Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
nem tudom, hogy az index-szel mi a bajod.Amadeus91
Erre válaszolok én is.
Az elmúlt 2 évben több olyan eseményt is rendeztem, vagy vettem részt, melyről az Index beszámolt.
Egyetlen alkalommal se úgy közöltek róla tudósítást, hogy az a valóságnak megfeleljen, minden alkalommal állítottak valótlanságot, pontatlanok voltak, értelmeztek át történéseket, a saját koncepciójuk szerint fűztek magyarázatot, csoportosítottak tényeket.
És ezek, mint mondom, tudósítások voltak.
Nem publicisztika.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem beszélt a szervezés tökéletességéről, kb.
- több szempont alapján értékelhető a hétvége, de a legfontosabb az élet és vagyonvédelem kérdése, ami tökéletes lett (az index ezt úgy "egyszerűsítette" a címben, hogy GSZ szerint maga a katasztrófavédelem volt tökéletes), hangsúlyozta hogy közel 30000 ember dolgozott mindent megtéve.
- arra a kérdésre, hogy ezt nem lehetett volna rövidebbre fogni, azt válaszolta, hogy az egyénnek is felelőssége volt, abban hogy a figyelmeztetések ellenére elindult, így neki is 😊 és szerinte Nyugat-EU bizonyos területein se okozott kevesebb problémát a hó, de ez szerinte se mentség az elhúzódó mentésre.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Azért megfogalmazás és megfogalmazás között is van különbség.
Nem olvastam mit mondott, nem is érdekel, de talán szerencsés lett volna azzal kezdeni, hogy megköszöni a mentésben résztvevők áldozatos munkáját, az osztrák kollégák segítségét, és örülünk, hogy hál istennek senkinek nem esett baja. Amennyiben ez hangzott el max respect. Ha azt sikerült mondani, hogy hála a kormány és a vezérkar jól szervezett, precíz munkájának tökéletesen sikerült mentés után mindenki a lehető leghamarabb hazajutott, na az már barokkos túlzás, némi csúsztatással. A végeredmény ugyanaz, csak a tálalás más.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 mno.hu/belfold/ha-csak-bajnai-es-mesterhazy-kozul-lehetne-valasztani-1145579
Hmm, ez érdekes. Hogy Mesterházynak honnan ez a népszerűség, arról fogalmam sincs. Viszont így, hogy ők maguk hasonló arányban támogatottak, de Mesterházy mögött sokkal nagyobb háttér van, szerintem már nem nagyon érdemes azzal számolni, hogy Bajnai lesz a fő kihívója Orbánnak 2014-ben.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Tehát GSZ mint kormányszóvivő, a napi politikától mentesen, csak szakmai szempontokat figyelembe véve jelentette ezt ki.zinedine5
Ez az - általad felháborítónak találtatott - kijelentése abszolút megállná a helyét politikamentes kijelentésként is.
Mivel politikus, természetesen ha azt mondja hogy jó reggelt, a másik politikus abba is bele fog kötni.
Most szerintem te is ebben a hibában vergődsz.

GSZ is hajlamos a mellédumára természetesen, de a mai abszolút támadhatatlan volt.

De le fogok szokni arról, hogy a szerintem nem jogos kormánypárti kritikádat megfelelően indokolva helyreigazítsam, mert nem először akadsz fent ezen, kb. 1 éve is utolsó fideszbérenc lettem, mert egy általad idézett cikk valótlan megállapításait helyretettem, nem is látogattam egy ideig a topicot.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Te kezdtél el jogászkodni a vagyon elleni védelemmel (volt-e mrd-s kár ?!) kapcsolatban. Szerintem GSZ politikai bullshitet nyomott (100 %), szerinted meg minden frankó volt élet és vagyonvédelemmel kapcsolatban.

Mindegy, nem leszünk egy állásponton, de még csak egy univerzumban sem, ezért ezt nem érdemes folytatni.zinedine5
Nem én jogászkodtam, hanem GSZ megfogalmazott egy kijelentést a katasztrófavédelem egyik fontos céljáról, ami az élet és-vagyonbiztonság védelme. Ez nem vélemény, hanem tény. Ez a cél teljesült. Ez se vélemény, hanem tény.
Hogy ebben mennyi volt a szerencse és hogy mennyire ment gördülékenyen, azon lehet vitázni, vitáztunk is.
De GSZ nem erről beszélt, csak az index "véletlenül" nem pontosan idézte, te meg rögtön ráharaptál, mert amúgy is erre van étvágyad.atapapa
Tehát GSZ mint kormányszóvivő, a napi politikától mentesen, csak szakmai szempontokat figyelembe véve jelentette ezt ki.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ausztriában is. Akkor mi legyen a mérce?Amadeus91
Ez a kép a héten készült Angliában

Csak azért nem ragadtak be az autók végül másfél napra, mert nem 70-90 kilométeres szél fújta a havat össze közéjük akadálynak, hanem csak 30-50.
Így is fél éjszakát töltöttek a pályán.

Te kezdtél el jogászkodni a vagyon elleni védelemmel (volt-e mrd-s kár ?!) kapcsolatban. Szerintem GSZ politikai bullshitet nyomott (100 %), szerinted meg minden frankó volt élet és vagyonvédelemmel kapcsolatban.

Mindegy, nem leszünk egy állásponton, de még csak egy univerzumban sem, ezért ezt nem érdemes folytatni.zinedine5
Nem én jogászkodtam, hanem GSZ megfogalmazott egy kijelentést a katasztrófavédelem egyik fontos céljáról, ami az élet és-vagyonbiztonság védelme. Ez nem vélemény, hanem tény. Ez a cél teljesült. Ez se vélemény, hanem tény.
Hogy ebben mennyi volt a szerencse és hogy mennyire ment gördülékenyen, azon lehet vitázni, vitáztunk is.
De GSZ nem erről beszélt, csak az index "véletlenül" nem pontosan idézte, te meg rögtön ráharaptál, mert amúgy is erre van étvágyad.

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Leegyszerűsítem a dolgokat, mert én egyszerű vagyok:
1. A kormányt hibáztatni a hóviharért - baromság
2. Az elmúlt négy napot óriási sikertörténetnek kihirdetni, pöffeszkedni, autósokat kioktatni---- na ez mi? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Kemény vagy.
Az én véleményem az elfogult, mert nem értek egyet, de a te objektív véleményed a szentírás.
zinedine5
Most nem véleményről, hanem tényekről beszélünk.

Nem értem mi tart vissza annak leírásában hogy GSZ jelen esetben hol állított valótlant.
Hacsak az nem, hogy az állítás most éppenséggel tényszerű volt és mivel erre rámutattam, ezt nehezen viseled.atapapa
Te kezdtél el jogászkodni a vagyon elleni védelemmel (volt-e mrd-s kár ?!) kapcsolatban. Szerintem GSZ politikai bullshitet nyomott (100 %), szerinted meg minden frankó volt élet és vagyonvédelemmel kapcsolatban.

Mindegy, nem leszünk egy állásponton, de még csak egy univerzumban sem, ezért ezt nem érdemes folytatni.
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Hát, ha Ukrajna a mérce... 😊somoskovig
Eddig miről volt szó: Svájcban, Ausztriában, Kanadában, Németo.-ban hogy megoldják. Az mennyivel reálisabb mérce?

Azt gondolod, hogy Magyaro. lehetőségei sokkal közelebb állnak Svájchoz vagy Németo.-hoz mint Ukrajnához?Jan
mert az 50 milliós, atomkatasztrófa által sújtott, de meleg tengeri kikötővel rendelkezdő Ukrajna az reális mérce. (Y)Amadeus91
Megbocsáss, de eddig az volt az alaptétel, hogy a hó az mindenhol hó. Csak a felsorolt országokban el tudják takarítani, nálunk meg nem, mert alkalmatlan az irányítás.
Nem arról volt szó, hogy azért tudják kezelni a helyzetet, mert 100x gazdagabbak, fejlettebbek, és olyan lehetőségeik vannak, amik nekünk nem! Arról volt szó, hogy a vezetés alkalmatlansága, a tájékoztatás hiánya stb... okozta a bajt, nem más.

Vagy én napokon át félreértettem mindent?
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Hát, ha Ukrajna a mérce... 😊somoskovig
Eddig miről volt szó: Svájcban, Ausztriában, Kanadában, Németo.-ban hogy megoldják. Az mennyivel reálisabb mérce?

Azt gondolod, hogy Magyaro. lehetőségei sokkal közelebb állnak Svájchoz vagy Németo.-hoz mint Ukrajnához?Jan
mert az 50 milliós, atomkatasztrófa által sújtott, de meleg tengeri kikötővel rendelkezdő Ukrajna az reális mérce. (Y)Amadeus91
Talán a hó, ott is hó.....zemanla
Ausztriában is. Akkor mi legyen a mérce?Amadeus91
Kell mérce?
A lehetőségeket nézzük!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Hát, ha Ukrajna a mérce... 😊somoskovig
Eddig miről volt szó: Svájcban, Ausztriában, Kanadában, Németo.-ban hogy megoldják. Az mennyivel reálisabb mérce?

Azt gondolod, hogy Magyaro. lehetőségei sokkal közelebb állnak Svájchoz vagy Németo.-hoz mint Ukrajnához?Jan
mert az 50 milliós, atomkatasztrófa által sújtott, de meleg tengeri kikötővel rendelkezdő Ukrajna az reális mérce. (Y)Amadeus91
Talán a hó, ott is hó.....zemanla
Ausztriában is. Akkor mi legyen a mérce?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Hát, ha Ukrajna a mérce... 😊somoskovig
Eddig miről volt szó: Svájcban, Ausztriában, Kanadában, Németo.-ban hogy megoldják. Az mennyivel reálisabb mérce?

Azt gondolod, hogy Magyaro. lehetőségei sokkal közelebb állnak Svájchoz vagy Németo.-hoz mint Ukrajnához?Jan
mert az 50 milliós, atomkatasztrófa által sújtott, de meleg tengeri kikötővel rendelkezdő Ukrajna az reális mérce. (Y)Amadeus91
Talán a hó, ott is hó.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Hát, ha Ukrajna a mérce... 😊somoskovig
Eddig miről volt szó: Svájcban, Ausztriában, Kanadában, Németo.-ban hogy megoldják. Az mennyivel reálisabb mérce?

Azt gondolod, hogy Magyaro. lehetőségei sokkal közelebb állnak Svájchoz vagy Németo.-hoz mint Ukrajnához?Jan
mert az 50 milliós, atomkatasztrófa által sújtott, de meleg tengeri kikötővel rendelkezdő Ukrajna az reális mérce. (Y)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Hát, ha Ukrajna a mérce... 😊somoskovig
Eddig miről volt szó: Svájcban, Ausztriában, Kanadában, Németo.-ban hogy megoldják. Az mennyivel reálisabb mérce?

Azt gondolod, hogy Magyaro. lehetőségei sokkal közelebb állnak Svájchoz vagy Németo.-hoz mint Ukrajnához?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Kemény vagy.
Az én véleményem az elfogult, mert nem értek egyet, de a te objektív véleményed a szentírás.
zinedine5
Most nem véleményről, hanem tényekről beszélünk.

Nem értem mi tart vissza annak leírásában hogy GSZ jelen esetben hol állított valótlant.
Hacsak az nem, hogy az állítás most éppenséggel tényszerű volt és mivel erre rámutattam, ezt nehezen viseled.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
két opció van:
1) népünk bölcs vezetése zseniálisan kormányoz, soha nem látott sebességgel fejlődik országunk
2) a köcsög ballib bolsevik imf bérenc média elferdíti a tényeket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Igen, az már a legalja szarakodás a részedről,...

Hidd el, nem biztos hogy nehezebb az élet úgy, ha nem érzel kényszert minden egyes mondat legrosszabbindulatú szétcibálására csak azért, mert azt számodra nem rokonszenves ember mondja....atapapa
Kemény vagy.

Az én véleményem az elfogult, mert nem értek egyet, de a te objektív véleményed a szentírás.

Gratulálok.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy csak most eszembe jutott, hogy ki milyen változtatásokat eszközölne ha lenne rá módja? Kíváncsi vagyok rá, hogy milyen megoldásokat írtok.
Egyébként arra vagyok legfőképp kíváncsi, hogy van e kiút a jelenlegi helyzetben?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Hát, ha Ukrajna a mérce... 😊

több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Mai:

"Lviv és Rovno között lehetetlen a közlekedés, sokan már több mint két napja állnak a hóban, fogytán az élelmiszer és az üzemanyag.

Tehetetlenek az ukrán hatóságok az ország nyugati felében a havazás miatt kialakult mintegy száz kilométeres torlódással. Lviv (Lemberg) és Rovno között rengeteg autó áll, sokan már több mint két napja vesztegelnek az úton, az olykor 1,5-2 méteres hó fogságában.

A beszámolók szerint a várakozóknál fogy az élelmiszer és az üzemanyag. A havat kézzel takarítják, a munkát nehezítik a több sávot elfoglaló teherautók, kamionok."


Ez kizárt! Csak mi kat.védelmünk balf.sz, a mi irányításunk tehetetlen, a világ más részein pikk-pakk megoldják az ilyet. Mert felkészültek, szakszerűek, hatékonyak, a Pintér meg csak SMS-ezni tud. 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nem tudom, hogy az index-szel mi a bajod.Amadeus91
Az hogy néha hajlamos félretájékoztatni jellemzően azonos irányba. De a legtöbb honi tömegtájékoztatási egyed küzd ezzel a betegséggel, csak most éppen ők kerültek reflektorfénybe.

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
"Ezért van fizetve az a kurva adó":
Igen, ez a központi költségvetés bevétele, amit vissza kell tervezni a kiadásokra. (kórház, óvoda, bíróságok, honvédelem, ....adósságszolgálat (!), nem ragozom)
És van a tartalék, amit esetleg ilyenkor kell (lehet) felhasználni.....
Szóval annak a "kurva adónak" ezer és egy helye van!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
meg ne sajnáljam már. Ezért van fizetve az a kurva adó. Hova tovább, nem az államnak a kiadás, hanem az adófizető polgároknak (mert az államnak nincs pénze - GY.F.). Az állam igenis mozdítsa meg a kisujját, ha az állampolgárokról van szó, ezért van, hogy biztosítsa az állampolgárok védelmét (demokráciát, jogokat, rendvédelmet etc...) és a gazdaságban a szabad versenyzéshez való körülményeket. (végletesen leegyszerűsítve)Amadeus91
Te most olyannal vitázol, amit az életben nem vitattam, csak azért, mert megragadt a szemed egy félmondatomon.

Vegyél egy nagy levegőt, olvasd végig az általam ott leírtakat az előzményekkel együtt, értelmezd, és ha utána is kérdésed van, akkor szólj.atapapa
nem tudom, hogy az index-szel mi a bajod.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
meg ne sajnáljam már. Ezért van fizetve az a kurva adó. Hova tovább, nem az államnak a kiadás, hanem az adófizető polgároknak (mert az államnak nincs pénze - GY.F.). Az állam igenis mozdítsa meg a kisujját, ha az állampolgárokról van szó, ezért van, hogy biztosítsa az állampolgárok védelmét (demokráciát, jogokat, rendvédelmet etc...) és a gazdaságban a szabad versenyzéshez való körülményeket. (végletesen leegyszerűsítve)Amadeus91
Te most olyannal vitázol, amit az életben nem vitattam, csak azért, mert megragadt a szemed egy félmondatomon.

Vegyél egy nagy levegőt, olvasd végig az általam ott leírtakat az előzményekkel együtt, értelmezd, és ha utána is kérdésed van, akkor szólj.