Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Amadeus91
és ezzel mit akarsz mondani?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 368 — Ajmo Vatreni
Amadeus91
Fairytale.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
....Sobri Jóska
Engedelmeddel közzéteszem az index által felrajzolt profilodat 😊
Leplezetlen agresszióba hajló gyűlölet a jámbor szépkorúakkal szemben, amelyhez az okkal feltételezhető alacsony intelligenciája miatt leküzdhetetlen diszkriminációs vágy kapcsolódik a magasan kvalifikált értelmiség rovására.
Az üzleti életben rendre kudarcokat halmoz, a sikertelenségből eredő frusztrációját rendszeresen a róla tényszerűen tudósító médián vezeti le, a tömegtájékoztatást még a közérdekű adatok megismerésének jogszabály által biztosított lehetőségéből is kirekeszti.atapapa
Mi a faszom?!
Mindent tudsz, biztos kilátsz a laptopom beépített kameráján, le is ragasztom izibe!
Vagy a spájzban vagy. Meg is nézem 😊

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Tipikus index
 index.hu/belfold/2013/03/19/ezeket_hazudtak_a_havazasrol/
Állítás: A katasztrófavédelem megyei szervei már március 13-án figyelmeztettek a készülő hófúvásra, az országos főigazgatóság pedig március 14-én reggel 7:35-kor szintén megkért mindenkit, hogy ne induljon útnak.
Valóság: A megyei igazgatóságok figyelmeztetéseinek nincs nyoma. A szóvivők és vezetők csütörtök délelőtt a mentésről számoltak be az MTI-nek. Az OKF csütörtök reggel az erdőtüzekre figyelmeztett, este pedig áramkimaradásokról számolt be, de az utakon ragadt autókról nem.


Pintér tévedett/rosszul emlékezett/hazudott, nem 13-án, hanem 14-én figyelmeztetett pár megyei szervezet (egy korábbi sajtáton helyesen 14-t mondott). Viszont itt az index hazudik, mert van nyoma.
 gyor.katasztrofavedelem.hu/index.php?subpage2=148&subpage1=28&subpage=1&contentId=153827

Aztán azon szarozik az index, hogy a Honvédség kiadott egy közleményt, miszerint Hende töretlenül tart Lendvára (egy közleményt se találni, ahol a "töretlenül" szó szerepelne), pedig az index úgy tudja, ő is elakadt.
Természetesen Hende soha nem mondta, hogy nem akadt el, azt se, hogy elakadt, de miért ne inszinuáljuk egy olyan cikkel őt is, ami hazugságokat összesít.

Ettől még könnyen megszülethetett volna ez a cikk is, létrejött vagy 500 közlemény abban a pár napban állami szervek gondozásában, tartalmazhattak pontatlanságokat (police.hu), maguknak kiosztott vállveregetéseket (TEK), vagy pl. Pintér azóta is folyamatosan mellébeszél a kamionstop elrendeléséről vagy Orbán is benézte a mentést, de miért is gátolná bármi a firkászokat, hogy az általuk bírált politikusokhoz hasonlóan ők is az ízlésüknek és nem a valóságnak megfelelően bánjanak a tényekkel.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Na most a fentiek alapján el tudom képzelni mennyire hitelesek a politikai témákról, tüntetésekről, focimeccsekről stb. írt cikkeik is...Dub
így van. Így lesz az antiszemita csürhéből hazafias, nemzeti érzelmektől átszellemült hétköznapi hősök.Amadeus91
Vagy a magánterületre betörő fiatalokból ugyanez 😉 termsézetesen attól, hogy az index sokszor csúsztat és téved, még a legtöbbször alapvetően igazat ír. Ahogyan attól, hogy a kurucinfó időnként pontos, 99%-ban baromság vagy hazugság amit írnak. Hiába szeretnéd, a médiában sincsenek feketék és fehérek.Rajna
az én szememben nem ugyanaz "betörni" valahova és egy táblával ülni a nyakamban, mint szétverni a belvárost és a parlamentben azzal fenyegetőzni, hogy minden zsidó és "hazaáruló" össze lesz írva. Persze tudom, a te szemedben egyre megy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Az indexes sportgéza is a legalja, mérhetetlen német és Bayern München utálattal, állandó csúsztatások,hazugságok jellemzik.Kroos
mondjuk a BM-utálatot simán megértem 😉slowmotion
nanana 😊, hát ahol "csak" sport terén megy a ferdítés, kamu hegyek, akkor komoly témákban,dolgokban mik mehetnek. persze nem egyenes arányos,de elgondolkodtató...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 945 — Saturday Night Lights
Na most a fentiek alapján el tudom képzelni mennyire hitelesek a politikai témákról, tüntetésekről, focimeccsekről stb. írt cikkeik is...Dub
így van. Így lesz az antiszemita csürhéből hazafias, nemzeti érzelmektől átszellemült hétköznapi hősök.Amadeus91
Vagy a magánterületre betörő fiatalokból ugyanez 😉 termsézetesen attól, hogy az index sokszor csúsztat és téved, még a legtöbbször alapvetően igazat ír. Ahogyan attól, hogy a kurucinfó időnként pontos, 99%-ban baromság vagy hazugság amit írnak. Hiába szeretnéd, a médiában sincsenek feketék és fehérek.Rajna
A különbség, hogy amíg az Index profitorientált vállalkozásként a világnézete vagy egy jó poén kedvéért csúsztat (ez sem megengedhető mondjuk), a csak kormánypárti híreket közlő Class FM vagy a Hír TV politikai megrendelőik elvárásait teljesítik, akik az állami hirdetések útján tartják lélegeztetőgépen őket.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
talán a legjobb cikk a hétvégi témában:
 www.kreativ.hu/media/cikk/hatalmas_havazas__aha__persze

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Az indexes sportgéza is a legalja, mérhetetlen német és Bayern München utálattal, állandó csúsztatások,hazugságok jellemzik.Kroos
mondjuk a BM-utálatot simán megértem 😉
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Az egyik egy sajtótájékoztató volt egy látványterv-pályázatról, melyet műegyetemistáknak írtak ki, vagyis olyan építészhallgatóknak, akik még nem végeztek, erre az Indexen úgy jelent, meg, hogy "Dilettánsok: Csak olyanok pályázhattak, akiknek nincs diplomájuk."

Másik, egy rendezvényen személyesen távolíttatam el egy atomrészeg és/vagy bomlott elméjű idősebb nőt, kulturáltan, az előírásoknak, törvényeknek megfelelően, csak kommunikációval, egyrészt, mivel zavarta a rendezvény gördülékeny lebonyolítását, másrészt mert a többi érdeklődőt zavarta, és mindez az Indexen: "Ráküldték a securityseket a nénire".

Harmadik, egy sajtótájékoztatóval egybekötött kulturális eseménysorozat megnyitón az indexes kiscsaj az érkező fővédnökkel akart interjút készíteni, akire már vártak az előadóteremben, mire mondtam neki, hogy a hivatalos megnyitó után lesz sajttáj is, meg a fővédnök is a rendelkezésére fog állni, mondta rendben, indexes tálalásban: "XY-nak nem volt ideje kollegánkra."

Negyedik, egy ezerfős, többórás kulturális rendezvény utolsó órájában leszakadt az eső, a látogatók nagyrésze hazament, az Indexen "Alig lézengtek a rendezvényen", mellé kép a színpad bontását megelőző pár percről, amikor már elállt az eső, de a rendezvény is szinte végetért.Sobri Jóska
Engedelmeddel közzéteszem az index által felrajzolt profilodat 😊
Leplezetlen agresszióba hajló gyűlölet a jámbor szépkorúakkal szemben, amelyhez az okkal feltételezhető alacsony intelligenciája miatt leküzdhetetlen diszkriminációs vágy kapcsolódik a magasan kvalifikált értelmiség rovására.
Az üzleti életben rendre kudarcokat halmoz, a sikertelenségből eredő frusztrációját rendszeresen a róla tényszerűen tudósító médián vezeti le, a tömegtájékoztatást még a közérdekű adatok megismerésének jogszabály által biztosított lehetőségéből is kirekeszti.

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Az indexes sportgéza is a legalja, mérhetetlen német és Bayern München utálattal, állandó csúsztatások,hazugságok jellemzik.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 945 — Saturday Night Lights
 mno.hu/belfold/ha-csak-bajnai-es-mesterhazy-kozul-lehetne-valasztani-1145579
Hmm, ez érdekes. Hogy Mesterházynak honnan ez a népszerűség, arról fogalmam sincs. Viszont így, hogy ők maguk hasonló arányban támogatottak, de Mesterházy mögött sokkal nagyobb háttér van, szerintem már nem nagyon érdemes azzal számolni, hogy Bajnai lesz a fő kihívója Orbánnak 2014-ben.Schleck
Tipikus róka fogta csuka helyzet. A számok alapján Mesterházy lesz a közös kormányfőjelölt, aki biztos vereségbe kormányozza az ellenzéket, mert a bizonytalanok nem felejtik el az MSZP áldásos tevékenységét és inkább otthon maradnak.
Bajnai szimpibb, csak képtelen erőt felmutatni: a szocik nem engedik, hogy beleüljön a készbe, a választók meg csak a vitákat látják, ezért nem támogatják meg annyira Gordont, hogy a baloldali térfélen lenyomja a Nagy Testvért.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na most a fentiek alapján el tudom képzelni mennyire hitelesek a politikai témákról, tüntetésekről, focimeccsekről stb. írt cikkeik is...Dub
így van. Így lesz az antiszemita csürhéből hazafias, nemzeti érzelmektől átszellemült hétköznapi hősök.Amadeus91
Vagy a magánterületre betörő fiatalokból ugyanez 😉 termsézetesen attól, hogy az index sokszor csúsztat és téved, még a legtöbbször alapvetően igazat ír. Ahogyan attól, hogy a kurucinfó időnként pontos, 99%-ban baromság vagy hazugság amit írnak. Hiába szeretnéd, a médiában sincsenek feketék és fehérek.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Na most a fentiek alapján el tudom képzelni mennyire hitelesek a politikai témákról, tüntetésekről, focimeccsekről stb. írt cikkeik is...Dub
így van. Így lesz az antiszemita csürhéből hazafias, nemzeti érzelmektől átszellemült hétköznapi hősök.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Na most a fentiek alapján el tudom képzelni mennyire hitelesek a politikai témákról, tüntetésekről, focimeccsekről stb. írt cikkeik is...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én is olvastam már több olyan indexes írást, aminek a témájához van némi közöm, és tele volt csúsztatással vagy szimpla dilettáns baromsággal. Bár minden médiummal szemben vannak fenntartásaim, a HVG azért pontosabb szokott lenni, bár az ő politikai elfogultságuk is nyilvánvaló.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Értem. Tessék, írok 4 konkrét példát:

Az egyik egy sajtótájékoztató volt egy látványterv-pályázatról, melyet műegyetemistáknak írtak ki, vagyis olyan építészhallgatóknak, akik még nem végeztek, erre az Indexen úgy jelent, meg, hogy "Dilettánsok: Csak olyanok pályázhattak, akiknek nincs diplomájuk."

Másik, egy rendezvényen személyesen távolíttatam el egy atomrészeg és/vagy bomlott elméjű idősebb nőt, kulturáltan, az előírásoknak, törvényeknek megfelelően, csak kommunikációval, egyrészt, mivel zavarta a rendezvény gördülékeny lebonyolítását, másrészt mert a többi érdeklődőt zavarta, és mindez az Indexen: "Ráküldték a securityseket a nénire".

Harmadik, egy sajtótájékoztatóval egybekötött kulturális eseménysorozat megnyitón az indexes kiscsaj az érkező fővédnökkel akart interjút készíteni, akire már vártak az előadóteremben, mire mondtam neki, hogy a hivatalos megnyitó után lesz sajttáj is, meg a fővédnök is a rendelkezésére fog állni, mondta rendben, indexes tálalásban: "XY-nak nem volt ideje kollegánkra."

Negyedik, egy ezerfős, többórás kulturális rendezvény utolsó órájában leszakadt az eső, a látogatók nagyrésze hazament, az Indexen "Alig lézengtek a rendezvényen", mellé kép a színpad bontását megelőző pár percről, amikor már elállt az eső, de a rendezvény is szinte végetért.Sobri Jóska
nézd, manapság erőszak, szexuális tartalom vagy botrány nélkül nehéz növelni a kattintásszámot. ezzel persze nem mentem fel a zindexet, a legkevésbé sem.
slowmotion
Ez igaz, el is fogadom, csak ez nem érv arra, hogy az Index korrekt, elfogulatlan, hozzáértő, szakmailag megfelelő lenne.
Sőt.
Inkább az ellenkezőjére adott érvek magyarázatául szolgál, hogy miért torzítják el a valóságot a saját érdekeik szerint.

A Meleg Büszkeség Menetés élcet meg nem tudom nekem, vagy Amadeus91-nek írtad, jómagam ott csak felvonulni szoktam szívárványszín betyárgúnyában, a rendezéshez nincs közöm. 😉

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Értem. Tessék, írok 4 konkrét példát:

Az egyik egy sajtótájékoztató volt egy látványterv-pályázatról, melyet műegyetemistáknak írtak ki, vagyis olyan építészhallgatóknak, akik még nem végeztek, erre az Indexen úgy jelent, meg, hogy "Dilettánsok: Csak olyanok pályázhattak, akiknek nincs diplomájuk."

Másik, egy rendezvényen személyesen távolíttatam el egy atomrészeg és/vagy bomlott elméjű idősebb nőt, kulturáltan, az előírásoknak, törvényeknek megfelelően, csak kommunikációval, egyrészt, mivel zavarta a rendezvény gördülékeny lebonyolítását, másrészt mert a többi érdeklődőt zavarta, és mindez az Indexen: "Ráküldték a securityseket a nénire".

Harmadik, egy sajtótájékoztatóval egybekötött kulturális eseménysorozat megnyitón az indexes kiscsaj az érkező fővédnökkel akart interjút készíteni, akire már vártak az előadóteremben, mire mondtam neki, hogy a hivatalos megnyitó után lesz sajttáj is, meg a fővédnök is a rendelkezésére fog állni, mondta rendben, indexes tálalásban: "XY-nak nem volt ideje kollegánkra."

Negyedik, egy ezerfős, többórás kulturális rendezvény utolsó órájában leszakadt az eső, a látogatók nagyrésze hazament, az Indexen "Alig lézengtek a rendezvényen", mellé kép a színpad bontását megelőző pár percről, amikor már elállt az eső, de a rendezvény is szinte végetért.Sobri Jóska
nézd, manapság erőszak, szexuális tartalom vagy botrány nélkül nehéz növelni a kattintásszámot. ezzel persze nem mentem fel a zindexet, a legkevésbé sem.

mondjuk ha tudod, kik az újságírók, akkor csinálhatnál karikatúra-kiállítást, ahol a képek alanyai véletlenül meglepően hasonlítanak említett sajtóorángután végtagjaira, és az egyiken szódásszifon szemüveg lehetne, a másikon hallókészülék, a harmadik éppen elejtené a Cavintont stb.

egyébként pedig
nem tudom, hogy az index-szel mi a bajod.Amadeus91
...
Az elmúlt 2 évben több olyan eseményt is rendeztem, vagy vettem részt, melyről az Index beszámolt.
...Sobri Jóska
ezek milyen rendezvények voltak?Amadeus91
ha jóban lennénk, (de nem vagyunk), akkor itt kapnád az ívet, hogy a Meleg Büszkeség Menete.
de szerencsédre nem vagyunk jóban 😊 (mondjuk rosszban se asszem, na ja)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
nem tudom, hogy az index-szel mi a bajod.Amadeus91
Erre válaszolok én is.
Az elmúlt 2 évben több olyan eseményt is rendeztem, vagy vettem részt, melyről az Index beszámolt.
Egyetlen alkalommal se úgy közöltek róla tudósítást, hogy az a valóságnak megfeleljen, minden alkalommal állítottak valótlanságot, pontatlanok voltak, értelmeztek át történéseket, a saját koncepciójuk szerint fűztek magyarázatot, csoportosítottak tényeket.
És ezek, mint mondom, tudósítások voltak.
Nem publicisztika.Sobri Jóska
ezek milyen rendezvények voltak?Amadeus91
Rendkívül jól sikerültek, szakmailag kiemelkedőek, tökéletesen kivitelezettek, minden igényt kielégítőek, kedveltek, népszerűek, jól szervezettek.
Mégis, mit gondoltál, szart csinálok? 😛Sobri Jóska
a minőséggel kapcsolatban szemernyi kétség sem merült fel bennem, még egy pillanat erejéig sem. A rendezvények témájára/profiljára lettem volna csak kíváncsi.Amadeus91
Értem. Tessék, írok 4 konkrét példát:

Az egyik egy sajtótájékoztató volt egy látványterv-pályázatról, melyet műegyetemistáknak írtak ki, vagyis olyan építészhallgatóknak, akik még nem végeztek, erre az Indexen úgy jelent, meg, hogy "Dilettánsok: Csak olyanok pályázhattak, akiknek nincs diplomájuk."

Másik, egy rendezvényen személyesen távolíttatam el egy atomrészeg és/vagy bomlott elméjű idősebb nőt, kulturáltan, az előírásoknak, törvényeknek megfelelően, csak kommunikációval, egyrészt, mivel zavarta a rendezvény gördülékeny lebonyolítását, másrészt mert a többi érdeklődőt zavarta, és mindez az Indexen: "Ráküldték a securityseket a nénire".

Harmadik, egy sajtótájékoztatóval egybekötött kulturális eseménysorozat megnyitón az indexes kiscsaj az érkező fővédnökkel akart interjút készíteni, akire már vártak az előadóteremben, mire mondtam neki, hogy a hivatalos megnyitó után lesz sajttáj is, meg a fővédnök is a rendelkezésére fog állni, mondta rendben, indexes tálalásban: "XY-nak nem volt ideje kollegánkra."

Negyedik, egy ezerfős, többórás kulturális rendezvény utolsó órájában leszakadt az eső, a látogatók nagyrésze hazament, az Indexen "Alig lézengtek a rendezvényen", mellé kép a színpad bontását megelőző pár percről, amikor már elállt az eső, de a rendezvény is szinte végetért.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
nem tudom, hogy az index-szel mi a bajod.Amadeus91
Erre válaszolok én is.
Az elmúlt 2 évben több olyan eseményt is rendeztem, vagy vettem részt, melyről az Index beszámolt.
Egyetlen alkalommal se úgy közöltek róla tudósítást, hogy az a valóságnak megfeleljen, minden alkalommal állítottak valótlanságot, pontatlanok voltak, értelmeztek át történéseket, a saját koncepciójuk szerint fűztek magyarázatot, csoportosítottak tényeket.
És ezek, mint mondom, tudósítások voltak.
Nem publicisztika.Sobri Jóska
ezek milyen rendezvények voltak?Amadeus91
Rendkívül jól sikerültek, szakmailag kiemelkedőek, tökéletesen kivitelezettek, minden igényt kielégítőek, kedveltek, népszerűek, jól szervezettek.
Mégis, mit gondoltál, szart csinálok? 😛Sobri Jóska
a minőséggel kapcsolatban szemernyi kétség sem merült fel bennem, még egy pillanat erejéig sem. A rendezvények témájára/profiljára lettem volna csak kíváncsi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
nem tudom, hogy az index-szel mi a bajod.Amadeus91
Erre válaszolok én is.
Az elmúlt 2 évben több olyan eseményt is rendeztem, vagy vettem részt, melyről az Index beszámolt.
Egyetlen alkalommal se úgy közöltek róla tudósítást, hogy az a valóságnak megfeleljen, minden alkalommal állítottak valótlanságot, pontatlanok voltak, értelmeztek át történéseket, a saját koncepciójuk szerint fűztek magyarázatot, csoportosítottak tényeket.
És ezek, mint mondom, tudósítások voltak.
Nem publicisztika.Sobri Jóska
ezek milyen rendezvények voltak?Amadeus91
Rendkívül jól sikerültek, szakmailag kiemelkedőek, tökéletesen kivitelezettek, minden igényt kielégítőek, kedveltek, népszerűek, jól szervezettek.
Mégis, mit gondoltál, szart csinálok? 😛

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Ausztriában is. Akkor mi legyen a mérce?Amadeus91
Ez a kép a héten készült Angliában

Csak azért nem ragadtak be az autók végül másfél napra, mert nem 70-90 kilométeres szél fújta a havat össze közéjük akadálynak, hanem csak 30-50.
Így is fél éjszakát töltöttek a pályán.
atapapa
Na de itt eleve szembemennek a forgalommal, mit várnak mégis?

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
nem tudom, hogy az index-szel mi a bajod.Amadeus91
Erre válaszolok én is.
Az elmúlt 2 évben több olyan eseményt is rendeztem, vagy vettem részt, melyről az Index beszámolt.
Egyetlen alkalommal se úgy közöltek róla tudósítást, hogy az a valóságnak megfeleljen, minden alkalommal állítottak valótlanságot, pontatlanok voltak, értelmeztek át történéseket, a saját koncepciójuk szerint fűztek magyarázatot, csoportosítottak tényeket.
És ezek, mint mondom, tudósítások voltak.
Nem publicisztika.Sobri Jóska
ezek milyen rendezvények voltak?

criminal lawyer or criminal lawyer?