EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
schleck???? Leìrnád pls..



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 043
Azt hittem majd kinyit a transzfer piac az első csoport kör után... hát jól beszívtam.. 😀 mondanom sem kell hogy 3 Chilei lesz a kezdőmben 😊Jack Zoltán
Azt hiszem jobb, mint ha három akármi más lenne helyettük 😀kristóf17
fene se gondolta volna hogy a spanyolok nyaralni akarnak 😕)

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Megcsinálták a formációváltást is. Legalábbis a kiírás szerint. Csodálatos!

több mint 9 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Azt hittem majd kinyit a transzfer piac az első csoport kör után... hát jól beszívtam.. 😀 mondanom sem kell hogy 3 Chilei lesz a kezdőmben 😊Jack Zoltán
Azt hiszem jobb, mint ha három akármi más lenne helyettük 😀
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
nah szóval elvileg a formáció váltásért büntetés jár, ami mindig az adott poszton legtöbb pontot szerző játékos pontjainak levonásával, annak padra ültetésével jár....peach
Ez nem igaz, a szélső ül le mindenképp, aki legközelebb van a padhoz. Ha az üres poszt, akkor az, ha a legjobbad, akkor az. Ezért érdemes bénákat és későn játszókat pakolni a szélre, aki meg tuti játszik, azt a túloldalra.

több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
84. Kijön, hogy szinte semmi külföldi soccert nem nézek, meg jól megszívtam, hogy nem tudtam, hogy formációváltásnál a szélső jön le akármi van, így elvesztettem Garay 10 pontját. Mindenesetre mivel ha Garay bennmarad (ahogy ezt szándékoltam), akkor Bentaleb ül, így csak nettó 3 pont maradt benn. A bénázásom netovábbja, hogy minden olyan filler emberem, aki pályára lépett, kezdőben is maradt. Egyedül James, Guardado és Garay tűnik jó húzásnak, meg talán Julio Cesar. Külön gratulálok magamnak a transzferpiac zárása előtt 3 perccel meghúzott Ricardo Rodriguez-Lichtsteiner cseréért.

Bár a 2. kör jól kezdődött, ha CR7 tényleg kiesett, akkor nagy bajban leszek, a csatáraim amúgy is minősíthetetlenek (mindent elmond, hogy 4-5-1-ben álltam fel végül az előző körben és az egyeteln csatár az iráni jobbhátvéd volt 4 ponttal).

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
nekem 87, nagy szívás volt Lovren, KPBoateng (támadóba nincs is igazán más oda...) Shatov, padon hagytam a 12 pontos Hosseinit...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
dr0725 New England Patriots 467
95 kár, hogy nem bíztam az irániakban 😕
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
Ramos 5 kapott góllal h 9 pont? 😀peach
jó kérdés, de valahogy nem vontak le tőle pontot.

choose life
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ramos 5 kapott góllal h 9 pont? 😀 nekemnam 85 pont a vége, 10 emberrel befejezve a fordulót 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
107, Vargast kár volt leszedni a vodkaszlopáló miatt, amúgy jó kör volt, de nem a sztár kp miatt...


- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
nálam 103 pont, remélem lesz még jobb is.


choose life
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én 84 ponttal zártam, volt sok sleeper

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
vhogy meg lehet találni az aktuális állást????csebi
hihetetlen hülyeség h nem
reméljük a játék végére lesz állás 😀braxa88
köszi, jól van akkor nem bennem van a hiba... azért elmondható, hogy a platformot egész jóra megtervezték...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vhogy meg lehet találni az aktuális állást????csebi
hihetetlen hülyeség h nem
reméljük a játék végére lesz állás 😀
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
vhogy meg lehet találni az aktuális állást????

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 043
Azt hittem majd kinyit a transzfer piac az első csoport kör után... hát jól beszívtam.. 😀 mondanom sem kell hogy 3 Chilei lesz a kezdőmben 😊
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Én is erre lennék kíváncsi, hogy mi a sorrend, de én sehol nem találom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Csak én nem találtam meg, vagy tényleg nem lehet egy sorrendet megnézni a ligán belül, hogy melyik csapat hány pontot szerzett az első fordulóban? Az kisebbfajta bravúr, hogy játékosaim egyetlen gólt sem szereztek. Így 73 ponttal sikerült zárnom az első kört.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Sajnos az, 15 pontom ment a levesbe az első körben 😀

Fred meg mint titkos fantasy sleeperem asszem nem jött be 😀😀peach
nekem se 😀
első fordulóban mindenki szar volt beraktam kozlovot szalaggal és denisovot, mert az összes felkészülési meccsen játszottak, most egyik se kezd 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Sajnos az, 15 pontom ment a levesbe az első körben 😀

Fred meg mint titkos fantasy sleeperem asszem nem jött be 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nah szóval elvileg a formáció váltásért büntetés jár, ami mindig az adott poszton legtöbb pontot szerző játékos pontjainak levonásával, annak padra ültetésével jár....peach
én ezt csak viccből írtam pár napja... elég siralmas ha ez igaz, főleg, hogy jelölve sincs

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
nah szóval elvileg a formáció váltásért büntetés jár, ami mindig az adott poszton legtöbb pontot szerző játékos pontjainak levonásával, annak padra ültetésével jár....peach
szánalmas ez a játék

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
nah szóval elvileg a formáció váltásért büntetés jár, ami mindig az adott poszton legtöbb pontot szerző játékos pontjainak levonásával, annak padra ültetésével jár....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
másnál is nullát ír minden játékoshoz, akik most játszottak?lol
igenHall Of Green
jólvan, azt hittem én csesztem el valamit a cserénél

- new orleans saints hungary - sig gallery -