EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
másnál is nullát ír minden játékoshoz, akik most játszottak?lol
igen

több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
másnál is nullát ír minden játékoshoz, akik most játszottak?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
24 millós csatártrióm 1 gólt se lőtt első körben 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
második körből mert már lehozni embert valaki?...
azt reméltem hogy ugyanúgy üres pályára pakolhatjuk fel a játékosokat, mert most azért ebben a bugos szarban eléggé fosatós, hogy ha lehozol valakit, aki csak később játszik, akkor nem tudod visszatenni többet :\
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
mindig a jobboldalit szedi ki, érdemes balról jobbra építeni a csapatot, időrendben, hogy tudjál cserélni. Bár úgy is be tudod szopni ha a baloldali gyengén tolja már csak azonos poszton játszót tudsz behozni a helyére.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
nah most kíváncsi vagyok mi lesz, úgy cseréltem, ahogy empty írta. alapból 3-4-3 felálláson voltam, először kiraktam a 0 pontos iránit kp-t a csapatból, majd utána váltottam 4-3-3 felállásra. erre a rendszer ki*aszta az 5 pontos kovacicom a középpályáról, de mivel nincs már becserélhető játékosom erre a posztra jelenleg 2 középpályásom van összesen 😀😀
(alul meg írja, hogy 11 ember kell a kezdőben...vicc!)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
nekem 32 lett azt hiszem 😀

a program szerint 31...

OVERALL
Points 31
Rank 552067
LAST ROUND
Points 31
de ha én összeadom a pontokat akkor 59 pont jön össze

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Schleck megérdemled, 2 hszel lejebb már felhìvtam a figyelmet a veszélyre 😀 höri tudom, hogy te hiszel a fair play szellemében 😉 😀peach
Azt hittem, hogy azzal megoldottam, hogy levittem egy játékost, de nem. Elképesztően hulladék ez a játék, pedig négy éve még semmi gond nem volt vele.Schleck
ezen sírtam 2 napja, ugyanígy szedte ki armerot a 14 pontjával. Úgy vettem észre hogy mindig a jobbszélsőt kapja ki, tökmindegy hol üres.
de ne izgulj nekem lesz vagy 50 pontom 11 játékos után 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nekem bejött az ami Schlecknek nem, h kivettem egy védőt mikor 4-3-3-ról váltottam 3-4-3-ra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Jaja, pláne h bent ragadt egy 0 pontos iránim a középpályán, de van még egy jó védőm akit be tudnék hozni a helyére, de féltem a 28 pontos cuardadomat 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Schleck megérdemled, 2 hszel lejebb már felhìvtam a figyelmet a veszélyre 😀 höri tudom, hogy te hiszel a fair play szellemében 😉 😀peach
ha Höri nem mondja az tapló dolog de ő dolga. hadd örüljön...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck megérdemled, 2 hszel lejebb már felhìvtam a figyelmet a veszélyre 😀 höri tudom, hogy te hiszel a fair play szellemében 😉 😀peach
Azt hittem, hogy azzal megoldottam, hogy levittem egy játékost, de nem. Elképesztően hulladék ez a játék, pedig négy éve még semmi gond nem volt vele.

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Schleck megérdemled, 2 hszel lejebb már felhìvtam a figyelmet a veszélyre 😀 höri tudom, hogy te hiszel a fair play szellemében 😉 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kíváncsi leszek ezt a holnapi orosz meccset hogy oldják meg.
lol
köv kör csapatát egy ujlapon lehet majd csinálni. ott van a csapatod felett, majd aktív lesz gondolom holnaptol
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Azért a védelmem oda lett téve az öngólt szerző Macelóval és a kiállított Pepével, a csapatom többi része se túl jó mondjuk, holnap még jön Hazard meg Kokorin, eddig van 69 (de csak 66 pontot ír ki) pontom, nem vagyok elégedett... :-/
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én most hagyom abba ezt a szart. Direkt lehozom a legszarabb hátvédemet, hogy átállítsam 5 védősről 4 védősre a felállást. Erre ez a szar lehozza a 12 pontos Hosseinit, és fent hagyja az üres helyet...Schleck
én rájöttem a cserélés rendszerére de nem fogom elmondani 😀 #winning

több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Én most hagyom abba ezt a szart. Direkt lehozom a legszarabb hátvédemet, hogy átállítsam 5 védősről 4 védősre a felállást. Erre ez a szar lehozza a 12 pontos Hosseinit, és fent hagyja az üres helyet...Schleck
hm. lehet ez a bünti a formációváltásért, asszem eagles-nél is ez volt, bár a szabálykönyvben nincs semmi kitétel erre vonatkozóan. el van baszva az egész, biztos 4 év kevés volt rá, hogy normálisan kifejlesszék.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 998 — Jó ötletnek tűnt!
Az érzés mikor a padon lévő iráni "tudjaafaszomkiez" védőm több pontot szerez minden védőmnél hummelset kivéve

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én most hagyom abba ezt a szart. Direkt lehozom a legszarabb hátvédemet, hogy átállítsam 5 védősről 4 védősre a felállást. Erre ez a szar lehozza a 12 pontos Hosseinit, és fent hagyja az üres helyet...

több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
kíváncsi leszek ezt a holnapi orosz meccset hogy oldják meg.

eddig 2013. vagyok a majdnem 1 millióból, azért már jár a kocsi? 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
lol megörültem hogy Heydari kezd Iránban, mert bent van nálam is. mondom király. csatárként van feltüntetve, közbe védő. Az is sok gólt fog lőni, bár ha végigjátssza már jobban járok vele mint Almeidával 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
csodás, mikor a formáció váltás miatt buktam guardadot még 6 pontos volt. mostmár 10.... buzi ez a játék 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Másnál is cirka lefelezték Neymar pontjait? Kapitányként 14 pontos. Eddig huszonvalamennyi volt. 😕Bazzani
Csak a kiírást változtatták meg, azzal, hogy minden játékosnál feltüntették a pontokat, maradt a 28 pont, különben az összpontszám/helyezés nem jönne ki.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Másnál is cirka lefelezték Neymar pontjait? Kapitányként 14 pontos. Eddig huszonvalamennyi volt. 😕

több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
A VB 5. játéknapjáig kellett várni, hogy a padon lévő játékosok pontjait is lehessen látni 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!