Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

5 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
jah és a felvétel elvileg nem bodycam, hanem telefon
nem kis különbség
Negritis, a vajda
Az összes jelenleg látható felvétel telefonon készült, itt a legjobb link, még egyszer:
 www.nytimes.com/video/us/100000010631041/minneapolis-ice-shooting-video.html
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician
jah és a felvétel elvileg nem bodycam, hanem telefon
nem kis különbség

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
De amúgy tök egyszerű kérdés:
Ti hogy viselkedtetek volna, ha rátok fognak fegyvert? Ki az a Darwin díjas idióta, aki azt mondja, hogy megpróbált volna elhajtani?
NB2
Óriási különbség van a rendőri intézkedések ,és az agyhalott ice ügynökök "intézkedései" között. Ugyanis az extrém eseteket kivéve a rendőr nem rád fogott fegyverrel közelít meg téged az autóban. A rendőröknek jól beazonosítható egyenruhája van(különböző lehet államonként de akkor is egyértelmű). A rendőr nem maszkos csürhe. Ellenben az ice ügynökök szakszerűtlen és az eszkalációt növelő intézkedéseket csinálnak jellemzően. Ráadásul maszkban, állig felfegyverkezve, azonosító nélkül intézkednek. Ez arrafelé sem volt megszokott az utóbbi időkig.

Steelers fan
5 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Ez ugyanaz az érvelés, hogy miért lepődnek meg a nők, ha megerőszakolják őket, amikor hozzánőttek a pinához.

Elnézést. Remélem maradhat...

5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician
De amúgy tök egyszerű kérdés:
Ti hogy viselkedtetek volna, ha rátok fognak fegyvert? Ki az a Darwin díjas idióta, aki azt mondja, hogy megpróbált volna elhajtani?
NB2
fingom nincs hogy viselkedek
az van hogy fegyvert fognak rám, az autó relatív biztonságérzetet adhat és onnan akarnak kirángatni
el tudom képzelni hogy elhiszem hogy el tudok hajtani és megúszom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
De amúgy tök egyszerű kérdés:
Ti hogy viselkedtetek volna, ha rátok fognak fegyvert? Ki az a Darwin díjas idióta, aki azt mondja, hogy megpróbált volna elhajtani?
NB2
Nem fogtak rá fegyvert, nem volt felszólítás, az ICE büszkesége nyomban lőtt, az áldozat talán nem is látta a fegyvert.
5 hónapja
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
De amúgy tök egyszerű kérdés:
Ti hogy viselkedtetek volna, ha rátok fognak fegyvert? Ki az a Darwin díjas idióta, aki azt mondja, hogy megpróbált volna elhajtani?
5 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Már leírtam párszor, hogy te ideális állampolgára lennél bármelyik diktatúrának 😀
ender1112
Mlért is?
🤘 gaben 🤘
Nekem írta.
Mert kooperatív, utilitarista, alkalmazkodóképes, rugalmas és asszertív vagyok, minimális agyat elöntő tesztoszteronnal.
Ideális állampolgára vagyok bármelyik diktatúrának, demokráciának, kisebb monarchiáknak, anarchoszindikalista közösségeknek egyaránt. Szerintem még a teokrácia is menne, úgy hiszem.
Őszentsége Sobri Jóska
Akkor csak itt szeretsz vitatkozni?
Nekem felfoghatatlan, hogy bárki be is ismeri az ilyesmit magának.
Én személy szerint annyira örülök és egyre gyakrabban élvezem is, hogy különböznek a nézeteim az emberek 99,9%-ánál.
🤘 gaben 🤘
Szóval, te most azt mondod, hogy te vagy a helikopter? 😀
5 hónapja
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
szerintem tök oké, hogy lelőtte, aki így viselkedik egy olyan országban ahol ilyen szabályok vannak és tudja mindenki, hogy lelőhetik egy ilyenért az meg is érdemli ha ilyen hülye volt.
Kenny
szabályok szerint nem lehet rángatni az ajtót se ugyebár
Negritis, a vajda
Nem nagyon ,meg sok mást sem. A szakszerűtlen rendőri intézkedésekért(nem amikor szitává lövik az embert, hanem kisebb dolgok) repkednek a 4, esetleg 5 számjegyű kártérítések az áldozatoknak.

Steelers fan
5 hónapja
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.

A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
Oks, igazad van. Tényleg csúnya dolgokat mondott az ügynöknek.

És akkor így rendben van, hogy lelőtte? Vagy még esetleg derüljön ki, hogy transz simogató is volt, hogy teljesen OKÉS legyen?

Nagyon furcsa lelkivilágod van, na. Illetve pontosítok: az online perszonád furcsán tud megnyilvánulni.
Gyurma Pappa
szerintem tök oké, hogy lelőtte, aki így viselkedik egy olyan országban ahol ilyen szabályok vannak és tudja mindenki, hogy lelőhetik egy ilyenért az meg is érdemli ha ilyen hülye volt.
Kenny
Csakhogy első , második , harmadik megtekintés után is a túlképzett ice ügynök hibázott a szituáció kezelésében. igen még arrafelé is vannak szabályok és törvények. valszeg ezeket az órákat a bekattant iraki veterán kihagyta. volt tavaly egy kísértetiesen hasonló eset amikor rendőr szinte ugyanilyen szituációt ugyanilyen módon "oldott meg". Ott a rendőrt súlyos börtönévekre megmérték. Ha működik még az usa civilizációs módon, akkor ebben az esetben is faszrahúzzák majd a bátor ügynököt.

Steelers fan
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician
szerintem tök oké, hogy lelőtte, aki így viselkedik egy olyan országban ahol ilyen szabályok vannak és tudja mindenki, hogy lelőhetik egy ilyenért az meg is érdemli ha ilyen hülye volt.
Kenny
szabályok szerint nem lehet rángatni az ajtót se ugyebár

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.

A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
ez csak trollkodás, nem? vagy komoly? esetleg nézd meg a videót is...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
5 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.

A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
Oks, igazad van. Tényleg csúnya dolgokat mondott az ügynöknek.

És akkor így rendben van, hogy lelőtte? Vagy még esetleg derüljön ki, hogy transz simogató is volt, hogy teljesen OKÉS legyen?

Nagyon furcsa lelkivilágod van, na. Illetve pontosítok: az online perszonád furcsán tud megnyilvánulni.
Gyurma Pappa
szerintem tök oké, hogy lelőtte, aki így viselkedik egy olyan országban ahol ilyen szabályok vannak és tudja mindenki, hogy lelőhetik egy ilyenért az meg is érdemli ha ilyen hülye volt.
Kenny
Milyen szabályok? Hogy lelőheti, ha szóban inzultálja? 😀

Ne már. Akkor a Charlie Kirk gyilkosság is tök oké volt?

5 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.

A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
Oks, igazad van. Tényleg csúnya dolgokat mondott az ügynöknek.

És akkor így rendben van, hogy lelőtte? Vagy még esetleg derüljön ki, hogy transz simogató is volt, hogy teljesen OKÉS legyen?
Gyurma Pappa
Te nem lőtted volna le ha így beládáll?
Nem?
Nem is vagy ICE ügynök.

Olyan ez, mint sok pronyó szórakozóhelyen a biztonsági szolgálat, a "kidobóember".
Ritka, hogy valaki ne azért menne kidobónak, hogy a saját frusztrációit, agresszivitását "legálisan" levezethesse, kiélhesse.
Hát ICEosnak is valószínűleg a leginkább az megy, akinek erre valamiféle belső késztetése van. Ami nem a hazaszeretet és a törvények mindenfelettiségébe vetett hit.
Ha beszólsz a kidobónak, bár nem ez az előírásszerű, de meglepődsz, ha lehetőségeihez mérten bántalmaz?
Őszentsége Sobri Jóska
Ha már megszólítottál: hozzád hasonlóan kerülöm a felesleges konfliktusokat, így jelen szituáció egyik oldalára sem szükséges beleképzelnem magam. Még ha igazam is van, akkor sem próbálom egy túlfeszült emberrel ott megbeszélni ezeket a helyzetetek. Amíg az éjszakai életben dolgoztam, akkor is deeszkaláció híve voltam.

Szóval nem tudok válaszolni a kérdésedre.

És mivel álláspontom szerint a méltányos ellencsapás egy szóbeli inzultusra nem a másik lelövése, így én ezzel biztos nem fogom tudni megvédeni.

Tényszerű: bele sem állok senkibe.

5 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.

A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
Oks, igazad van. Tényleg csúnya dolgokat mondott az ügynöknek.

És akkor így rendben van, hogy lelőtte? Vagy még esetleg derüljön ki, hogy transz simogató is volt, hogy teljesen OKÉS legyen?

Nagyon furcsa lelkivilágod van, na. Illetve pontosítok: az online perszonád furcsán tud megnyilvánulni.
Gyurma Pappa
szerintem tök oké, hogy lelőtte, aki így viselkedik egy olyan országban ahol ilyen szabályok vannak és tudja mindenki, hogy lelőhetik egy ilyenért az meg is érdemli ha ilyen hülye volt.

5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 393 — #NoStress
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.

A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
Oks, igazad van. Tényleg csúnya dolgokat mondott az ügynöknek.

És akkor így rendben van, hogy lelőtte? Vagy még esetleg derüljön ki, hogy transz simogató is volt, hogy teljesen OKÉS legyen?
Gyurma Pappa
Te nem lőtted volna le ha így beládáll?
Nem?
Nem is vagy ICE ügynök.

Olyan ez, mint sok pronyó szórakozóhelyen a biztonsági szolgálat, a "kidobóember".
Ritka, hogy valaki ne azért menne kidobónak, hogy a saját frusztrációit, agresszivitását "legálisan" levezethesse, kiélhesse.
Hát ICEosnak is valószínűleg a leginkább az megy, akinek erre valamiféle belső késztetése van. Ami nem a hazaszeretet és a törvények mindenfelettiségébe vetett hit.
Ha beszólsz a kidobónak, bár nem ez az előírásszerű, de meglepődsz, ha lehetőségeihez mérten bántalmaz?

5 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.

A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
Oks, igazad van. Tényleg csúnya dolgokat mondott az ügynöknek.

És akkor így rendben van, hogy lelőtte? Vagy még esetleg derüljön ki, hogy transz simogató is volt, hogy teljesen OKÉS legyen?

Nagyon furcsa lelkivilágod van, na. Illetve pontosítok: az online perszonád furcsán tud megnyilvánulni.

5 hónapja
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
 www.youtube.com/watch?v=KElPwmwP8co Ez például milyen dolog már? Milyen fenyegetést jelentett a rendőrre az az idős ember?

Steelers fan
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 393 — #NoStress
Már leírtam párszor, hogy te ideális állampolgára lennél bármelyik diktatúrának 😀
ender1112
Mlért is?
🤘 gaben 🤘
Nekem írta.
Mert kooperatív, utilitarista, alkalmazkodóképes, rugalmas és asszertív vagyok, minimális agyat elöntő tesztoszteronnal.
Ideális állampolgára vagyok bármelyik diktatúrának, demokráciának, kisebb monarchiáknak, anarchoszindikalista közösségeknek egyaránt. Szerintem még a teokrácia is menne, úgy hiszem.
Őszentsége Sobri Jóska
Akkor csak itt szeretsz vitatkozni?
Nekem felfoghatatlan, hogy bárki be is ismeri az ilyesmit magának.
Én személy szerint annyira örülök és egyre gyakrabban élvezem is, hogy különböznek a nézeteim az emberek 99,9%-ánál.
🤘 gaben 🤘
Irigyellek, hogy most vagy kamasz.

"- Nektek önállóan kell gondolkoznotok! Ti mind egyéniségek vagytok!
- Igen, mi mind egyéniségek vagyunk!
- Ti mind különbözőek vagytok!
- Igen, mi mind különbözőek vagyunk!
- Én nem...
- Mindent magatoknak kell megoldanotok.
- Igen, magunknak kell megoldanunk mindent. Pontosan. Folytasd! Folytasd!
- Nem! Épp ez a lényeg: ne hagyjátok, hogy bárki megmondja, mit csináljatok!"

5 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.

A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
de az a portlandi eset már, nem?
Negritis, a vajda
Nem, ez a minnesotai. És igen, tudták, hogy ICE jóemberek, és igen, az ICE jóember oldalról lőtte agyon az áldozatot, nem szemből, nem volt semmiféle veszélyben.

 www.nytimes.com/video/us/100000010631041/minneapolis-ice-shooting-video.html
5 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Már leírtam párszor, hogy te ideális állampolgára lennél bármelyik diktatúrának 😀
ender1112
Mlért is?
🤘 gaben 🤘
Nekem írta.
Mert kooperatív, utilitarista, alkalmazkodóképes, rugalmas és asszertív vagyok, minimális agyat elöntő tesztoszteronnal.
Ideális állampolgára vagyok bármelyik diktatúrának, demokráciának, kisebb monarchiáknak, anarchoszindikalista közösségeknek egyaránt. Szerintem még a teokrácia is menne, úgy hiszem.
Őszentsége Sobri Jóska
Akkor csak itt szeretsz vitatkozni?
Nekem felfoghatatlan, hogy bárki be is ismeri az ilyesmit magának.
Én személy szerint annyira örülök és egyre gyakrabban élvezem is, hogy különböznek a nézeteim az emberek 99,9%-ánál.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 393 — #NoStress
Már leírtam párszor, hogy te ideális állampolgára lennél bármelyik diktatúrának 😀
ender1112
Mlért is?
🤘 gaben 🤘
Nekem írta.
Mert kooperatív, utilitarista, alkalmazkodóképes, rugalmas és asszertív vagyok, minimális agyat elöntő tesztoszteronnal.
Ideális állampolgára vagyok bármelyik diktatúrának, demokráciának, kisebb monarchiáknak, anarchoszindikalista közösségeknek egyaránt. Szerintem még a teokrácia is menne, úgy hiszem.

5 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Már leírtam párszor, hogy te ideális állampolgára lennél bármelyik diktatúrának 😀
ender1112
Mlért is?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
5 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.

A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
hm?
Azt megértem hogy Kínában vagy Oroszországban ezért helyszíni kivégzés vár, de ebben a nagyon régi patinás demokráciában talán nem kéne.


Szerkesztette: atapapa

5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician
Na, most hogy kozzetettek az ICE ugynok POV videojat, akkor el is lehet felejteni a “megijedt, azt se tudta kik ok, csak artatlanul kerult oda” narrativat.

A felesegevel casually grimaszolnak es tauntingoljak az ugynokoket, akikrol pontosan tudtak kik, mivel tagjai voltak egy csoportnak akik arra “szakosodtak”, hogy megzavarjak az ICE operaciokat.
undisputedly
de az a portlandi eset már, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!