Fantasy NASCAR

5 feliratkozó

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
mondd a haverodnak, hogy regeljen és jöjjön tresselni 😀shawnka
Üzenet átadva.
Eszméletlen, hogy pont Saidet kellett kilökni...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Kíváncsi vagyok hányan raktunk össze ugyanolyan csapatot 😀 😂shawnka
Haverom most tudta meg, hogy elfelejtette elmenteni az új összeállítását. 😀 süti
mondd a haverodnak, hogy regeljen és jöjjön tresselni 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kíváncsi vagyok hányan raktunk össze ugyanolyan csapatot 😀 😂shawnka
Haverom most tudta meg, hogy elfelejtette elmenteni az új összeállítását. 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Kíváncsi vagyok hányan raktunk össze ugyanolyan csapatot 😀 😂
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Végre sikerült úgy összeállítani a rostert, hogy még tetsszen is. 😊 Hátha most nem a végén fogok kullogni... Bár Glenre viszonylag kevesebb nagymenőből kell választani, úgyhogy kíváncsi vagyok mennyi egyezés lesz.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A Sportklub nem adja élőben a futamot, éjféltől kapcsolnak oda, addigra már vége lesz. Linket egyelőre nem találok, ha valakinek van, beírhatná ide 😉

Én nem változtattam a keretemen, már múlt héten Watkins Glenre való tekintettel állítottam össze. Az időmérő össze is jött elég jól: 1,3,12,13,24 😊gdavid
 www.thefirstrow.eu/watch/135241/1/watch-nascar-sprint-cup---race.html
45kor kezdődik


JT Daniels fan
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A Sportklub nem adja élőben a futamot, éjféltől kapcsolnak oda, addigra már vége lesz. Linket egyelőre nem találok, ha valakinek van, beírhatná ide 😉

Én nem változtattam a keretemen, már múlt héten Watkins Glenre való tekintettel állítottam össze. Az időmérő össze is jött elég jól: 1,3,12,13,24 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Habi, nem nézted amúgy a Nationwide elejét? most értem haza, látom Danica nem élte túl a rajtot..shawnka
nem. kerti bográcsozás volt, aztán mára gyúrtam. Először marad ki nálam #24, ahogy Te szezon elején, most én adtam el magam az ördögnek 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Habi, nem nézted amúgy a Nationwide elejét? most értem haza, látom Danica nem élte túl a rajtot..
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
egyébként ezt a topikot használhatjuk holnap is eredménykövetésre, ne az össznépi motorsportok topikot szedjük szét.

király a kvali, jól sikerült, Kyle ezt nyerni fogja holnap 😊
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
én is változtattam a csapaton, bár lehet h kár volt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Én is Stewart meg Busch között vacilálok. Egyenlőre Stewart van bent, de a kvali után lehet átrendezem. Vagy maradok homer és berakom JJ-t. 😀
Ambrose, Gordon meg Montoya alap. (bár Montoyaval meg fogom szívni. 😊)
A 3-7 dolláros emberek közül eddig mindig rosszul választottam, de most van egy tuti tippem! 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ambrose és Tony Stewart kurvajó lesz a Glenen. Én mégis Kyle Buschra fogok tenni 😀 Az elmúlt 3 versenyen kettőt az utolsó körben bukott el, viszont most nyomnia kell a Chase miatt. Epic verseny lesz, road course, hell yeah!
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
mondjuk erre a pályára sehogy se engedném most rá őket. 3 métert nem lehet látni normálisan.shawnka
Kisebb esőben se látnának a felvert vízpermettől, úgy meg elég veszélyes lenne 200-zal kanyarodni, miközben pár centire van tőled több autó is. Ha meg nagyon vigyáznának, nem lenne autóversenyzés.süti
NASCAR-ban nincs esőgumi se oválon. Oválon általánosan sincs.

De a lényeg: Jeff Gordon!!! 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
5 futam van vissza a Chase-ig. Ha Kyle ebből egy futamot nyerne, akkor majdnem biztos a Wild Card. Nem lesz könnyű, sokan pályáznak erre :/
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Whoooo! Gordon nyert! 😀 Így nem bánom, hogy fantasyban visszaestem 5.-nek. 😊Raven17
Ennyi örömöm van nekem is. 😊
mondjuk erre a pályára sehogy se engedném most rá őket. 3 métert nem lehet látni normálisan.shawnka
Kisebb esőben se látnának a felvert vízpermettől, úgy meg elég veszélyes lenne 200-zal kanyarodni, miközben pár centire van tőled több autó is. Ha meg nagyon vigyáznának, nem lenne autóversenyzés.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ennek vége.

Esőbe szerintem itt már tényleg életveszélyes lenne, ha már az F1-ben is szarnak tőle.süti
mondjuk erre a pályára sehogy se engedném most rá őket. 3 métert nem lehet látni normálisan.
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Whoooo! Gordon nyert! 😀 Így nem bánom, hogy fantasyban visszaestem 5.-nek. 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ennek vége.

Esőbe szerintem itt már tényleg életveszélyes lenne, ha már az F1-ben is szarnak tőle.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
vége, Gordon nyert. elvette a második Wild Card helyet Busch-tól, kemény 5 futam lesz ez a Chase-ig.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ez így most Poc-Oh-No. Remélem eláll, még elnézném ezt a 60 kört. bár sajnos ez kurvanagy esőnek néz ki 😕

simán be lehetne vezetni az esőgumikat, a Goodyear tud olyat gyártani úgyis. a srácok meg vezetnének ésszel szerintem.
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
inkább akkor már ez:
 karlmac.com/wp-content/uploads/2011/11/The-Office-gifs-the-office-14948948-240-196.gifshawnka
Ehhez Biffle-nek is rosteren kellett volna lennie. 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ha elered az eső akkor mi lesz? Gordon megnyeri vagy várnak míg el nem áll vagy átrakják holnapra a maradék 60 kört?Raven17
ha időben eláll(2 órán belül), akkor folytatják. ha nem, akkor ez a vége, mert már megvolt a táv fele. ez Gordonnak amúgy kurvajó lenne, mert a győzelem miatt egyből Wild Card pozícióba ugorna.
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Ha elered az eső akkor mi lesz? Gordon megnyeri vagy várnak míg el nem áll vagy átrakják holnapra a maradék 60 kört?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

nem tudok megfelelő nagyságú fészpalmot linkelni. JJ kiütötte Kensethet, aki kiütötte Hamlint. Erre a futamra is ennyi voltam fantasy szempontból, pedig vezettem az eleje óta 😕shawnka
JJ szépen elintézte a fantasydat. 😀

Nem facepalm kell neked, hanem Dwight:
süti
inkább akkor már ez: