Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 800
quick question: ha nincs miből fegyvert adni az ukránoknak, akkor ha eszkalálódik a háború és bejönnek a ruszkik, akkor engem, mint hadköteles, behívandó honvédőt mivel fognak felfegyverezni?

Olyan lesz, mint a kórház, hogy vigyem be magammal a wc papírtól kezdve a dolgokat, vagy fog jutni egy félig használható amd?
Amadeus
Ezért van a NATO. Nem a civil milíciának kell élőpajzs hadműveletet játszani, hanem profi katonák lerendezik. Nem is értem az ukránok miért akartak csatlakozni hozzá. Ettől még nekünk is vannak kötelezettségeink, és egy saját hadsereget fenn kéne tartanunk. Ha nem tudunk semmit küldeni, akkor ennek a minimumnak se tettünk eleget.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
quick question: ha nincs miből fegyvert adni az ukránoknak, akkor ha eszkalálódik a háború és bejönnek a ruszkik, akkor engem, mint hadköteles, behívandó honvédőt mivel fognak felfegyverezni?

Olyan lesz, mint a kórház, hogy vigyem be magammal a wc papírtól kezdve a dolgokat, vagy fog jutni egy félig használható amd?
Amadeus
Egyszerűen nem fognak behívni, mert hát max csúzlival tudnál lőni.
Mikey
plusz mire behivnának vége lesz

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
quick question: ha nincs miből fegyvert adni az ukránoknak, akkor ha eszkalálódik a háború és bejönnek a ruszkik, akkor engem, mint hadköteles, behívandó honvédőt mivel fognak felfegyverezni?

Olyan lesz, mint a kórház, hogy vigyem be magammal a wc papírtól kezdve a dolgokat, vagy fog jutni egy félig használható amd?
Amadeus
Egyszerűen nem fognak behívni, mert hát max csúzlival tudnál lőni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 588 — …not me…Im in my prime!
quick question: ha nincs miből fegyvert adni az ukránoknak, akkor ha eszkalálódik a háború és bejönnek a ruszkik, akkor engem, mint hadköteles, behívandó honvédőt mivel fognak felfegyverezni?

Olyan lesz, mint a kórház, hogy vigyem be magammal a wc papírtól kezdve a dolgokat, vagy fog jutni egy félig használható amd?
Amadeus
Az ellenállás szent kötelességével.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 948 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ó, bazz...köszönjük...


Solymi
A válaszok nagyon kemények alatta.
Bazzani
brutál szégyen.
Amadeus
Nagy vezetőnk amúgy ezt is milyen jó diplomáciai érzékkel intézte el. Ha vége lesz ennek a szarnak, és ne adj isten tényleg ki tudnak ebből jönni győztesen az ukránok, biztos első osztályú élete lesz a kárpátaljai magyaroknak.
Cowboykarcsi90
mindezt szinte egy időben sikerült kinyilatkoztatni az EU-s hírrel, agyrém.
Kiváló ütemérzék, nah, a tapasztalat.

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Ó, bazz...köszönjük...


Solymi
A válaszok nagyon kemények alatta.
Bazzani
brutál szégyen.
Amadeus
Amúgy simán benne van, hogy tényleg nincs mit adnunk. De valamit gesztus szinten megpróbálhattunk volna összekaparni.
bcsarli
Ha fegyvert nem is, pénzt tudott volna adni vagy bármi mást.
Megmondani, hogy nincs fegyver, de jönnek ide a menekültek (nem válogatjuk ki őket, becsszó), mert adunk mindent.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
quick question: ha nincs miből fegyvert adni az ukránoknak, akkor ha eszkalálódik a háború és bejönnek a ruszkik, akkor engem, mint hadköteles, behívandó honvédőt mivel fognak felfegyverezni?

Olyan lesz, mint a kórház, hogy vigyem be magammal a wc papírtól kezdve a dolgokat, vagy fog jutni egy félig használható amd?
Amadeus
majd kínai fegyverből

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Nevetséges, legalább üzemanyagot vagy mást (MRE, ruházat, stb) megpróbálhatnának összekaparni.
Vagy küldjék ki a porosodó lélegeztetőgépeket, jó lesz barikádba.
több mint 4 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Most kene elzavarni Orbant a picsaba. Nem tud keletre menekulni.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
amúgy komoly kérdés
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Ó, bazz...köszönjük...


Solymi
A válaszok nagyon kemények alatta.
Bazzani
brutál szégyen.
Amadeus
nem szégyen, EU tagállamai töménytelen mennyiségben küld fegyvert
ha tényleg nincs mit, akkor segítsünk mással, pl humanitárius segítséggel!
NB2
2 tucat gepárd m5 v m6 szép gesztus lett volna azért

több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
quick question: ha nincs miből fegyvert adni az ukránoknak, akkor ha eszkalálódik a háború és bejönnek a ruszkik, akkor engem, mint hadköteles, behívandó honvédőt mivel fognak felfegyverezni?

Olyan lesz, mint a kórház, hogy vigyem be magammal a wc papírtól kezdve a dolgokat, vagy fog jutni egy félig használható amd?
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 077 — nabege2@yahoo.com
Ó, bazz...köszönjük...


Solymi
A válaszok nagyon kemények alatta.
Bazzani
brutál szégyen.
Amadeus
nem szégyen, EU tagállamai töménytelen mennyiségben küld fegyvert
ha tényleg nincs mit, akkor segítsünk mással, pl humanitárius segítséggel!
több mint 4 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 690 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.facebook.com/watch/?v=483656043205592
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 588 — …not me…Im in my prime!
Az erdekesseg kedveert nezegettem egy kicsit a RT-t.

Itt jon a rengeteg kep ukran katonai cuccok az epuleteknel onnan meg zavarjak el a lakosok hogy a pince tele gyerekekkel, stb. Teljesen normalisan csinaljak es minden oldalt megszolaltatjak, termeszetesen hazabeszelnek.
no
Hogy a RT teljesen normálisan csinálja? Akkor ez valami alternatív RT lehet, nem az orosz prop tv 😊
ender1112
Ez az angol musoron levo, nem az oroszorszagi.

Termeszetesen hazabeszelnek es azt emelik ki ami a ket "uj2 allamban tortenik az ottani emberekkel es nem eliteloek a katonai beavatkozassal persze, de mindenkivel beszelnek. Rengeteg kep-video ahol hazak kozott a katonai cuccok, ott kiirjak hogy nem megerositett kepek idonkent.
no
Kétlem, hogy az ukránok hajlandóak beszélni akár az angol nyelvű RT-vel, sőt, akár beengedni őket Ukrajnába.
ender1112
És akkor az M1-et is le kell kapcsolni?
vpi
Szerintem mindenki jobban jár vele.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 588 — …not me…Im in my prime!
Ó, bazz...köszönjük...


Solymi
A válaszok nagyon kemények alatta.
Bazzani
brutál szégyen.
Amadeus
Nagy vezetőnk amúgy ezt is milyen jó diplomáciai érzékkel intézte el. Ha vége lesz ennek a szarnak, és ne adj isten tényleg ki tudnak ebből jönni győztesen az ukránok, biztos első osztályú élete lesz a kárpátaljai magyaroknak.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ó, bazz...köszönjük...


Solymi
A válaszok nagyon kemények alatta.
Bazzani
brutál szégyen.
Amadeus
Amúgy simán benne van, hogy tényleg nincs mit adnunk. De valamit gesztus szinten megpróbálhattunk volna összekaparni.

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Az erdekesseg kedveert nezegettem egy kicsit a RT-t.

Itt jon a rengeteg kep ukran katonai cuccok az epuleteknel onnan meg zavarjak el a lakosok hogy a pince tele gyerekekkel, stb. Teljesen normalisan csinaljak es minden oldalt megszolaltatjak, termeszetesen hazabeszelnek.
no
Hogy a RT teljesen normálisan csinálja? Akkor ez valami alternatív RT lehet, nem az orosz prop tv 😊
ender1112
Ez az angol musoron levo, nem az oroszorszagi.

Termeszetesen hazabeszelnek es azt emelik ki ami a ket "uj2 allamban tortenik az ottani emberekkel es nem eliteloek a katonai beavatkozassal persze, de mindenkivel beszelnek. Rengeteg kep-video ahol hazak kozott a katonai cuccok, ott kiirjak hogy nem megerositett kepek idonkent.
no
Kétlem, hogy az ukránok hajlandóak beszélni akár az angol nyelvű RT-vel, sőt, akár beengedni őket Ukrajnába.
ender1112
És akkor az M1-et is le kell kapcsolni?

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 588 — …not me…Im in my prime!


A délelőtt megismert Dimához hasonló bajtársak.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 853 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Az erdekesseg kedveert nezegettem egy kicsit a RT-t.

Itt jon a rengeteg kep ukran katonai cuccok az epuleteknel onnan meg zavarjak el a lakosok hogy a pince tele gyerekekkel, stb. Teljesen normalisan csinaljak es minden oldalt megszolaltatjak, termeszetesen hazabeszelnek.
no
Hogy a RT teljesen normálisan csinálja? Akkor ez valami alternatív RT lehet, nem az orosz prop tv 😊
ender1112
Ez az angol musoron levo, nem az oroszorszagi.

Termeszetesen hazabeszelnek es azt emelik ki ami a ket "uj2 allamban tortenik az ottani emberekkel es nem eliteloek a katonai beavatkozassal persze, de mindenkivel beszelnek. Rengeteg kep-video ahol hazak kozott a katonai cuccok, ott kiirjak hogy nem megerositett kepek idonkent.
no
Kétlem, hogy az ukránok hajlandóak beszélni akár az angol nyelvű RT-vel, sőt, akár beengedni őket Ukrajnába.
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Ó, bazz...köszönjük...


Solymi
A válaszok nagyon kemények alatta.
Bazzani
brutál szégyen.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan

Tony Adams
Okos húzás, csak nehogy befuccsoljon a mordály
slowmotion
Elmagyarázod miért? Zsírba forgatja akkor miért jobb? Ha jobb miért nincs eleve zsirban? Hülye vagyok ehhez
vpi
Az okos idézőjelben értendő
slowmotion
Áááá. Köszi
vpi
Szerkesztve lent a válasz.
A bakancsot kell zsírozni, a géppityót olajozni szokták max.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Ó, bazz...köszönjük...


Solymi
A válaszok nagyon kemények alatta.
Bazzani
Ja, olvastam én is...lesz még ennek nemzetközi visszhangja...lehet mégiscsak rákérdeznek majd Vityánál a választások előtt, hogy azt a kurva sok pénzt amit kapott, azt mire költötte?

Ja, hogy a Matolcsy Ádámka abból vett 800 millió forintos órát... egy átlag ember nem keres meg ennyit egy élet alatt, de még egy átlag család se.


Két orosz milliárdos is a háború befejezését kérte Putyintól (Telex) Számíthat, ha a pénzemberek akarják?
Teabee
Tudod, hogy megy ez...kérni kérhetnek...aztán lesz új milliárdos.
Kicsit túlgondolták a pozíciójukat.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Közben megnéztem a partizánon a Dobrev interjút és azért úgy vagyok vele, hogy valahol kár, h ő Gyurcsány neje, mert amúgy messze a legalkalmasabb ember lett volna a miniszterelnökjelölti posztra ebből az ellenzékből.
Szesze
Mondjuk elég nagy Red Flag, hogy Fletó neje, mer azt a választást elkúrta
Willie Parker
az csak mellékhatás, az egész klán egy kibaszott redflag


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot

Tony Adams
Okos húzás, csak nehogy befuccsoljon a mordály
slowmotion
Elmagyarázod miért? Zsírba forgatja akkor miért jobb? Ha jobb miért nincs eleve zsirban? Hülye vagyok ehhez
vpi
Az okos idézőjelben értendő
slowmotion
Áááá. Köszi

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi