NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Nálam valahogy így nézne ki az álom draft. Nyilván ez már az első picknél nem fog megvalósulni és emiatt borul majd minden 😕


ZERO_L
Ha első körben WR-t hozunk (egy állítólagosan gyenge class-ból) és nem top OT-t vagy CB-et (esetleg Edge Rusher-t) én biztos hogy nem leszek boldog...
Ezt leszámítva ez simán lehet egy Patriots draft a végén, van annyira "noname"... 😀
Castleai01
Zay Flowers 😉

Szóval készülj..
topin
Ha lecsúszik 46-ig nem bánom, de első körben (főleg 14-re) nem örülnék neki...
(Mondjuk jó eséllyel letrade és Brian Branch CB/S pick lesz ebből a végén...) 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Nálam valahogy így nézne ki az álom draft. Nyilván ez már az első picknél nem fog megvalósulni és emiatt borul majd minden 😕


ZERO_L
Ha első körben WR-t hozunk (egy állítólagosan gyenge class-ból) és nem top OT-t vagy CB-et (esetleg Edge Rusher-t) én biztos hogy nem leszek boldog...
Ezt leszámítva ez simán lehet egy Patriots draft a végén, van annyira "noname"... 😀
Castleai01
Zay Flowers 😉

Szóval készülj..
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 452 — situational football
Nálam valahogy így nézne ki az álom draft. Nyilván ez már az első picknél nem fog megvalósulni és emiatt borul majd minden 😕


ZERO_L
Ha első körben WR-t hozunk (egy állítólagosan gyenge class-ból) és nem top OT-t vagy CB-et (esetleg Edge Rusher-t) én biztos hogy nem leszek boldog...
Ezt leszámítva ez simán lehet egy Patriots draft a végén, van annyira "noname"... 😀
Castleai01
JSN pont az a játékos, aki bármilyen classban nobrainer első körös pick.
Mondjuk pont ezért nem is lesz bent 1/14-re 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Nálam valahogy így nézne ki az álom draft. Nyilván ez már az első picknél nem fog megvalósulni és emiatt borul majd minden 😕


ZERO_L
Ha első körben WR-t hozunk (egy állítólagosan gyenge class-ból) és nem top OT-t vagy CB-et (esetleg Edge Rusher-t) én biztos hogy nem leszek boldog...
Ezt leszámítva ez simán lehet egy Patriots draft a végén, van annyira "noname"... 😀
Castleai01
Pedig benne van, hogy WR-t hozunk, mindenki azt mockol hozzánk, de már pusmognak RB-t is.
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Nálam valahogy így nézne ki az álom draft. Nyilván ez már az első picknél nem fog megvalósulni és emiatt borul majd minden 😕


ZERO_L
Ha első körben WR-t hozunk (egy állítólagosan gyenge class-ból) és nem top OT-t vagy CB-et (esetleg Edge Rusher-t) én biztos hogy nem leszek boldog...
Ezt leszámítva ez simán lehet egy Patriots draft a végén, van annyira "noname"... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 452 — situational football
Nálam valahogy így nézne ki az álom draft. Nyilván ez már az első picknél nem fog megvalósulni és emiatt borul majd minden 😕




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Meg szerintem elég sokat jelent a döntéseknél, hogy ki a főedző és a támadókoordinátor.
Pl. Mahomes se volt top tehetség, viszont Reid a Raid miatt (sic! 😊) akarhatta őt, mert arra a skillsetre és felfogásra fel tudott húzni egy megfelelő rendszert, míg a többiek nem biztos.Lúdas Solymi
Mahomes top tehetség volt. Csak erős bpom or bustnak is tartották, ezért nem lett 1/1. De a tehetsége (upside-ja) alapján the sky was the limit.
peterk2005 udvari bolond
Ezért írtam azt, hogy egy jó GM/HC/OC meg tudja találni azt ami kell neki.
Persze kell hozzá szerencse is, de itt úgy gondolom Reid fel tudta mérni a srác potenciálját és h az ő rendszerében mennyire lenne jó.

Kicsit olyan ez, mint amikor BB kihúz egy-egy reachnek gondolt embert vagy hoz valami draftolatlant, igazol valakit (Van Noy), mert lát benne védelmi potenciált. És most nem a 2. körös DB húzásokról beszélek.

Vagy mint Ozzie Newsome, aki a Ravensnek draftolt hihetetlen jókat...(most gondoljunk el egy olyan Brownst, ahol BB a főedző és Ozzie draftol)


Itt van egy jó cikk, hogy miért ódzkodtak tőle, meg h milyen osztályzatokat kapott.
 www.sbnation.com/nfl/2023/2/10/23587682/patrick-mahomes-nfl-draft-2017-scouting-report-evaluation
 www.arrowheadpride.com/2022/4/26/23041451/nfl-draft-2022-chiefs-cold-takes-patrick-mahomes
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meg szerintem elég sokat jelent a döntéseknél, hogy ki a főedző és a támadókoordinátor.
Pl. Mahomes se volt top tehetség, viszont Reid a Raid miatt (sic! 😊) akarhatta őt, mert arra a skillsetre és felfogásra fel tudott húzni egy megfelelő rendszert, míg a többiek nem biztos.Lúdas Solymi
Mahomes top tehetség volt. Csak erős bpom or bustnak is tartották, ezért nem lett 1/1. De a tehetsége (upside-ja) alapján the sky was the limit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
A kiemelt rész megmutatja a vita okafogyottságát..
Azt meg most akkor döntsd el melyik párbeszédbe locsogsz bele, mert Zero tankolni akar, hiszen elöl vannak a jó QB-k, mi meg max a jövő eladása árán tudunk oda felmenni, hiszen a pats nem 3W-s szezont hozni. 2 évente pedig akkor cserélgetnek QB-t, ha vagy nagyon földbe állt az ember, vagy új rezsim van. Nálunk egyik sincs.

Ezért pakolják tele (végre) számunkra is logikus választásokkal az edzői stábot, és ezért jönnek az új OC rendszerébe illő játékosok. Ha Jones fejlődni fog, akkor marad 4.évére is, akkor is ha nem hívjuk le az opcióját. De kizártnak tartom, hogy ebben az évben ne kapnának választ a vele kapcsolatos kérdésekre, és azok túlmutatnak azon, hogy mi mit látunk, vélünk, tudunk, érzünk vele kapcsolatban.
topin
(ez meg már nagyon mellékes meg teoretikus, de QB draft szempontjából pont azt várnám el, BB féle stábtól, hogy az ilyen Trubisky-Goff-DJones féle prospecteket messziről kerüljék el a drafton,
ZERO_L
Csak halkan kérdezem meg, a BB által vezetett edzőcsapat hány FR QB-t talált és vagy nevelt ki 2000 óta? A GOAT megtalálását ne soroljuk ide, mert ha többet láttak volna bele, sokkal előbb húzzák. Nem látom bennük (sem) azt a képességet, hogy ők sorra húzták a tutikat, csak Brady miatt nem tudták játszatni őket.
Nem mondom, hogy az általád kiemelt triónál nem lehetett volna nemet mondani, de ez továbbra is egy lutri.
Szerintem évtizedenként van összesen 8-10 olyan QB akire/aki köré tényleg lehet franchise-t építeni, de lehet, hogy sokat mondtam. Van további 8-10, aki NFL szinten elkaristol, jobb esetben bajnok is lehet. A többi igazából csereirányító, de nincs más.
Az a probléma, amit te itt MJ esetében is írsz, hogy a legtöbb QB-ról nem igazán derül ki a collegeban, hogy mit tudnának az NFL, mert vagy az ellenfelek gyengébbek, vagy a playbook lebutított, alig játszik center alól stb stb.
Hatalmas iparág épül erre, rengeteg pénzt fizetnek ki megfigyelőknek, elemzőknek és mégis minden évben vannak hatalmas melléfogások, sok csapat hosszú évek óta keresi az emberét, ezért már néha kissé (vagy nem kissé) komikusnak tűnhet a kínlódásuk. Persze ez nem feltétlenül magyarázza a fenti srácokkal való mellényúlást.
Még talán Garoppolo lehetett volna valaki,esetleg még megújulhat....
csi77
TB mögé nem igazán kellett FR QB matéria meg nem is voltunk ott, hogy oda húzzunk.
Igazából Gerappa lett volna az utóda, aki szerintem ebben a rendszerben sokkal jobb lett volna mint Shannyében. Meglátjuk most, hogy ez az elméletem mennyire áll.


Lúdas Solymi
Pontosan ezért nem egyértelmű, hogy annyival jobbak QB kiválasztás terén, mint a többiek, mert nem volt szükségük rá, meg kb. esélytelenek voltak felcserélni. Az Jones draft évében kiválasztottakról eddig talán Lawrenceről lehet tudni/sejteni, hogy frencsi irányító lehet, ő pedig 1/1 volt, ahová nagyon nehéz felcserélni középről

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
A kiemelt rész megmutatja a vita okafogyottságát..
Azt meg most akkor döntsd el melyik párbeszédbe locsogsz bele, mert Zero tankolni akar, hiszen elöl vannak a jó QB-k, mi meg max a jövő eladása árán tudunk oda felmenni, hiszen a pats nem 3W-s szezont hozni. 2 évente pedig akkor cserélgetnek QB-t, ha vagy nagyon földbe állt az ember, vagy új rezsim van. Nálunk egyik sincs.

Ezért pakolják tele (végre) számunkra is logikus választásokkal az edzői stábot, és ezért jönnek az új OC rendszerébe illő játékosok. Ha Jones fejlődni fog, akkor marad 4.évére is, akkor is ha nem hívjuk le az opcióját. De kizártnak tartom, hogy ebben az évben ne kapnának választ a vele kapcsolatos kérdésekre, és azok túlmutatnak azon, hogy mi mit látunk, vélünk, tudunk, érzünk vele kapcsolatban.
topin
(ez meg már nagyon mellékes meg teoretikus, de QB draft szempontjából pont azt várnám el, BB féle stábtól, hogy az ilyen Trubisky-Goff-DJones féle prospecteket messziről kerüljék el a drafton,
ZERO_L
Csak halkan kérdezem meg, a BB által vezetett edzőcsapat hány FR QB-t talált és vagy nevelt ki 2000 óta? A GOAT megtalálását ne soroljuk ide, mert ha többet láttak volna bele, sokkal előbb húzzák. Nem látom bennük (sem) azt a képességet, hogy ők sorra húzták a tutikat, csak Brady miatt nem tudták játszatni őket.
Nem mondom, hogy az általád kiemelt triónál nem lehetett volna nemet mondani, de ez továbbra is egy lutri.
Szerintem évtizedenként van összesen 8-10 olyan QB akire/aki köré tényleg lehet franchise-t építeni, de lehet, hogy sokat mondtam. Van további 8-10, aki NFL szinten elkaristol, jobb esetben bajnok is lehet. A többi igazából csereirányító, de nincs más.
Az a probléma, amit te itt MJ esetében is írsz, hogy a legtöbb QB-ról nem igazán derül ki a collegeban, hogy mit tudnának az NFL, mert vagy az ellenfelek gyengébbek, vagy a playbook lebutított, alig játszik center alól stb stb.
Hatalmas iparág épül erre, rengeteg pénzt fizetnek ki megfigyelőknek, elemzőknek és mégis minden évben vannak hatalmas melléfogások, sok csapat hosszú évek óta keresi az emberét, ezért már néha kissé (vagy nem kissé) komikusnak tűnhet a kínlódásuk. Persze ez nem feltétlenül magyarázza a fenti srácokkal való mellényúlást.
Még talán Garoppolo lehetett volna valaki,esetleg még megújulhat....
csi77
TB mögé nem igazán kellett FR QB matéria meg nem is voltunk ott, hogy oda húzzunk.
Igazából Gerappa lett volna az utóda, aki szerintem ebben a rendszerben sokkal jobb lett volna mint Shannyében. Meglátjuk most, hogy ez az elméletem mennyire áll.

Meg szerintem elég sokat jelent a döntéseknél, hogy ki a főedző és a támadókoordinátor.
Pl. Mahomes se volt top tehetség, viszont Reid a Raid miatt (sic! 😊) akarhatta őt, mert arra a skillsetre és felfogásra fel tudott húzni egy megfelelő rendszert, míg a többiek nem biztos.

Itt amúgy egy cikk, hogy kik voltak QB needes csapatok és hogyan voltak rangsorolva a QB-k (érted, még a link címében sincs benne, ellenben egy Trubyval, Petermannal vagy Kizerrel szemben):

 www.si.com/nfl/2017/02/09/nfl-draft-quarterback-needs-mitch-trubisky-deshaun-watson-deshone-kizer-nathan-peterman

Ráadásul a KC úgy húzta ki Mahomest, hogy a Bills 1/10-eséért odaadták az azévi 1/27, 3/91 és '18 1. körös pickücket. A Bills ezek után kihúzta 1/29-en CB Tre'Davious White-ot és 5/29-en Petermant.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
A kiemelt rész megmutatja a vita okafogyottságát..
Azt meg most akkor döntsd el melyik párbeszédbe locsogsz bele, mert Zero tankolni akar, hiszen elöl vannak a jó QB-k, mi meg max a jövő eladása árán tudunk oda felmenni, hiszen a pats nem 3W-s szezont hozni. 2 évente pedig akkor cserélgetnek QB-t, ha vagy nagyon földbe állt az ember, vagy új rezsim van. Nálunk egyik sincs.

Ezért pakolják tele (végre) számunkra is logikus választásokkal az edzői stábot, és ezért jönnek az új OC rendszerébe illő játékosok. Ha Jones fejlődni fog, akkor marad 4.évére is, akkor is ha nem hívjuk le az opcióját. De kizártnak tartom, hogy ebben az évben ne kapnának választ a vele kapcsolatos kérdésekre, és azok túlmutatnak azon, hogy mi mit látunk, vélünk, tudunk, érzünk vele kapcsolatban.
topin
(ez meg már nagyon mellékes meg teoretikus, de QB draft szempontjából pont azt várnám el, BB féle stábtól, hogy az ilyen Trubisky-Goff-DJones féle prospecteket messziről kerüljék el a drafton,
ZERO_L
Csak halkan kérdezem meg, a BB által vezetett edzőcsapat hány FR QB-t talált és vagy nevelt ki 2000 óta? A GOAT megtalálását ne soroljuk ide, mert ha többet láttak volna bele, sokkal előbb húzzák. Nem látom bennük (sem) azt a képességet, hogy ők sorra húzták a tutikat, csak Brady miatt nem tudták játszatni őket.
Nem mondom, hogy az általád kiemelt triónál nem lehetett volna nemet mondani, de ez továbbra is egy lutri.
Szerintem évtizedenként van összesen 8-10 olyan QB akire/aki köré tényleg lehet franchise-t építeni, de lehet, hogy sokat mondtam. Van további 8-10, aki NFL szinten elkaristol, jobb esetben bajnok is lehet. A többi igazából csereirányító, de nincs más.
Az a probléma, amit te itt MJ esetében is írsz, hogy a legtöbb QB-ról nem igazán derül ki a collegeban, hogy mit tudnának az NFL-ben, mert vagy az ellenfelek gyengébbek, vagy a playbook lebutított, alig játszik center alól stb stb.
Hatalmas iparág épül erre, rengeteg pénzt fizetnek ki megfigyelőknek, elemzőknek és mégis minden évben vannak hatalmas melléfogások, sok csapat hosszú évek óta keresi az emberét, ezért már néha kissé (vagy nem kissé) komikusnak tűnhet a kínlódásuk. Persze ez nem feltétlenül magyarázza a fenti srácokkal való mellényúlást.
Még talán Garoppolo lehetett volna valaki,esetleg még megújulhat....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
23 évvel ezelőtt....ilyenkor a drafton....31 csapat vissza menne az időben és megakadályozná a 6-dik kör 199-dik húzását.....😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
"Előrébb járhatnánk, abban hogy Jones valójában milyen irányító, ha többet kérnénk tőle, engednénk többet hibázni, max közelebb kerülnénk egy potenciálisan jobb irányító prospecthez a drafton, lehet akkor is hulladék lesz a class, de akkor kap más posztra a csapat egy elit prospectet."

Hát innen nézve éppen ez történt tavaly szerencsétlen Jones-al... 😛
Itt egy nem működő szar rendszer, old meg öcsi ha olyan nagy király vagy... 😉
És sokan csodáloznak hogy elszakadt nála a cérna párszor... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval szerintem, ha nagyobb terhet tettünk volna Jonesra és bevállalunk akár két 5-12-es szezont (a 10-7, 8-9 helyett), mert igen benne van hogy nem elit prospectként jött újonc irányítóval meccseket veszítesz, mondjuk pont miatta, akkor előrébb lennénk mint most. Mert a kérdés mindig is az, hogy tud-e a hibáiból tanulni a játékos és amíg rövid pórázon tartjuk rohadtul nem fog ez kiderülni. Ha nem tudja ezt megugrani az is egy visszajelzés, és minél hamarabb kapunk valós visszajelzést annál hamarabb tudnak a stábban is dönteni van-e értelme szenvedni vele, pontosan miben kell neki javulni vagy nincs értelme és új ember után kell nézni.
Ez szerintem nem a tankolás definíciója, ha szerinted igen, akkor ám legyen.
(Azt a bullshitet meg szerintem hagyjuk, hogy ezzel elveszne a "winning culture", ezt szerintem BB önmagában hordozza...)

Előrébb járhatnánk, abban hogy Jones valójában milyen irányító, ha többet kérnénk tőle, engednénk többet hibázni, max közelebb kerülnénk egy potenciálisan jobb irányító prospecthez a drafton, lehet akkor is hulladék lesz a class, de akkor kap más posztra a csapat egy elit prospectet.
De az, hogy minimális dolgokat kérünk tőle, nagyon kevés lehetőséget adva neki, hogy megmutassa mire képes "rendszeren kívül" művelni, mit csinál mikor neki kéne az extrát hozzátenni és ezzel mindig csak 15-20. helyen draftunk, ahol már tényleg jövőévi több picket kéne adni bármilyen normális QB prospectért, az hosszútávon nem látom kifizetődőnek (de lehet mákunk lesz Mekivel...).ZERO_L
Én értem (érteni vélem), hogy mit szeretnél, csak abban nem vagyok biztos, hogy ez éppen Jones esetében előrébb vinné-e a dolgokat. A tavalyi próbálkozás persze semennyire nem segített, az egyértelmű zsákutca volt, viszont Jones szerintem pont nem az az irányító, akit engedni kéne "rendszeren kívül" ügyködni, mert abban ő nem jó. Se fizikális adottsága nincs meg hozzá, se a képességei nem erre predesztinálják. Ő éppen "rendszerben" tud (tudhat) hasznos lenni, Szóval én a fokozatos építkezést, eleinte kevesebb, aztán fokozatosan több terhet nem gondolom zsákutcának. Éppenséggel ez lehet a fejlődésének a biztosítéka, ha jól van csinálva. Az meg, hogy mennyire képes snap előtt védelmet olvasni, vagy snap után hányadik célpontig tud eljutni, az "rendszerben" is tesztelve van. Ha nem megy, akkor az nem azért nem fog menni, mert "rendszerben" használják, hanem azért, mert nem képes ebben fejlődni. Szerintem.

Tudom ez nem fekete-fehér és baromira nehéz lefejteni, de azt nagyon nem akarom végignézni, hogy 5 év múlva (most mondtam egy számot) ébredjünk rá arra kollektíven, hogy Jones tulajdonképpen addig tudja vinni a csapatot, ameddig a rendszer/társak engedik. Mert ő jelenleg ez a játékos, ez volt prospectként is, ezt mutatta az NFL-ben is. Az én szememben innen fejlődnie kell, mert ez a jelenlegi NFL-ben nem ér 150M+os szerződést. Megadják páran, mert buták és elkeseredettek, de ők nem is lesznek sikeresek...ZERO_L
Hát igen.... Ez a Jones féle pickek előnye és hátránya. Abból a szempontból előny, hogy valamivel kevésbé boom-or-bust, mint egy physical freak, de pontosan dobni nem tudó, teljesen nyers prospect. Viszont a hátránya meg az, hogy annyira sz*r nem lesz, hogy 1-2 éven belül ki kelljen dobni, viszont nem is lesz belőle több, mint egy Alex Smith. Nem egyszerű ez... (de értem a türelmetlenségedet).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 452 — situational football
A kiemelt rész megmutatja a vita okafogyottságát..
Azt meg most akkor döntsd el melyik párbeszédbe locsogsz bele, mert Zero tankolni akar, hiszen elöl vannak a jó QB-k, mi meg max a jövő eladása árán tudunk oda felmenni, hiszen a pats nem 3W-s szezont hozni. 2 évente pedig akkor cserélgetnek QB-t, ha vagy nagyon földbe állt az ember, vagy új rezsim van. Nálunk egyik sincs.

Ezért pakolják tele (végre) számunkra is logikus választásokkal az edzői stábot, és ezért jönnek az új OC rendszerébe illő játékosok. Ha Jones fejlődni fog, akkor marad 4.évére is, akkor is ha nem hívjuk le az opcióját. De kizártnak tartom, hogy ebben az évben ne kapnának választ a vele kapcsolatos kérdésekre, és azok túlmutatnak azon, hogy mi mit látunk, vélünk, tudunk, érzünk vele kapcsolatban.
topin
Megint sikerült kreálnod egy szalmabálát és püfölöd kifulladásig... nagyon szórakoztató kívülről nézve. 😊

Én nem azt mondtam, hogy tankoljunk. Kutyába lemenni sosincs értelme.
Azt állítottam, hogy nem látom értelmét ennyire "mindent feláldozunk a győzelemért" mentalitással menni az egész idénynek mikor azzal kéne foglalkozni inkább, hogy a 1/15-re kiválasztott "jövő fr irányítója" egyáltalán az e akinek látni szeretnénk vagy csak egy n+1. bust.
Nem értem miért kell vért hugyozni PO-ért, amiből úgy hullunk ki mint a tejfog. Semmi kézzel fogható bizonyítéka nem származott a csapatnak, mert simán kipicsázott minket a Bills. Az hogy x csapat y GM/HC/tulaja egy PO szereplést elad "sikeres szezonnak", attól még nálunk lehetne igazán magasabban a mérce, nem egyszeri sikereket nézni, mégis csak egy GOAT HC és stábja irányítja a csapatot.


Szóval szerintem, ha nagyobb terhet tettünk volna Jonesra és bevállalunk akár két 5-12-es szezont (a 10-7, 8-9 helyett), mert igen benne van hogy nem elit prospectként jött újonc irányítóval meccseket veszítesz, mondjuk pont miatta, akkor előrébb lennénk mint most. Mert a kérdés mindig is az, hogy tud-e a hibáiból tanulni a játékos és amíg rövid pórázon tartjuk rohadtul nem fog ez kiderülni. Ha nem tudja ezt megugrani az is egy visszajelzés, és minél hamarabb kapunk valós visszajelzést annál hamarabb tudnak a stábban is dönteni van-e értelme szenvedni vele, pontosan miben kell neki javulni vagy nincs értelme és új ember után kell nézni.
Ez szerintem nem a tankolás definíciója, ha szerinted igen, akkor ám legyen.
(Azt a bullshitet meg szerintem hagyjuk, hogy ezzel elveszne a "winning culture", ezt szerintem BB önmagában hordozza...)

Előrébb járhatnánk, abban hogy Jones valójában milyen irányító, ha többet kérnénk tőle, engednénk többet hibázni, max közelebb kerülnénk egy potenciálisan jobb irányító prospecthez a drafton, lehet akkor is hulladék lesz a class, de akkor kap más posztra a csapat egy elit prospectet.
De az, hogy minimális dolgokat kérünk tőle, nagyon kevés lehetőséget adva neki, hogy megmutassa mire képes "rendszeren kívül" művelni, mit csinál mikor neki kéne az extrát hozzátenni és ezzel mindig csak 15-20. helyen draftunk, ahol már tényleg jövőévi több picket kéne adni bármilyen normális QB prospectért, az hosszútávon nem látom kifizetődőnek (de lehet mákunk lesz Mekivel...).
Ez a fajta hozzáállás a leginkább a treadmill csapatokhoz köthető, ezt meg nagyon nem szeretném végignézni és szomorú lenne ha BB nem látná be, hogy néha jobb kettőt visszalépni mint teljesen vakon üldözni egy olyan célt, aminek tulajdonképpen semmi hozománya nincs (=PO bukta az első körben). Csak nagyon remélem, hogy ezek a félelmeim nem igazodnak be és ennek adok hangot, ennyi.

Jelenleg mintha egy fenékkel akarnánk megülni két lovat, lehet ez bejön mert BB az Isten és mindent kiszámolt patika mérlegen, de lehet nem, mert közben olyan döntéseket hozunk, hogy egy DC-vel szétbarmoljuk a támadójátékunkat, elpocsékolva egy teljes évet az 1/15-s irányítónk fejlesztéséből/megítéléséből.

Attól, hogy BOB rendszere majd "irányítóbarát" lesz, önmagában nem fogunk többet tudni Jonesról, ha nem engednek neki nagyobb teret, arra hogy hibázzon, arra hogy bizonyítson megérdemli a nagy szerződést.
Azt már most is tudjuk (még ha csak 1 éves minta is van belőle), hogy jó rendszerben, jó társakkal tud értelmezhető támadóegységet vezetni. Ez konkrétan a Daniel Jones(alsó szint)-Cousins(felső szint) számegyenes. Szerintem nekünk arra kéne rájönni a köv egy-két év alatt, tud-e ennél több lenni Jones... Ez megint nem lesz egyszerű, az idő rövidsége miatt, ezért "siránkoztam" az első évében, rendben hogy be kell szokni az NFL-be, de ez a "csak akkor passzolunk mikor nagyon-nagyon muszáj" hosszútávon semmi pozitívummal nem kecsegtet egy QB megítélése szempontjából.

És megint előre károgok (hogy később ne lehessen azzal takarózni, ezt nem lehetett előre látni), de attól mert Jones vezette offense top15-ös számokat hoz majd idén, attól még ezt majd azért külön kell értékelni mi az ami a rendszerből fakad és mi az amit Jones tesz hozzá. Tudom ez nem fekete-fehér és baromira nehéz lefejteni, de azt nagyon nem akarom végignézni, hogy 5 év múlva (most mondtam egy számot) ébredjünk rá arra kollektíven, hogy Jones tulajdonképpen addig tudja vinni a csapatot, ameddig a rendszer/társak engedik. Mert ő jelenleg ez a játékos, ez volt prospectként is, ezt mutatta az NFL-ben is. Az én szememben innen fejlődnie kell, mert ez a jelenlegi NFL-ben nem ér 150M+os szerződést. Megadják páran, mert buták és elkeseredettek, de ők nem is lesznek sikeresek...


Amúgy én azon az állásponton vagyok, hogy fr QB nélkül felesleges bármilyen hosszútávú tervben gondolkodni. Ennek kéne prioritásnak lennie. Amíg ez nem rendeződik, addig minden siker csak részsiker, nagyon nagy mázlival ez kifuthat egy SB-ba is, de hosszútávú sikerre és bajnokesélyességre, amire szerintem mind vágyunk csakis fr QB-val van esély. Ezért meg azért bizonyos dolgokat fel lehet áldozni.
3-4 évig lemenni kutyába teljesen felesleges és nehezen is lehet a szurkolókkal ezt megetetni. Én abban hiszek, hogy egy jó stáb könnyebben talál fr. QB-t mint az átlag ez volt pl a KC és Mahomes esetében is és jó lenne ha mi esetünkben is ez lenne, akár Zappe akár Jones az, csak jelenleg semmi bizonyíték nincs erre, csakis a vak hitünk BB-ben és az ő mérhetetlen futballtudásában.


(ez meg már nagyon mellékes meg teoretikus, de QB draft szempontjából pont azt várnám el, BB féle stábtól, hogy az ilyen Trubisky-Goff-DJones féle prospecteket messziről kerüljék el a drafton, ha csak ezek vannak egy potenciális top10 pick esetén mert ezt dobta az akkori class, akkor lehet elit WR/DE/CB/OL poszton erősíteni... nem kell QB-t választani top10ben attól mert az need a csapatnak(=nincs fr QB), főleg ha csak bust szagúak vannak bent, de ezt is leírtam már, csak képtelen vagy felfogni és értelmezni, mert kíméletlenül helyben akarod hagyni az általad kreált szalmabábút, további sok sikert hozzá)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
McSorleyt leigazoltuk....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Itt szó volt róla, hogy BB felé végtelen a türelem. Ez valóban így lehet? Az rendben van, hogy ő még 10 évig edzősködne, de Kraft ezt képes kivárni újabb eredménytelenség mellett? Tudom most házasodott, de idén már 82 lesz. Innentől visszafelé szokták számolni az éveket még a milliárdosok is. Lehet szeretne még látni egy új irányt, ha ez a MJ projekt besül és nem vagyok biztos abban, hogy BB-vel.
Vélemények?
Fontos_Vidra
Kirúgni őt nem fogja Kraft abban biztos vagyok. De Kraft is már idős, azt bőven el tudom képzelni, hogy ha marad ez a .500 körüli rekord és nem látszik előrelépés se irányítóban, se csapatban, akkor leül BB-el, és "megbeszéli vele", hogy ne X év múlva vonuljon vissza, hanem most. És a megbeszélés eredményeképpen barátságban kiállnak a közönség elé mindketten, és BB bejelenti, hogy visszavonul.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Amíg nem hoz (reménytelenül) negatív szezon(oka)t nem érdemes azon gondolkozni hogy BB marad-e vagy sem...
A távozásával olyan űr maradna edzői és front office fronton is hogy ahhoz még a jelenlegi középszerűség is Super Bowl győzelemnek tűnne... 😉
Ráadásként amíg nincsen ésszerű alternatíva a helyére addig kár is bármiről beszélni...
(Ugyanez igaz Mac Jones-ra is egyébiránt...) 😛
Ettől függetlenül a tavalyi szezon hatalmas betli volt részéről, reméljük levonta a konzekvenciákat és tanult belőle és akkor minden rendben lesz még néhány évig...
Castleai01
Én egyébként pont ezért bízom BB-ben meg a vezetőségben is, hogy le tudták reagálni a változásokat, elbaszásokat.
Volt az elmúlt húsz évben is nem egy, de a csapatmenedzselés, a rendszer meg TB ezeket el tudták maszkolni.
Most, TB után újjáépítés van, ráadásul több minden is összejött, de attól még nem váltak hirtelen idiótákká.

A jövő év BoB-val optimistán néz ki, nézzük meg milyen lesz a draft.
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Amíg nem hoz (reménytelenül) negatív szezon(oka)t nem érdemes azon gondolkozni hogy BB marad-e vagy sem...
A távozásával olyan űr maradna edzői és front office fronton is hogy ahhoz még a jelenlegi középszerűség is Super Bowl győzelemnek tűnne... 😉
Ráadásként amíg nincsen ésszerű alternatíva a helyére addig kár is bármiről beszélni...
(Ugyanez igaz Mac Jones-ra is egyébiránt...) 😛
Ettől függetlenül a tavalyi szezon hatalmas betli volt részéről, reméljük levonta a konzekvenciákat és tanult belőle és akkor minden rendben lesz még néhány évig...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Itt szó volt róla, hogy BB felé végtelen a türelem. Ez valóban így lehet? Az rendben van, hogy ő még 10 évig edzősködne, de Kraft ezt képes kivárni újabb eredménytelenség mellett? Tudom most házasodott, de idén már 82 lesz. Innentől visszafelé szokták számolni az éveket még a milliárdosok is. Lehet szeretne még látni egy új irányt, ha ez a MJ projekt besül és nem vagyok biztos abban, hogy BB-vel.
Vélemények?
Fontos_Vidra
csak halkan jegyzem meg BB sem 20 éves 😊
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
Itt szó volt róla, hogy BB felé végtelen a türelem. Ez valóban így lehet? Az rendben van, hogy ő még 10 évig edzősködne, de Kraft ezt képes kivárni újabb eredménytelenség mellett? Tudom most házasodott, de idén már 82 lesz. Innentől visszafelé szokták számolni az éveket még a milliárdosok is. Lehet szeretne még látni egy új irányt, ha ez a MJ projekt besül és nem vagyok biztos abban, hogy BB-vel.
Vélemények?
Fontos_Vidra
Szerintem nem végtelen. Amikor ezt leírtam akkor páran nekem ugrottak, de én is azt gondolom amit, bár kérdésként, de te is leírtál.
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
Itt szó volt róla, hogy BB felé végtelen a türelem. Ez valóban így lehet? Az rendben van, hogy ő még 10 évig edzősködne, de Kraft ezt képes kivárni újabb eredménytelenség mellett? Tudom most házasodott, de idén már 82 lesz. Innentől visszafelé szokták számolni az éveket még a milliárdosok is. Lehet szeretne még látni egy új irányt, ha ez a MJ projekt besül és nem vagyok biztos abban, hogy BB-vel.
Vélemények?
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
Lényeg hogy ez az idény majd MacJ jövőjét dönti el. Ebben az idényben már nem lehet alibizni, kifogásokat keresni hanem oda kell tennie magát mint játékos és vezér! Az első 3-4 meccsen már látni fogjuk merre tart a srác! Reménykedjünk hogy megugorja a szintet ha nem BB-nek fel lesz adva a lecke megint 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 828 — Patriot
Srácok, szerintem ez egy értékes vita, mindkét oldalt érte(ni véle)m. Csak egy tipp: még kellemesebb lenne ez akár read-only módban, akár érvelve, ha a személyeskedéseket, agyhalottozát, szarkeverésezést, laposföldezést kihagynátok belőle.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Na most ha se Truby, se Daniel Jones, se senki, akkor miert kellene tankolni es eldobni eveket, hogy ilyen felhozatalbol oldjak meg amit elvarsz? Mert ugye huzni abbol a classbol lehet ami kijon, es hat ilyenek jonnek, aki QB needes annak ebbol lehet huzni.

Most akkor nehezen ertheto, mit akarsz mondani:

Tankoljunk -》 de ne huzzunk gyenget -》 viszont aki tuti az meg hol van, csak rank var?

Ja es hogy ki a tuti, az megint toled fugg 😊
topin
Megint kevered itt a szart, emlékszel honnan indult ez a beszélgetés? Minél több QB-t húzol (magasan) annál nagyobb az esélyed egy FR QB-ra. Szerinted BB az Isten, és tévedhetetlen, szerintem nem. Ő is ugyan úgy mellé nyúlhat. De legalább próbálja meg, és nézzük meg mi lesz belőle.

Tudod mi különbözteti meg BB-t, a többi vezetőedzőtől? Neki van ideje, akár 2-3 éve is várni egy megfelelő tehetségre, aki tetszik neki. Maga BB rendszere, és jelenléte adja a csapat padlóját, ami akkor is egál körül lesz ha egy Zappe irányít. Mit is kockáztatunk azzal ha próbálkozunk?
Nomac
Tehát hány QB-t is húzhat magasan egy stáb a regnálása alatt?
Vagy évente szeretnéd a magas QB húzást, vagy mégis hogy? 6 évig tankoljunk hátha?
Most a 2.év után már tobzódtok egy ilyen matériaval a csapat élén, de ha egy Mayfieldet húztunk volna elöl, vagy Daniel Jonest, mert ugye ilyenek jönnek ki és QB needed van, akkor nem vársz évekig, hogy hátha kirúgnak és tök utolsó vagy amíg nem találsz bele. Ráadásul a szurkolók akik a playoffot se díjazzák azok meg pont ezt neveznék jó taktikának 5-6 év vergődést a gödör alján...

valami baj van a gondolatmenettel. Mert azt kellene elsőre felfogni, hogy nem lehet minden évben olyan QB-t húzni akire vártok..
topin
Kicsit sok be a ha, de nézzünk egy szcenáriót:
Ha MJ csak egy átlagos Carr vagy Gerappa szintű QB lenne, akkor valószínű, hogy a 10-18. helyen húznánk a draftokon az elkövetkezendő években.
Ha '24-re nem is lenne megfelelő QB prospect, de '25-re már lehetne nézni, hogy ki az aki jöhet.
Igaz, ez érvényes '24-re is meg akkor megnézném, hogy a ligában ki lenne mozdítható, aki upgrade-t jelentene úgy, hogy ne csessze szét a capet évekre.

Viszont ha '24-'25-ben lenne egy értelmes prospect, akinek magasabb az upside-ja mint MJ-nek és a többi csapat se annyira QB needes (3-4 lesz sztem alsó hangon), akkor egy MJ+2. első körös deal vagy hasonló, akár bevállalható egy feltrade-ért az 1-2. pozícióba.
Ha valóban meglenne a következő nagy tehetség, akkor BB az, aki a draftpickekből, FA-ból és a cap menedzselésből el tudná maszkolni a hiányt, annyira hogy ne fájjon nagyon.

Kérdés, hogy mennénk-e a konszenzusos QB jelöltre vagy próbálnánk saját kútfőből kihúzni valakit.
Lúdas Solymi
Még egyszer kérdezem, mi a garancia arra, hogy az ilyen QB jelölt beválik? Mert nem nagyon lehet sorolni a neveket, hogy 80-90% körüli hatékonyságot kapjunk.

Egyszerűen nem lehet ilyen könnyen megoldani a franchise QB gondot. Ráadásul nálunk nem is üres a poszt.
topin
Szerintem nincs köztünk vita, ezért is írtam, hogy elég sok benne a ha.
HA látni lehetne, hogy lesz egy-két éven belül olyan irányító aki nagy eséllyel beválHAT, akkor lehet ilyen szcenárióra építeni, egyébként meg lutri.

Lutrizás meg amíg BB és Kraft itt van, nem hiszem h lenne, aztán meg ki tudja.