NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyelőre kimehettem a kossuth lajos utcába hözöngeni (na jó nem hözöngtem mert vége lett mire odaértünk)
diktatúra nincs.

ettől függetlenül 11 hónap alatt kiderült hogy lényegében csak a köntös változott vörösről narancsra, mert ugyan azt a szart próbálják lenyomni a torkunkon. seggmindegy hogy reformnak vagy NERnek nevezed

ettől függetlenül a következő parlamenti gyűlésen fel kéne gyújtani ezt az egészet a gecibe
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amúgy, az elődöknél ugyanez ment, elég ha gy f. 9 emeletes óriásplakátjára gondolszbriareos
Láttam Viktorét is pár éve. Mind egy kutya 😊
JC6
-> mindenki Hitler?Rajna
Ez most nem volt magas labda Rajna, amit le kellett volna csapni...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
amúgy, az elődöknél ugyanez ment, elég ha gy f. 9 emeletes óriásplakátjára gondolszbriareos
Láttam Viktorét is pár éve. Mind egy kutya 😊
JC6
-> mindenki Hitler?

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
amúgy, az elődöknél ugyanez ment, elég ha gy f. 9 emeletes óriásplakátjára gondolszbriareos
Láttam Viktorét is pár éve. Mind egy kutya 😊

Vrijbloed! Köszi. Respect. Lehet kulturáltan is. Maximális tisztelet neked. Nem tetszik a helyzet, nem is szeretem, mégis ez van 😀 Magyarorszááág, Magyarorszáááág....gyere bátran............ 😀JC6
Szívesen. Köszi, neked is. 😊 Hálistennek lehet. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amúgy, az elődöknél ugyanez ment, elég ha gy f. 9 emeletes óriásplakátjára gondolszbriareos
Láttam Viktorét is pár éve. Mind egy kutya 😊

Vrijbloed! Köszi. Respect. Lehet kulturáltan is. Maximális tisztelet neked. Nem tetszik a helyzet, nem is szeretem, mégis ez van 😀 Magyarorszááág, Magyarorszáááág....gyere bátran............ 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
amúgy, az elődöknél ugyanez ment, elég ha gy f. 9 emeletes óriásplakátjára gondolsz

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Köszönöm Vrijbloed.
Bár, ha figyelmesebben elolvastad volna, előre leszögeztem, hogy lehet, hogy rossz a példa. Csak hirtelen ez jutott eszembe. Nem az akkori Nagy Németország gazdasági és katonai erejét hoztam fel, egyszerűen csak nekem hasonlít OV jelenlegi kiskirálysága az akkori NO-éra.
Arra gondoltam, hogy az a kultusz, ami OV-t körülövezi totális hasonlít Hitlerére. Több millió ember vakon követi, igenez és éljenez (Sieg Heil! - Viktor, Viktor!). Elég durva, de én így látom.
Még akkor is dicsőítik, amikor szeretett vezérük azt mondja: NEKÜNK NE PARANCSOLJANAK BRÜSSZELBŐL! Ellenben meg az EU soros elnöke pont ő. Szégyengyalázat. Leégeti nem csak magát, hanem az országot is, ilyen kijelentésekkel.

Elég durván kiforgattad szavaim, de hibáztam, hogy nem fogalmaztam konkrétabban. Elnézést érte.JC6
Én nem akartam kiforgatni, csak nekem vicces a hasonlat. A FIDESZ egy jobbközép, konzervatívnak mondott párt, nulla antiszemitizmussal, rasszizmussal és fajelmélettel. Egy se akar keleten életteret, stb. Én csak arra akarok rávilágítani, hogy ne képzelj ilyeneket, mert felesleges. Nem akartam kioktató lenni, vagy ilyesmi. Csak ez nekem meredek. Hmmm, nincs miért elnézést kérned. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm Vrijbloed.
Bár, ha figyelmesebben elolvastad volna, előre leszögeztem, hogy lehet, hogy rossz a példa. Csak hirtelen ez jutott eszembe. Nem az akkori Nagy Németország gazdasági és katonai erejét hoztam fel, egyszerűen csak nekem hasonlít OV jelenlegi kiskirálysága az akkori NO-éra.
Arra gondoltam, hogy az a kultusz, ami OV-t körülövezi totális hasonlít Hitlerére. Több millió ember vakon követi, igenez és éljenez (Sieg Heil! - Viktor, Viktor!). Elég durva, de én így látom.
Még akkor is dicsőítik, amikor szeretett vezérük azt mondja: NEKÜNK NE PARANCSOLJANAK BRÜSSZELBŐL! Ellenben meg az EU soros elnöke pont ő. Szégyengyalázat. Leégeti nem csak magát, hanem az országot is, ilyen kijelentésekkel.

Elég durván kiforgattad szavaim, de hibáztam, hogy nem fogalmaztam konkrétabban. Elnézést érte.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én nem vagyok paranoiás, de például (lehet rossz példa, elnézést) Hitler is ugyan így kezdte. Neki senki ne ugasson se keletről se nyugatról, majd ő megoldja. És látod hova fajult a dolog... A szó szoros értelmében ez a szöveg, amit ma levágott Viktor ugyan ezt vetítette előre nekem, ha nem is világégés szerűen, mint akkor régen. Nekünk senki nem parancsol, mi vagyunk a királyok. Mintha megtámadták volna az országot... nevetséges...JC6
Teljesen mások a viszonyok. Szerinted a FIDESZ egy militarista párt? Gyilkolnak meg százakat az utcákon? Összecsap a FIDESZ militarista csoportja az MSZP-jével?Vrijbloed
vagy folytatva,
rendelkezik magyarország olyan gazdasági és katonai potenciállal, hogy oda fajuljon a dolog?briareos
Plusz kismillió dolog, amiért abszolút irreális ez a párhuzam. Az NSDAP gyakorlatilag a semmiből lett vezető párt, köszönhetően sok, fajsúlyos gazdasági, társadalmi és világgazdasági tényezőnek. Nagyon kevesen tudták, hogy kik ezek, mik ezek, mit is akarnak valójában. Míg a FIDESZ azért 20 év óta "fókuszban van", mint Magyar politikai párt.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Én nem vagyok paranoiás, de például (lehet rossz példa, elnézést) Hitler is ugyan így kezdte. Neki senki ne ugasson se keletről se nyugatról, majd ő megoldja. És látod hova fajult a dolog... A szó szoros értelmében ez a szöveg, amit ma levágott Viktor ugyan ezt vetítette előre nekem, ha nem is világégés szerűen, mint akkor régen. Nekünk senki nem parancsol, mi vagyunk a királyok. Mintha megtámadták volna az országot... nevetséges...JC6
Teljesen mások a viszonyok. Szerinted a FIDESZ egy militarista párt? Gyilkolnak meg százakat az utcákon? Összecsap a FIDESZ militarista csoportja az MSZP-jével?Vrijbloed
vagy folytatva,
rendelkezik magyarország olyan gazdasági és katonai potenciállal, hogy oda fajuljon a dolog?

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én nem vagyok paranoiás, de például (lehet rossz példa, elnézést) Hitler is ugyan így kezdte. Neki senki ne ugasson se keletről se nyugatról, majd ő megoldja. És látod hova fajult a dolog... A szó szoros értelmében ez a szöveg, amit ma levágott Viktor ugyan ezt vetítette előre nekem, ha nem is világégés szerűen, mint akkor régen. Nekünk senki nem parancsol, mi vagyunk a királyok. Mintha megtámadták volna az országot... nevetséges...JC6
Teljesen mások a viszonyok. Szerinted a FIDESZ egy militarista párt? Gyilkolnak meg százakat az utcákon? Összecsap a FIDESZ militarista csoportja az MSZP-jével?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én nem vagyok paranoiás, de például (lehet rossz példa, elnézést) Hitler is ugyan így kezdte. Neki senki ne ugasson se keletről se nyugatról, majd ő megoldja. És látod hova fajult a dolog... A szó szoros értelmében ez a szöveg, amit ma levágott Viktor ugyan ezt vetítette előre nekem, ha nem is világégés szerűen, mint akkor régen. Nekünk senki nem parancsol, mi vagyunk a királyok. Mintha megtámadták volna az országot... nevetséges...JC6
Ezt minden második politikus elsütötte már, hogy nem hagyja, hogy neki diktáljon más. Köztük Hitler is meg mindenki más is.Rajna
Ennyire konkrétan senkitől sem hallottam/olvastam az utóbbi években, mint ma. Egy pöffeszkedő kis kakas a szemétdombon.

És még balos sem vagyok...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én nem vagyok paranoiás, de például (lehet rossz példa, elnézést) Hitler is ugyan így kezdte. Neki senki ne ugasson se keletről se nyugatról, majd ő megoldja. És látod hova fajult a dolog... A szó szoros értelmében ez a szöveg, amit ma levágott Viktor ugyan ezt vetítette előre nekem, ha nem is világégés szerűen, mint akkor régen. Nekünk senki nem parancsol, mi vagyunk a királyok. Mintha megtámadták volna az országot... nevetséges...JC6
Ezt minden második politikus elsütötte már, hogy nem hagyja, hogy neki diktáljon más. Köztük Hitler is meg mindenki más is.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 007 — #NoStress
Hitler is így kezdte, és sok bolond is, aki Hitlernek (Napoleonnak, Caesarnak, Nagy Sándornak, etc) hitte magát, aztán végül kikötött a diliházban.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én nem vagyok paranoiás, de például (lehet rossz példa, elnézést) Hitler is ugyan így kezdte. Neki senki ne ugasson se keletről se nyugatról, majd ő megoldja. És látod hova fajult a dolog... A szó szoros értelmében ez a szöveg, amit ma levágott Viktor ugyan ezt vetítette előre nekem, ha nem is világégés szerűen, mint akkor régen. Nekünk senki nem parancsol, mi vagyunk a királyok. Mintha megtámadták volna az országot... nevetséges...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csodálom egyébként, hogy Ákos vagy Pataki Atis nem kapta meg most a a Kossuth díjat...lehet az október 23-án érdemkeresztet fognak majd kapni... Egyébként az, hogy Blaskó 3 éve nem vette át, azt jelentette, hogy a pénzösszeget sem kapta meg érte? Mindenesetre nem volt elegáns, hogy most az első körben átadták neki, mégha rá is szolgált, nyilvánvaló, hogy az előző kormány elleni fricska volt, amihez jópofával, dagadó mellel aszisztált a Nemzeti Színház tagjaként...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nehogymar en legyek a vedoszentjuk, de sztem tul soteten latjatok a dolgokat.. dobalozni itt a diktaturaval.
Nekem nem ez jon le: amennyi bakot lottek es ostobasagot elkovettek az elmult 12 honapban, inkabb az latszik, hogy ugyanolyan felszakertovel teli, kicsinyes, sajat szemelyt/zsebet eloterbe helyezo politikat folytato garda ez is, mint az elmult evek politikusainak 99%-a.

Az pl. hogy lefizettek a tomeget egy nemzeti unnepen... megint milyen huzas mar 😀
Plane azert vicc, mert ennek a ketharmados nepkormanynak (megha nem is 2/3 es nem is nepi) igyis-ugyis siman osszegyult/eljott volna a tapsoloserege.. max nem 800 ember, hanem mondjuk 500. De az latszott volna, mindket esetben hogy ez tapsolos unnep, nem futyulo-utalkozos. 😀
PR genius huzas, sokadszorra.

Es azert mert mondjuk Orban a legnagyobb formatumu politikus idehaza (a szo pozitiv ertelmeben), es minden baromsagot atnyomnak a 2/3-dal.. sem erejuk, sem kepesseguk nincs diktaturat csinalni, es ami a legfontosabb, komoly gondolatkent meg nem fordulna a fejukben..
Ne legyunk mar ennyire paranoidok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Teljesen egyet értek füligjimmy-vel.

A véleményem az, hogy amíg Európát a médiatörvénnyel hülyítjük, és mindenki ezzel foglalkozik, Brüsszeltől kezdve a Washington Post-ig, addig a fidesz, a háttérben, 2/3-dal azt csinál, amit akar. Magánnyugdíj, kettős állampolgárság, stb.

Szépen lassan megyünk a diktatórikus rendszer felé...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez az atkereszteles tizednyolcadrangu kerdes kellene hogy legyen... ha nem lenne ennyire uberpopulista a konzi jobboldal (a szelsojobb mas teszta, az mindenhol ilyen), akkor nem lenne nagy gond belole.

Engem elegge hidegen hagy az orszag neve/jogi allamformaja, amig normalis keretek kozt mozgunk.. olyan mindegy. Egyedul azert zavar a latszathandabandazas, mert megint egy ilyesmi piszlicsare intezkedessel/nagy mellveregeto szozattal kemenykednek, ahelyett hogy lenyegi kerdesekkel foglalkoznanak.. mint a multkor, amikor bezzeg „megmentették a nyugdíjrendszert a tőzsdecápáktól" 😉Igor
És ebből az eltőzsdézett vagyonból kell tudtommal kifizetni a reálhozamokat. Namost akkormost vagy van hozam, vagy el van tőzsdézve. Ennyit még én is tudok, csak már megint hülyének vagyok nézve. Amúgy hol van Gabika, a szenátor (de régen volt, mikor még szenátorként hivatkozott magára külföldön, még akkoriban volt az hercegi lobbista, akit minden bizonnyal szigorúan vatikáni útmutatás szerint szopott), aki megmondja nekünk hova tűnt a vagyon, és kik a felelősök? Na, kopognak az ajtón.........füligjimmy
Jött érted a fekete autó? 😀
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez az atkereszteles tizednyolcadrangu kerdes kellene hogy legyen... ha nem lenne ennyire uberpopulista a konzi jobboldal (a szelsojobb mas teszta, az mindenhol ilyen), akkor nem lenne nagy gond belole.

Engem elegge hidegen hagy az orszag neve/jogi allamformaja, amig normalis keretek kozt mozgunk.. olyan mindegy. Egyedul azert zavar a latszathandabandazas, mert megint egy ilyesmi piszlicsare intezkedessel/nagy mellveregeto szozattal kemenykednek, ahelyett hogy lenyegi kerdesekkel foglalkoznanak.. mint a multkor, amikor bezzeg „megmentették a nyugdíjrendszert a tőzsdecápáktól" 😉Igor
És ebből az eltőzsdézett vagyonból kell tudtommal kifizetni a reálhozamokat. Namost akkormost vagy van hozam, vagy el van tőzsdézve. Ennyit még én is tudok, csak már megint hülyének vagyok nézve. Amúgy hol van Gabika, a szenátor (de régen volt, mikor még szenátorként hivatkozott magára külföldön, még akkoriban volt az hercegi lobbista, akit minden bizonnyal szigorúan vatikáni útmutatás szerint szopott), aki megmondja nekünk hova tűnt a vagyon, és kik a felelősök? Na, kopognak az ajtón.........

Amúgy azt valaki tudja e, és ezt most teljesen komolyan kérdezem, hogyan rendezi az új alkotmány például a magánélethez való jog kérdését (ahogy a technológia fejlődik, szerintem ez elég sarkalatos kérdés lesz), például lehet e majd őssejtekket levenni, kutatásokat végezni, ne menjek odáig, hogy klónozás, és minden olyasmi, ami kérdés lehet az elkövetkezendő 20 évben? Röviden, rendezi e az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket, vagy az egészben az újdonság a határon túliak szavazati joga, a költségvetés, meg a hasonló aktuálpolitikai szarság?

apeszos: a szomszédot vitték el, szerencsére lopom a netet 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez az atkereszteles tizednyolcadrangu kerdes kellene hogy legyen... ha nem lenne ennyire uberpopulista a konzi jobboldal (a szelsojobb mas teszta, az mindenhol ilyen), akkor nem lenne nagy gond belole.

Engem elegge hidegen hagy az orszag neve/jogi allamformaja, amig normalis keretek kozt mozgunk.. olyan mindegy. Egyedul azert zavar a latszathandabandazas, mert megint egy ilyesmi piszlicsare intezkedessel/nagy mellveregeto szozattal kemenykednek, ahelyett hogy lenyegi kerdesekkel foglalkoznanak.. mint a multkor, amikor bezzeg „megmentették a nyugdíjrendszert a tőzsdecápáktól" 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Olyat is hallottam, hogy a Szabadság-szobor helyére Szűz Mária-szobrot akarnak...Vicc.
Egyébként, ha Magyar Köztársaságról Magyarországra keresztelik át, akkor cseréltetni kell a személyiket, meg egy csomó minden módosul, újabb feleslegesen kidobott milliárdok...dehát lesz miből, mint tudjuk 1000000 új munkahely 😂BCS
Nem cserélik le az iratokat, de az új dolgokat nyilván már az új alkotmánynak megfelelően fogják kidobni. Pluszmunka nuku ebben az esetben.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Olyat is hallottam, hogy a Szabadság-szobor helyére Szűz Mária-szobrot akarnak...Vicc.
Egyébként, ha Magyar Köztársaságról Magyarországra keresztelik át, akkor cseréltetni kell a személyiket, meg egy csomó minden módosul, újabb feleslegesen kidobott milliárdok...dehát lesz miből, mint tudjuk 1000000 új munkahely 😂
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Engem nem zavar a médiatörvény. Az újságírók és tévések közül csak az nem adta még el magát, akit nem is akartak megvenni, tévét meg nem nézek. füligjimmy
Namost a médiatörvény nem az újságírókról és tévésekről szól elsősorban, pont azon okok miatt, amit leírtál.
A médiatörvény sokkal inkább arról szól, hogy ezt így, ebben a formában leírhasd irreális jogkövetkezmények nélkül.
Valamint arról, hogy a lehet és a nem lehet határmezsgyéjén ne az általad is kifogásolt kettős beszéd, és ebből következően az elvtelen kiszámíthatatlanság uralkodjon.Sobri Jóska
Mivelhogy ez az egyetle internetes fórum, ahova írok, és politikához (politikáról? fene ebbe a magyar nyelvbe, mindegy, köztársasági elnök még lehetek) kb. ez a hatodik hozzászólásom, szóval le tudok erről is mondani. A kettős beszédről, ne nevezzük hazugságnak: kik fogják eldönteni, hogy mi az? A lehet és nem lehet határmezsgyéjére ki fogja vetni vigyázó szemeit? Ja, szóval olyanok mint .... és ...... Le van ejtőernyőzve. Ha valaki sokat ugrál, aztán lesittelik, még király is lehet majd belőle tíz év múlva. De minimum kende. És ő majd benyújtja az alkotmányát egy söralátéten, aminek a másik oldalán lesznek az adószabályok, amivel mindenki jól jár majd. Ismétlem, engem senki ne nézzen hülyének. Legalábbis ne ennyire hülyének.füligjimmy
Pedig annak néznek. Miért ne néznének? Már meg van a 2/3, azt tesznek amit akarnak. És 2/3-tól függetlenül igaz ez minden politikus címszó alatt élősködő egyedre.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Engem nem zavar a médiatörvény. Az újságírók és tévések közül csak az nem adta még el magát, akit nem is akartak megvenni, tévét meg nem nézek. füligjimmy
Namost a médiatörvény nem az újságírókról és tévésekről szól elsősorban, pont azon okok miatt, amit leírtál.
A médiatörvény sokkal inkább arról szól, hogy ezt így, ebben a formában leírhasd irreális jogkövetkezmények nélkül.
Valamint arról, hogy a lehet és a nem lehet határmezsgyéjén ne az általad is kifogásolt kettős beszéd, és ebből következően az elvtelen kiszámíthatatlanság uralkodjon.Sobri Jóska
Mivelhogy ez az egyetle internetes fórum, ahova írok, és politikához (politikáról? fene ebbe a magyar nyelvbe, mindegy, köztársasági elnök még lehetek) kb. ez a hatodik hozzászólásom, szóval le tudok erről is mondani. A kettős beszédről, ne nevezzük hazugságnak: kik fogják eldönteni, hogy mi az? A lehet és nem lehet határmezsgyéjére ki fogja vetni vigyázó szemeit? Ja, szóval olyanok mint .... és ...... Le van ejtőernyőzve. Ha valaki sokat ugrál, aztán lesittelik, még király is lehet majd belőle tíz év múlva. De minimum kende. És ő majd benyújtja az alkotmányát egy söralátéten, aminek a másik oldalán lesznek az adószabályok, amivel mindenki jól jár majd. Ismétlem, engem senki ne nézzen hülyének. Legalábbis ne ennyire hülyének.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson