Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hajrá Magyarország! Változás 2010 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem ezt az elszámoltatási biztos is látja. Vagy szemüveget cserélt?apeszos
cserébe megnézheti hogy töltött kolbászt Viktor 8 éve. mert ugye az Ezüsthajó minden lépését filmre vette. csak nem tudom ki nézte meg mindet 😀petey
majd a gyereked fogja, mert érettségi tétel lesz 15 év múlvaharomt
Ha lesz addigra olyan, hogy érettségi. Ahogy elnézem a törekvéseket, az oktatás sem menekül....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Magyarország, én így szeretlek:

http://www.hir24.hu/belfold/231785/orban-viktornak-is-van-udvari-fotosa.htmlJC6
Remélem ezt az elszámoltatási biztos is látja. Vagy szemüveget cserélt?apeszos
cserébe megnézheti hogy töltött kolbászt Viktor 8 éve. mert ugye az Ezüsthajó minden lépését filmre vette. csak nem tudom ki nézte meg mindet 😀petey
majd a gyereked fogja, mert érettségi tétel lesz 15 év múlva
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Magyarország, én így szeretlek:

http://www.hir24.hu/belfold/231785/orban-viktornak-is-van-udvari-fotosa.htmlJC6
Remélem ezt az elszámoltatási biztos is látja. Vagy szemüveget cserélt?apeszos
cserébe megnézheti hogy töltött kolbászt Viktor 8 éve. mert ugye az Ezüsthajó minden lépését filmre vette. csak nem tudom ki nézte meg mindet 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Magyarország, én így szeretlek:

http://www.hir24.hu/belfold/231785/orban-viktornak-is-van-udvari-fotosa.htmlJC6
Remélem ezt az elszámoltatási biztos is látja. Vagy szemüveget cserélt?apeszos
Nem, csak jut nekik is valami cserébe, a zsebbe 😊 A szokásos téma 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Magyarország, én így szeretlek:

http://www.hir24.hu/belfold/231785/orban-viktornak-is-van-udvari-fotosa.htmlJC6
Remélem ezt az elszámoltatási biztos is látja. Vagy szemüveget cserélt?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...Kezd hasonlítani ez az ország egy banánköztársaságra (a köztársaságot az új alkotmányra való tekintettel visszavonom)...apeszos
Akkor az analógiát követve banánország vagyunk.zinedine5
Mint mondtam, túlzás. De így jobban belegondolva... 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Magyarország, én így szeretlek:

http://www.hir24.hu/belfold/231785/orban-viktornak-is-van-udvari-fotosa.html
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
...Kezd hasonlítani ez az ország egy banánköztársaságra (a köztársaságot az új alkotmányra való tekintettel visszavonom)...apeszos
Akkor az analógiát követve banánország vagyunk.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyetlen kormányban lenne bizalmam: abban amelyik az intézkedéseket azzal kezdené, hogy jelentősen csökkentené a saját és a képviselők juttatásait, korlátozná a rokonok pozícióba kerülését, az elvont pénzeket oda tenné ahonnan tényleg hiányzik, és nem a saját zsebükbe.apeszos
ez mind szép, de ilyen kormány sok, nálunk jobb helyzetben lévő országban sincs, továbbá csak ilyen intézkedésektől még végezhet összességében nagyon rossz munkát egy kormány.atapapa
Való igaz. Csak a nálunk jobb helyzetben lévő országokban ez nem szúr annyira szemet, annak a polgárai is jobban élnek, és rendes fizetést is kapnak. Míg nálunk kedves vezetőink (és holdudvara) gazdagszanak, a "zemberek", akik csak addig fontosak amíg a voksokat leadják, egyre szegényebbek. Kezd hasonlítani ez az ország egy banánköztársaságra (a köztársaságot az új alkotmányra való tekintettel visszavonom), ahol minden a vezetők kényelmét szolgálja, és a magyarázat a korbács. Na jó ez túlzás, de az emberek kollektív hülyének nézése sajnos valós.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Egyetlen kormányban lenne bizalmam: abban amelyik az intézkedéseket azzal kezdené, hogy jelentősen csökkentené a saját és a képviselők juttatásait, korlátozná a rokonok pozícióba kerülését, az elvont pénzeket oda tenné ahonnan tényleg hiányzik, és nem a saját zsebükbe.apeszos
ez mind szép, de ilyen kormány sok, nálunk jobb helyzetben lévő országban sincs, továbbá csak ilyen intézkedésektől még végezhet összességében nagyon rossz munkát egy kormány.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Apeszos for President! Esküszöm! 100%-ig igaza van! Iszom szavaid Mester, taníts!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
8 évig nem rettegtél?kishaszi
Ezt szeretem a leginkább. Ez már egy kipróbált, mindíg bejövős érv. Az "előző 8 év". Meg mindennek a gyurcsány az oka. Amit OV most csinál, annak is. Hogy most kevesebbet keresek, annak is. Meg mindennek. Igen, egy ideje rettegek (nem egy éve...) hogy elveszítem a munkám, hogy az én három gyerekem is nélkülözni fog, bár eddig sem volt fenékig tejfel. Én nem vagyok nemzeti kincs kisebbségi, hogy alanyi jogon járna a segílyke, sem ügyeskedő, sem politikus rokon, hogy csurranjon-cseppenjen innen-onnan valamicske. Tisztességes országban szeretnék élni, ahol el tudom tartani a családomat a munkámból.... Úgy veszem észre, ez csak utópia, még az unokámnak sem fog sikerülni. Nem bízom egyetlen politikus címzetű csótányban sem, hívják az gyurcsánynak, vagy orbánnak, teljesen mindegy.apeszos
Csak amíg 2/3 nélkül kuss volt mindenkinek, addig nem ment a riogatás, most meg hirtelen úgy van előadva, mintha ov tehetne arról, hogy mi van a munkáddal - meg diktatúra meg miegymás. Speciel én ettől agyfaszt kapok.- Aminek max akkor lenne minimális hatása, ha állami cégnél dolgozol. Örülj neki, hogy van 3 gyereked - max respect ezért -, mert én speckó arra se merek gondolni mit kezdenék egyszem gyerkőccel, ha lenne... Nekem is csökkent a fizum, ami amúgyis lófasz, még a belefektetett energiáról nem is beszélek. Mondok jobbat: hitelt se tudok felvenni egy nyomorult 30 négyzetméteres lakásra sem. Diploma ide, nyelvvizsga oda, szakmával - bár mondjuk, ha 10 évvel hamarabb születek, akkor kurvajól megalapozhattam volna a jövőmet vele.kishaszi
Milyen riogatás nem ment? Nem értem. A bizonyos 8 év alatt a fidesz ellenzéki munkája nem állt másból, csak a (mindenkori) kormány ócsárlásából, és az intézkedések elgáncsolásából, mindegy hogy jó volt-e avagy rossz. Alternatívát nem kínáltak, nem mondták meg mi lenne a jó, csak azt hogy ez rossz. Egyetlen kormányban lenne bizalmam: abban amelyik az intézkedéseket azzal kezdené, hogy jelentősen csökkentené a saját és a képviselők juttatásait, korlátozná a rokonok pozícióba kerülését, az elvont pénzeket oda tenné ahonnan tényleg hiányzik, és nem a saját zsebükbe. Ebben ez a kormány is ugyanazt teszi mint az elődei, már az első kormányra kerülésükkor is. (Ezüsthajó, Kaya Ibrahim, Deutsch Tamás...stb) Tehát nem jobbak. Örülnék ha a gyermek onkológiára nem nekem kellene adakozni egy új gépért, ha katasztrófa helyzet esetén nem az adományvonal kiépítése lenne az első. Ha valami hasonló intézkedéseket látnék, és nem OV hatalom mániáját, meg olyan lózungokat hogy vármegye, meg nem is köztársaság és a többi gumicsontot, akkor nem is bánnám hogy valamivel kevesebb a fizetésem. De amíg az enyémből elvesznek, a sajátjuk meg (még) több lesz, a nyomoron meg nem változik semmi, addig ez a kormány is hiteltelen a szememben, csakúgy mint a többi. Nem mintha ez különösebben izgatná őket.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Pedig Vona és csapata is Buktor óvó szárnyai alól nőttek ki(Pógári körök?), akik nem 0 antiszemitizmussal és rasszizmussal rendelkeznek ugye. A FIDESZ meg szép lassan átmegy baloldali pártba, vagy már az is.petey
azért mert Vona ott volt egy központi polgári körben, még durva túlzás azt állítani, hogy a polgári körök és a jobbik között komolyabb átfedés lenne.
A jobbik teljesen máshonnan indult és sokáig azért panaszkodtak, hogy a fideszes média is elhallgatja őket. tudomásom szerint pont az elhallgatásuk miatt választottak egyre radikálisabb eszközöket (hátha azzal átütik a média ingerküszöbét), míg végül létrehozták a ciganybunozes.hu-t és kitalálták a Magyar Gárdát.atapapa
én se mazt mondtam hogy ugyanaz. Csak elindult valahonnan. Aztán Vikinek kellemetlen lett a fekete sereg.
petey
de a jobbik nem a pogári körökből (fidesztől) indult, legfeljebb Vona.
A jobbik a jobbiktól (ami 2002 előtt egy egyetemista szövetség volt) és a MIÉP-től indult. Ha elolvasod az országos elnökségük tagjainak önéletrajzát a neten, láthatod hogy a nyolcból kb. hatan miépesek voltak korábban.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Én nem akartam kiforgatni, csak nekem vicces a hasonlat. A FIDESZ egy jobbközép, konzervatívnak mondott párt, nulla antiszemitizmussal, rasszizmussal és fajelmélettel. Egy se akar keleten életteret, stb. Én csak arra akarok rávilágítani, hogy ne képzelj ilyeneket, mert felesleges. Nem akartam kioktató lenni, vagy ilyesmi. Csak ez nekem meredek. Hmmm, nincs miért elnézést kérned. 😊Vrijbloed
Pedig Vona és csapata is Buktor óvó szárnyai alól nőttek ki(Pógári körök?), akik nem 0 antiszemitizmussal és rasszizmussal rendelkeznek ugye. A FIDESZ meg szép lassan átmegy baloldali pártba, vagy már az is.petey
azért mert Vona ott volt egy központi polgári körben, még durva túlzás azt állítani, hogy a polgári körök és a jobbik között komolyabb átfedés lenne.
A jobbik teljesen máshonnan indult és sokáig azért panaszkodtak, hogy a fideszes média is elhallgatja őket. tudomásom szerint pont az elhallgatásuk miatt választottak egyre radikálisabb eszközöket (hátha azzal átütik a média ingerküszöbét), míg végül létrehozták a ciganybunozes.hu-t és kitalálták a Magyar Gárdát.atapapa
én se mazt mondtam hogy ugyanaz. Csak elindult valahonnan. Aztán Vikinek kellemetlen lett a fekete sereg.
más: szűk 1 év alatt olyan szintre jutott az ország, hogy a legégetőbb probléma a reptér neve, meg hogy hol legyen Elvis-tér... De qrva jól megy nekünk...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Én nem akartam kiforgatni, csak nekem vicces a hasonlat. A FIDESZ egy jobbközép, konzervatívnak mondott párt, nulla antiszemitizmussal, rasszizmussal és fajelmélettel. Egy se akar keleten életteret, stb. Én csak arra akarok rávilágítani, hogy ne képzelj ilyeneket, mert felesleges. Nem akartam kioktató lenni, vagy ilyesmi. Csak ez nekem meredek. Hmmm, nincs miért elnézést kérned. 😊Vrijbloed
Pedig Vona és csapata is Buktor óvó szárnyai alól nőttek ki(Pógári körök?), akik nem 0 antiszemitizmussal és rasszizmussal rendelkeznek ugye. A FIDESZ meg szép lassan átmegy baloldali pártba, vagy már az is.petey
azért mert Vona ott volt egy központi polgári körben, még durva túlzás azt állítani, hogy a polgári körök és a jobbik között komolyabb átfedés lenne.
A jobbik teljesen máshonnan indult és sokáig azért panaszkodtak, hogy a fideszes média is elhallgatja őket. tudomásom szerint pont az elhallgatásuk miatt választottak egyre radikálisabb eszközöket (hátha azzal átütik a média ingerküszöbét), míg végül létrehozták a ciganybunozes.hu-t és kitalálták a Magyar Gárdát.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én nem akartam kiforgatni, csak nekem vicces a hasonlat. A FIDESZ egy jobbközép, konzervatívnak mondott párt, nulla antiszemitizmussal, rasszizmussal és fajelmélettel. Egy se akar keleten életteret, stb. Én csak arra akarok rávilágítani, hogy ne képzelj ilyeneket, mert felesleges. Nem akartam kioktató lenni, vagy ilyesmi. Csak ez nekem meredek. Hmmm, nincs miért elnézést kérned. 😊Vrijbloed
Pedig Vona és csapata is Buktor óvó szárnyai alól nőttek ki(Pógári körök?), akik nem 0 antiszemitizmussal és rasszizmussal rendelkeznek ugye. A FIDESZ meg szép lassan átmegy baloldali pártba, vagy már az is.petey
Speciel az a vonulat, ami a pógári körökből indult (jobbik) az csak köszönőviszonyban van a jelenlegivel. Jogilag is.
Egyébként ez a mostani meg pont a maszopszedsz egyetlen szele a vitorlában, akire még mutogathatnak folyamatosan az elkúró időszak után. Ha ez se lenne, már be se kellene menniük a munkahelyükre, mert nem létezne.0

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én már pakolok. És igen, bér rettegő vagyok. Rettegek, hogy kapok-e bért a következő hónapban is. Egyenlőre csak annyit látok, hogy az ígéretekkel ellentétben a "zembereknek" rosszabb lett. Egy hatalom mániás ember uralmának bebetonozása folyik. Ami nem volna baj, ha erre a törekvésére nem az emberektől venné el a pénzt. Nem kellene az embereit hosszú időkre fontos pozíciókba helyeznie, mert ha az ígéreteinek csak a felét betartaná, a következő választáson ugyanúgy meglenne a 2/3. De csak a szarhoz önt némi hugyot, hogy hígabb legyen, könnyebben elsüllyedjek benne.apeszos
8 évig nem rettegtél?kishaszi
Ezt szeretem a leginkább. Ez már egy kipróbált, mindíg bejövős érv. Az "előző 8 év". Meg mindennek a gyurcsány az oka. Amit OV most csinál, annak is. Hogy most kevesebbet keresek, annak is. Meg mindennek. Igen, egy ideje rettegek (nem egy éve...) hogy elveszítem a munkám, hogy az én három gyerekem is nélkülözni fog, bár eddig sem volt fenékig tejfel. Én nem vagyok nemzeti kincs kisebbségi, hogy alanyi jogon járna a segílyke, sem ügyeskedő, sem politikus rokon, hogy csurranjon-cseppenjen innen-onnan valamicske. Tisztességes országban szeretnék élni, ahol el tudom tartani a családomat a munkámból.... Úgy veszem észre, ez csak utópia, még az unokámnak sem fog sikerülni. Nem bízom egyetlen politikus címzetű csótányban sem, hívják az gyurcsánynak, vagy orbánnak, teljesen mindegy.apeszos
Csak amíg 2/3 nélkül kuss volt mindenkinek, addig nem ment a riogatás, most meg hirtelen úgy van előadva, mintha ov tehetne arról, hogy mi van a munkáddal - meg diktatúra meg miegymás. Speciel én ettől agyfaszt kapok.- Aminek max akkor lenne minimális hatása, ha állami cégnél dolgozol. Örülj neki, hogy van 3 gyereked - max respect ezért -, mert én speckó arra se merek gondolni mit kezdenék egyszem gyerkőccel, ha lenne... Nekem is csökkent a fizum, ami amúgyis lófasz, még a belefektetett energiáról nem is beszélek. Mondok jobbat: hitelt se tudok felvenni egy nyomorult 30 négyzetméteres lakásra sem. Diploma ide, nyelvvizsga oda, szakmával - bár mondjuk, ha 10 évvel hamarabb születek, akkor kurvajól megalapozhattam volna a jövőmet vele.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 467 — Csodabogár
Én nem akartam kiforgatni, csak nekem vicces a hasonlat. A FIDESZ egy jobbközép, konzervatívnak mondott párt, nulla antiszemitizmussal, rasszizmussal és fajelmélettel. Egy se akar keleten életteret, stb. Én csak arra akarok rávilágítani, hogy ne képzelj ilyeneket, mert felesleges. Nem akartam kioktató lenni, vagy ilyesmi. Csak ez nekem meredek. Hmmm, nincs miért elnézést kérned. 😊Vrijbloed
Pedig Vona és csapata is Buktor óvó szárnyai alól nőttek ki(Pógári körök?), akik nem 0 antiszemitizmussal és rasszizmussal rendelkeznek ugye. A FIDESZ meg szép lassan átmegy baloldali pártba, vagy már az is.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az előző nyolc évhez példaként: A Fidesz etikai bizottsága elé kerülhet az újabb költségtérítési ügy
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tökéletesen egyet értek apeszossal. Maximális respect.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jajj, már megint diktatúra van, jajj. Ennyi bérrettegőt, te jó ég, miért nem pakoltátok már össze a bőröndöt is? Jön a gondolatrendőrség is ála Orwell. Isa.kishaszi
Én már pakolok. És igen, bér rettegő vagyok. Rettegek, hogy kapok-e bért a következő hónapban is. Egyenlőre csak annyit látok, hogy az ígéretekkel ellentétben a "zembereknek" rosszabb lett. Egy hatalom mániás ember uralmának bebetonozása folyik. Ami nem volna baj, ha erre a törekvésére nem az emberektől venné el a pénzt. Nem kellene az embereit hosszú időkre fontos pozíciókba helyeznie, mert ha az ígéreteinek csak a felét betartaná, a következő választáson ugyanúgy meglenne a 2/3. De csak a szarhoz önt némi hugyot, hogy hígabb legyen, könnyebben elsüllyedjek benne.apeszos
8 évig nem rettegtél?kishaszi
Ezt szeretem a leginkább. Ez már egy kipróbált, mindíg bejövős érv. Az "előző 8 év". Meg mindennek a gyurcsány az oka. Amit OV most csinál, annak is. Hogy most kevesebbet keresek, annak is. Meg mindennek. Igen, egy ideje rettegek (nem egy éve...) hogy elveszítem a munkám, hogy az én három gyerekem is nélkülözni fog, bár eddig sem volt fenékig tejfel. Én nem vagyok nemzeti kincs kisebbségi, hogy alanyi jogon járna a segílyke, sem ügyeskedő, sem politikus rokon, hogy csurranjon-cseppenjen innen-onnan valamicske. Tisztességes országban szeretnék élni, ahol el tudom tartani a családomat a munkámból.... Úgy veszem észre, ez csak utópia, még az unokámnak sem fog sikerülni. Nem bízom egyetlen politikus címzetű csótányban sem, hívják az gyurcsánynak, vagy orbánnak, teljesen mindegy.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jajj, már megint diktatúra van, jajj. Ennyi bérrettegőt, te jó ég, miért nem pakoltátok már össze a bőröndöt is? Jön a gondolatrendőrség is ála Orwell. Isa.kishaszi
Én már pakolok. És igen, bér rettegő vagyok. Rettegek, hogy kapok-e bért a következő hónapban is. Egyenlőre csak annyit látok, hogy az ígéretekkel ellentétben a "zembereknek" rosszabb lett. Egy hatalom mániás ember uralmának bebetonozása folyik. Ami nem volna baj, ha erre a törekvésére nem az emberektől venné el a pénzt. Nem kellene az embereit hosszú időkre fontos pozíciókba helyeznie, mert ha az ígéreteinek csak a felét betartaná, a következő választáson ugyanúgy meglenne a 2/3. De csak a szarhoz önt némi hugyot, hogy hígabb legyen, könnyebben elsüllyedjek benne.apeszos
8 évig nem rettegtél?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Jajj, már megint diktatúra van, jajj. Ennyi bérrettegőt, te jó ég, miért nem pakoltátok már össze a bőröndöt is? Jön a gondolatrendőrség is ála Orwell. Isa.kishaszi
Én már pakolok. És igen, bér rettegő vagyok. Rettegek, hogy kapok-e bért a következő hónapban is. Egyenlőre csak annyit látok, hogy az ígéretekkel ellentétben a "zembereknek" rosszabb lett. Egy hatalom mániás ember uralmának bebetonozása folyik. Ami nem volna baj, ha erre a törekvésére nem az emberektől venné el a pénzt. Nem kellene az embereit hosszú időkre fontos pozíciókba helyeznie, mert ha az ígéreteinek csak a felét betartaná, a következő választáson ugyanúgy meglenne a 2/3. De csak a szarhoz önt némi hugyot, hogy hígabb legyen, könnyebben elsüllyedjek benne.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jajj, már megint diktatúra van, jajj. Ennyi bérrettegőt, te jó ég, miért nem pakoltátok már össze a bőröndöt is? Jön a gondolatrendőrség is ála Orwell. Isa.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."