NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
nem látok olyan okot, mely miatt nem így kéne gondolnomatapapa
Szerintem naivitás azt, gondolni, hogy egy olyan kormány amelyik magasról leszarja a más véleményeket (hallva OV válaszait a frakcióvezetőknek), a nekik nem tetsző hangokat, véleményeket valamiféle megtorlás (büntetés) nélkül hagynának, ha megvan a lehetőségük az ellenkezőjére.
zinedine5
Te melyik országban szocializálódtál?
Melyik kormányfőt érdekelte utoljára komolyan az ellenzék véleménye?atapapa
Csak volt egy ember aki sohasem hazudott és azzal határozta meg magát, hogy ő teljesen más és ő a ZEMBEREK minisztere. Mindenkié. Nem olyan mint ŐK, hanem JOBB.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ezt nem gondolhatod komolyan.zinedine5
nem látok olyan okot, mely miatt nem így kéne gondolnomatapapa
Szerintem naivitás azt, gondolni, hogy egy olyan kormány amelyik magasról leszarja a más véleményeket (hallva OV válaszait a frakcióvezetőknek), a nekik nem tetsző hangokat, véleményeket valamiféle megtorlás (büntetés) nélkül hagynának, ha megvan a lehetőségük az ellenkezőjére.
zinedine5
Te melyik országban szocializálódtál?
Melyik kormányfőt érdekelte utoljára komolyan az ellenzék véleménye?

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Dehogyis, nem számolták bele, hogy valójában mennyibe is kerül L.J. bravúrja. Nem adták hozzá az eddig konkrétan emlegetett 600e+300e havi költséghez. (A második autót sem.)
Az a párt, amelyik ellenzékben képes volt finom distinkciót tenni legitim és legális között és etikai értékek mentén kampányolt, az most is viselkedjen etikusan és legitimen! Az önkormányzati finanszírozás azért felveti a legalitás kérdését is. Miért fizettek havi 450e forintot szolgálati autóra és benzinre, amikor a polgármesterük a városban lakik?? BTW a nyilatkozatai alapján neki mindennap fel kellett autóznia Bp-re, és időben haza kellett érnie a két gyerekéhez. Mikor és hol végezte el a polgármesteri feladatait?
Milyen következményekről beszélsz? Kirúgták? Nem kap prémiumot? Kevesebb lesz az alapfizetése? Megfosztják a beosztásától? Ja, nem lesz S8. Ha ez Neked következmény.tomi-tomi
elnézést, ezt félreértettem.
Ahogy zárójelben céloztam rá, rengeteg polgármesternek van saját sofőrje, ez nem újság. Említettem Tollert, de például Hunvald sofőrje is "híres" volt.
Szerintem az autó visszaadása következmény ahhoz képest, hogy mondjuk nem adja vissza.
Azt csak a nagyon naivak várták el (szerintem te nem vagy az), hogy a fidesz teljes mértékben annak megfelelően fog kormányozni, ahogy azt ellenzékben követelte (hozzáfűzöm bizonyos szempontból szerencsére, mert elhangzott ott sok hülyeség is)

Mely megfelelőséget majd a könyvtár-ruhatár szakon végzett népművelő Szalai Annamaris és bizottsága/Hatósága jogosult megítélni. 😂tomi-tomi
Ahogy egy bíróság jogosult szakértőt igénybe venni, úgy a törvény a hatóságnak is lehetővé teszi ezt.
Ha ennek ellenére nem tárta fel a hatóság megfelelően az eljárást, nem tartotta be az eljárási szabályokat, a mérlegelés szempontjai nem megállapíthatóak, vagy az indokolásából a bizonyítékok mérlegelésének okszerűsége nem tűnik ki, akkor meg szépen lehet fellebbezni a bírósághoz.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
A blognak se kell következményektől tartania, ha a tényeknek megfelelően számol be a politikus sumákolásáról.atapapa
Ezt nem gondolhatod komolyan.zinedine5
nem látok olyan okot, mely miatt nem így kéne gondolnomatapapa
Szerintem naivitás azt, gondolni, hogy egy olyan kormány amelyik magasról leszarja a más véleményeket (hallva OV válaszait a frakcióvezetőknek), a nekik nem tetsző hangokat, véleményeket valamiféle megtorlás (büntetés) nélkül hagynának, ha megvan a lehetőségük az ellenkezőjére.
Persze az is igaz, hogy látva a Meggyes esztergomi módeszerét (http://szeretgom.hu/content/66655-listagate-50-es-eveket-idezo-lista-az-alpolgarmesteri-irodabol) nem kell törvény vagy hatóság mások ellehetetlenítéséhez.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mindenféle híreszteléssel ellentétben a médiatörvény még most sem tiltja a politikusok simlijéről való beszámolót.atapapa
Arra gondoltam, hogy a blogoloknak nem kell egy öncenzúrázó mechanizmust követniük az esetleges következményektől tartva.zinedine5
A blognak se kell következményektől tartania, ha a tényeknek megfelelően számol be a politikus sumákolásáról.atapapa
Mely megfelelőséget majd a könyvtár-ruhatár szakon végzett népművelő Szalai Annamaris és bizottsága/Hatósága jogosult megítélni. 😂

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A kulcsszó a sajátos volt. Nem véletlenül fejeztem be úgy a hsz-t, ahogy: remélhetőleg minél több ilyen ügy pattan ki.
Soha nem hittem, hogy a Politikus (pártállástól függetlenül) nem lop, ügyeskedik. De azt előrelépésnek vélem, ha megfogott politikus nem azt mondja, hogy naés, hanem érdemben cselekszik.atapapa
Nem cselekedett érdemben! Trambulinról hugyozott a medencébe, majd - nem először! - NAÉS-ezett, rászóltak (igen, a frakcióülésen), hogy mégse kéne. Erre durcásan közölte, hogy akkor neki nem kell semmiféle szolgálati autó. 1. Zsigeri válaszából kiderül, hogy szerinte neki joga a trambulinról hugyozás. 2. Semmi nem utal arra, hogy felfogta volna, hogy még a medencébe való diszkrét pisilés is tilos és holnaptól így fog viselkedni! 3. A nyilvánvaló súlyos normasértés nem azonnali lereagálása semmiféle jelzővel fűszerezve sem írható le kontrollmechanizmusként. 4. Senki nem birizgálta különösebben, hogy két S8-ról és egy sofőr béréről és járulékairól (minden képen a jobb egybe készül beszállni.) is beszélhetnénk. Hogy a média mennyire mer valóban tényfeltáró lenni.tomi-tomi
huh, mivan?
Eszembe se jutott Lázárt védeni, azzal kezdtem, hogy ahol ingyenlové van, ő odatartja minden zsebét.
Arról beszéltem, hogy ellentétben mondjuk a 2-3 évvel ezelőtti esetekkel, a lebukásnak van következménye, ami e sajátos kontrollmechanizmus miatt van (vagy lehet).
Egy ilyen lebukás különben egyáltalán nem biztos, hogy jogsértés, lehet hogy csak etikai normákat sért, Lázár esete például ilyen.
A 4. pontod meg a vicc és paranoia kellemes ötvözete, Lázár kocsijának az árát merik firtatni, de egy esetleges fekete-foglalkoztatástól már tartanának?
Egyrészt melyik részét sértené a médiatörvénynek az, ha bárki utánanézne és közölné, ha így lenne?
Másrészt egy Lázár szinte biztos hogy nem zsebből zsebbe fizeti a sofőrt, hanem mindennel együtt kifizetteti önkormányzattal, állammal, akármivel (ahogyan azt valószínűleg tette például a megboldogult Toller is)atapapa
Dehogyis, nem számolták bele, hogy valójában mennyibe is kerül L.J. bravúrja. Nem adták hozzá az eddig konkrétan emlegetett 600e+300e havi költséghez. (A második autót sem.)
Az a párt, amelyik ellenzékben képes volt finom distinkciót tenni legitim és legális között és etikai értékek mentén kampányolt, az most is viselkedjen etikusan és legitimen! Az önkormányzati finanszírozás azért felveti a legalitás kérdését is. Miért fizettek havi 450e forintot szolgálati autóra és benzinre, amikor a polgármesterük a városban lakik?? BTW a nyilatkozatai alapján neki mindennap fel kellett autóznia Bp-re, és időben haza kellett érnie a két gyerekéhez. Mikor és hol végezte el a polgármesteri feladatait?
Milyen következményekről beszélsz? Kirúgták? Nem kap prémiumot? Kevesebb lesz az alapfizetése? Megfosztják a beosztásától? Ja, nem lesz S8. Ha ez Neked következmény.
Szerk. S egy szót sem szóltam az Audinak nyújtott 20milliárdos kedvezmény és az S8-bérlés közti esetleges összefüggésről.
ata, nem jellemző Rád az önreflexió hiánya; észre kéne most is venned, hogy - akár akaratodon kívül/ellenére - bizony véded L.J.-t

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Arra gondoltam, hogy a blogoloknak nem kell egy öncenzúrázó mechanizmust követniük az esetleges következményektől tartva.zinedine5
A blognak se kell következményektől tartania, ha a tényeknek megfelelően számol be a politikus sumákolásáról.atapapa
Ezt nem gondolhatod komolyan.zinedine5
nem látok olyan okot, mely miatt nem így kéne gondolnom

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Pro forma Lázár S8-a egy fillérébe nem került az államnak, a FIDESZ és az önkormányzat állta a költségeket. Ez a "sajátos" kontrollmechanizmus sokkal közelebb áll a visszakozáshoz, mint a valódi belátáshoz és az ebből következő viselkedés változáshoz. Tehát a következő lehetőséget ugyanúgy ki fogják használni, max. ügyesebbek próbálnak lenni. (Ebben merül ki a tanulási folyamatuk.) Az igazán szomorú, hogy ez a mechanizmus oldalfüggetlenül működik a politikai elitünkben!
Furcsa szűrők működnek Nálad. A törvény tavaly nyár eleji, Peti (és Buday biztos) pedig mostanra adta össze, hogy havonta összesen mennyit is keresett az elmúlt kilenc-tíz hónapban.tomi-tomi
A kulcsszó a sajátos volt. Nem véletlenül fejeztem be úgy a hsz-t, ahogy: remélhetőleg minél több ilyen ügy pattan ki.
Soha nem hittem, hogy a Politikus (pártállástól függetlenül) nem lop, ügyeskedik. De azt előrelépésnek vélem, ha megfogott politikus nem azt mondja, hogy naés, hanem érdemben cselekszik.atapapa
Nem cselekedett érdemben! Trambulinról hugyozott a medencébe, majd - nem először! - NAÉS-ezett, rászóltak (igen, a frakcióülésen), hogy mégse kéne. Erre durcásan közölte, hogy akkor neki nem kell semmiféle szolgálati autó. 1. Zsigeri válaszából kiderül, hogy szerinte neki joga a trambulinról hugyozás. 2. Semmi nem utal arra, hogy felfogta volna, hogy még a medencébe való diszkrét pisilés is tilos és holnaptól így fog viselkedni! 3. A nyilvánvaló súlyos normasértés nem azonnali lereagálása semmiféle jelzővel fűszerezve sem írható le kontrollmechanizmusként. 4. Senki nem birizgálta különösebben, hogy két S8-ról és egy sofőr béréről és járulékairól (minden képen a jobb egybe készül beszállni.) is beszélhetnénk. Hogy a média mennyire mer valóban tényfeltáró lenni.tomi-tomi
huh, mivan?
Eszembe se jutott Lázárt védeni, azzal kezdtem, hogy ahol ingyenlové van, ő odatartja minden zsebét.
Arról beszéltem, hogy ellentétben mondjuk a 2-3 évvel ezelőtti esetekkel, a lebukásnak van következménye, ami e sajátos kontrollmechanizmus miatt van (vagy lehet).
Egy ilyen lebukás különben egyáltalán nem biztos, hogy jogsértés, lehet hogy csak etikai normákat sért, Lázár esete például ilyen.
A 4. pontod meg a vicc és paranoia kellemes ötvözete, Lázár kocsijának az árát merik firtatni, de egy esetleges fekete-foglalkoztatástól már tartanának?
Egyrészt melyik részét sértené a médiatörvénynek az, ha bárki utánanézne és közölné, ha így lenne?
Másrészt egy Lázár szinte biztos hogy nem zsebből zsebbe fizeti a sofőrt, hanem mindennel együtt kifizetteti önkormányzattal, állammal, akármivel (ahogyan azt valószínűleg tette például a megboldogult Toller is)

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
mindenféle híreszteléssel ellentétben a médiatörvény még most sem tiltja a politikusok simlijéről való beszámolót.atapapa
Arra gondoltam, hogy a blogoloknak nem kell egy öncenzúrázó mechanizmust követniük az esetleges következményektől tartva.zinedine5
A blognak se kell következményektől tartania, ha a tényeknek megfelelően számol be a politikus sumákolásáról.atapapa
Ezt nem gondolhatod komolyan.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Főleg, hogy a médiatörvény megváltoztatása miatt, azért jobban oda mernek majd vágni nekik.zinedine5
mindenféle híreszteléssel ellentétben a médiatörvény még most sem tiltja a politikusok simlijéről való beszámolót.atapapa
Arra gondoltam, hogy a blogoloknak nem kell egy öncenzúrázó mechanizmust követniük az esetleges következményektől tartva.zinedine5
A blognak se kell következményektől tartania, ha a tényeknek megfelelően számol be a politikus sumákolásáról.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én azt se értem, hogy egyáltalán minek kell egy frakcióvezető részére szolgálati autót fizetnie az államnak? Lázár persze hozta a formáját, ha állami pénzről van szó, akkor sose szégyelli az összes zsebét odatartani.

De legalább van valami sajátos kontrollmechanizmus a fideszben, Peti is rögtön törvényben korlátoztatta a saját fizetését, ahogy beszédtéma lett annak összege, az 5milliárdos fotóbizniszt is lefújták, és bár nem teljesen ide tartozik, de nekem az is tetszett, ahogyan az EU-s delegációkat szállító flottát megoldották. 2 éve egy ilyen ügyön a fél kormány megtollasodott volna rokonsággal együtt.

Remélhetőleg a folyamatban lévő ügyek minél nagyobb része pattan majd így ki és lesznek érdemi reakciók is.atapapa
Pro forma Lázár S8-a egy fillérébe nem került az államnak, a FIDESZ és az önkormányzat állta a költségeket. Ez a "sajátos" kontrollmechanizmus sokkal közelebb áll a visszakozáshoz, mint a valódi belátáshoz és az ebből következő viselkedés változáshoz. Tehát a következő lehetőséget ugyanúgy ki fogják használni, max. ügyesebbek próbálnak lenni. (Ebben merül ki a tanulási folyamatuk.) Az igazán szomorú, hogy ez a mechanizmus oldalfüggetlenül működik a politikai elitünkben!
Furcsa szűrők működnek Nálad. A törvény tavaly nyár eleji, Peti (és Buday biztos) pedig mostanra adta össze, hogy havonta összesen mennyit is keresett az elmúlt kilenc-tíz hónapban.tomi-tomi
A kulcsszó a sajátos volt. Nem véletlenül fejeztem be úgy a hsz-t, ahogy: remélhetőleg minél több ilyen ügy pattan ki.
Soha nem hittem, hogy a Politikus (pártállástól függetlenül) nem lop, ügyeskedik. De azt előrelépésnek vélem, ha megfogott politikus nem azt mondja, hogy naés, hanem érdemben cselekszik.atapapa
Nem cselekedett érdemben! Trambulinról hugyozott a medencébe, majd - nem először! - NAÉS-ezett, rászóltak (igen, a frakcióülésen), hogy mégse kéne. Erre durcásan közölte, hogy akkor neki nem kell semmiféle szolgálati autó. 1. Zsigeri válaszából kiderül, hogy szerinte neki joga a trambulinról hugyozás. 2. Semmi nem utal arra, hogy felfogta volna, hogy még a medencébe való diszkrét pisilés is tilos és holnaptól így fog viselkedni! 3. A nyilvánvaló súlyos normasértés nem azonnali lereagálása semmiféle jelzővel fűszerezve sem írható le kontrollmechanizmusként. 4. Senki nem birizgálta különösebben, hogy két S8-ról és egy sofőr béréről és járulékairól (minden képen a jobb egybe készül beszállni.) is beszélhetnénk. Hogy a média mennyire mer valóban tényfeltáró lenni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Főleg, hogy a médiatörvény megváltoztatása miatt, azért jobban oda mernek majd vágni nekik.zinedine5
mindenféle híreszteléssel ellentétben a médiatörvény még most sem tiltja a politikusok simlijéről való beszámolót.atapapa
Arra gondoltam, hogy a blogoloknak nem kell egy öncenzúrázó mechanizmust követniük az esetleges következményektől tartva.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A kulcsszó a sajátos volt. Nem véletlenül fejeztem be úgy a hsz-t, ahogy: remélhetőleg minél több ilyen ügy pattan ki.
Soha nem hittem, hogy a Politikus (pártállástól függetlenül) nem lop, ügyeskedik. De azt előrelépésnek vélem, ha megfogott politikus nem azt mondja, hogy naés, hanem érdemben cselekszik.atapapa
kedves Lázár János jóurunk elsőre pontosan azt mondta, hogy NA ÉS? engem megszavaztak így jogom van.
haromt
eszembe se jutott, hogy a "sajátos kontrollmechanizmus" maga Lázár János lenne. Ahogy én is, ahogy te is írtad, nem erről híres.
Ha jól emlékszem, pont a kihelyezett frakcióülés után jelentette be Lázár, hogy nem kell neki a kocsi, szinte biztos hogy ott szóltak rá.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
mindenféle híreszteléssel ellentétben a médiatörvény még most sem tiltja a politikusok simlijéről való beszámolót.atapapa
Na igen, még.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A kulcsszó a sajátos volt. Nem véletlenül fejeztem be úgy a hsz-t, ahogy: remélhetőleg minél több ilyen ügy pattan ki.
Soha nem hittem, hogy a Politikus (pártállástól függetlenül) nem lop, ügyeskedik. De azt előrelépésnek vélem, ha megfogott politikus nem azt mondja, hogy naés, hanem érdemben cselekszik.atapapa
kedves Lázár János jóurunk elsőre pontosan azt mondta, hogy NA ÉS? engem megszavaztak így jogom van.

a lopást és a pofátlan kiskapuzást nem kell egy kalap alá venni. Janika már a szocik alatt is vezette a költségtérítés listát, majd amikor rászóltak, aztmonda, NAÉS?

Szivem szerint úgy kezdenék egy új kormányprogramot, hogy minden képviselő, aki valaha életében a parlamentben volt, teljes vagyonelkobzás. a családjának is. majd 30 év sitt
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Főleg, hogy a médiatörvény megváltoztatása miatt, azért jobban oda mernek majd vágni nekik.zinedine5
mindenféle híreszteléssel ellentétben a médiatörvény még most sem tiltja a politikusok simlijéről való beszámolót.atapapa
de megint csak az interneten fognak terjedni ezek a dolgok, mivel az MTI fogja adni ingyen a híreket, tehát egyik lap, TV sem fog fizetni más hírekért, az MTI pedig nem fog beleszarni a tányérjába, hogy kormányzati mutyival foglalkozikharomt
eddig hány kormányzati mutyi derült ki az MTI híre alapján?
A mutyik zöme nem egyszerű sajtótájékoztatókon, vagy utánközlések következményeként derült ki eddig se, hanem tökös vagy az ellenérdekű politikai térfélen lévő újságírók ténykedése alapján.

Különben meg az MTI a "leárazása" előtt is dominálta már a hírpiacot.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Én azt se értem, hogy egyáltalán minek kell egy frakcióvezető részére szolgálati autót fizetnie az államnak? Lázár persze hozta a formáját, ha állami pénzről van szó, akkor sose szégyelli az összes zsebét odatartani.

De legalább van valami sajátos kontrollmechanizmus a fideszben, Peti is rögtön törvényben korlátoztatta a saját fizetését, ahogy beszédtéma lett annak összege, az 5milliárdos fotóbizniszt is lefújták, és bár nem teljesen ide tartozik, de nekem az is tetszett, ahogyan az EU-s delegációkat szállító flottát megoldották. 2 éve egy ilyen ügyön a fél kormány megtollasodott volna rokonsággal együtt.

Remélhetőleg a folyamatban lévő ügyek minél nagyobb része pattan majd így ki és lesznek érdemi reakciók is.atapapa
Pro forma Lázár S8-a egy fillérébe nem került az államnak, a FIDESZ és az önkormányzat állta a költségeket. Ez a "sajátos" kontrollmechanizmus sokkal közelebb áll a visszakozáshoz, mint a valódi belátáshoz és az ebből következő viselkedés változáshoz. Tehát a következő lehetőséget ugyanúgy ki fogják használni, max. ügyesebbek próbálnak lenni. (Ebben merül ki a tanulási folyamatuk.) Az igazán szomorú, hogy ez a mechanizmus oldalfüggetlenül működik a politikai elitünkben!
Furcsa szűrők működnek Nálad. A törvény tavaly nyár eleji, Peti (és Buday biztos) pedig mostanra adta össze, hogy havonta összesen mennyit is keresett az elmúlt kilenc-tíz hónapban.tomi-tomi
A kulcsszó a sajátos volt. Nem véletlenül fejeztem be úgy a hsz-t, ahogy: remélhetőleg minél több ilyen ügy pattan ki.
Soha nem hittem, hogy a Politikus (pártállástól függetlenül) nem lop, ügyeskedik. De azt előrelépésnek vélem, ha megfogott politikus nem azt mondja, hogy naés, hanem érdemben cselekszik.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én azt se értem, hogy egyáltalán minek kell egy frakcióvezető részére szolgálati autót fizetnie az államnak? atapapa
amennyire tudom fele-fele arányban állja a költségeket a fidesz frakció illetve hódmezővásárhely. (nyilván ez is állami pénz csak máshogyan).gabtsi
ez a szar ragozása. HMVH költségvetését is az emberek fizetik és a fideszét is...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én azt se értem, hogy egyáltalán minek kell egy frakcióvezető részére szolgálati autót fizetnie az államnak? atapapa
amennyire tudom fele-fele arányban állja a költségeket a fidesz frakció illetve hódmezővásárhely. (nyilván ez is állami pénz csak máshogyan).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én azt se értem, hogy egyáltalán minek kell egy frakcióvezető részére szolgálati autót fizetnie az államnak? Lázár persze hozta a formáját, ha állami pénzről van szó, akkor sose szégyelli az összes zsebét odatartani.

De legalább van valami sajátos kontrollmechanizmus a fideszben, Peti is rögtön törvényben korlátoztatta a saját fizetését, ahogy beszédtéma lett annak összege, az 5milliárdos fotóbizniszt is lefújták, és bár nem teljesen ide tartozik, de nekem az is tetszett, ahogyan az EU-s delegációkat szállító flottát megoldották. 2 éve egy ilyen ügyön a fél kormány megtollasodott volna rokonsággal együtt.

Remélhetőleg a folyamatban lévő ügyek minél nagyobb része pattan majd így ki és lesznek érdemi reakciók is.atapapa
Főleg, hogy a médiatörvény megváltoztatása miatt, azért jobban oda mernek majd vágni nekik.zinedine5
mindenféle híreszteléssel ellentétben a médiatörvény még most sem tiltja a politikusok simlijéről való beszámolót.atapapa
de megint csak az interneten fognak terjedni ezek a dolgok, mivel az MTI fogja adni ingyen a híreket, tehát egyik lap, TV sem fog fizetni más hírekért, az MTI pedig nem fog beleszarni a tányérjába, hogy kormányzati mutyival foglalkozik
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én azt se értem, hogy egyáltalán minek kell egy frakcióvezető részére szolgálati autót fizetnie az államnak? Lázár persze hozta a formáját, ha állami pénzről van szó, akkor sose szégyelli az összes zsebét odatartani.

De legalább van valami sajátos kontrollmechanizmus a fideszben, Peti is rögtön törvényben korlátoztatta a saját fizetését, ahogy beszédtéma lett annak összege, az 5milliárdos fotóbizniszt is lefújták, és bár nem teljesen ide tartozik, de nekem az is tetszett, ahogyan az EU-s delegációkat szállító flottát megoldották. 2 éve egy ilyen ügyön a fél kormány megtollasodott volna rokonsággal együtt.

Remélhetőleg a folyamatban lévő ügyek minél nagyobb része pattan majd így ki és lesznek érdemi reakciók is.atapapa
Pro forma Lázár S8-a egy fillérébe nem került az államnak, a FIDESZ és az önkormányzat állta a költségeket. Ez a "sajátos" kontrollmechanizmus sokkal közelebb áll a visszakozáshoz, mint a valódi belátáshoz és az ebből következő viselkedés változáshoz. Tehát a következő lehetőséget ugyanúgy ki fogják használni, max. ügyesebbek próbálnak lenni. (Ebben merül ki a tanulási folyamatuk.) Az igazán szomorú, hogy ez a mechanizmus oldalfüggetlenül működik a politikai elitünkben!
Furcsa szűrők működnek Nálad. A törvény tavaly nyár eleji, Peti (és Buday biztos) pedig mostanra adta össze, hogy havonta összesen mennyit is keresett az elmúlt kilenc-tíz hónapban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Én azt se értem, hogy egyáltalán minek kell egy frakcióvezető részére szolgálati autót fizetnie az államnak? Lázár persze hozta a formáját, ha állami pénzről van szó, akkor sose szégyelli az összes zsebét odatartani.

De legalább van valami sajátos kontrollmechanizmus a fideszben, Peti is rögtön törvényben korlátoztatta a saját fizetését, ahogy beszédtéma lett annak összege, az 5milliárdos fotóbizniszt is lefújták, és bár nem teljesen ide tartozik, de nekem az is tetszett, ahogyan az EU-s delegációkat szállító flottát megoldották. 2 éve egy ilyen ügyön a fél kormány megtollasodott volna rokonsággal együtt.

Remélhetőleg a folyamatban lévő ügyek minél nagyobb része pattan majd így ki és lesznek érdemi reakciók is.atapapa
Főleg, hogy a médiatörvény megváltoztatása miatt, azért jobban oda mernek majd vágni nekik.zinedine5
mindenféle híreszteléssel ellentétben a médiatörvény még most sem tiltja a politikusok simlijéről való beszámolót.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 292 — Ajmo Vatreni
Én azt se értem, hogy egyáltalán minek kell egy frakcióvezető részére szolgálati autót fizetnie az államnak? Lázár persze hozta a formáját, ha állami pénzről van szó, akkor sose szégyelli az összes zsebét odatartani.

De legalább van valami sajátos kontrollmechanizmus a fideszben, Peti is rögtön törvényben korlátoztatta a saját fizetését, ahogy beszédtéma lett annak összege, az 5milliárdos fotóbizniszt is lefújták, és bár nem teljesen ide tartozik, de nekem az is tetszett, ahogyan az EU-s delegációkat szállító flottát megoldották. 2 éve egy ilyen ügyön a fél kormány megtollasodott volna rokonsággal együtt.

Remélhetőleg a folyamatban lévő ügyek minél nagyobb része pattan majd így ki és lesznek érdemi reakciók is.atapapa
Főleg, hogy a médiatörvény megváltoztatása miatt, azért jobban oda mernek majd vágni nekik.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Én azt se értem, hogy egyáltalán minek kell egy frakcióvezető részére szolgálati autót fizetnie az államnak? Lázár persze hozta a formáját, ha állami pénzről van szó, akkor sose szégyelli az összes zsebét odatartani.

De legalább van valami sajátos kontrollmechanizmus a fideszben, Peti is rögtön törvényben korlátoztatta a saját fizetését, ahogy beszédtéma lett annak összege, az 5milliárdos fotóbizniszt is lefújták, és bár nem teljesen ide tartozik, de nekem az is tetszett, ahogyan az EU-s delegációkat szállító flottát megoldották. 2 éve egy ilyen ügyön a fél kormány megtollasodott volna rokonsággal együtt.

Remélhetőleg a folyamatban lévő ügyek minél nagyobb része pattan majd így ki és lesznek érdemi reakciók is.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lázár nembeli János-nak, Hódmezővásárhely zászlósurának JOGA van a drága hintóhoz, mint a király, Isten kegyelméből, I.Viktor urunk, főpohárnokának. Joga a Magyar Nemesi Alkotmányból, az Aranybullából fakad. A drága hintó a forspont része. És mint nemes természetesen alapjoga, hogy nem tartozik semmilyen adó vagy járadék megfizetésével, szintén az Aranybullában szentelt sarkalatos nemesi jogok miatt. Természetesen joga van a főpohárnoki címből fakadó beneficiumokra, újabb nevén költségtérítésre, alanyi jogon. Ezen jövedelmek után sem tartoztatik semmilyen járulék megfizetésével.
Felette csak és kizárólag az úriszék ítélkezhet. Amelyik jobbágy vagy polgár becsmérelni meri, az 15 éves bezárásra ítéltetik a Köztársaság téri kazamatákban.

Éljen sokáig a nagy Nemesi Magyarország!