Fantasy NASCAR

5 feliratkozó

több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Csapat és gyártó?? Idén már ilyen is van?Raven17
sőt, még pit crew is! 😀shawnka
Woow. És ezeket mind 100 dollárból kell kiügyeskedni vagy minden kategóriára külön 100 dollár van?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Csapat és gyártó?? Idén már ilyen is van?Raven17
sőt, még pit crew is! 😀
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Csapat és gyártó?? Idén már ilyen is van?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Regisztráltam!
Az 5 versenyzőt a csapatot és a gyártót egész szezonra veszed, vagy minden verseny után tudod cserélgetni?catattack
minden verseny után.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Regisztráltam!
Az 5 versenyzőt a csapatot és a gyártót egész szezonra veszed, vagy minden verseny után tudod cserélgetni?
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hát ez is hasonló az Indycarhoz, hiszen ezt is Amerikában rendezik! 😀

43-as mezőny, 36 verseny. Ebből 34 ovál pályán, 2 klasszikus versenypályán. A pontozás helyezés szerint megy, tehát az első 43 pontot kap, a második 42-őt és így tovább az utolsó pontszerzőig. Az 26. futam után a pontverseny első 10 helyezettje, plusz a két Wild Card pilóta (11-20. közöttiek, akik a legtöbb győzelemmel rendelkeznek onnét) mennek a rájátszásba, azaz a Chase-be. Onnantól ez a 12 pilóta esélyes kizárólag a bajnoki címre, de persze a többiek is versenyeznek még.

Első blikkre unalmasnak tűnhet sokaknak egy futam, mert csak annyit látnak, hogy hangos bádogdobozok mennek körbe-körbe, és értelmetlen az egész. Ez bullshit. Sokkal nagyobb szerepe van a taktikának, a boxkiállásoknak, a gumihasználatnak, mint bármelyik másik versenysorozatban, szerintem nagyobb stratégák is dolgoznak egy-egy csapatnál, mint mondjuk az F1 csapatfőnökei.

Kifejezett Vettelek és Alonsók nincsenek, de természetesen itt is megvannak a nagymenők, illetve a sztárok. Jeff Gordont nem kell bemutatni, Jimmie Johnson a helyi Yvan Muller, Dale Earnhardt Jr. a szimpatikus veterán, aki nagyon ért ahhoz, amit csinál, csak nem nyer túl sokszor, Brad Keselowski, aki a semmiből robbant be, és meg is nyerte a tavalyi bajnokságot, Tony Stewart, aki gyorsabb kört ment a Glenen a McLarennel, mint Hamilton, Kyle Busch, aki M&M's-es autót vezet, Danica Patrick, akit itt látsz az aláírásomban, és még sok-sok egyéniség, szerintem nincs olyan, akiről ne tudnék írni pár sort.

Röviden ennyi, de ha van kérdés még ne tartsd magadban 😊shawnka
Az ultrasuttyó Bowyert kihagytad 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Hát ez is hasonló az Indycarhoz, hiszen ezt is Amerikában rendezik! 😀

43-as mezőny, 36 verseny. Ebből 34 ovál pályán, 2 klasszikus versenypályán. A pontozás helyezés szerint megy, tehát az első 43 pontot kap, a második 42-őt és így tovább az utolsó pontszerzőig. Az 26. futam után a pontverseny első 10 helyezettje, plusz a két Wild Card pilóta (11-20. közöttiek, akik a legtöbb győzelemmel rendelkeznek onnét) mennek a rájátszásba, azaz a Chase-be. Onnantól ez a 12 pilóta esélyes kizárólag a bajnoki címre, de persze a többiek is versenyeznek még.

Első blikkre unalmasnak tűnhet sokaknak egy futam, mert csak annyit látnak, hogy hangos bádogdobozok mennek körbe-körbe, és értelmetlen az egész. Ez bullshit. Sokkal nagyobb szerepe van a taktikának, a boxkiállásoknak, a gumihasználatnak, mint bármelyik másik versenysorozatban, szerintem nagyobb stratégák is dolgoznak egy-egy csapatnál, mint mondjuk az F1 csapatfőnökei.

Kifejezett Vettelek és Alonsók nincsenek, de természetesen itt is megvannak a nagymenők, illetve a sztárok. Jeff Gordont nem kell bemutatni, Jimmie Johnson a helyi Yvan Muller, Dale Earnhardt Jr. a szimpatikus veterán, aki nagyon ért ahhoz, amit csinál, csak nem nyer túl sokszor, Brad Keselowski, aki a semmiből robbant be, és meg is nyerte a tavalyi bajnokságot, Tony Stewart, aki gyorsabb kört ment a Glenen a McLarennel, mint Hamilton, Kyle Busch, aki M&M's-es autót vezet, Danica Patrick, akit itt látsz az aláírásomban, és még sok-sok egyéniség, szerintem nincs olyan, akiről ne tudnék írni pár sort.

Röviden ennyi, de ha van kérdés még ne tartsd magadban 😊
több mint 11 éve
catattack 3 520
Egy időben Indycar buzi voltam... Nagyon bírtam Dariot! 😊
Pár szóban leírhatnátok, hogy mi ez a Nascar... Itt is mindig a Vettel vagy az Alonso nyer?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
még nem tudom mi az az ajcsi, de gyere!shawnka
Ajándék!catattack
de még mindig nem tudom mi az! 😀
több mint 11 éve
catattack 3 520
még nem tudom mi az az ajcsi, de gyere!shawnka
Ajándék!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
nem. ha lesz még 9 ember, akkor "hivatalos" lesz a liga, és a győztes kap elvileg ajándékot a NASCAR-tól.

Amúgy meg szombaton Sprint Unlimited, nem kell várni a Duelig 😊shawnka
Ha nekem adjátok az ajcsit, akkor csatlakozok!catattack
még nem tudom mi az az ajcsi, de gyere!
több mint 11 éve
catattack 3 520
nem. ha lesz még 9 ember, akkor "hivatalos" lesz a liga, és a győztes kap elvileg ajándékot a NASCAR-tól.

Amúgy meg szombaton Sprint Unlimited, nem kell várni a Duelig 😊shawnka
Ha nekem adjátok az ajcsit, akkor csatlakozok!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
egy hét múlva Nascar Duel 😊
10 nap múlva pedig már Daytona500
"nem várom"

edit kérdezi, hogy még 9 júzer kellene, hogy jó legyen a liga? 😀Habi
nem. ha lesz még 9 ember, akkor "hivatalos" lesz a liga, és a győztes kap elvileg ajándékot a NASCAR-tól.

Amúgy meg szombaton Sprint Unlimited, nem kell várni a Duelig 😊
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
egy hét múlva Nascar Duel 😊
10 nap múlva pedig már Daytona500
"nem várom"

edit kérdezi, hogy még 9 júzer kellene, hogy jó legyen a liga? 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
A liga "sámánja" idén is indul! 😀
Egyébként valaki tudja, hogy hol tudok profil nevet változtatni, mert Én sehol se találom.Raven17
Nascar.com->my garage->profil->setting

Én nem tudom átírni, mert valós ZIP kódot kér. 😛
süti
Köszi.
Sajnos nálam is ez van. :S
De legalább a kedvenc versenyzőimet meg pályákat betudtam állítani. 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A liga "sámánja" idén is indul! 😀
Egyébként valaki tudja, hogy hol tudok profil nevet változtatni, mert Én sehol se találom.Raven17
Nascar.com->my garage->profil->setting

Én nem tudom átírni, mert valós ZIP kódot kér. 😛
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
A liga "sámánja" idén is indul! 😀

Egyébként valaki tudja, hogy hol tudok profil nevet változtatni, mert Én sehol se találom.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Bent is vagyok. 😉

Bár VGFtw4PGksOG4oCZw4PigJrDgsKhcw==-nek még senki sem szólított... 😂
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Kész a liga, lehet joinolni.

 fantasygames.nascar.com/live/entries/8668/leagues/1738

Név: Bowl.hu NASCAR
jelszó: bowlhu

Kicsit megváltozott a felület tavalyhoz képest.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Már csak 1 hónap, és újra felbőgnek a motorok Daytonában 😊 Persze az még csak preszezon meccs lesz 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ő inkább tesztidőszakban töri a kocsit 😛


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
JJ kiválóan készül a szezonra 😛 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
jövök ma is képpel, hogy szokjátok a látványt.



több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Az új Camry igencsak tetszetős. Régóta szerelmes vagyok abba az autóba. 😊 Múltkor, hogy szót váltottunk shawnka-val twitteren a Nascarról egyre jobban várom Daytona-t.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek


A Newman házaspár ma ünnepli 9. évfordulóját. Jó lehet NASCAR pilótának lenni 😀