Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 005 — #NoStress
Az a szabadság, a demokrácia lényege, hogy legyen nyugodtan kuruc is, és bármi más, akkor el lehet dönteni ki mit akar olvasni.
Aki agyhalott az kurucozzon.
Attól, hogy be lenne tiltva, még ez az elmeroggyant szellemiség jelen van Magyarországon.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszönjük meg az EU-nak, hogy sikerült kiszedetniük azt a részt a médiatörvényből, amellyel valahogy el lehetne járni a kuruc ellen
http://mandiner.blog.hu/2011/03/20/a_hirszerzo_kalandja_a_kuruc_infoval?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index
karácsony táján pont erről fostam a szót.atapapa
Ez nem a kuruc hibája szerintem. A magát mértéktartónak, meg ki tudja még minek nevező média veszi át egy az egyben annak a kurucnak a hülyeségeit, amit minden szarnak nevez ő maga is. Ráadásul forrásmegjelölés nélkül a legtöbb helyen, ahogy szépen illik.
De az biztos, hogy ez is egy újabb jó nagy égés az index féléknek..

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
http://index.hu/belfold/2011/03/20/a_kormany_megtorolta_hogy_leszavaztak_ferihegy_uj_nevet/zinedine5
szépharomt
az :/
ráadásul igazuk is volt szvsz


Köszönjük meg az EU-nak, hogy sikerült kiszedetniük azt a részt a médiatörvényből, amellyel valahogy el lehetne járni a kuruc ellen
http://mandiner.blog.hu/2011/03/20/a_hirszerzo_kalandja_a_kuruc_infoval?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index
karácsony táján pont erről fostam a szót.

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=153637#p153637

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://index.hu/belfold/2011/03/20/a_kormany_megtorolta_hogy_leszavaztak_ferihegy_uj_nevet/zinedine5
szép
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
http://index.hu/belfold/2011/03/20/a_kormany_megtorolta_hogy_leszavaztak_ferihegy_uj_nevet/
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sajnos vicc, ami ebben az országban megy. Itt is valami olyasmi forradalomnak kellene kitörni, mint ami az arab országokban van/volt. Egy füst alatt mindjárt szeretett kisebbségünkkel is le lehetne számolni örökre. Én meg nyitnék egy kötélgyárat, abból ugyis jó sokra lenne szükség. 😊Dub
Remek ötlet. Úgyis túl sok magyar van, egy 5 milióval szűkítsük még a népességet.szaba
Remélem ezt nem a norvégok védelmében írtad...Matthew99
Hazánk (nagyon) megbecsült polgárai. 500/szavazat.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Sajnos vicc, ami ebben az országban megy. Itt is valami olyasmi forradalomnak kellene kitörni, mint ami az arab országokban van/volt. Egy füst alatt mindjárt szeretett kisebbségünkkel is le lehetne számolni örökre. Én meg nyitnék egy kötélgyárat, abból ugyis jó sokra lenne szükség. 😊Dub
Remek ötlet. Úgyis túl sok magyar van, egy 5 milióval szűkítsük még a népességet.szaba
Remélem ezt nem a norvégok védelmében írtad...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Sajnos vicc, ami ebben az országban megy. Itt is valami olyasmi forradalomnak kellene kitörni, mint ami az arab országokban van/volt. Egy füst alatt mindjárt szeretett kisebbségünkkel is le lehetne számolni örökre. Én meg nyitnék egy kötélgyárat, abból ugyis jó sokra lenne szükség. 😊Dub
Remek ötlet. Úgyis túl sok magyar van, egy 5 milióval szűkítsük még a népességet.
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Sajnos vicc, ami ebben az országban megy. Itt is valami olyasmi forradalomnak kellene kitörni, mint ami az arab országokban van/volt. Egy füst alatt mindjárt szeretett kisebbségünkkel is le lehetne számolni örökre. Én meg nyitnék egy kötélgyárat, abból ugyis jó sokra lenne szükség. 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én se ismerek senkit, aki Kósára szavazott. 😀 Amúgy Debrecen dettó ugyanez. A közbiztonság szar, csak van az embereknek annyi esze, hogy vigyázzanak magukra (erről tudnék néhány oldalt írni, tökmindegy), munkahely nincs, közüzemi díjak kiverik a plafont (erről írtam is párszor), persze a város adósságállománya tetemes. Ha nem lenne az egyetem, a Cívisváros nagyjából annyira lenne élhető, mint Ózd. Én is elköltöztem fél éve. Odamegy az ember, ahol munka van.füligjimmy
Az az egy tuti,hogy itt a közbiztonsággal nincs baj.
Mondjuk az egy másik része,hogy menekülnek innen a rendőrök,mert olyan az egész vezetés élen Lázárral,hogy kifordul a gyomruk.
Nálunk leginkább a mindenféle adókkal van baj, mert ugye ellenzékként marhára tiltakoztak Lázárék az ingatlanadó ellen itt Vásárhelyen már jópár éve fizetjük becsülettel.
A munkanélküliség itt is van, bár kicsit enyhít rajta Szeged közelsége, sokan oda járnak át.
Nekem a kedvencem a parkolási díj. Úgy indult,hogy a belváros lesz fizetős. Mostmár eljutottunk oda,hogy nagyon messzeire kell menni a belvárostól (vásárhelyi viszonylatban persze) az ingyenes parkolásért. Azt már alig merem említeni,hogy a stadionon belül is fizetni kell ha mondjuk egy szülő fociedzésre viszi a gyereket.

Építettünk egy csarnokot a város pénzén (volt már egy ami szintén alig volt használva) ami arra volt jó,hogy üresjáraton legyen és jó sok pénzt lopjon ki belőle Lázár úr és a sleppje.
Amúgy olcsón lehet használni,mert este 8után már tizenpárezerért ki tudod bérelni egy órára...

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Már nem tudom ki, de mintha valaki "lámpavasazott" volna a parlamentben. És Kövér is megkínált már bennünket a kötéllel. Szerintem lassan időszerű lenne politikuséknál is. A háromszázakármennyiből tizedelve..... A többi megtanulna érdeket képviselni....
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hódmezővásárhely, a csongrádi New York gyakorlatilag rohad. Érdekes módon, arrafelé Janika megfelelő. Remélem tovább süllyednek az adósságba és a munkanélküliségbe.füligjimmy
Azért ez a rohadás kicsit árnyaltabb,mint ahogy leírod.
Azért van egy cukormáz a belül rohadó sütin,ami elvakítja az embereket. Kétségtelen,hogy épül-szépül a város. Az már másik kérdés,hogy miből és hogy azoknak a dolgoknak kellene e épülni. Mert a babakocsit nem tudom a járdán tolni,mert úgy szét van baszódva de van helyette jó nagy múzeum. Megközelítés kérdése,hogy mire van szükség.
Akárkitől kérdeztem amúgy senki nem Lázárra szavazott,mégis megvan a 2/3nyi szavazata.
Vagy rossz körökben mozgok, vagy ami valószinűbb,hogy sokan letagadják.Bazzani
Én se ismerek senkit, aki Kósára szavazott. 😀 Amúgy Debrecen dettó ugyanez. A közbiztonság szar, csak van az embereknek annyi esze, hogy vigyázzanak magukra (erről tudnék néhány oldalt írni, tökmindegy), munkahely nincs, közüzemi díjak kiverik a plafont (erről írtam is párszor), persze a város adósságállománya tetemes. Ha nem lenne az egyetem, a Cívisváros nagyjából annyira lenne élhető, mint Ózd. Én is elköltöztem fél éve. Odamegy az ember, ahol munka van.

http://index.hu/gazdasag/blog/2011/03/20/megvan_a_monetaris_tanacs_ket_uj_tagja/
Ez pedig egy üzenet lehet Járai felé: az lesz az MNB elnöke, aki mi mondunk, ne kavarj a hátunk mögött.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hódmezővásárhely, a csongrádi New York gyakorlatilag rohad. Érdekes módon, arrafelé Janika megfelelő. Remélem tovább süllyednek az adósságba és a munkanélküliségbe.füligjimmy
Azért ez a rohadás kicsit árnyaltabb,mint ahogy leírod.
Azért van egy cukormáz a belül rohadó sütin,ami elvakítja az embereket. Kétségtelen,hogy épül-szépül a város. Az már másik kérdés,hogy miből és hogy azoknak a dolgoknak kellene e épülni. Mert a babakocsit nem tudom a járdán tolni,mert úgy szét van baszódva de van helyette jó nagy múzeum. Megközelítés kérdése,hogy mire van szükség.
Akárkitől kérdeztem amúgy senki nem Lázárra szavazott,mégis megvan a 2/3nyi szavazata.
Vagy rossz körökben mozgok, vagy ami valószinűbb,hogy sokan letagadják.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Azért az eredeti felvételből kimaradt részek valamennyire árnyalják a mondanivalót

"én soha nem szégyelltem, hogy mim van, én dolgozok keményen, én abba a miliőbe nőttem föl, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét sem kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára, aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Azt gondolom, aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér. Ezt tudom mondani, annak annyi az élete. Ez az én véleményem egyébként, tehát én ahhoz a mércéhez tartom magam, hogy az ember, ha egyszerű kétkezi munkásember, akkor ahhoz a jövedelemhez képest érjen el valamit. Hogy ha egyetemi ember, akkor ahhoz a jövedelemhez képest érjen el valamit, de akinek a saját társadalmi viszonyaihoz képest semmire nem futotta, semmit nem tudott letenni az asztalra, az ne üljön például a képviselő-testületben. Nagy baj lenne, ha olyan képviselők ülnének, akiknek semmijük nincsen, ezt kell mondjam. Ez helytelen lenne, teszem hozzá, de a jövedelemnyilatkozatok alapján, mint hogy ha érdekes dolgok derülnének ki. Na most még annyit hadd mondjak el Önöknek, hogy ugye én bugyuta módon a nagy átláthatóság jegyében nyilvánosságra hoztam a feleségem vagyonbevallását és a fiam bevallását, és az előbb már említettem Önöknek, hogy volt, akinek a kampányában ezt fölhasználták, kiszámolták, átváltották az euróbetétet, átváltották a svájci betétet, mije van a gyereknek, azt remélem, hogy a hódmezővásárhelyi lányos anyukák ebből a közérdekű tájékoztatásból érzékelték, hogy húsz év múlva jó parti lehet Lázár János Boldizsárból, hogyha a kamat és a forintárfolyam az jól alakul a következő években. Lesz valami alapbázis megtakarítás, úgyhogy ha másra nem, erre jó volt, de hát az Önök vagyoni viszonyait is nyomni fogják szórólapon.”

Főleg a képviselős rész tekinthető úgy, hogy aki az életben nem ér el semmit a saját szintjén, az ne akarja már mások érdekét képviselni a politikában (ebben van valami).
Persze Lázár is agyondolgozta magát, mire politikus lett.

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ez egy 2007-es bejegyzés. sajnos minden betűje hiteles 2011-ben és tartok tőle az lesz 10-15 év múlva is.
kis étvágygerjesztő:
"T. Köcsög magyar választópolgár!
Úgy érzem, hogy az elmúlt napokban nyilvánosságra került adatokkal kapcsolatban, egy-két kérdés tisztázásra szorul. Az sejlik, hogy 17 évvel a rendszerváltás után, még mindig nem vagy tisztában a demokrácia játékszabályaival! Igen, 299 Ft-ért ebédelek, és 18 millió a benzinpénzem. És? Egyrészt faszközöd van hozzá, másrészt meg ez nekem (legálisan) jár."
http://fido.freeblog.hu/archives/2007/01/31/Tisztelt_valasztopolgar/

"És aki száz meg százezret rabol, bírája lészen annak, akit a szükség garast rabolni kényszerített."

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Ez így rosszabb, mintha beismer mindent vagy egy szót sem szól.
Két politikus közül az érne többet, aki képes a zsebeit megtömni? Lázár belenézett a csapóajtóba.atapapa
Azon gondolkodom, hogy ezt nem olvasta el valaki mielött kiadták, lenyilatkozta.
"Te Jani, szerintem ez így nem lesz jó."
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hódmezővásárhely, a csongrádi New York gyakorlatilag rohad. Érdekes módon, arrafelé Janika megfelelő. Remélem tovább süllyednek az adósságba és a munkanélküliségbe. Ámen. És arra fenemód kíváncsi lennék, vaj'h miben különböznek Gyurcsánytól, aki szerintem semmivel se jellemtelenebb ezeknél a férgeknél, csak tehetségesebb. És még mindig szabadlábon van, pedig ugye az is be lett ígérve, hogy akkor most Fletó börtönbe vonul pár évre. Ha ezt az egy válastási ígéretüket betartanák, én már rendben is lennék, de ez sose fog előfordulni. Mert amíg egyesek azt hiszik, hogy sokat kell még lopni ahhoz, hogy utolérjék a szocikat, szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy biza az önkormányzatokban narancsosok pöffeszkedtek, ahogy a parlamentben is elfoglaltak néhány helyecskét. Nem kell akkora hátrányt ledolgozni, amekkorát képzelnek néhányan. És az ilyen pártokon átívelő háttéralkuk miatt nem kerül egy Gyurcsány, vagy egy Szilvási sittre.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ez így rosszabb, mintha beismer mindent vagy egy szót sem szól.
Két politikus közül az érne többet, aki képes a zsebeit megtömni? Lázár belenézett a csapóajtóba.

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a nemzet tolla és a magyar nyelv legfőbb védője egy 5 szavas mondatban 2 nyelvtani hibát bírt véteni: http://vastagbor.blog.hu/2011/03/19/alamfo
lézerjani manipulált kijelentéséről: http://vastagbor.blog.hu/2011/03/19/mondd_mennyit_er_az_ember_4
lézerjani munkahelyei és munkakörei:
- Egyetemi tanulmányai mellett 1995-től a hódmezővásárhelyi polgármesteri hivatal jegyzői irodájának volt gyakornoka.
- 1997 és 1999 között Rapcsák András polgármester személyi titkáraként tevékenykedett.
- 1998-ban az országgyűlési képviselői és a polgármesteri kampányok egyik szervezője volt.
- Ugyanebben az évben a Páneurópai Unió hódmezővásárhelyi szervezetének ügyvezető titkára lett.
- 1999–2000-ben az Országgyűlés Hivatalának alkalmazásában a képviselő-polgármester parlamenti titkára volt.
- 2000-ben belépett a Fidesz – Magyar Polgári Pártba.
- 2002-től a Magyar Kereszténydemokrata Szövetségben is tag lett.
- A 2000. december 3-i időközi önkormányzati és polgármester-választáson újra kampányfőnök volt, majd az ismét megválasztott polgármester politikai tanácsadója lett.
- 2002. április 7-én, az első fordulóban bejutott az Országgyűlésbe, országgyűlési képviselő.
- Az Országgyűlés alakuló ülésén jegyzővé választották.
- 2002. október 20-án Hódmezővásárhely polgármestere lett.
csupa szakmunka...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
És íme a szánalmas magyarázat, amiről nem tudom, hogy csak számomra értelmezhetetlen-e.

http://www.origo.hu/itthon/20110320-lazar-janos-reagal-a-szegenyekrol-szolo-videora.htmlzinedine5
Manipulálták. Meg félrefordították a médiatörvényt. Meg Gyurcsány hívta Merkelt. Komolyan ezekhez képest gyúrcsány egy gerinces, vállalható arc.haromt
LOL
Lázár egy k nagy seggfej, bár csótánytól még mindig messze van. A médiatörvényes cucc meg öngól Neked is😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Lázár azt mondta,hogy a megélhetési politikusokról beszélt.
Jól van.

Tehát az a politikus aki nem tudott magának eleget lopni az nem ér semmit?Bazzani
Így van. Ebből a magyarázatból nekem az jön le, hogy ő politikuskénz milyen sokat tudott összegyüjteni és politikusként milyen faszántosan kever a devizapiacon.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Egy napon összetalálkozott Jézus, Gandhi, Teréz Anya és Lázár János. Lázár nagy hangon megkérdezte: "Na és nektek milyen vagyonotok van?" "Nekünk semmilyen." válaszolták. "Akkor meg nem is értek semmit!" vágta rá Lázár János. Aztán mentek szépen tovább, ki-ki a maga útján..."

Mehehe

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Lázár azt mondta,hogy a megélhetési politikusokról beszélt.
Jól van.

Tehát az a politikus aki nem tudott magának eleget lopni az nem ér semmit?Bazzani
Hát nem is mert az semmi olyan mutyiban nincs benne, amivel a későbbiekben zsarolni lehetne.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lázár azt mondta,hogy a megélhetési politikusokról beszélt.
Jól van.

Tehát az a politikus aki nem tudott magának eleget lopni az nem ér semmit?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És íme a szánalmas magyarázat, amiről nem tudom, hogy csak számomra értelmezhetetlen-e.

http://www.origo.hu/itthon/20110320-lazar-janos-reagal-a-szegenyekrol-szolo-videora.htmlzinedine5
Manipulálták. Meg félrefordították a médiatörvényt. Meg Gyurcsány hívta Merkelt. Komolyan ezekhez képest gyúrcsány egy gerinces, vállalható arc.