ARENA4

22 feliratkozó

több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Super Bowl ismetlesek hogy lesznek? Orulnek egy kedd estehez mondjuk 19 -20 fele kezdodonek😀
YoungZeeZee
Ahogy nèzem egyelőre a a legkésőbbi ès (legutolsó) időpont az kedd 17.30......

(Mièrt nem fèr bele EGY esti adas pl a KOTV ismètlès meg angol másodosztályú bajnoki ismètlès helyett az mindig rejtèly volt, ha ez vigasztaló ezt a Sport tvnèl is utáltam...napközben ismèteltek amikor az ember dolgozik 🥴🤔 na mindegy nem morgok előre utólag meg minek 😊)
dande2
Ez komolyan még mindig szenvedés tárgya 2023-ban? Felvenni a tvből? Letöltés? Net4+-on bármikor visszanézni?
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 191 — Kinek mit intézett a kormánya
Super Bowl ismetlesek hogy lesznek? Orulnek egy kedd estehez mondjuk 19 -20 fele kezdodonek😀
YoungZeeZee
Match4-en asszem hétfőn valami ilyesmi kezdéssel lesz ismétlés
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 856
Super Bowl ismetlesek hogy lesznek? Orulnek egy kedd estehez mondjuk 19 -20 fele kezdodonek😀
YoungZeeZee
Ahogy nèzem egyelőre a a legkésőbbi ès (legutolsó) időpont az kedd 17.30......

(Mièrt nem fèr bele EGY esti adas pl a KOTV ismètlès meg angol másodosztályú bajnoki ismètlès helyett az mindig rejtèly volt, ha ez vigasztaló ezt a Sport tvnèl is utáltam...napközben ismèteltek amikor az ember dolgozik 🥴🤔 na mindegy nem morgok előre utólag meg minek 😊)
dande2
Persze jogos. Az arenan sincs nagy bajom az ismetlesekkel.persze a hetfoi foci meccsek fontosabbak a ha live es 9kor kezdodik.
Csak most a hetfon lehet kieesik..maglatjuk
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Engem csak az érdekel, hogy ugye lesz Árpa este.
Jobban várom mint a meccset 😀

több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 856
Super Bowl ismetlesek hogy lesznek? Orulnek egy kedd estehez mondjuk 19 -20 fele kezdodonek😀
YoungZeeZee
egy 5 órás műsorról beszélünk! este 7 az utolsó időpont amit azt mondom, hogy még barátságos, de ha teszem azt OT van, utána kupaátadás, nyilatkozatok, meg minden egy 8 órás kezdés simán eltartana hajnali egyig!
NB2
en a meccsre gondoltam, hatha csak azt adjak.
nem panaszkodom.
nekem a 17:30 is jo lesz.. max kesobb kapcsolodok bele.az eredmenybe ugyis bele fogok futni. 1-2 nap alatt.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Super Bowl ismetlesek hogy lesznek? Orulnek egy kedd estehez mondjuk 19 -20 fele kezdodonek😀
YoungZeeZee
egy 5 órás műsorról beszélünk! este 7 az utolsó időpont amit azt mondom, hogy még barátságos, de ha teszem azt OT van, utána kupaátadás, nyilatkozatok, meg minden egy 8 órás kezdés simán eltartana hajnali egyig!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Super Bowl ismetlesek hogy lesznek? Orulnek egy kedd estehez mondjuk 19 -20 fele kezdodonek😀
YoungZeeZee
Ahogy nèzem egyelőre a a legkésőbbi ès (legutolsó) időpont az kedd 17.30......

(Mièrt nem fèr bele EGY esti adas pl a KOTV ismètlès meg angol másodosztályú bajnoki ismètlès helyett az mindig rejtèly volt, ha ez vigasztaló ezt a Sport tvnèl is utáltam...napközben ismèteltek amikor az ember dolgozik 🥴🤔 na mindegy nem morgok előre utólag meg minek 😊)
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 856
Super Bowl ismetlesek hogy lesznek? Orulnek egy kedd estehez mondjuk 19 -20 fele kezdodonek😀
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 241
Nem kell komoly mélyinterjúkat várni, látszik, hogy ez nem az a közeg.
Felhajtás van, pörgés, szenzáció, felfokozott várakozás, stb.
Amikor sorban álltak Hurtsnél talán, akinek kemény 1 kérdést lehetett feltenni, aztán hess, abból tényleg nem lehet sokat kihozni.

Engem annyira nem is szokott érdekelni az SB ezen része. Akit meg a mélyebb dolgok érdeklik, az biztos talál valami jó podcastet vagy interjút a youtube-on vagy valahol.

Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Lett vlm új Max 4 csatorna a Vodafone tv-nél, azon is megy ismétlésben ahogy láttam.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Na. Eskü visszanézem ha ismétlik. 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Szerintem tök jók az adások és ha már kimentek, akkor tényleg annyi interjút csinálnak, amennyit csak lehet. Megismerhetünk óriási figurákat és bizonyos játékosokról kiderül, hogy ellenszenvesek. Ezen adások után tökre máshogy fogok nézni egy mérkőzést. Pl. a kanzasz pantere annyira óriási forma, hogy kifejezetten drukkolok majd neki, pedig eddig figyelmet sem fordítottam neki a meccseken.
A kérdések is jók. Nem értek egyet azzal, hogy sablonosak lennének.
Ui: kár, hogy nem Kanadában van a szuperbóvl, mert ugye ott most legalizálták a kemény drogokat és Árpa Ati barátom ingyen kivitt volna a bóvlra 😕
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 696 — Patriots és Kaposvári KK fan
Eddig ez volt a legjobb rész, nagyon szimpatikus volt George "The Sodfather" Toma úr, fűmester 57 Super Bowl részvétellel és kedves történeteivel. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Van azért érdekes tartalom ami a város, helyszín, stadionnal kapcsolatos. A játékosok szabadulnának legtöbbször,
gondolom a századik kérdés után naponta ez érthető,
de nem baj az, hogy van ez a felvezetès, picit átjön a hangulata is.
Ennyi bónuszt simán megérdemelnek a speakerek is, hogy pár nappal többet legyenek kint, nyomták végig az egész szezont éjjel-nappal ✌️

Mondjuk ha az ivós játékot játszanánk és be kellene verni egy felest annyiszor, ahányszor Maka aszondja Zahó, vlsz 30 percen belül tökrészegek lennénk 😉
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 856
Jó lett a felvezető műsor, tetszett. 😊
Bruschi85
Csak pár percet láttam, de az alapján felesleges volt kimenni.
Persze nézőként, aki kint van annak biztos buli.
🤘 gaben 🤘
Miért volt felesleges?
NB2
Amennyit láttam: a két jóember rohangált egy teremben, meg próbált lazának tűnni miközben mondták a semmit.
🤘 gaben 🤘
NFL Experience szerintem mindenkiből ezt hozná ki 😊
NB2
en elcsiptem a tegnapi utolso 10 percet 😀
nincs semmi baj ezzel.
kimentek egy olyan cuccal amivel lehetett, bedugos mikrofon stb..
2 kerdest lattam az egyik olyan amit siman el lehetne hagyni, mert nincs ertelme: mit uzensz hogyan juthat el egy europai/magyar az nfl-be. bakker jottek a default valaszok, amiket mar a nezo kitalal...kuzdj, harcolj.kb mint mikor egy sztar bp-n van es megkerdezik milyen bp...mit mondana? szar?

a masodik kerdeskor jobb volt, hogy mit csinalnak meccs elott.

szoval alapvetoen nincs gond a musorral.
csak a felkomfoknal az oltari vigyor a fejeken az picit fura.
gondolom orulnek, hogy ott vannak 1 hetig.
kovacs sanyi jut eszembe aki ugy vigyorgott anno a bears colts meccs elott a palya szelerol hogy huuu 😀

amugy ytubecsatonra nincs amire fel lehetne ezt tolteni?
megneznem a tobbit, de az arena4+++++net+6 nem er ennyi nekem
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Jó lett a felvezető műsor, tetszett. 😊
Bruschi85
Csak pár percet láttam, de az alapján felesleges volt kimenni.
Persze nézőként, aki kint van annak biztos buli.
🤘 gaben 🤘
Miért volt felesleges?
NB2
Amennyit láttam: a két jóember rohangált egy teremben, meg próbált lazának tűnni miközben mondták a semmit.
🤘 gaben 🤘
NFL Experience szerintem mindenkiből ezt hozná ki 😊
több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Egyetértek! Én általában imádok kritizálni és trollkodni, de most kivételesen minden elismerésem a csapaté, mert kicsit én is Fíniszben érzem magam, köszönhetően a kontdóvn adásoknak! A Kanszasz pantere óriási forma 😊
Riverske
🙏🙏
több mint 1 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Egyetértek! Én általában imádok kritizálni és trollkodni, de most kivételesen minden elismerésem a csapaté, mert kicsit én is Fíniszben érzem magam, köszönhetően a kontdóvn adásoknak! A Kanszasz pantere óriási forma 😊
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Jó lett a felvezető műsor, tetszett. 😊
Bruschi85
Csak pár percet láttam, de az alapján felesleges volt kimenni.
Persze nézőként, aki kint van annak biztos buli.
🤘 gaben 🤘
Miért volt felesleges?
NB2
Amennyit láttam: a két jóember rohangált egy teremben, meg próbált lazának tűnni miközben mondták a semmit.
🤘 gaben 🤘
És ehelyett mit vártál volna?
Matthew99
Falusi tv jellege volt az egésznek, ha így érted mire gondolok. De mint írtam pár percet néztem és az alapján nem érte meg nézni.
🤘 gaben 🤘
Szerintem sokkal komolyabb amit egész héten adtak eddig két részben is, mint amit bármikor is Ricsiék csináltak amióta itthon vannak Superbowl felvezetések. Chiefs punter interjúnál közvetlenebbet, lazábbat nehezen lehetett volna készíteni pl. De a csapathotelekbe, stadionba bejutós részek is nagyon érdekesek voltak.

Szerkesztette: zavi27
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Jó lett a felvezető műsor, tetszett. 😊
Bruschi85
Csak pár percet láttam, de az alapján felesleges volt kimenni.
Persze nézőként, aki kint van annak biztos buli.
🤘 gaben 🤘
Miért volt felesleges?
NB2
Amennyit láttam: a két jóember rohangált egy teremben, meg próbált lazának tűnni miközben mondták a semmit.
🤘 gaben 🤘
És ehelyett mit vártál volna?
Matthew99
Falusi tv jellege volt az egésznek, ha így érted mire gondolok. De mint írtam pár percet néztem és az alapján nem érte meg nézni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Jó lett a felvezető műsor, tetszett. 😊
Bruschi85
Csak pár percet láttam, de az alapján felesleges volt kimenni.
Persze nézőként, aki kint van annak biztos buli.
🤘 gaben 🤘
Miért volt felesleges?
NB2
Amennyit láttam: a két jóember rohangált egy teremben, meg próbált lazának tűnni miközben mondták a semmit.
🤘 gaben 🤘
És ehelyett mit vártál volna?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Jó lett a felvezető műsor, tetszett. 😊
Bruschi85
Csak pár percet láttam, de az alapján felesleges volt kimenni.
Persze nézőként, aki kint van annak biztos buli.
🤘 gaben 🤘
Miért volt felesleges?
NB2
Amennyit láttam: a két jóember rohangált egy teremben, meg próbált lazának tűnni miközben mondták a semmit.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Jó lett a felvezető műsor, tetszett. 😊
Bruschi85
Csak pár percet láttam, de az alapján felesleges volt kimenni.
Persze nézőként, aki kint van annak biztos buli.
🤘 gaben 🤘
Miért volt felesleges?
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Jó lett a felvezető műsor, tetszett. 😊
Bruschi85
Csak pár percet láttam, de az alapján felesleges volt kimenni.
Persze nézőként, aki kint van annak biztos buli.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Úgy látom Maka és Zahovay Ádám ment ki.
csi77
nem láttad a reklámot?😊
szerintem abból kiindulva shawnka is kint van

baggio gyorsabb volt 😊
NB2
de tényleg!


shawnka
hosszú katka feldobott egy laza make upot? nem is tudtam, hogy nfl fan 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...