EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Én nem 😊

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Fasza, eddig nekem is jó a forduló, azt hittem feljebb jöhetek de látom mindenki aratott...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Neymar-Jackson Martinez-James Rodriguez hármas 64 pontot hozott. Jó ez a forduló eddig. 😊Schleck
Az szép 😊 nekem is jól indult a kör, Jordi Alba, Guardado, James és Chicharito is jó volt, kár, hogy a kapuban Karnezisz miatt csak 1 pontom lesz. Godin 22 pontja viszont eléggé beüt, nagyon beindult a ponttermelés ebben a körben.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Neymar-Jackson Martinez-James Rodriguez hármas 64 pontot hozott. Jó ez a forduló eddig. 😊

több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Az amúgy csak szerintem vicces, hogy Bengalio kapott 5 gólt (mondjuk védett egy tizit) és 14 pontot kapott? Eközben Sokratis a 0 kapott góllal 12-őt ér.Sebii
Holebasz és Guardado meg csak 9-et (ugyanúgy megvolt a CS). De a védés meg a blokk túl van értékelve. Még sokkal viccesebb, hogy mondjuk Neymar duplázása is asszem 14 pont volt, a támadásfelelősök nagyon nehezen tudják tartani a lépést a favágókkal ebben a pontrendszerben (ha a védés pont, akkor a kaput eltaláló lövés miért nem?).

több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Az amúgy csak szerintem vicces, hogy Bengalio kapott 5 gólt (mondjuk védett egy tizit) és 14 pontot kapott? Eközben Sokratis a 0 kapott góllal 12-őt ér.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Igen, sztem is úgy van h csak akkor számít a clean sheet, ha a teljes meccsen nem kap gólt a csapat és a delikvens legalább 60 percet volt a pályán.empty taxi
Sakho ugyanúgy0-0-nál jött le mint armero, kaptak utána 2 gólt de megkapta a +4 pontot, most már nem értem 😀

szerk.: most már neki is törölték, király

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ki nyomja torcsi néven innen? Brutális pontszáma van.Schleck
o/

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ki nyomja torcsi néven innen? Brutális pontszáma van.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Igen, sztem is úgy van h csak akkor számít a clean sheet, ha a teljes meccsen nem kap gólt a csapat és a delikvens legalább 60 percet volt a pályán.empty taxi
hát négy éve valamelyik emberem 0 kapott gólnál lekerült úgy hogy összehozott egy tizit pirossal, és megkapta a Clean sheetet, pedig ő miatta kapták a gólt, csak ugye már nem volt a pályán.

ez meg azért faszság mert a 60+ megvolt (72. percben jött le), 73.-ban kapta a gólt a csapata. Ne ő legyen már a hibás hogy a társai balfaszok. na mindegy nem ezen múlik a szar helyezésem, csak bosszant, hogy már 18 pontot buktam ezen az egy játékoson 2 forduló alatt a rendszer miatt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Igen, sztem is úgy van h csak akkor számít a clean sheet, ha a teljes meccsen nem kap gólt a csapat és a delikvens legalább 60 percet volt a pályán.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
remélem leesik nekik hogy armero clean sheettel jött le több mint 60 lejátszott perc után...eaglesmcnabb
szerintem ez csak teljes játékidőre számít.
ezzel az erővel az is clean sheet, akit 5 perc után 0-0-nál lecserélnek sérülés miatt.lol
60+ perc kell a szabályok szerint (különben az se apná meg, akit a 93. percben lehoznak időhúzásból)Rajna
igen, de kapott végül gólt Kolumbia, tehát nem számít, hogy ő még CS-nél jött le.
3 pontot kap a 60+ percért, plusz ami még jár blokkolásért, passzpontosságért etc.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
remélem leesik nekik hogy armero clean sheettel jött le több mint 60 lejátszott perc után...eaglesmcnabb
szerintem ez csak teljes játékidőre számít.
ezzel az erővel az is clean sheet, akit 5 perc után 0-0-nál lecserélnek sérülés miatt.lol
60+ perc kell a szabályok szerint (különben az se apná meg, akit a 93. percben lehoznak időhúzásból)

több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
remélem leesik nekik hogy armero clean sheettel jött le több mint 60 lejátszott perc után...eaglesmcnabb
szerintem ez csak teljes játékidőre számít.
ezzel az erővel az is clean sheet, akit 5 perc után 0-0-nál lecserélnek sérülés miatt.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
remélem leesik nekik hogy armero clean sheettel jött le több mint 60 lejátszott perc után...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
1. ^ ^

bár már úgy látom a játékosok után rögtön frissül a táblázat is, mert tegnap csak 4. voltam.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
nem tudom, hogy vagyok 7.-ik, de örülök neki 😀 bár Martins Indi lesérült 😕
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Kösz berepülő pilóta 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
megnéztem, mostmár jól működik a csere.
de örülök neki hogy bug miatt utolsó nap beraktam kozlovot CSKnak, és még csak nem is játszott, de legalább nem vagyok tökutolsó csak majdnem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
schleck???? Leìrnád pls..peach
Mit?Schleck
h pontosan h rakták rendbe ezt az alakzat váltás dolgot..peach
Azt írja a sárga kérdőjeles leírás, hogy képtelen leszel formációt váltani akkor, ha az azt eredményezné, hogy egy már játszott játékosod kikerülne a csapatból. De ha kiveszed azt a játékost, akit le akarsz ültetni, akkor elvileg rendben menni fog a formáció váltás.Schleck
ok köszi, akkor most próbáld ki és szólj h működik e 😀peach
Még nincs annyi játszott emberem, de ezt a lehetőséget egyébként is átadom másnak szívesen. 😀

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
schleck???? Leìrnád pls..peach
Mit?Schleck
h pontosan h rakták rendbe ezt az alakzat váltás dolgot..peach
Azt írja a sárga kérdőjeles leírás, hogy képtelen leszel formációt váltani akkor, ha az azt eredményezné, hogy egy már játszott játékosod kikerülne a csapatból. De ha kiveszed azt a játékost, akit le akarsz ültetni, akkor elvileg rendben menni fog a formáció váltás.Schleck
ok köszi, akkor most próbáld ki és szólj h működik e 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
schleck???? Leìrnád pls..peach
Mit?Schleck
h pontosan h rakták rendbe ezt az alakzat váltás dolgot..peach
Azt írja a sárga kérdőjeles leírás, hogy képtelen leszel formációt váltani akkor, ha az azt eredményezné, hogy egy már játszott játékosod kikerülne a csapatból. De ha kiveszed azt a játékost, akit le akarsz ültetni, akkor elvileg rendben menni fog a formáció váltás.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
schleck???? Leìrnád pls..peach
Mit?Schleck
h pontosan h rakták rendbe ezt az alakzat váltás dolgot..



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Fejlődik ez a játék, már a ligaállás is látszik 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
schleck???? Leìrnád pls..peach
Mit?