folyamatos, így javaslom hívd fel őket. Az nem állt le! Nekem is volt az asszony múlt héten!
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 989 — Egyéb témák lakó
 index.hu/gazdasag/2020/03/25/kiszamoltuk_hogyan_hat_a_hitelmoratorium_a_visszafizetesere/

Az hogy jön ki, hogy a példa szerint 1 millával többet kell visszafizetni a moratórium igénybevételével, ezzel (mai forintban) mégis 175 ezerrel kevesebbet kell visszafizetni? 😊
warr_b
Jelenértékszámítás. A jövőbeli fizetések a pénz időértéke miatt ma forintban kevesebbet érnek, kisebb terhet jelentenek mint a mai pénz. Mondjuk a cikk nem írja, hogy milyen diszkotráta mellett számoltak, de eltekintve, hogy pl. a magyar diszkontjegyeknél (amikor nincs kibocsátáskori kamat, hanem van egy negatív aukció, ahogy egyre jobban esik az ár, tehát ezzel be lehet lőni , hogy mi a piac várakozása), pl. 0%-os hozamelvárás van.

Összefoglalva: a jövőbeli pénzed kisebb értékű ma, mint a mostani pénzed, ezért jöhet ki, hogy többet fizetsz vissza, mégis jelenértéken spórolsz vele. (Főleg, hogy nem kerül tőkésítésre, és így még a kamatos-kamat hatás sem üt be.)

több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
de attól még igaza van!
azért ennyire nem kéne leállni! pont tegnap kérdeztem, hogy mivan ha eltöröd a lábad, vagy van egy epe/veseköved, fogfájásod
szenvedj 2 hónapig???
NB2
Doki erről beszélt napokon át..hogy mindenféle egyéb betegség és panasz is háttérbe kerül, nem lesz rá erőforrás sem. És még a sűrűjében sem vagyunk..Unokatesóm szemész, de már a sürgősségin melózik. Azt mondta, ott a szemészet be fog zárni. Pedig biztosan fog érinteni fiatalt és időset is a szakellátás..na az most nem lesz.

Szépen majd mindenki felfogja, hogy nem kell menni sehova, különben valamilyen módon visszahat rá ez az egész. lehet nem ez a vírus okozza majd neki a fő problémát, de ő vagy valamelyik szerette emiatt nem jut más ellátáshoz.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 496 — StuG Life
na cégnél is megvannak első igazolt esetek

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 824 — Bla, bla, bla
Értem én hogy koronavírus van meg világvége, de az mi már, hogy a szakrendelő a 18. heti kötelező ultrahangot visszadobja azzal a válasszal, hogy "jelenleg minden vizsgálat szünetel, kérjük halassza későbbre betervezett időpontját"?

Mindenki megőrült vagy mi a franc van? Vagy lehet olyat, hogy felfüggeszteni a baba növekedését? Parkolópályára tenni a betegségeket, daganatokat?
r.baggio
Azonnal fel kell hívni a nőgyógyászt, majd Ő megmondja mi legyen!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!