NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Fantasy NASCAR

5 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 126 — Tyrone Creek
én maradtam a múlt heti felállásnál, mert az egyébként kurvajó, csak mindenkit elért a rézfaszú bagoly. vagyis Hamlin, Kenseth, JJ, Hornish, Kvapil(BURGER KING!)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én is órákat tökölök az összeállításon. Meg is látszik az eredménye... Nem nagyon érzek rá az egyensúlyra. Igaz két versenyzőm is kiesett, lehet amúgy ez volt a baj... 😀
Mondjuk ha köcsög lennék lenyúlnám Raven17 felállását. 😀 AZ igen jól néz ki, nem is tudtam, hogy így is beférnének...
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Most tényleg az van, hogyha nagyon jól mennek az embereim, akkor jövőhétre cserélhetek, mert kicsúszook a cap space-ből? Korrektebb lenne, ha úgy lenne, hogy van 100$-om, és ha valaki nagyon jó, akkor nyerek rajta, ha gyenge, akkor meg veszítek.Schleck
Még hetekkel ezelőtt olvastam el a szabályokat, de emlékeim szerint +20-ig elmehet a cap.

szerk.: megnéztem gyorsan. Ha már bent van a rosteredben a versenyző, akkor nyugodtan emelkedhet az értéke, nem kell kipakolni, hogy beleférj a 100 pénzbe. Ha viszont kipakolod, akkor visszavételkor az aktuális árát kell figyelembe venni. Én legalábbis így értelmeztem a szabályokat.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most tényleg az van, hogyha nagyon jól mennek az embereim, akkor jövőhétre cserélhetek, mert kicsúszook a cap space-ből? Korrektebb lenne, ha úgy lenne, hogy van 100$-om, és ha valaki nagyon jó, akkor nyerek rajta, ha gyenge, akkor meg veszítek.

több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Erre a hétvégére már nekem is van csapatom. Persze nem bírtam nem érzelmi döntést hozni, így #24 és felfedezettje, #48 lett az első két választásom.

Azt meg tudjátok mondani, hogy valahol meg lehet-e nézni a többi csapat rosterét? Mennék kémkedni, mert én eddig csak NFL Fantasy-t játszottam az NFL.com-on, illetve az ESPN-en, ezért új nekem ez a meghatározott keretből dolgozok válogatási szisztéma. De, ha látnám, hogy ti hogyan válogattatok, akkor talán rájönnék valami okosságra 😊gdavid
Amíg nem kezdődik el a verseny addig nem lehet megnézni a másik rosterét. 😊

Erre a hétre már Én is próbáltam egy jobb csapatot összedobni, meg olvasgatni a fantasy írásokat. (persze Gordont azért bent hagytam. 😀)
Egyébként itt az Én rosterem: (na nem mintha Én olyan marha nagy Nascar szakértő lennék, de azért leírom. 😀)
Gordon: Kedvenc.
Johnson: Minden hol Őt írták 1. helyre úgy, hogy nem hagyhattam ki.
Hamlin: Az 1. körökben talán vezetni fog így egész sok pontot hozhat reményeim szerint.
Hornish Jr.: Elég jól ment az elmúlt években ezen a pályán úgy, hogy bízok benne, hogy most is Jó lesz.
Stremme: Közte, Kvapil, Cassill és Reutimann között vaciláltam, végül Stremme mellett döntöttem. (még 1 vagy 2 dollár és jöhetett volna Labonte aki elég hátulról indul így a +- mutatója neki se lett volna rossz.)
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Erre a hétvégére már nekem is van csapatom. Persze nem bírtam nem érzelmi döntést hozni, így #24 és felfedezettje, #48 lett az első két választásom.

Azt meg tudjátok mondani, hogy valahol meg lehet-e nézni a többi csapat rosterét? Mennék kémkedni, mert én eddig csak NFL Fantasy-t játszottam az NFL.com-on, illetve az ESPN-en, ezért új nekem ez a meghatározott keretből dolgozok válogatási szisztéma. De, ha látnám, hogy ti hogyan válogattatok, akkor talán rájönnék valami okosságra 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mekkora nagy ötlet volt a Stewart-Biffle párost lecserélni Buschékra. (H)
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Az utolsó 60 körre hazaértem így legalább újra láttam Nascart jó pár év után. 😊 Sajnos a csapaton már nem tudtam változtatni, de majd jövőhéten javítok. (vagy nem 😀)
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A következő versenyre én is összepakolok egy csapatot, a verseny előtt akartam, de sajnos később értem haza 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hát Gordon kicsit beszopatta a dolgot, minden jobb volt amikor JJ-Gordon-Keselyű volt az első 3...
nyitásnak nem rossz


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 126 — Tyrone Creek
grat mindenkinek az első futamhoz. nagyon tetszik ez a rendszer, ahogy a nascar csinálja a fantasyt, simán lehetne a többi autósportnak is.
Schleck leszopatta a mezőnyt, erre nem számítottam 😀
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
már meg is előztelek ha jól látom 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 126 — Tyrone Creek
nadejó, két emberem kiesett, ez így csúfos lesz. még a dobogóról is lecsúszok 😕
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
van 158 pontom, de nem tudom hogy 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 126 — Tyrone Creek
közben látom a csapatodat, valóban eléggé homer. főleg az első kettő 😛

és mivel ez fantasy, természetesen Schleck vezet. 😀 😂
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
holnap futam, remélem mindenki belőtte már a kezdő ötösét 😊shawnka
Hamlinre nem maradt pénzem...0,25dollár kellett volna 😀
de nem rossz a csapat, időmérőért nem jár pont?Habi
ha jól tudom, akkor csak a futam számít.

jézusom, az mi csapat lehet 😀shawnka
hát látod...az embereimet kellett vinnem 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 126 — Tyrone Creek
holnap futam, remélem mindenki belőtte már a kezdő ötösét 😊shawnka
Hamlinre nem maradt pénzem...0,25dollár kellett volna 😀
de nem rossz a csapat, időmérőért nem jár pont?Habi
ha jól tudom, akkor csak a futam számít.

jézusom, az mi csapat lehet 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
holnap futam, remélem mindenki belőtte már a kezdő ötösét 😊shawnka
Hamlinre nem maradt pénzem...0,25dollár kellett volna 😀
de nem rossz a csapat, időmérőért nem jár pont?


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 126 — Tyrone Creek
holnap futam, remélem mindenki belőtte már a kezdő ötösét 😊
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 fantasygames.nascar.com/live/pages/rules
Erre gondolsz?Schleck
Ó, köszönöm. 😊
Ligánkon belül kerestem...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hol tudom megnézni miért mennyi pont jár ?
Egyszer már megtaláltam... azóta háromszor néztem végig, de nem találom...süti
 fantasygames.nascar.com/live/pages/rules
Erre gondolsz?

több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hol tudom megnézni miért mennyi pont jár ?
Egyszer már megtaláltam... azóta háromszor néztem végig, de nem találom...
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Na puszta szimpátia alapján Én is összedobtam a csapatom. (nem hiszem, hogy túl eredményes leszek vele 😀😀)
Amúgy Mark Martinnal mi van? Mert Őt is beakartam rakni, csak láttam, hogy oda van írva hozzá, hogy nem versenyez. Ez csak a mostani versenyre vonatkozik vagy egész szezonra?Raven17
Waltrip csapatában megy. Egy autóra van 3 ember: Waltrip, Martin, Vickers. 2-3 versenyenként cserélgetik egymást.shawnka
Ok így már világos, kösz. 😊 Akkor azt hiszem még pár versenyre elfejthetem...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 126 — Tyrone Creek
Na puszta szimpátia alapján Én is összedobtam a csapatom. (nem hiszem, hogy túl eredményes leszek vele 😀😀)
Amúgy Mark Martinnal mi van? Mert Őt is beakartam rakni, csak láttam, hogy oda van írva hozzá, hogy nem versenyez. Ez csak a mostani versenyre vonatkozik vagy egész szezonra?Raven17
Waltrip csapatában megy. Egy autóra van 3 ember: Waltrip, Martin, Vickers. 2-3 versenyenként cserélgetik egymást.
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Na puszta szimpátia alapján Én is összedobtam a csapatom. (nem hiszem, hogy túl eredményes leszek vele 😀😀)
Amúgy Mark Martinnal mi van? Mert Őt is beakartam rakni, csak láttam, hogy oda van írva hozzá, hogy nem versenyez. Ez csak a mostani versenyre vonatkozik vagy egész szezonra?