EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
elkeseredett harcot vívok a pontokért, ma 3 iránim is bevetésre vár... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Olyan kérdésem van, hogy a 2. forduló előbb kezdődik, minthogy az első véget ér. Brazília meccse este 9-kor lesz a második körből, az oroszok pedig éjfélkor fogják tolni az elsőből. Vissza lehet majd tenni játékosokat? Vagy hogy lesz?Toto21
Szerintem fent, a fordulókat jelző résznél lehet majd váltani és két külön lineup-ot csinálni. De még semmi sem biztos, kb. szerintem most fejlesztik ezt a funkciót. 😀

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
sikerült 3db 0 pontos kapust megvenni 😀
Ilyen mikor kb 3 éve nem követem a focit...

több mint 9 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Benz jó választás volt csk-nak 😊

több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Olyan kérdésem van, hogy a 2. forduló előbb kezdődik, minthogy az első véget ér. Brazília meccse este 9-kor lesz a második körből, az oroszok pedig éjfélkor fogják tolni az elsőből. Vissza lehet majd tenni játékosokat? Vagy hogy lesz?
több mint 9 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Na a kapusoknak megváltoztatták 6ról 4re a clean sheetért járó pontokat, de hogy mikor az jó kérdés....
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
na a hondurasi sztárom, Garrido kétszer annyi pontot hozott, mint Valbuena 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Tegnap volt egy 10 pontos armero-m ezen a poszton, de a retekláda rendszer kidobta amikor formációt váltottam...eaglesmcnabb
csak hogy tovább fájdítsam a szíved, Armero ma már 14 pontos 😀 clean sheetre kapott még 4-et, nekem csk-ként így már 28 😊kaszo
nembaj valbuena ad 4 assistot, meg CR ver 3at 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Tegnap volt egy 10 pontos armero-m ezen a poszton, de a retekláda rendszer kidobta amikor formációt váltottam...eaglesmcnabb
csak hogy tovább fájdítsam a szíved, Armero ma már 14 pontos 😀 clean sheetre kapott még 4-et, nekem csk-ként így már 28 😊
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
ezaz, mind a 3 fransziám kezd, Giroud viszont nem 😀 mostmár csak nyerni kéne

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
na jöhetnek a hondurasiak 😀

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem még egy játékosom se játszott 😀

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
nekem 3 játékos után van 21 pontom...igaz még a 6 pontos Kone-t lecserélhetem...van két Ghana spilerem még

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
miért nem Buffon volt a kezdő??? én ott azért szívtam egy nagyot, mert persze Itandje-t nem tettem becsebi
Sérült. A második meccsen már játszhat.

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 960 — Lucas Scott
miért nem Buffon volt a kezdő??? én ott azért szívtam egy nagyot, mert persze Itandje-t nem tettem be

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 043
Bravo 6 pont
Jara 8 p
Oscar 13 p
Vargas 7

eddig, ma jön Schaer, Koscielny(C) , Valbuena , Benzema
és Keddre maradtak a kedvencek 😊
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nyugi eagles, én is ìgy szoptam be a 6 pontos guardadóval 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Nekem a középpálya eddig szépen termel (Rakitic 9, Toure 10(csk), Cuadrado 14) és még ott van Mertens és Palacios.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
nekem Caceres 6, Barzagli 8, Glen Johnson 5, Perisic 4, Marchisio 9 eddig....5 játékosból 32 pont, kurva szar.
Van még Dzeko, Dzagoev, Lulic, Dembele, Kompany és Akinfeev, szóval még van remény.
Viszont úgy látom, hogy csak a csatárok termelnek értelmes pontokat, jó így ez a 4-5-1 felállás, Suarezzel én is beszoptam 😀.MarioAna
ha lenne olyan h valamelyik csapat nem kap golt akkor más lenne. de sok a gol hálistennek eddig a VBnbraxa88
Kolumbia & Zapata 4eva!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
na nekem ma indul be a pontgyártás remélhetőleg.
sakho-cabaye-valbuena (utóbbi nagyon remélem hogy játszik, hármasával osztja az assistokat)
aztán jön dimariska aki remélhetőleg úgy játszik mint a BL döntőben.
mára ennyi, még jön 2 ruszki védő akik remélhetőleg nem kapnak gólt. Tegnap volt egy 10 pontos armero-m ezen a poszton, de a retekláda rendszer kidobta amikor formációt váltottam...
A CR-Lukaku-Almeida csatártrió majd csak később jön

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nekem Caceres 6, Barzagli 8, Glen Johnson 5, Perisic 4, Marchisio 9 eddig....5 játékosból 32 pont, kurva szar.
Van még Dzeko, Dzagoev, Lulic, Dembele, Kompany és Akinfeev, szóval még van remény.
Viszont úgy látom, hogy csak a csatárok termelnek értelmes pontokat, jó így ez a 4-5-1 felállás, Suarezzel én is beszoptam 😀.MarioAna
ha lenne olyan h valamelyik csapat nem kap golt akkor más lenne. de sok a gol hálistennek eddig a VBn
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
nekem Caceres 6, Barzagli 8, Glen Johnson 5, Perisic 4, Marchisio 9 eddig....5 játékosból 32 pont, kurva szar.
Van még Dzeko, Dzagoev, Lulic, Dembele, Kompany és Akinfeev, szóval még van remény.
Viszont úgy látom, hogy csak a csatárok termelnek értelmes pontokat, jó így ez a 4-5-1 felállás, Suarezzel én is beszoptam 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én nem értem Jordi Alba pontjait. 6 pontja van, de nincs is feltüntetve - pont nála, holott két kapott gólonként a védők -1 pontot kapnának....
eddig 3 playerből 39 pont


JT Daniels fan
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nekem Van Perise és Aurier hozott egyedül normálisan. 4en hoztak 3-4-5pontokat. őket valszeg le is cserélem. szar vagyok eddig.
ma fontos nap: Lichsteiner, Lloris, Giroud(remélem kezdő lesz Ribery helyén, Jamaica ellen nagyon működött a Giroud-Benzema kettős) Rojo, Di Maria.
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Nekem 5 játékos 58 pont, és ma a franciáktól, valamint holnap a belgáktól szép előadást várok! 😊