Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Gratulálok neked Balázs!

Életem első online meccse, nagyon élveztem, ugyan kikaptam, de szerintem nem voltam végtelenül béna. Sajna befigyelt 3 INT meg egy fumble is, egyik sem jött jókor. De McCoy-al egy 67 yardos TD-t azért futottam. Védelemmel komolyabb baj nem volt, inkább az Oline nem bírt Matthews-ékkal.

Remélem hamarosan lesz bővítés, és játszhatunk még.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
esélyes.eaglesmcnabb
yess 😀Farky
Ha a végén holtverseny van beleszámítjuk. Ha meg úgyse számítana akkor meg mind1.eaglesmcnabb
dehogy kell, persze h újra nyomjuk, Dallast úgyis jobb lesz verni, mint Raiderst 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha normál módba akarom nyomni a szezont, nem tudom a gépre bízni a pénzügyeket, a draftot, a fejlesztéseket, igazolásokat, fejlesztéseket?
Mert ez nekem a szezon végén angoltudás híjján sok amit csinálni kéne :SVentura
Option/Coach Option/Management
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
A Schedule-ben a 2. csapat a pályaválasztó, vagy egyátalán nézitek az ilyesmit?Biagio
Ha megoldható, akkor az hostol, aki a bal oldalon van, de amúgy lényegtelen.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
A Schedule-ben a 2. csapat a pályaválasztó, vagy egyátalán nézitek az ilyesmit?Biagio
elején tervben volt, de szarunk bele 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
és aki már játszott a Raiders-szel az bukja a meccset és helyette játszik az új taggal?Farky
esélyes.eaglesmcnabb
szerintem is úgy lenne fair...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Ha normál módba akarom nyomni a szezont, nem tudom a gépre bízni a pénzügyeket, a draftot, a fejlesztéseket, igazolásokat, fejlesztéseket?
Mert ez nekem a szezon végén angoltudás híjján sok amit csinálni kéne :S

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Schedule-ben a 2. csapat a pályaválasztó, vagy egyátalán nézitek az ilyesmit?
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Átirtam a csapatot, mostantól ofisöl vagy 😀 A topik negyedik oldalán, illetve a http://bowlhumadden.blog.hu - n nézegetheted a statokat, a menetrendet, illetve az eredményeket.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Abba nem tud nekem valaki segíteni, hogy a játék változó időnként teljesen szétesik és ez miért van? Akár meccset játszok vagy csak a menüben vagyok teljesen elsötétül a kép, esetleg ritkán úgy bevillan mintha az asztalra dobna vissza.

Szerintem tuti driver hiba, de most felraktam valamivel frisebbet, de csak annyi javulás történt, hogy most három negyedet tudtam lejátszani a szokásos egy helyett. Ati 9600 XT-m van.

Valakinek valami ötlet?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
és aki már játszott a Raiders-szel az bukja a meccset és helyette játszik az új taggal?Farky
esélyes.eaglesmcnabb
yess 😀Farky
Ha a végén holtverseny van beleszámítjuk. Ha meg úgyse számítana akkor meg mind1.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és aki már játszott a Raiders-szel az bukja a meccset és helyette játszik az új taggal?Farky
Azt az egy losst bevállalom. Amugy téged választalak pika..., akarom mondani Dallas Cowboys, és akkor elkezdem felvenni a kontaktot a soron következő ellenfelekkel.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
és aki már játszott a Raiders-szel az bukja a meccset és helyette játszik az új taggal?Farky
esélyes.eaglesmcnabb
yess 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
és aki már játszott a Raiders-szel az bukja a meccset és helyette játszik az új taggal?Farky
esélyes.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
és aki már játszott a Raiders-szel az bukja a meccset és helyette játszik az új taggal?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Lejátszottuk Desert Eagle-el a meccset 40-6 lett a vége. Akkor válaszhatnék az oakland helyett más csapatot?Biagio
bár nem vagyok szervező, de szerintem a szabad csapatok közül bármelyikkel jöhetsz 😊kaszo
így igaz 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Én is így tudom, legalábbis Newmannek is fel volt ajánlva a csapatcsere...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Lejátszottuk Desert Eagle-el a meccset 40-6 lett a vége. Akkor válaszhatnék az oakland helyett más csapatot?Biagio
bár nem vagyok szervező, de szerintem a szabad csapatok közül bármelyikkel jöhetsz 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lejátszottuk Desert Eagle-el a meccset 40-6 lett a vége. Akkor válaszhatnék az oakland helyett más csapatot?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Skytto (Ravens) - Delete (Bears)
54:3
MVP: Ray Lewis
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Week 8(jan 14-jan 20)

8 kaszo - Houston Texans shawnka - Atlanta Falcons
8 .brk - Green Bay Packers miilann - San Diego Chargers
8 Rata - Minnesota Vikings Newman - New England Patriots
8 Skytto - Baltimore Ravens Delete - Chicago Bears
8 Farky - Indianapolis Colts Vadkender-Cleveland Browns
8 barney - New York Giants RaiderNation - Oakland Raiders
8 Raiders89 - New Orleans Saints laki - Philadelphia Eagles
8 Bye eaglesmcnabb - Tennessee Titans

a 4. oldalon lévő összesítés up to date
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
utolsó két meccsemet még nem írtad fel az oldalra,nem kaptad meg a statokat? :/Newman
de csak lusta voltam felrakni 😀 felrakom 😛 sorry. Nézd el nekem :/eaglesmcnabb
megbocsátom,ha cserélsz végre csoportellenfelekkel 😛Newman
na felraktam, a standings-t nincs erőm megváltoztatni, meg nem sok szabadidőm van, mert van még vizsgám 1-2, majd csinálok PR-t kb 1 hét múlva, addigra meg lesz minden 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Laki vagy kender! Elmaradt meccs bepótlása? aki hamarabb ír azzal mehet 😛eaglesmcnabb
utolsó két meccsemet még nem írtad fel az oldalra,nem kaptad meg a statokat? :/Newman
de csak lusta voltam felrakni 😀 felrakom 😛 sorry. Nézd el nekem :/eaglesmcnabb
megbocsátom,ha cserélsz végre csoportellenfelekkel 😛

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Laki vagy kender! Elmaradt meccs bepótlása? aki hamarabb ír azzal mehet 😛eaglesmcnabb
utolsó két meccsemet még nem írtad fel az oldalra,nem kaptad meg a statokat? :/Newman
de csak lusta voltam felrakni 😀 felrakom 😛 sorry. Nézd el nekem :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Laki vagy kender! Elmaradt meccs bepótlása? aki hamarabb ír azzal mehet 😛eaglesmcnabb
utolsó két meccsemet még nem írtad fel az oldalra,nem kaptad meg a statokat? :/