NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Göncz Árpád nem csinált semmit, de le se égette magát, int egy diszlexiás hülyegyerek minden kibaszott nap. Téged ez se zavar? Mert ahhoz képest, hogy ő milyen kurvakonzervatív, hagyományőrző, tizenöt világnyelven beszélő világfi, csak az derült ki, hogy egy közjogi méltósáságnak lett kinevezve egy nyilvános szereplése is teljesen alkalmatlan, világéletében gerinctelen féreg. Nob alelnök, öcsé, a világ legkorruptabb szervezete a Fifa után, és a jósvádájú nagypapa milyen hirtelen lett élkommunistából keresztény-konzervatív. Eh.füligjimmy
Kibaszott nagy plusz egy.

Egyénként itt a Kerényi reagálás a hazudozására. Hazug geci. (Tudom politika, de engem ez mindíg felbasz.)

http://hvg.hu/itthon/20110308_kerenyi_hvghu
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Névsorolvasás: Göncz Árpád író, Mádl Ferenc jogászprofesszor, Sólyom László alkotmánybírósági elnök, Schmitt Pál tévétornász. Az első három érdemben lépett túl a protokollon, ha kellett Dzsokijuing
Göncz Hornék hatalomra kerülése után ugyanazt csinálta, mint ma Palika. Semmit.atapapa
na de smittpál születése óta csinálja a semmitharomt
Kérdés kinek mi a valami.
Csak nyert olimpiát, volt néhány országban nagykövet, NOB-alelnök, stb.
ezt politikai szimpátiától függetlenül elismerése méltónak gondolom
Az biztos, hogy intellektuálisan a legkevésbé fajsúlyos KE, ezt a megválasztása óta is rendre bizonyítja.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Névsorolvasás: Göncz Árpád író, Mádl Ferenc jogászprofesszor, Sólyom László alkotmánybírósági elnök, Schmitt Pál tévétornász. Az első három érdemben lépett túl a protokollon, ha kellett Dzsokijuing
Göncz Hornék hatalomra kerülése után ugyanazt csinálta, mint ma Palika. Semmit.atapapa
na de smittpál születése óta csinálja a semmit
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Névsorolvasás: Göncz Árpád író, Mádl Ferenc jogászprofesszor, Sólyom László alkotmánybírósági elnök, Schmitt Pál tévétornász. Az első három érdemben lépett túl a protokollon, ha kellett Dzsokijuing
Göncz Hornék hatalomra kerülése után ugyanazt csinálta, mint ma Palika. Semmit.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még szerencse h ha határt bárhol átléped egyből ingyen osztanak mindent.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
a heti röhögés adag a Nemzet Gerincétől
http://varanus.blog.hu/2011/02/28/a_lanyok_teste_biologiai_vagyon?fullcommentlist=1#commentsharomt
Schmitten már nem tudok röhögni. Pedig belead apait-anyait.

Zajlik ez a fuckin' fülkeforradalom és minden intézményt, ami korábban még bírt valamilyen tekintéllyel (elnök, AB, alkotmány), bezárták ebbe a fülkébe.Dzsokijuing
Az elnök, mint olyan eddig se volt tényező, protokolláris feladatok, nem egyéb. Az AB is olyan, amilyen, az alkotmány meg úgy elavult ahogy van.kishaszi
Névsorolvasás: Göncz Árpád író, Mádl Ferenc jogászprofesszor, Sólyom László alkotmánybírósági elnök, Schmitt Pál tévétornász. Az első három érdemben lépett túl a protokollon, ha kellett (na jó, Feri bácsi kevésbé), jelenlegi első emberünk bátran nem ment el lecsót főzni, ezzel majdnem megbuktatta Orbánt. Az AB kiherélve, a hatályos alaptörvényről a kormányfő úgy beszél, mint egy darab szarról. Itt tartunk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
És tényleg szar az egész, csak legalább azért ne baszogassuk a politikusokat, amiket nem feltétlen ők okoztak közvetve.Rajna
😀 Bizottság, tanácsadók, független tanácsadók, alvállalkozók... ja, nem is. A felesége. Fia. Unokatestvére. Lobby? Szeretet - nokia csomag? Hogyan lehetne köze a politikának a legjövedelmezőbb szektorhoz? Ááááá dehogyis. Hát persze... 😂

Mindegy is. Nekem - ezek szerint - nagyon más, hibás, vacak és silány a világképem, hogy lássam a valóságot. Elvakít a tapasztalatlanság/tudatlanság. Mindegy is.toxique
Azt sem állítom, hogy kettőnek nincs kapcsolata. Csak azt, hogy tökmindegy ilyenkor ki van ott, te, én, vagy a Viktor. Mégis mit kéne csinálnia a bankokkal? Csinálja a bankadót, nem jó. Ha nem csinálna semmit, csak haverkodna, az se jó. Korrupció van volt és lesz. A törlesztőrészlet nem megy lejjebb., amíg a szerződésben ilyen undorító dolgok vannak. És azt nem a Viktor rakta bele (nem is a hitelfelvevőt korholom mert neki meg nincs opciója).

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
És tényleg szar az egész, csak legalább azért ne baszogassuk a politikusokat, amiket nem feltétlen ők okoztak közvetve.Rajna
😀 Bizottság, tanácsadók, független tanácsadók, alvállalkozók... ja, nem is. A felesége. Fia. Unokatestvére. Lobby? Szeretet - nokia csomag? Hogyan lehetne köze a politikának a legjövedelmezőbb szektorhoz? Ááááá dehogyis. Hát persze... 😂

Mindegy is. Nekem - ezek szerint - nagyon más, hibás, vacak és silány a világképem, hogy lássam a valóságot. Elvakít a tapasztalatlanság/tudatlanság. Mindegy is.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem mondtam hogy jó, azt mondtam hogy nem a kormány emeli a törlesztőrészletet, vagy ha igen, akkor meg a különböző kormányok kb. egyformán. Szóval a triplázódott törlesztőrészlet bunkóság mint írtam is, de nem a kormányt éri meg miatta szidni hanem a bankokat.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Most ezt a Viktor oldotta meg? A bankok bunkóságai kormányfüggetlenül zajlanak állandóan, 2010 áprilisa előtt nem emelkedett a részlet? A szerződést az atyaúristen sem tudná módosítani. Anyámnak is hasonló a lakáshitele mellesleg, pedig az még csak nem is svájcifrankos, forintban triplázódott meg a dolog.

Közmunka pont arra jó, hogy a segélyért dolgozzanak a munkaképes emberek. Az országnak annyira nem pöpec eltartani az embereket, így legalább dolgoznak valamit érte, nem tudom kinek rossz biznisz ez az "ingyenélőkön" kívül.

Szóvivőknek meg az a dolguk, hogy megmagyarázzák a legnagyobb szart is, nyilván egytől egyig mind idegesítő de ezt a szakmát nem is lehet gusztusosan csinálni mert nem lenne akkor értelme.

És tényleg szar az egész, csak legalább azért ne baszogassuk a politikusokat, amiket nem feltétlen ők okoztak közvetve.Rajna
Tudod, Rajna, amíg nem kerülsz oda, addig igazad lenne, de tudod mit: nincs. Pár év a bankszektorban, és majd rájösz. Nem kezdek ideológiai vitát a szakmámról, nem tisztem magyarázni a "diplomám". Meg nem is érdekel lassan. Főleg, ha szerinted jó és tv-es a bankszektor működése, akkor ki vagyok én, hogy bármit is állítsak ami ezzel szembemegy? Olyan ez, mint a foci, nemde? 😀 Igazad van! De tudod mit? Kívánom, hogy kerülj oda amiről beszélsz. Csak hogy tapasztalj. 😉
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Most ezt a Viktor oldotta meg? A bankok bunkóságai kormányfüggetlenül zajlanak állandóan, 2010 áprilisa előtt nem emelkedett a részlet? A szerződést az atyaúristen sem tudná módosítani. Anyámnak is hasonló a lakáshitele mellesleg, pedig az még csak nem is svájcifrankos, forintban triplázódott meg a dolog.

Közmunka pont arra jó, hogy a segélyért dolgozzanak a munkaképes emberek. Az országnak annyira nem pöpec eltartani az embereket, így legalább dolgoznak valamit érte, nem tudom kinek rossz biznisz ez az "ingyenélőkön" kívül.

Szóvivőknek meg az a dolguk, hogy megmagyarázzák a legnagyobb szart is, nyilván egytől egyig mind idegesítő de ezt a szakmát nem is lehet gusztusosan csinálni mert nem lenne akkor értelme.

És tényleg szar az egész, csak legalább azért ne baszogassuk a politikusokat, amiket nem feltétlen ők okoztak közvetve.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Egy 3 műszakban 110 000 HUF-ért dolgozó ismerősöm eladja a lakását, mivel nem tudja fizetni a várhatóan 80 000 HUF-ra növekedett törlesztő részletét ebben az istenverte bankpanamában. A nyomott ingatlanárak miatt csak 2,7 millát fog bukni a bolton... A saját szememmel láttam a papírokat: 2 éve 23 300 HUF-ról indult a törlesztő részlete; nem akciós, nem időszaki engedményes; normál. Csak a kibaszott bank az egyoldalú szerződésmódosítás jogát fenntartja, az állam meg asszisztál neki. Hogy mire hivatkozik, az már mindegy is. Ki lehet számolni, hogy csaknem 4szeresére nőtt a részlet, holott a frank nem emelkedett a duplájára sem. Hamarosan a híd alól jár be dolgozni 3 műszakban 110ért? A Viktor majd megoldja. Ki kíváncsi arra, hogy miből döntöget a bankszektor rekordokat a válság idején? A bankadót - természetesen - a saját zsebükből fizetik, mert amerikai/német/holland befektetőként a szívükön viselik az ország sorsát, és egyáltalán nem hárítják át az ügyfelekre szépen beleágyazva vmilyen kezelési ktg növekménybe! Nem! Ők együttéreznek velünk! Nem is emeltek kezelési ktget... csak egy hangyafasznyit, nemde? 😛

Kicsit lerövidítettem a hsz-t, mivel mindegy is, hogy kinek milyen szar, vagy hogy a környezetemben lévők mekkora bajban vannak. A szememben ez nem politika, hanem államilag támogatott köztörvényes bűnözés. Lehet, hogy erőszakos vagyok, de nem hiszek a komolyabb problémák békés rendezésében. Miért ne lopjon a tolvaj, amíg engedik neki?
Jövő hónap végén lelépek innen... remélem örökre. Nem is akarom látni, ahogy a környezetemben élők élete szétesik. Lehet, hogy én hozok mindenkire bajt - rossz a karmám, hogy pont körülöttem van ekkora gáz mindenkivel (beleértve engem is)? Nem is tudom 😀 .
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a heti röhögés adag a Nemzet Gerincétől
http://varanus.blog.hu/2011/02/28/a_lanyok_teste_biologiai_vagyon?fullcommentlist=1#commentsharomt
Schmitten már nem tudok röhögni. Pedig belead apait-anyait.

Zajlik ez a fuckin' fülkeforradalom és minden intézményt, ami korábban még bírt valamilyen tekintéllyel (elnök, AB, alkotmány), bezárták ebbe a fülkébe.Dzsokijuing
Az elnök, mint olyan eddig se volt tényező, protokolláris feladatok, nem egyéb. Az AB is olyan, amilyen, az alkotmány meg úgy elavult ahogy van.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
vitya mester!
kérlek csökkentsd a benzin árát!Joci
minek? a nép ezt akarta. leginkább a kétharmada.haromt
Mintha lenne beleszólási joga😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez kurva nagy. kiváncsi vagyok hogyan fogják védeni 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
http://hvg.hu/itthon/20110307_interju_kerenyi_janossal

ez a volt színigazgató csóka ? korrekt.gabtsi
Nem, akivel kevered, az Kerényi Imre és most is színigazgató (Madách).Dzsokijuing
Az micsoda egy agyhalott.zinedine5
Ez se tűnik túl okosnak 😊
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
http://hvg.hu/itthon/20110307_interju_kerenyi_janossal

ez a volt színigazgató csóka ? korrekt.gabtsi
Nem, akivel kevered, az Kerényi Imre és most is színigazgató (Madách).Dzsokijuing
Az micsoda egy agyhalott.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
http://hvg.hu/itthon/20110307_interju_kerenyi_janossal

ez a volt színigazgató csóka ? korrekt.gabtsi
Nem, akivel kevered, az Kerényi Imre és most is színigazgató (Madách).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://hvg.hu/itthon/20110307_interju_kerenyi_janossal

ez a volt színigazgató csóka ? korrekt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már megint én...

Nem értem a MOL-t.
Attól még, hogy az olaj hordónkénti ára nő ott Líbia környékén, az nem azt jelenti, hogy a hír bejelentése után, nekik Magyarországon is növelni kell a benzin árát. Méghozzá nem is akárhogy. Ez kicseszés a néppel, elég durván. Semelyik országban sem növelik azonnal a benzin árát, csak itt.
Ellenben, ha csökken, akkor arra várhatunk.

Szar, korrupt ország.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
vitya mester!
kérlek csökkentsd a benzin árát!Joci
minek? a nép ezt akarta. leginkább a kétharmada.haromt
Száraz lábbal átkel a Földközi-tengeren és rendet csinál Líbiában.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vitya mester!
kérlek csökkentsd a benzin árát!Joci
minek? a nép ezt akarta. leginkább a kétharmada.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
vitya mester!
kérlek csökkentsd a benzin árát!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Félreértesz, annál összetettebb véleményem van az igazságszolgáltatásról, hogy a felmentő ítéletet összekeverjem a tényleges ártatlansággal. A hazai közélet már rég eljuttatott oda, hogy a politikusi teljesítményt elsősorban ne a korrupció alapján mérjem.
Amit írtam, azt csak a tényszerűség miatt írtam, még az is lehet, hogy nem is abban az ügyben mentették fel a fickót, amiről neked "bennfentes" információid vannak.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
[
A Keller-féle hajtóvadászat egyik ügye volt az övé, Polt ügyészsége következetesen vitte a vádat (igenhttp://bowl.hu/modules/forum/help.php?section=img, a közhiedelemmel ellentétben volt ilyen bőven), de a bíróság felmentette.atapapa
Böki a csőrömet, csak reagálok rá. Pedig ezerszer megfogadtam, politikáról, vallásról soha nem vitázok. Ami írok, azt nem olvasom. Látom. Ha azt mondom, xy elrakott ennyi millió forintot, abban te olyan biztos lehetsz, mint a napéjegyenlőségben. Mindenki azt hisz, amit akar, én tudom, amit tudok Szívesen írnék neveket és számokat, csak félek, hogy leterrorelhárítanak. Az hangyányi jel, hogy mifelénk úgy lejáratta magát, hogy Zuglóig buktatták. A betanított majmok meg szavaznak. Szerencsére nem színvakok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson