USA és a világ
32 feliratkozó
5 hónapja
jah és a felvétel elvileg nem bodycam, hanem telefonAz összes jelenleg látható felvétel telefonon készült, itt a legjobb link, még egyszer:
nem kis különbség
Negritis, a vajda
www.nytimes.com/video/us/100000010631041/minneapolis-ice-shooting-video.html
5 hónapja
jah és a felvétel elvileg nem bodycam, hanem telefonnem kis különbség
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
De amúgy tök egyszerű kérdés:Óriási különbség van a rendőri intézkedések ,és az agyhalott ice ügynökök "intézkedései" között. Ugyanis az extrém eseteket kivéve a rendőr nem rád fogott fegyverrel közelít meg téged az autóban. A rendőröknek jól beazonosítható egyenruhája van(különböző lehet államonként de akkor is egyértelmű). A rendőr nem maszkos csürhe. Ellenben az ice ügynökök szakszerűtlen és az eszkalációt növelő intézkedéseket csinálnak jellemzően. Ráadásul maszkban, állig felfegyverkezve, azonosító nélkül intézkednek. Ez arrafelé sem volt megszokott az utóbbi időkig.
Ti hogy viselkedtetek volna, ha rátok fognak fegyvert? Ki az a Darwin díjas idióta, aki azt mondja, hogy megpróbált volna elhajtani?
NB2
Steelers fan
5 hónapja
Ez ugyanaz az érvelés, hogy miért lepődnek meg a nők, ha megerőszakolják őket, amikor hozzánőttek a pinához. Elnézést. Remélem maradhat...

5 hónapja
De amúgy tök egyszerű kérdés:fingom nincs hogy viselkedek
Ti hogy viselkedtetek volna, ha rátok fognak fegyvert? Ki az a Darwin díjas idióta, aki azt mondja, hogy megpróbált volna elhajtani?
NB2
az van hogy fegyvert fognak rám, az autó relatív biztonságérzetet adhat és onnan akarnak kirángatni
el tudom képzelni hogy elhiszem hogy el tudok hajtani és megúszom
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
De amúgy tök egyszerű kérdés:Nem fogtak rá fegyvert, nem volt felszólítás, az ICE büszkesége nyomban lőtt, az áldozat talán nem is látta a fegyvert.
Ti hogy viselkedtetek volna, ha rátok fognak fegyvert? Ki az a Darwin díjas idióta, aki azt mondja, hogy megpróbált volna elhajtani?
NB2
5 hónapja
De amúgy tök egyszerű kérdés:Ti hogy viselkedtetek volna, ha rátok fognak fegyvert? Ki az a Darwin díjas idióta, aki azt mondja, hogy megpróbált volna elhajtani?
5 hónapja
Szóval, te most azt mondod, hogy te vagy a helikopter? 😀Akkor csak itt szeretsz vitatkozni?Nekem írta.Már leírtam párszor, hogy te ideális állampolgára lennél bármelyik diktatúrának 😀Mlért is?
ender1112
🤘 gaben 🤘
Mert kooperatív, utilitarista, alkalmazkodóképes, rugalmas és asszertív vagyok, minimális agyat elöntő tesztoszteronnal.
Ideális állampolgára vagyok bármelyik diktatúrának, demokráciának, kisebb monarchiáknak, anarchoszindikalista közösségeknek egyaránt. Szerintem még a teokrácia is menne, úgy hiszem.
Őszentsége Sobri Jóska
Nekem felfoghatatlan, hogy bárki be is ismeri az ilyesmit magának.
Én személy szerint annyira örülök és egyre gyakrabban élvezem is, hogy különböznek a nézeteim az emberek 99,9%-ánál.
🤘 gaben 🤘
5 hónapja
Nem nagyon ,meg sok mást sem. A szakszerűtlen rendőri intézkedésekért(nem amikor szitává lövik az embert, hanem kisebb dolgok) repkednek a 4, esetleg 5 számjegyű kártérítések az áldozatoknak.szerintem tök oké, hogy lelőtte, aki így viselkedik egy olyan országban ahol ilyen szabályok vannak és tudja mindenki, hogy lelőhetik egy ilyenért az meg is érdemli ha ilyen hülye volt.szabályok szerint nem lehet rángatni az ajtót se ugyebár
Kenny
Negritis, a vajda
Steelers fan
5 hónapja
Csakhogy első , második , harmadik megtekintés után is a túlképzett ice ügynök hibázott a szituáció kezelésében. igen még arrafelé is vannak szabályok és törvények. valszeg ezeket az órákat a bekattant iraki veterán kihagyta. volt tavaly egy kísértetiesen hasonló eset amikor rendőr szinte ugyanilyen szituációt ugyanilyen módon "oldott meg". Ott a rendőrt súlyos börtönévekre megmérték. Ha működik még az usa civilizációs módon, akkor ebben az esetben is faszrahúzzák majd a bátor ügynököt.szerintem tök oké, hogy lelőtte, aki így viselkedik egy olyan országban ahol ilyen szabályok vannak és tudja mindenki, hogy lelőhetik egy ilyenért az meg is érdemli ha ilyen hülye volt.Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.Oks, igazad van. Tényleg csúnya dolgokat mondott az ügynöknek.
A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
És akkor így rendben van, hogy lelőtte? Vagy még esetleg derüljön ki, hogy transz simogató is volt, hogy teljesen OKÉS legyen?
Nagyon furcsa lelkivilágod van, na. Illetve pontosítok: az online perszonád furcsán tud megnyilvánulni.
Gyurma Pappa
Kenny
Steelers fan
5 hónapja
szerintem tök oké, hogy lelőtte, aki így viselkedik egy olyan országban ahol ilyen szabályok vannak és tudja mindenki, hogy lelőhetik egy ilyenért az meg is érdemli ha ilyen hülye volt.szabályok szerint nem lehet rángatni az ajtót se ugyebár
Kenny
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.ez csak trollkodás, nem? vagy komoly? esetleg nézd meg a videót is...
A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
5 hónapja
Milyen szabályok? Hogy lelőheti, ha szóban inzultálja? 😀szerintem tök oké, hogy lelőtte, aki így viselkedik egy olyan országban ahol ilyen szabályok vannak és tudja mindenki, hogy lelőhetik egy ilyenért az meg is érdemli ha ilyen hülye volt.Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.Oks, igazad van. Tényleg csúnya dolgokat mondott az ügynöknek.
A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
És akkor így rendben van, hogy lelőtte? Vagy még esetleg derüljön ki, hogy transz simogató is volt, hogy teljesen OKÉS legyen?
Nagyon furcsa lelkivilágod van, na. Illetve pontosítok: az online perszonád furcsán tud megnyilvánulni.
Gyurma Pappa
Kenny
Ne már. Akkor a Charlie Kirk gyilkosság is tök oké volt?

5 hónapja
Ha már megszólítottál: hozzád hasonlóan kerülöm a felesleges konfliktusokat, így jelen szituáció egyik oldalára sem szükséges beleképzelnem magam. Még ha igazam is van, akkor sem próbálom egy túlfeszült emberrel ott megbeszélni ezeket a helyzetetek. Amíg az éjszakai életben dolgoztam, akkor is deeszkaláció híve voltam.Te nem lőtted volna le ha így beládáll?Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.Oks, igazad van. Tényleg csúnya dolgokat mondott az ügynöknek.
A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
És akkor így rendben van, hogy lelőtte? Vagy még esetleg derüljön ki, hogy transz simogató is volt, hogy teljesen OKÉS legyen?
Gyurma Pappa
Nem?
Nem is vagy ICE ügynök.
Olyan ez, mint sok pronyó szórakozóhelyen a biztonsági szolgálat, a "kidobóember".
Ritka, hogy valaki ne azért menne kidobónak, hogy a saját frusztrációit, agresszivitását "legálisan" levezethesse, kiélhesse.
Hát ICEosnak is valószínűleg a leginkább az megy, akinek erre valamiféle belső késztetése van. Ami nem a hazaszeretet és a törvények mindenfelettiségébe vetett hit.
Ha beszólsz a kidobónak, bár nem ez az előírásszerű, de meglepődsz, ha lehetőségeihez mérten bántalmaz?
Őszentsége Sobri Jóska
Szóval nem tudok válaszolni a kérdésedre.
És mivel álláspontom szerint a méltányos ellencsapás egy szóbeli inzultusra nem a másik lelövése, így én ezzel biztos nem fogom tudni megvédeni.
Tényszerű: bele sem állok senkibe.

5 hónapja
szerintem tök oké, hogy lelőtte, aki így viselkedik egy olyan országban ahol ilyen szabályok vannak és tudja mindenki, hogy lelőhetik egy ilyenért az meg is érdemli ha ilyen hülye volt.Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.Oks, igazad van. Tényleg csúnya dolgokat mondott az ügynöknek.
A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
És akkor így rendben van, hogy lelőtte? Vagy még esetleg derüljön ki, hogy transz simogató is volt, hogy teljesen OKÉS legyen?
Nagyon furcsa lelkivilágod van, na. Illetve pontosítok: az online perszonád furcsán tud megnyilvánulni.
Gyurma Pappa
5 hónapja
Te nem lőtted volna le ha így beládáll?Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.Oks, igazad van. Tényleg csúnya dolgokat mondott az ügynöknek.
A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
És akkor így rendben van, hogy lelőtte? Vagy még esetleg derüljön ki, hogy transz simogató is volt, hogy teljesen OKÉS legyen?
Gyurma Pappa
Nem?
Nem is vagy ICE ügynök.
Olyan ez, mint sok pronyó szórakozóhelyen a biztonsági szolgálat, a "kidobóember".
Ritka, hogy valaki ne azért menne kidobónak, hogy a saját frusztrációit, agresszivitását "legálisan" levezethesse, kiélhesse.
Hát ICEosnak is valószínűleg a leginkább az megy, akinek erre valamiféle belső késztetése van. Ami nem a hazaszeretet és a törvények mindenfelettiségébe vetett hit.
Ha beszólsz a kidobónak, bár nem ez az előírásszerű, de meglepődsz, ha lehetőségeihez mérten bántalmaz?
5 hónapja
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.Oks, igazad van. Tényleg csúnya dolgokat mondott az ügynöknek.
A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
És akkor így rendben van, hogy lelőtte? Vagy még esetleg derüljön ki, hogy transz simogató is volt, hogy teljesen OKÉS legyen?
Nagyon furcsa lelkivilágod van, na. Illetve pontosítok: az online perszonád furcsán tud megnyilvánulni.

5 hónapja
www.youtube.com/watch?v=KElPwmwP8co Ez például milyen dolog már? Milyen fenyegetést jelentett a rendőrre az az idős ember?
Steelers fan
5 hónapja
Irigyellek, hogy most vagy kamasz.Akkor csak itt szeretsz vitatkozni?Nekem írta.Már leírtam párszor, hogy te ideális állampolgára lennél bármelyik diktatúrának 😀Mlért is?
ender1112
🤘 gaben 🤘
Mert kooperatív, utilitarista, alkalmazkodóképes, rugalmas és asszertív vagyok, minimális agyat elöntő tesztoszteronnal.
Ideális állampolgára vagyok bármelyik diktatúrának, demokráciának, kisebb monarchiáknak, anarchoszindikalista közösségeknek egyaránt. Szerintem még a teokrácia is menne, úgy hiszem.
Őszentsége Sobri Jóska
Nekem felfoghatatlan, hogy bárki be is ismeri az ilyesmit magának.
Én személy szerint annyira örülök és egyre gyakrabban élvezem is, hogy különböznek a nézeteim az emberek 99,9%-ánál.
🤘 gaben 🤘
"- Nektek önállóan kell gondolkoznotok! Ti mind egyéniségek vagytok!
- Igen, mi mind egyéniségek vagyunk!
- Ti mind különbözőek vagytok!
- Igen, mi mind különbözőek vagyunk!
- Én nem...
- Mindent magatoknak kell megoldanotok.
- Igen, magunknak kell megoldanunk mindent. Pontosan. Folytasd! Folytasd!
- Nem! Épp ez a lényeg: ne hagyjátok, hogy bárki megmondja, mit csináljatok!"
5 hónapja
Nem, ez a minnesotai. És igen, tudták, hogy ICE jóemberek, és igen, az ICE jóember oldalról lőtte agyon az áldozatot, nem szemből, nem volt semmiféle veszélyben.Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.de az a portlandi eset már, nem?
A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
Negritis, a vajda
www.nytimes.com/video/us/100000010631041/minneapolis-ice-shooting-video.html
5 hónapja
Akkor csak itt szeretsz vitatkozni?Nekem írta.Már leírtam párszor, hogy te ideális állampolgára lennél bármelyik diktatúrának 😀Mlért is?
ender1112
🤘 gaben 🤘
Mert kooperatív, utilitarista, alkalmazkodóképes, rugalmas és asszertív vagyok, minimális agyat elöntő tesztoszteronnal.
Ideális állampolgára vagyok bármelyik diktatúrának, demokráciának, kisebb monarchiáknak, anarchoszindikalista közösségeknek egyaránt. Szerintem még a teokrácia is menne, úgy hiszem.
Őszentsége Sobri Jóska
Nekem felfoghatatlan, hogy bárki be is ismeri az ilyesmit magának.
Én személy szerint annyira örülök és egyre gyakrabban élvezem is, hogy különböznek a nézeteim az emberek 99,9%-ánál.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
5 hónapja
Nekem írta.Már leírtam párszor, hogy te ideális állampolgára lennél bármelyik diktatúrának 😀Mlért is?
ender1112
🤘 gaben 🤘
Mert kooperatív, utilitarista, alkalmazkodóképes, rugalmas és asszertív vagyok, minimális agyat elöntő tesztoszteronnal.
Ideális állampolgára vagyok bármelyik diktatúrának, demokráciának, kisebb monarchiáknak, anarchoszindikalista közösségeknek egyaránt. Szerintem még a teokrácia is menne, úgy hiszem.
5 hónapja
Már leírtam párszor, hogy te ideális állampolgára lennél bármelyik diktatúrának 😀Mlért is?
ender1112
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
5 hónapja
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.hm?
A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
Azt megértem hogy Kínában vagy Oroszországban ezért helyszíni kivégzés vár, de ebben a nagyon régi patinás demokráciában talán nem kéne.
Renee Good tells ICE, "That's fine dude, I'm not mad at you"
— Farrukh (@implausibleblog) January 9, 2026
Then ICE agent shoots her and says "f*cking b*tch"
America, how can you be ok with this? pic.twitter.com/d1WHutl8yB
Szerkesztette: atapapa
5 hónapja
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.de az a portlandi eset már, nem?
A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!