USA és a világ
32 feliratkozó
4 hónapja
Nem szeretem Billie Eilish zenéit, de jól látja a helyzetet amiről ma is beszélt a Grammyn.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
4 hónapja
Ami szart sem ér, mert kb. végrehajthatlan. A kedvenc videóim, amikor a közrendőrök kibasszák őket helyekről.Viszont olyan hatalmat kaptak amit még talán senki az usa történelmében. Gyakorlatilag törvény felett állnak.ezt is akartam írni, de legyintettem. nem is a ruházatra gondolok csak, hanem a tármellény, mintha annyi tűzharcra számítana, combmálha, könnygázgránát, övbe tűzött kés 😀 kegyetlen. az, hogy nem is egységes az ICE felszerelése, már nem is mondok semmit.de a faszért vannak úgy beöltözve, mintha valahol a fronton lennének aktív harcövezetben? bohócok.Nincsenek úgy beöltözve. Nézd meg a liffegőszárú gyakorlónadrágokat kirándulócipőkkel.
petey
Egy katona mindig a bakancsba tűrve hordja a nadrágot, nem csak az előírások miatt, hanem mert így logikus.
Pont ezért, valóban bohócok.
Őszentsége Sobri Jóska
komolyan ez az egész ICE egy cosplay fesztivál, kapuzárási pánikos, frusztrált fasiszta köcsögökkel.
petey
pfefe8
Azért néznek így ki, mert ez a lényeg. Ez egy valóságshow. Nézd meg az Instagram videókat, B akciófilmek vágásai, látványos képek, és a kommenteketbe a top, hogy ennek a vége 0 letartóztatás volt.
Az történt, hogy az amerikai nép, élve pl a 2.kiegészítés adta jogával, ellenáll. És egy ellenállásban vannak halottak. Csak ezzel a Miller féle wannabe fasiszták nem számolnak.

4 hónapja
Viszont olyan hatalmat kaptak amit még talán senki az usa történelmében. Gyakorlatilag törvény felett állnak.ezt is akartam írni, de legyintettem. nem is a ruházatra gondolok csak, hanem a tármellény, mintha annyi tűzharcra számítana, combmálha, könnygázgránát, övbe tűzött kés 😀 kegyetlen. az, hogy nem is egységes az ICE felszerelése, már nem is mondok semmit.de a faszért vannak úgy beöltözve, mintha valahol a fronton lennének aktív harcövezetben? bohócok.Nincsenek úgy beöltözve. Nézd meg a liffegőszárú gyakorlónadrágokat kirándulócipőkkel.
petey
Egy katona mindig a bakancsba tűrve hordja a nadrágot, nem csak az előírások miatt, hanem mert így logikus.
Pont ezért, valóban bohócok.
Őszentsége Sobri Jóska
komolyan ez az egész ICE egy cosplay fesztivál, kapuzárási pánikos, frusztrált fasiszta köcsögökkel.
petey
Steelers fan
4 hónapja
Amikor Texasban egy olyan helyen, ahol Trump 2 éve 17%-kal nyert, demokrata jelölt viszi a választást...Történelmi bukás a repiknek a félidős választáson?
edition.cnn.com/2026/02/01/politics/texas-state-senate-special-election-taylor-rehmet
atapapa
Steelers fan
4 hónapja
ezt is akartam írni, de legyintettem. nem is a ruházatra gondolok csak, hanem a tármellény, mintha annyi tűzharcra számítana, combmálha, könnygázgránát, övbe tűzött kés 😀 kegyetlen. az, hogy nem is egységes az ICE felszerelése, már nem is mondok semmit.de a faszért vannak úgy beöltözve, mintha valahol a fronton lennének aktív harcövezetben? bohócok.Nincsenek úgy beöltözve. Nézd meg a liffegőszárú gyakorlónadrágokat kirándulócipőkkel.
petey
Egy katona mindig a bakancsba tűrve hordja a nadrágot, nem csak az előírások miatt, hanem mert így logikus.
Pont ezért, valóban bohócok.
Őszentsége Sobri Jóska
komolyan ez az egész ICE egy cosplay fesztivál, kapuzárási pánikos, frusztrált fasiszta köcsögökkel.
4 hónapja
Amikor Texasban egy olyan helyen, ahol Trump 2 éve 17%-kal nyert, demokrata jelölt viszi a választást... edition.cnn.com/2026/02/01/politics/texas-state-senate-special-election-taylor-rehmet
4 hónapja
de a faszért vannak úgy beöltözve, mintha valahol a fronton lennének aktív harcövezetben? bohócok.Nincsenek úgy beöltözve. Nézd meg a liffegőszárú gyakorlónadrágokat kirándulócipőkkel.
petey
Egy katona mindig a bakancsba tűrve hordja a nadrágot, nem csak az előírások miatt, hanem mert így logikus.
Pont ezért, valóban bohócok.
4 hónapja
te bemennél olyan helyre egyszálfaszban ahol kutyákat és macskákaz esznek élve? ugye h nemde a faszért vannak úgy beöltözve, mintha valahol a fronton lennének aktív harcövezetben? bohócok.telex.hu/kulfold/2026/01/29/greg-bovino-hatarorseg-egyesult-allamok-minneapolis-deportalasFérfias, már kinézetre is... Mintha Horn Gyula gyakorlóba öltözött volna.
Egy fasz lekonyult, de sajnos ez igazából nem sokat jelent.
topin
Ez a kedvenc mondatom a cikkből:
A New York Times cikke szerint nemcsak „főparancsnoki” címét vették el tőle, hanem ami még jobban fájhat neki, közösségi oldalát is az X-en.
Őszentsége Sobri Jóska
petey
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
4 hónapja
de a faszért vannak úgy beöltözve, mintha valahol a fronton lennének aktív harcövezetben? bohócok.telex.hu/kulfold/2026/01/29/greg-bovino-hatarorseg-egyesult-allamok-minneapolis-deportalasFérfias, már kinézetre is... Mintha Horn Gyula gyakorlóba öltözött volna.
Egy fasz lekonyult, de sajnos ez igazából nem sokat jelent.
topin
Ez a kedvenc mondatom a cikkből:
A New York Times cikke szerint nemcsak „főparancsnoki” címét vették el tőle, hanem ami még jobban fájhat neki, közösségi oldalát is az X-en.
Őszentsége Sobri Jóska
4 hónapja
hát pedig vannak olyan infok is :/szlovákoknál valaki már "belebukott" az epstein ügybeHa Epstein szigetén nem voltak kisfiúk is, akkor a Fidesz-KDNP nincs veszélyben.
www.bbc.com/news/articles/cnvgljj1dygo
Negritis, a vajda
vpi
4 hónapja
szlovákoknál valaki már "belebukott" az epstein ügybeHa Epstein szigetén nem voltak kisfiúk is, akkor a Fidesz-KDNP nincs veszélyben.
www.bbc.com/news/articles/cnvgljj1dygo
Negritis, a vajda
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
4 hónapja
www.portfolio.hu/gazdasag/20260131/csavaros-revansot-vesznek-a-danok-gronlandert-atveszik-panama-iranyitasat-814920#😂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
szlovákoknál valaki már "belebukott" az epstein ügybewww.bbc.com/news/articles/cnvgljj1dygo
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
az keménywww.yahoo.com/news/articles/epstein-files-release-mentions-wild-182649588.html
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Jó, hát ez evidens.ez is szép.. kicsit emlékeztet valakire..Patkány 😡telex.hu/kulfold/2026/01/29/greg-bovino-hatarorseg-egyesult-allamok-minneapolis-deportalasFérfias, már kinézetre is... Mintha Horn Gyula gyakorlóba öltözött volna.
Egy fasz lekonyult, de sajnos ez igazából nem sokat jelent.
topin
Ez a kedvenc mondatom a cikkből:
A New York Times cikke szerint nemcsak „főparancsnoki” címét vették el tőle, hanem ami még jobban fájhat neki, közösségi oldalát is az X-en.
Őszentsége Sobri Jóska
Dagobert bácsi
Josszi
4 hónapja
ez is szép.. kicsit emlékeztet valakire..Patkány 😡telex.hu/kulfold/2026/01/29/greg-bovino-hatarorseg-egyesult-allamok-minneapolis-deportalasFérfias, már kinézetre is... Mintha Horn Gyula gyakorlóba öltözött volna.
Egy fasz lekonyult, de sajnos ez igazából nem sokat jelent.
topin
Ez a kedvenc mondatom a cikkből:
A New York Times cikke szerint nemcsak „főparancsnoki” címét vették el tőle, hanem ami még jobban fájhat neki, közösségi oldalát is az X-en.
Őszentsége Sobri Jóska
Dagobert bácsi
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
4 hónapja
tényleg! már csak a pufajka hiányzik..telex.hu/kulfold/2026/01/29/greg-bovino-hatarorseg-egyesult-allamok-minneapolis-deportalasFérfias, már kinézetre is... Mintha Horn Gyula gyakorlóba öltözött volna.
Egy fasz lekonyult, de sajnos ez igazából nem sokat jelent.
topin
Ez a kedvenc mondatom a cikkből:
A New York Times cikke szerint nemcsak „főparancsnoki” címét vették el tőle, hanem ami még jobban fájhat neki, közösségi oldalát is az X-en.
Őszentsége Sobri Jóska
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
4 hónapja
Dagobert bácsi
333
Patkány 😡telex.hu/kulfold/2026/01/29/greg-bovino-hatarorseg-egyesult-allamok-minneapolis-deportalasFérfias, már kinézetre is... Mintha Horn Gyula gyakorlóba öltözött volna.
Egy fasz lekonyult, de sajnos ez igazából nem sokat jelent.
topin
Ez a kedvenc mondatom a cikkből:
A New York Times cikke szerint nemcsak „főparancsnoki” címét vették el tőle, hanem ami még jobban fájhat neki, közösségi oldalát is az X-en.
Őszentsége Sobri Jóska
4 hónapja
telex.hu/kulfold/2026/01/29/greg-bovino-hatarorseg-egyesult-allamok-minneapolis-deportalasFérfias, már kinézetre is... Mintha Horn Gyula gyakorlóba öltözött volna.
Egy fasz lekonyult, de sajnos ez igazából nem sokat jelent.
topin
Ez a kedvenc mondatom a cikkből:
A New York Times cikke szerint nemcsak „főparancsnoki” címét vették el tőle, hanem ami még jobban fájhat neki, közösségi oldalát is az X-en.
4 hónapja
telex.hu/kulfold/2026/01/29/greg-bovino-hatarorseg-egyesult-allamok-minneapolis-deportalasPedig Oscart fog kapni hamarosan
Egy fasz lekonyult, de sajnos ez igazából nem sokat jelent.
topin
| Sean Penn karaktere az Egyik csata a másik után filmben |

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 hónapja
telex.hu/kulfold/2026/01/29/greg-bovino-hatarorseg-egyesult-allamok-minneapolis-deportalasEgy fasz lekonyult, de sajnos ez igazából nem sokat jelent.
4 hónapja
8 amerikai rombol es 1 anyahajó vette kvázi körbe az arabfélszigetet.Elképzeltem, miként valahol 8 amerikai polgár rombol 😂
Toca
4 hónapja
8 amerikai rombol es 1 anyahajó vette kvázi körbe az arabfélszigetet.a béke kormánya
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
8 amerikai rombol es 1 anyahajó vette kvázi körbe az arabfélszigetet.
4 hónapja
Nekem a Rubio tetszett.Amit csináltunk Venezuelaban az nem act of war.
Erre ha elrabolják POTUSt akkor az nem lenne az kérdés egyből 😊
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.