NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Engem nem zavar a médiatörvény. Az újságírók és tévések közül csak az nem adta még el magát, akit nem is akartak megvenni, tévét meg nem nézek. füligjimmy
Namost a médiatörvény nem az újságírókról és tévésekről szól elsősorban, pont azon okok miatt, amit leírtál.
A médiatörvény sokkal inkább arról szól, hogy ezt így, ebben a formában leírhasd irreális jogkövetkezmények nélkül.
Valamint arról, hogy a lehet és a nem lehet határmezsgyéjén ne az általad is kifogásolt kettős beszéd, és ebből következően az elvtelen kiszámíthatatlanság uralkodjon.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://index.hu/kulfold/2011/03/15/megallapodtak_az_eu-penzugyminiszterek_a_gazdasagi_koordinaciot_novelo_jogszabalyokrol/

Na most akkor nem úgy volt, hogy nekünk nem diktál senki, elűztük a ruszkikat is, meg a németeket, meg a törököket, meg aki el akarta foglalni dicső országunkat, azokat taktikusan kifáraszttuk, és hazazavartuk, és nekünk Brüsszel se ugathat, és önállóak leszünk, szóval valszeg visszafizetjük az összes államadósságot, és kilépünk az Európai unióból. Betanított majom intésre tapsol.

Engem nem zavar a médiatörvény. Az újságírók és tévések közül csak az nem adta még el magát, akit nem is akartak megvenni, tévét meg nem nézek. A magánnyugdíjpénztár se érdekel, én nem hagyok problémát az unokáimra, valószínűleg elköttetem magam még az idén. Különben is 20 év múlva az agyunkat átültetik majd robotokba, és egymással vívjuk majd akkumulátor-lemerülésig tartó harcunkat. A japánok már dolgoznak a problémán. És teljesen biztos vagyok abban, hogy a határon túliak szavazati jogáról néhányszor már véleményt mondott a magyar nép, és a többség elutasította, de ezt is leszarom, nekem sose tetszett egyik párt se, szavazzanak akikre akarnak. De ez a folyamatos pofázás, nevezzük kettős beszédnek, ami tényleg csak a segghülyéknek szól, mert Viktor sose hazudott, az kurvára dühít. Mert megvan nekem a magam baja, de ennyire ne nézzenek már hülyének.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mivel ti nem mentetek ki. rajta is vagytok már a kubatov listán.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"Megvan a zsebpénzem" - pénzért is mentek fiatalok a Nemzeti Múzeumhoz 😊apeszos
A Fidesz újabb zseniális ötlete...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Megvan a zsebpénzem" - pénzért is mentek fiatalok a Nemzeti Múzeumhoz 😊
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
a szavazati jog, és a kötségvetéses feloszlatás a nagyon gáz.

de az vérciki. ha nem akarják hogy benne legyen mi a fasznak? azért hogy gumicsont legyen és a többi susmust és semmittevést addig ne vegyék észre vagy mi a pöcs?haromt
Kiszedik majd utólag, a visszaküldött alkotmánykérdőívekre hivatkozva, így teljesül a nép akarata. meg még biztos találnak pár irreleváns marhaságot amit arra hivatkozva módosíthatnak.Rajna
így van, ahogy megláttam ezt a részt a tervezetben, rögtön ez a trükk jutott eszembe. népszavazás nem lesz, de ezzel eljátsszák azt, hogy a nemzeti konzultáció is befolyásolta az alkotmányozás menetét (mert az egyértelmű, hogy a többség nem támogatja a plusz szavazati jogot)

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
a szavazati jog, és a kötségvetéses feloszlatás a nagyon gáz.

de az vérciki. ha nem akarják hogy benne legyen mi a fasznak? azért hogy gumicsont legyen és a többi susmust és semmittevést addig ne vegyék észre vagy mi a pöcs?haromt
Kiszedik majd utólag, a visszaküldött alkotmánykérdőívekre hivatkozva, így teljesül a nép akarata. meg még biztos találnak pár irreleváns marhaságot amit arra hivatkozva módosíthatnak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a szavazati jog, és a kötségvetéses feloszlatás a nagyon gáz.

de az vérciki. ha nem akarják hogy benne legyen mi a fasznak? azért hogy gumicsont legyen és a többi susmust és semmittevést addig ne vegyék észre vagy mi a pöcs?
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mi a gáz benne? A gyerekdolog úgyis ki lesz szedve szvsz. Szarul van megfogalmazva a kereszténységdolog, ami önmagában nem lenne gáz de így igen. A vármegyézés (ha lesz), szintén az, de ezek apróságok, az egész államszervezethez nem nyúl hozzá. A preambulum meg nyilván mindenképp gáz lesz, de ha belegondolsz a legtöbb alkotmányban gáz, legalábbis amikből ismerek részleteket mindenhol ilyen fellengzős marhaságok vannak benne.Rajna
Az a gáz, hogy a nagy fogadkozások ellenére igazából semmi nem változott az előző egy évben. Vagy ha igen, akkor nem feltétlenül jó irányban.zinedine5
Ezzel többé-kevésbé egyetértek, csak a nagy alkotmányrinyát nem értem. Meg azt sem, hogy a médiatörvény miért került ki teljesen a lapokból mikor pont most változtatták meg. Nem szeretem, ha azt (is) fikázzák, ami igazából nem annyira gázos, mert így teljesen hiteltelenné válik az, amikor az igazán büdös dolgokat kritizálja az ember, pedig van belőlük bőséggel.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Mi a gáz benne? A gyerekdolog úgyis ki lesz szedve szvsz. Szarul van megfogalmazva a kereszténységdolog, ami önmagában nem lenne gáz de így igen. A vármegyézés (ha lesz), szintén az, de ezek apróságok, az egész államszervezethez nem nyúl hozzá. A preambulum meg nyilván mindenképp gáz lesz, de ha belegondolsz a legtöbb alkotmányban gáz, legalábbis amikből ismerek részleteket mindenhol ilyen fellengzős marhaságok vannak benne.Rajna
Az a gáz, hogy a nagy fogadkozások ellenére igazából semmi nem változott az előző egy évben. Vagy ha igen, akkor nem feltétlenül jó irányban.
És ennek az alkotmány tervezet egy gyönörű leképezése.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mi a gáz benne? A gyerekdolog úgyis ki lesz szedve szvsz. Szarul van megfogalmazva a kereszténységdolog, ami önmagában nem lenne gáz de így igen. A vármegyézés (ha lesz), szintén az, de ezek apróságok, az egész államszervezethez nem nyúl hozzá. A preambulum meg nyilván mindenképp gáz lesz, de ha belegondolsz a legtöbb alkotmányban gáz, legalábbis amikből ismerek részleteket mindenhol ilyen fellengzős marhaságok vannak benne.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mert a lányod 2/3-a ezt akarta és nekik kötelező meglépniük

én tényleg reménykedek benne hogy holnap lesz valami rendes hőzöngés mert ez az alkotmánytervezet kibaszott gáz
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az államforma köztársaság marad, csak a hivatalos elnevezés változik.Rajna
Tudom én csak elméleteket gyártok unalmamban. 😉
És mi lesz a vármegyékkel,mert hallottam valami ilyesmikről is ?!Bazzani
lesznek. meg a feleségednek 2 szavazati joga...

remélem holnap ezt felróják az önelégült fasznak. én legalább is megpróbálom.haromt
Nevetséges ez az egész.
Minek a lányomnak szavazati jog?
Mondjuk ez megint a cigányokra van kihegyezve akiktől egy pörköltért meg lehet venni a cetlit.
Szeretlek Lázár János...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem az a nagy kérdésem,hogy most ugye Magyar Köztársaságból Magyarország leszünk hivatalosan.
Akkor minek köztársasági elnök? 😀Bazzani
Az államforma köztársaság marad, csak a hivatalos elnevezés változik.Rajna
Tudom én csak elméleteket gyártok unalmamban. 😉
És mi lesz a vármegyékkel,mert hallottam valami ilyesmikről is ?!Bazzani
lesznek. meg a feleségednek 2 szavazati joga...

remélem holnap ezt felróják az önelégült fasznak. én legalább is megpróbálom.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem az a nagy kérdésem,hogy most ugye Magyar Köztársaságból Magyarország leszünk hivatalosan.
Akkor minek köztársasági elnök? 😀Bazzani
Az államforma köztársaság marad, csak a hivatalos elnevezés változik.Rajna
Tudom én csak elméleteket gyártok unalmamban. 😉
És mi lesz a vármegyékkel,mert hallottam valami ilyesmikről is ?!

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nekem az a nagy kérdésem,hogy most ugye Magyar Köztársaságból Magyarország leszünk hivatalosan.
Akkor minek köztársasági elnök? 😀Bazzani
Az államforma köztársaság marad, csak a hivatalos elnevezés változik.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem az a nagy kérdésem,hogy most ugye Magyar Köztársaságból Magyarország leszünk hivatalosan.
Akkor minek köztársasági elnök? 😀

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Ezmivicc 😀

http://vastagbor.blog.hu/2011/03/13/szanyi_es_az_ego_kettoskeresztRajna
Ennyit politikusaink és a sajtó hitelességéről. Azért kíváncsi lennék, azok akik ezt ellenőrzés nélkül benyalták és kiadták, azok a beégést is közzétették-e. Vagy afölött már nagyvonalúan elsiklottak, ahogy az a zsidó médiumokban szokás?
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A magyarság népesedési rátája 0,8%, a cigányoké 2,9%

Én nem akarom a FEHÉR gyermekeimet egy FERTŐZÖTT országban felnevelni.Vrijbloed
szemét cigányok miatt nem szülnek a magyarok

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ezmivicc 😀

http://vastagbor.blog.hu/2011/03/13/szanyi_es_az_ego_kettoskereszt

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A magyarság népesedési rátája 0,8%, a cigányoké 2,9%

Én nem akarom a FEHÉR gyermekeimet egy FERTŐZÖTT országban felnevelni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
úgy gondolom most megérett az idő arra hogy elhúzzunk innen a büdös picsába.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Schmitten már nem tudok röhögni. Pedig belead apait-anyait.

Zajlik ez a fuckin' fülkeforradalom és minden intézményt, ami korábban még bírt valamilyen tekintéllyel (elnök, AB, alkotmány), bezárták ebbe a fülkébe.Dzsokijuing
Az elnök, mint olyan eddig se volt tényező, protokolláris feladatok, nem egyéb. Az AB is olyan, amilyen, az alkotmány meg úgy elavult ahogy van.kishaszi
Névsorolvasás: Göncz Árpád író, Mádl Ferenc jogászprofesszor, Sólyom László alkotmánybírósági elnök, Schmitt Pál tévétornász. Az első három érdemben lépett túl a protokollon, ha kellett (na jó, Feri bácsi kevésbé), jelenlegi első emberünk bátran nem ment el lecsót főzni, ezzel majdnem megbuktatta Orbánt. Az AB kiherélve, a hatályos alaptörvényről a kormányfő úgy beszél, mint egy darab szarról. Itt tartunk.Dzsokijuing
Jaj, nehogy azt hidd, hogy védem smittet... 😊 😕 Csak jeleztem, hogy a fenti intézmények eddig se nagyon rúgtak labdába semmiben... Ettől még sp olyan, amilyen - jé, hát ilyen monogrammal csak balfasz lehet valaki, ugye?😊
Én pált főleg az annus ügy miatt nem csípem, van más is, de ez a fő ok, pedig okos magyarként mondhatnám, hogy "megérdemelték a büdös komcsik..."
Gönczöt inkább hagyjuk is a kedves családjával együtt, író ide vagy oda. Mádl Ferenc konkrétan ugyanúgy nem csinált semmit, bár mint mondtam ez tulajdonképp tök mindegy, mert nincs szerepük az ország sorsának alakulásában.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Szarom le, hogy milyen korrupt a NOB, ha egy jelentős és befolyásos szervezet felső-vezetésében magyar van, az számomra pozitívum.

Gönzc Árpád nagyobb formátum Palinál, viszont Göncz Schmittig a legelfogultabban tevékenykedő KE volt.

na de smittpál születése óta csinálja a semmitharomt
Kérdés kinek mi a valami.
Csak nyert olimpiát, volt néhány országban nagykövet, NOB-alelnök, stb.
ezt politikai szimpátiától függetlenül elismerése méltónak gondolom
Az biztos, hogy intellektuálisan a legkevésbé fajsúlyos KE, ezt a megválasztása óta is rendre bizonyítja.atapapa
a nyaláson kívül még semmit sem csinált. Így jó? Dörgölőzött az aktuális hatalomhoz, totálisan elvtelenül, így sikeres lett. Az olimpiát is a csapattársai nyerték meg neki 😛
Szétzüllesztette a MOB-ot, soha ki nem állt a magyar versenyzőkért, a sportdiplomáciában akkora 0 volt, hogy már leírni is nehéz. Igazi seggnyaló tapló, aki maximálisan megvetendőharomt
szélmalmokkal küzdesz. Nincs hízelgő véleményem róla, de letett valamit az asztalra. Itthon divat az ilyet politikai szimpátia alapján elvitatni. Hát hajrá.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Göncz Hornék hatalomra kerülése után ugyanazt csinálta, mint ma Palika. Semmit.atapapa
na de smittpál születése óta csinálja a semmitharomt
Kérdés kinek mi a valami.
Csak nyert olimpiát, volt néhány országban nagykövet, NOB-alelnök, stb.
ezt politikai szimpátiától függetlenül elismerése méltónak gondolom
Az biztos, hogy intellektuálisan a legkevésbé fajsúlyos KE, ezt a megválasztása óta is rendre bizonyítja.atapapa
a nyaláson kívül még semmit sem csinált. Így jó? Dörgölőzött az aktuális hatalomhoz, totálisan elvtelenül, így sikeres lett. Az olimpiát is a csapattársai nyerték meg neki 😛
Szétzüllesztette a MOB-ot, soha ki nem állt a magyar versenyzőkért, a sportdiplomáciában akkora 0 volt, hogy már leírni is nehéz. Igazi seggnyaló tapló, aki maximálisan megvetendő