Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
zacknorb
Baszki, 0.14-nél csak nekem tűnt fel a magyar festés az APC-n?????? Ez mi és hogyan???
tomz
magyar nyuszibusz volt szerintem is.
Cowboykarcsi90
légierőéhez hasonlít de arányok nem stimmelnek
briareos
Nem lehet hogy egyszerűen a szerkesztő rossz anyagot vágott össze? nem tudom.
Cowboykarcsi90
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Szerintem ez egy pár nappal ezelőtti twitteren levő felvetelbol van, ahol valamelyik határ közeli településéről tudósított egy angolul beszélő hölgy.
Sinisa
Lehet, mert az egy magyar festés, ráadásul ahogy tovább megy a kép, látszik, hogy az út feletti vezetéken lengedezik egy zászló és az is magyar.
Solymi
igazatok van, igy jár aki részegen okoskodik
tanulság fake news az egész nem is kijev védőit látjuk
briareos
Márki Zay magyar katonákat küldött Ukrajnába!!+!!!!
Solymi
Képzeld mi lesz ha majd hatalomra is kerülnek!!44!
Cowboykarcsi90
megbasszuk romániát

ami ugye egy kedvelt vélemény volt átlagjózsitól amikor zrinyi 2026 be lett jelentve
briareos
Melóhelyen többször hallottam csütörtök pénteken, teljes komolysággal, hogy most amíg mindenki az ukrán frontra figyel, addig kell vissza venni erdélyt.
Cowboykarcsi90
Nekem egy közvetett ismerősöm arról van meggyőződve, hogy ha nyer Putler, visszakapjuk a Kárpátalját!!!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Amúgy nem csoda h OV nem vitázik. Egy ilyen meg vágott interjúban is össze-vissza beszél …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
A válaszadók 16%-a Oroszországgal, 52%-a Ukrajnával szimpatizál a konfliktusban, 21% nem tudja, 11% nem válaszolt.
Solymi
@MC12 igazad van, nem 88%
Gyurma Pappa
21% nem tudja, 11% nem válaszolt: ezek csak nem tudják, hogy mi a direktíva, szóval 32% arra szavasz amire a főni, de titkon az oroszokkal vannak. 😉
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
zacknorb
Baszki, 0.14-nél csak nekem tűnt fel a magyar festés az APC-n?????? Ez mi és hogyan???
tomz
magyar nyuszibusz volt szerintem is.
Cowboykarcsi90
légierőéhez hasonlít de arányok nem stimmelnek
briareos
Nem lehet hogy egyszerűen a szerkesztő rossz anyagot vágott össze? nem tudom.
Cowboykarcsi90
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Szerintem ez egy pár nappal ezelőtti twitteren levő felvetelbol van, ahol valamelyik határ közeli településéről tudósított egy angolul beszélő hölgy.
Sinisa
Lehet, mert az egy magyar festés, ráadásul ahogy tovább megy a kép, látszik, hogy az út feletti vezetéken lengedezik egy zászló és az is magyar.
Solymi
igazatok van, igy jár aki részegen okoskodik
tanulság fake news az egész nem is kijev védőit látjuk
briareos
Márki Zay magyar katonákat küldött Ukrajnába!!+!!!!
Solymi
Képzeld mi lesz ha majd hatalomra is kerülnek!!44!
Cowboykarcsi90
megbasszuk romániát

ami ugye egy kedvelt vélemény volt átlagjózsitól amikor zrinyi 2026 be lett jelentve
briareos
Melóhelyen többször hallottam csütörtök pénteken, teljes komolysággal, hogy most amíg mindenki az ukrán frontra figyel, addig kell vissza venni erdélyt.
Cowboykarcsi90
Az komoly, azt mivel? 😀
Ráadásul románoknak 2x akkora seregük van, meg picit jobban felszerelt.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
M1 hirado nem tudom tudatos e vagy csak ez a valosag de a menekultes videokon kb 90% a cigany a felveteleken...anyukak 6-8 gyerekkel..
yooker
Biztosan az

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 058 — zászló zászló szív
A válaszadók 16%-a Oroszországgal, 52%-a Ukrajnával szimpatizál a konfliktusban, 21% nem tudja, 11% nem válaszolt.
Solymi
@MC12 igazad van, nem 88%

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 588 — …not me…Im in my prime!
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
zacknorb
Baszki, 0.14-nél csak nekem tűnt fel a magyar festés az APC-n?????? Ez mi és hogyan???
tomz
magyar nyuszibusz volt szerintem is.
Cowboykarcsi90
légierőéhez hasonlít de arányok nem stimmelnek
briareos
Nem lehet hogy egyszerűen a szerkesztő rossz anyagot vágott össze? nem tudom.
Cowboykarcsi90
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Szerintem ez egy pár nappal ezelőtti twitteren levő felvetelbol van, ahol valamelyik határ közeli településéről tudósított egy angolul beszélő hölgy.
Sinisa
Lehet, mert az egy magyar festés, ráadásul ahogy tovább megy a kép, látszik, hogy az út feletti vezetéken lengedezik egy zászló és az is magyar.
Solymi
igazatok van, igy jár aki részegen okoskodik
tanulság fake news az egész nem is kijev védőit látjuk
briareos
Márki Zay magyar katonákat küldött Ukrajnába!!+!!!!
Solymi
Képzeld mi lesz ha majd hatalomra is kerülnek!!44!
Cowboykarcsi90
megbasszuk romániát

ami ugye egy kedvelt vélemény volt átlagjózsitól amikor zrinyi 2026 be lett jelentve
briareos
Melóhelyen többször hallottam csütörtök pénteken, teljes komolysággal, hogy most amíg mindenki az ukrán frontra figyel, addig kell vissza venni erdélyt.
Cowboykarcsi90
jezusmária
vágják h románok is nato tagok? 😀
briareos
Szerinted az ilyen mit vág? Még jópofát se tud.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Közben megnéztem a partizánon a Dobrev interjút és azért úgy vagyok vele, hogy valahol kár, h ő Gyurcsány neje, mert amúgy messze a legalkalmasabb ember lett volna a miniszterelnökjelölti posztra ebből az ellenzékből.
Szesze
Mondjuk elég nagy Red Flag, hogy Fletó neje, mer azt a választást elkúrta
Willie Parker
az csak mellékhatás, az egész klán egy kibaszott redflag
sutianap
Az anarchia lenne az igazi, mi?😀
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
zacknorb
Baszki, 0.14-nél csak nekem tűnt fel a magyar festés az APC-n?????? Ez mi és hogyan???
tomz
magyar nyuszibusz volt szerintem is.
Cowboykarcsi90
légierőéhez hasonlít de arányok nem stimmelnek
briareos
Nem lehet hogy egyszerűen a szerkesztő rossz anyagot vágott össze? nem tudom.
Cowboykarcsi90
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Szerintem ez egy pár nappal ezelőtti twitteren levő felvetelbol van, ahol valamelyik határ közeli településéről tudósított egy angolul beszélő hölgy.
Sinisa
Lehet, mert az egy magyar festés, ráadásul ahogy tovább megy a kép, látszik, hogy az út feletti vezetéken lengedezik egy zászló és az is magyar.
Solymi
igazatok van, igy jár aki részegen okoskodik
tanulság fake news az egész nem is kijev védőit látjuk
briareos
Márki Zay magyar katonákat küldött Ukrajnába!!+!!!!
Solymi
Képzeld mi lesz ha majd hatalomra is kerülnek!!44!
Cowboykarcsi90
megbasszuk romániát

ami ugye egy kedvelt vélemény volt átlagjózsitól amikor zrinyi 2026 be lett jelentve
briareos
Melóhelyen többször hallottam csütörtök pénteken, teljes komolysággal, hogy most amíg mindenki az ukrán frontra figyel, addig kell vissza venni erdélyt.
Cowboykarcsi90
jezusmária
vágják h románok is nato tagok? 😀

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
zacknorb
Baszki, 0.14-nél csak nekem tűnt fel a magyar festés az APC-n?????? Ez mi és hogyan???
tomz
magyar nyuszibusz volt szerintem is.
Cowboykarcsi90
légierőéhez hasonlít de arányok nem stimmelnek
briareos
Nem lehet hogy egyszerűen a szerkesztő rossz anyagot vágott össze? nem tudom.
Cowboykarcsi90
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Szerintem ez egy pár nappal ezelőtti twitteren levő felvetelbol van, ahol valamelyik határ közeli településéről tudósított egy angolul beszélő hölgy.
Sinisa
Lehet, mert az egy magyar festés, ráadásul ahogy tovább megy a kép, látszik, hogy az út feletti vezetéken lengedezik egy zászló és az is magyar.
Solymi
igazatok van, igy jár aki részegen okoskodik
tanulság fake news az egész nem is kijev védőit látjuk
briareos
Márki Zay magyar katonákat küldött Ukrajnába!!+!!!!
Solymi
Képzeld mi lesz ha majd hatalomra is kerülnek!!44!
Cowboykarcsi90
megbasszuk romániát

ami ugye egy kedvelt vélemény volt átlagjózsitól amikor zrinyi 2026 be lett jelentve
briareos
Íme a valóság és ami mögötte van 😊

 telex.hu/kulfold/2022/02/27/a-fidesz-szavazok-45-a-szerint-nagyhatalmi-agresszio-az-orosz-tamadas

Az ukrán-orosz háborút vizsgálta több szempontból a Pulzus Kutató reprezentatív felmérése, amelyet elsőként az RTL Híradója ismertetett. A felmérésből kiderült, hogy a megkérdezettek 5%-a senkit nem engedne be a háború elől menekülők közül, 19% csak a magyar nemzetiségűeket, 60% mindenkit, 10% nem tudja, 6% pedig nem válaszolt a kérdésre.

Arra a kérdésre, hogy miért tört ki a háború, a magukat Fidesz-KDNP-szavazónak vallók 26%-a nem tudott választ adni, 25%-uk az Ukrajnában élő orosz nemzetiség jogos védelme volt a kirobbantó ok, és 45%-uk tartja nagyhatalmi agressziónak a háborút (a maradék 4%-ot nem részletezte az RTL). Az ellenzéki szavazók között 6% volt, aki nem tudta megmondani a háború kirobbantó okát, 5% szerint áll az orosz nemzetiség jogos védelme a háttérben, és 89%-uk tartja nagyhatalmi orosz agressziónak a konfliktust.

A válaszadók 16%-a Oroszországgal, 52%-a Ukrajnával szimpatizál a konfliktusban, 21% nem tudja, 11% nem válaszolt.

Szerintem kellett volna nekik "Legyen ön is Milliomos" példára felező vagy telefonos segítség opciót adni.

Lehetett volna a négy lehetőség: Brüsszel, Soros, Gyurcsány, MZP
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 588 — …not me…Im in my prime!
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
zacknorb
Baszki, 0.14-nél csak nekem tűnt fel a magyar festés az APC-n?????? Ez mi és hogyan???
tomz
magyar nyuszibusz volt szerintem is.
Cowboykarcsi90
légierőéhez hasonlít de arányok nem stimmelnek
briareos
Nem lehet hogy egyszerűen a szerkesztő rossz anyagot vágott össze? nem tudom.
Cowboykarcsi90
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Szerintem ez egy pár nappal ezelőtti twitteren levő felvetelbol van, ahol valamelyik határ közeli településéről tudósított egy angolul beszélő hölgy.
Sinisa
Lehet, mert az egy magyar festés, ráadásul ahogy tovább megy a kép, látszik, hogy az út feletti vezetéken lengedezik egy zászló és az is magyar.
Solymi
igazatok van, igy jár aki részegen okoskodik
tanulság fake news az egész nem is kijev védőit látjuk
briareos
Márki Zay magyar katonákat küldött Ukrajnába!!+!!!!
Solymi
Képzeld mi lesz ha majd hatalomra is kerülnek!!44!
Cowboykarcsi90
megbasszuk romániát

ami ugye egy kedvelt vélemény volt átlagjózsitól amikor zrinyi 2026 be lett jelentve
briareos
Melóhelyen többször hallottam csütörtök pénteken, teljes komolysággal, hogy most amíg mindenki az ukrán frontra figyel, addig kell vissza venni erdélyt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
zacknorb
Baszki, 0.14-nél csak nekem tűnt fel a magyar festés az APC-n?????? Ez mi és hogyan???
tomz
magyar nyuszibusz volt szerintem is.
Cowboykarcsi90
légierőéhez hasonlít de arányok nem stimmelnek
briareos
Nem lehet hogy egyszerűen a szerkesztő rossz anyagot vágott össze? nem tudom.
Cowboykarcsi90
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Szerintem ez egy pár nappal ezelőtti twitteren levő felvetelbol van, ahol valamelyik határ közeli településéről tudósított egy angolul beszélő hölgy.
Sinisa
Lehet, mert az egy magyar festés, ráadásul ahogy tovább megy a kép, látszik, hogy az út feletti vezetéken lengedezik egy zászló és az is magyar.
Solymi
igazatok van, igy jár aki részegen okoskodik
tanulság fake news az egész nem is kijev védőit látjuk
briareos
Márki Zay magyar katonákat küldött Ukrajnába!!+!!!!
Solymi
Képzeld mi lesz ha majd hatalomra is kerülnek!!44!
Cowboykarcsi90
megbasszuk romániát

ami ugye egy kedvelt vélemény volt átlagjózsitól amikor zrinyi 2026 be lett jelentve

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
zacknorb
Baszki, 0.14-nél csak nekem tűnt fel a magyar festés az APC-n?????? Ez mi és hogyan???
tomz
magyar nyuszibusz volt szerintem is.
Cowboykarcsi90
légierőéhez hasonlít de arányok nem stimmelnek
briareos
Nem lehet hogy egyszerűen a szerkesztő rossz anyagot vágott össze? nem tudom.
Cowboykarcsi90
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Szerintem ez egy pár nappal ezelőtti twitteren levő felvetelbol van, ahol valamelyik határ közeli településéről tudósított egy angolul beszélő hölgy.
Sinisa
Lehet, mert az egy magyar festés, ráadásul ahogy tovább megy a kép, látszik, hogy az út feletti vezetéken lengedezik egy zászló és az is magyar.
Solymi
igazatok van, igy jár aki részegen okoskodik
tanulság fake news az egész nem is kijev védőit látjuk
briareos
Márki Zay magyar katonákat küldött Ukrajnába!!+!!!!
Solymi
Képzeld mi lesz ha majd hatalomra is kerülnek!!44!
Cowboykarcsi90
VISSZAADJÁK A MAGYAROKNAK AMI AZ ÖVÉK!!

| Spoiler: Nem fognak. |

Szerkesztette: Kenny

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 588 — …not me…Im in my prime!
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
zacknorb
Baszki, 0.14-nél csak nekem tűnt fel a magyar festés az APC-n?????? Ez mi és hogyan???
tomz
magyar nyuszibusz volt szerintem is.
Cowboykarcsi90
légierőéhez hasonlít de arányok nem stimmelnek
briareos
Nem lehet hogy egyszerűen a szerkesztő rossz anyagot vágott össze? nem tudom.
Cowboykarcsi90
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Szerintem ez egy pár nappal ezelőtti twitteren levő felvetelbol van, ahol valamelyik határ közeli településéről tudósított egy angolul beszélő hölgy.
Sinisa
Lehet, mert az egy magyar festés, ráadásul ahogy tovább megy a kép, látszik, hogy az út feletti vezetéken lengedezik egy zászló és az is magyar.
Solymi
igazatok van, igy jár aki részegen okoskodik
tanulság fake news az egész nem is kijev védőit látjuk
briareos
Márki Zay magyar katonákat küldött Ukrajnába!!+!!!!
Solymi
Képzeld mi lesz ha majd hatalomra is kerülnek!!44!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!

Kenny
Komoly propaganda, de kell is.
Fene se tudja, mi lesz ott este, ha elkezdenek komolyan rakétázni meg lődözni.
Solymi
Kell a moral boost nekik.

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517

Kenny
Komoly propaganda, de kell is.
Fene se tudja, mi lesz ott este, ha elkezdenek komolyan rakétázni meg lődözni.
több mint 4 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 685 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ja, igen, ezért küldtem be a videót.
Haver küldte hogy ez egyértelműen Záhony/Vásárosnamény és a mieink.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
zacknorb
Baszki, 0.14-nél csak nekem tűnt fel a magyar festés az APC-n?????? Ez mi és hogyan???
tomz
magyar nyuszibusz volt szerintem is.
Cowboykarcsi90
légierőéhez hasonlít de arányok nem stimmelnek
briareos
Nem lehet hogy egyszerűen a szerkesztő rossz anyagot vágott össze? nem tudom.
Cowboykarcsi90
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Szerintem ez egy pár nappal ezelőtti twitteren levő felvetelbol van, ahol valamelyik határ közeli településéről tudósított egy angolul beszélő hölgy.
Sinisa
Lehet, mert az egy magyar festés, ráadásul ahogy tovább megy a kép, látszik, hogy az út feletti vezetéken lengedezik egy zászló és az is magyar.
Solymi
igazatok van, igy jár aki részegen okoskodik
tanulság fake news az egész nem is kijev védőit látjuk
briareos
Márki Zay magyar katonákat küldött Ukrajnába!!+!!!!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 105 — Whoops, looks like something went wrong.
Javítottak a srácok lehet érezték, hogy ez így ultrakínos:


Solymi
Elkuldjuk nekik az oroszoktol kapott benzint. Ez mondjuk mokas. 🙂

több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Ebből / ennek a vágatlan verziójából van, szerintem:

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 588 — …not me…Im in my prime!
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
zacknorb
Baszki, 0.14-nél csak nekem tűnt fel a magyar festés az APC-n?????? Ez mi és hogyan???
tomz
magyar nyuszibusz volt szerintem is.
Cowboykarcsi90
légierőéhez hasonlít de arányok nem stimmelnek
briareos
Nem lehet hogy egyszerűen a szerkesztő rossz anyagot vágott össze? nem tudom.
Cowboykarcsi90
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Szerintem ez egy pár nappal ezelőtti twitteren levő felvetelbol van, ahol valamelyik határ közeli településéről tudósított egy angolul beszélő hölgy.
Sinisa
valószínűleg ez lesz a megoldás ja

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Na, megvan a titok, 0:52-nél "virágüzlet" 😊
Ez az itteni felvonulás, csak a szövegkörnyezet kurvára másra utalt.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
zacknorb
Baszki, 0.14-nél csak nekem tűnt fel a magyar festés az APC-n?????? Ez mi és hogyan???
tomz
magyar nyuszibusz volt szerintem is.
Cowboykarcsi90
légierőéhez hasonlít de arányok nem stimmelnek
briareos
Nem lehet hogy egyszerűen a szerkesztő rossz anyagot vágott össze? nem tudom.
Cowboykarcsi90
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Szerintem ez egy pár nappal ezelőtti twitteren levő felvetelbol van, ahol valamelyik határ közeli településéről tudósított egy angolul beszélő hölgy.
Sinisa
Lehet, mert az egy magyar festés, ráadásul ahogy tovább megy a kép, látszik, hogy az út feletti vezetéken lengedezik egy zászló és az is magyar.
Solymi
igazatok van, igy jár aki részegen okoskodik
tanulság fake news az egész nem is kijev védőit látjuk

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 588 — …not me…Im in my prime!
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Nemár, ezt senki nem mondta. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mikor és hogyan került oda ilyen járgány. Egyértelműen magyar "ék" festés volt. BTR-80.
Ilyen:


tomz
és a löveg torony mögött ülő katona sisakján is ott van a trikolór. Le is print screeneltem de nem tudom ide beszurni.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
amikor továbbmegy a kép abból nekem valószinűtlen h magyar egység lenne.
briareos
Nemár, ezt senki nem mondta. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mikor és hogyan került oda ilyen járgány. Egyértelműen magyar "ék" festés volt. BTR-80.
Ilyen:


tomz
És még mondják hogy nem adtunk semmit 😊