EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Az én kezdőm (gyakorlatilag annyi volt az alapelvem, hogy nekem szimpatikus emberek legyenek, aztán egy kicsit túl sok lett a Real játékos 😀 )
Julio Ceasar
Assou Ekotto - Pepe - Varane - Marcelo (c)
Hazard - Vidal - Xabi Alonso - De Rossi
Ronaldo - Balotelli
+ még a padon egy-egy minőségi ember, kivéve kapus poszton ott szarban leszek ha megsérül Julio 😀Jughead
Vidal bátor pick szvsz, sérülésből lábadozik..első meccsest lehet ki is hagyja!Divat
Hoppsz, így jár az aki nem követi az olasz focit... Viszont ezek után szerintem nem lenne fair veletek szemben, ha lecserélném mondjuk Modric-ra, mert hát miért nem vettem észre én. Szóval remélem küzd a sérülése ellenére is, ahogy szokott. 😉Jughead
Szerintem nyugodtan!
Fair play!
😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Az én kezdőm (gyakorlatilag annyi volt az alapelvem, hogy nekem szimpatikus emberek legyenek, aztán egy kicsit túl sok lett a Real játékos 😀 )
Julio Ceasar
Assou Ekotto - Pepe - Varane - Marcelo (c)
Hazard - Vidal - Xabi Alonso - De Rossi
Ronaldo - Balotelli
+ még a padon egy-egy minőségi ember, kivéve kapus poszton ott szarban leszek ha megsérül Julio 😀Jughead
Vidal bátor pick szvsz, sérülésből lábadozik..első meccsest lehet ki is hagyja!Divat
Hoppsz, így jár az aki nem követi az olasz focit... Viszont ezek után szerintem nem lenne fair veletek szemben, ha lecserélném mondjuk Modric-ra, mert hát miért nem vettem észre én. Szóval remélem küzd a sérülése ellenére is, ahogy szokott. 😉
több mint 9 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Pletikosa
Srna-Alves-Varane-Ramos
Modric-Di Maria-Pogba-R. Meireles
D.Costa-Benzema

Július elején Horvátországba megyek nyaralni, jó lenne, ha a Horvátok kihúznák addig. 😀
Ezért nekik szurkolok ez első körökben.
győztes? :-/
Szeretném, ha európai csapat lenne...Mondani kell valakit...? Spanyol (mint legesélyesebb európai)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 9 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az én kezdőm (gyakorlatilag annyi volt az alapelvem, hogy nekem szimpatikus emberek legyenek, aztán egy kicsit túl sok lett a Real játékos 😀 )
Julio Ceasar
Assou Ekotto - Pepe - Varane - Marcelo (c)
Hazard - Vidal - Xabi Alonso - De Rossi
Ronaldo - Balotelli
+ még a padon egy-egy minőségi ember, kivéve kapus poszton ott szarban leszek ha megsérül Julio 😀Jughead
Vidal bátor pick szvsz, sérülésből lábadozik..első meccsest lehet ki is hagyja!

|
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Az én kezdőm (gyakorlatilag annyi volt az alapelvem, hogy nekem szimpatikus emberek legyenek, aztán egy kicsit túl sok lett a Real játékos 😀 )
Julio Ceasar
Assou Ekotto - Pepe - Varane - Marcelo (c)
Hazard - Vidal - Xabi Alonso - De Rossi
Ronaldo - Balotelli
+ még a padon egy-egy minőségi ember, kivéve kapus poszton ott szarban leszek ha megsérül Julio 😀
több mint 9 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Én is beszálltam,a kezdőm:
Romero
Chiellini-G Johnson-Koscielny-Ziegler
Sneijder-Di Maria-Ramires-Fer
Benzema-Webo
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
gyerekek én bejátszottam a jó öreg 5-4-1-et 😀

JULIO CESAR -Mbolhi-Ahmadi
PEPE-SAKHO-VARANE-GODIN-MARCELO- Yobo-Mesbah
DI MARIA-PJANIC-HAZARD-VALBUENA-Dzagoev-Palacios-Lacen-Beikzadeh
FRED-Bacca-Masoud-Bengtson-Martinez
A CSK nem tom ki lesz egyelőre Di Mariskán van de bárki lehet belőle.
minden poszton van egy elit csere, mi kellene még?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
Hajrá Olaszok és Belgák.
A spanyolok sajnos megint megnyerik a vb-t.
Pintér Attila keretet viszont még nem hirdetett, így azzal nem tudok szolgálni 😊Habi
nincs meg a szoftverprogram?

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hajrá Olaszok és Belgák.
A spanyolok sajnos megint megnyerik a vb-t.
Pintér Attila keretet viszont még nem hirdetett, így azzal nem tudok szolgálni 😊


JT Daniels fan
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 009 — Lucas Scott
na megvan a keret is, hát picit beleizzadtam...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Chile nyeri a vb-t.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 993 — Jó ötletnek tűnt!
Egyrészt beszálltam mindkettőbe, másrészt most a bracketet ti még nem töltöttétek ki, vagy én csesztem el valamit? (mert csak nálam látom, hogy végső győztesnek Braziliát hoztam ki 😀 )Jughead
nálam is csak az enyémet mutatja, szóval sztem nincs gond

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Egyrészt beszálltam mindkettőbe, másrészt most a bracketet ti még nem töltöttétek ki, vagy én csesztem el valamit? (mert csak nálam látom, hogy végső győztesnek Braziliát hoztam ki 😀 )
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Viszont akkor adott fordulón belül a meccsek között (tehát amíg el nem kezdődött vagy pedig befejeződött) bárhogy cserélgethetek.Iceman88
akit már egyszer lecseréltél (úgy, hogy már megvolt a meccse) azt nem tudod visszahozni

tehát lecserélheted a két gólos suarezt, hogy hátha egy hondurasi hős triplázni fog, aztán ha nem is játszik nem fogod tudni visszahozni a cigánykutyát (ez csak egy fiktív példa volt, fingom nincs melyik mikor játszik 😀)
több mint 9 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
kezdőt ugy állítsátok be h először azok kezdjenek akik időrendben hamarabb játszanak, mivel ha szarok voltak akkor ki tudod őket aztán venni.
itt a szabályleírás erről:

You can change every player in your line-up that has not already played during the current round for any other relevant player in your squad that hasn’t already played. You can also change the captain as long as the new captain hasn’t already started to play.

For example if you have placed NEYMAR on Your Pitch and he did not perform as well as you expected after the first match you can replace him with a forward from your bench that hasn’t already played during the current round. You would lose the points from NEYMAR for the round but the new player might get more points.braxa88
És itt van valami korlát hogy hány játékost cserélhetek le-fel forduló közben? Tehát ha jól veszem ki akkor előfordulhat olyan eset is amikor a 23ból mondjuk 18-19 játékosért is megkapom a tőlük érkező pontokat egy fordulón belül. Persze a feltételeket teljesítve nyilván.Iceman88
Nem, mert akit lecserélsz, annak el is veszik a pontja.Schleck
Igaz, figyelmetlen voltam. Viszont akkor adott fordulón belül a meccsek között (tehát amíg el nem kezdődött vagy pedig befejeződött) bárhogy cserélgethetek.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kezdőt ugy állítsátok be h először azok kezdjenek akik időrendben hamarabb játszanak, mivel ha szarok voltak akkor ki tudod őket aztán venni.
itt a szabályleírás erről:

You can change every player in your line-up that has not already played during the current round for any other relevant player in your squad that hasn’t already played. You can also change the captain as long as the new captain hasn’t already started to play.

For example if you have placed NEYMAR on Your Pitch and he did not perform as well as you expected after the first match you can replace him with a forward from your bench that hasn’t already played during the current round. You would lose the points from NEYMAR for the round but the new player might get more points.braxa88
És itt van valami korlát hogy hány játékost cserélhetek le-fel forduló közben? Tehát ha jól veszem ki akkor előfordulhat olyan eset is amikor a 23ból mondjuk 18-19 játékosért is megkapom a tőlük érkező pontokat egy fordulón belül. Persze a feltételeket teljesítve nyilván.Iceman88
Nem, mert akit lecserélsz, annak el is veszik a pontja.

több mint 9 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
kezdőt ugy állítsátok be h először azok kezdjenek akik időrendben hamarabb játszanak, mivel ha szarok voltak akkor ki tudod őket aztán venni.
itt a szabályleírás erről:

You can change every player in your line-up that has not already played during the current round for any other relevant player in your squad that hasn’t already played. You can also change the captain as long as the new captain hasn’t already started to play.

For example if you have placed NEYMAR on Your Pitch and he did not perform as well as you expected after the first match you can replace him with a forward from your bench that hasn’t already played during the current round. You would lose the points from NEYMAR for the round but the new player might get more points.braxa88
És itt van valami korlát hogy hány játékost cserélhetek le-fel forduló közben? Tehát ha jól veszem ki akkor előfordulhat olyan eset is amikor a 23ból mondjuk 18-19 játékosért is megkapom a tőlük érkező pontokat egy fordulón belül. Persze a feltételeket teljesítve nyilván.
több mint 9 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Gyüvök én is, szal Bazza reszkess!!! 😊

J. César
Varane-Vertonghen-Marcelo
Cuadrado-Hazard-Pogba-Rodríguez
Hulk-Lukaku-Dzeko

és persze Momo!!!

|
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 191
Csatlakoztam én is Bearista néven!

Csapat:
Ospina
Kompany - Yobo - Zuniga
Cuadrado - Valbuena - Mertens - L. Gustavo
Mirallas - Fred - Griezmann

Pad: Cesar, Mbolhi
Kolasinac, Bougerra ,Montazeri, Martins Indi
Misimovic Bentaleb Dzemaili Bedoya
Heydari Gavranovic

Szerintem most kijön a lépés a Braziloknak, főleg, ha úgy játszanak mint a Konfed. Kupán. De akiknek szurkolok, azok a belgák és a németek ( bár csatár nélkül kevés lesz)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt az én csapatom is:

Kezdők:
Casillas
Dante, Lichtsteiner, Salcido
Özil, Schweinsteiger, Dzagolev, Pogba
Neymar, Klose, Villa

cserék:
Kapusok: Krul, Nishikawa
Védők: van Buyten, D. Reyes, Montazeri. Mesbah,
Középpályások: Palacios, Delgado, Arroyo, Bentaleb
Csatárok. Rafa, Djabou

Ja és hogy ki nyeri a vébét? Csak remélem hogy végre megint Kloséék, bár tartok tőle, hogy ez nagyon nem az ö tornájuk lesz (hacsak nem játszanak mondjuk úgy, mint az örmények ellen a 2. félidőben pár napja).
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
VB wall:
 imagerz.com/QBZPDEtvAwMDUAlMRwVR
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
bent vagyok én is harcsa néven nyomom 😀

a vb-t nyeri: kolumbia
favor: hollandia alap + ülök a kokós vonaton



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
dr0725 New England Patriots 467
Már lapozni is lehet. Óriási fejlődésnek lehetünk szemtanúi. 😀Schleck
szoftverfejleszltők napi 24 órában nyomják 😀braxa88
Számomra az a felfoghatatlan, hogy az irániaknak van képük, míg Pogba-nak, vagy Aguero-nak nincs 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Már lapozni is lehet. Óriási fejlődésnek lehetünk szemtanúi. 😀Schleck
szoftverfejleszltők napi 24 órában nyomják 😀
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sikerült csatlakozni mindkét játékhoz.
Kedvenc csapat: Argentína, remélem ők nyerik, jó lenne már egy sikeres Vb szereplés. De szerintem is a házigazda brazilok nyerik meg.

Keret: átalakítás folyamatban



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!