EB játék 2021

11 feliratkozó

több mint 2 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nekem 7 playából van 57 pontom, de Endo 2 pontja majd benches lesz, Essien/Muntari/De Bruyne révén még akad megfelelő opció a helyére, illetve Karnezis 5 pontja se sok, csak hát Kwarasey meg Mbolhi a két cserekapus 😀. A cink a védelemben van mert eddig az Abate-De Sciglio-Nyom hármas nem került pályára csak Zapata (mondjuk kapásból hozott 9 pontot), Ziegler v. Alderweireld azért nem ártana ha pályára kerülne. Pozitívum h tegnap mind3 csatárom (Balotelli, aki csk, Bony és Honda) is gólt rúgott.empty taxi
ziegler sem fog, mert ugy tudom nem a kezdő balbek svájciaknál.
de sciglio valszeg már játszik kövi meccsen, msot sérüléssel bajlódott.
kwarasey meg a legjobb ghánai kapus (de lehet nem ő kezd 😀 .. afrika)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nekem 7 playából van 57 pontom, de Endo 2 pontja majd benches lesz, Essien/Muntari/De Bruyne révén még akad megfelelő opció a helyére, illetve Karnezis 5 pontja se sok, csak hát Kwarasey meg Mbolhi a két cserekapus 😀. A cink a védelemben van mert eddig az Abate-De Sciglio-Nyom hármas nem került pályára csak Zapata (mondjuk kapásból hozott 9 pontot), Ziegler v. Alderweireld azért nem ártana ha pályára kerülne. Pozitívum h tegnap mind3 csatárom (Balotelli, aki csk, Bony és Honda) is gólt rúgott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
régebben lehetett 2 kör között hármat cserélni, most miért nem? 😊 :#Höri
Jó kérdés. Simán bevállalnám még úgy is, ha pontlevonás járna érte, mert Suarezzel rútul beszoptam -_-
több mint 9 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Hát, én mindig is a tehetségemről voltam híres ezekben a játékokban. Ramires alig játszott, csere, Suarez nem játszott, csere. Szóval jelenleg van egy Godinom 6 kerek ponttal 😀
Pofám leszakad, bár azért azon a mínusz 10 pontos formációváltáson nehéz túltenni 😀.
Úgy, hogy a mostani csapat:
Romero--Hummels,Godin,Varane--Marchisio,Meireles,Kroos,Pjanic,Muntari--Lukaku,Sturridge.
Ebből megint mi lesz....
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
régebben lehetett 2 kör között hármat cserélni, most miért nem? 😊 :#

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
van persie 12
paulinho 4
etoo 3
holebas 6(dr levonnak még sztem)
manotis 5
lekapom mindet csak rvp marad
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
nekem van kőkemény 10 pontom Julio cesar és torosidis után. 😀
Most hogy buktam armero 10 pontját a maradék 2 védőmnek alkotnia kell mert nincs már csak algír csere.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
nekem 2 játékos, 37 pont. Neymar (csk) + S. Ramos, de utóbbit lehet, hogy lecserélem Kompanyra.

choose life
több mint 9 éve
dr0725 New England Patriots 467
Nekem Marcelo (4) és James Rodriguez (12) 16 pont eddig.
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nekem 7-ből 77, ebből 3 játékost cserének szántam.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Nekem eddig 3 játékosból 27 (Cuadrado, Rakitic, Sokratis)
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kinek mennyi pontja van? Az öt játékosból 65 mennyire számít jónak?

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én telefonon cseréltem játékost akaratomon kívül.
Elég egy kicsit hozzáérni...

több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
beszarok bazmeg 4-3-3 volt, kivettem egy védőt maradt egy hely hátul betoltam hogy 3-4-3 és kiszedte a 10 pontos armerot, vicceaglesmcnabb
😀😀😀DDDdd én hozzá se merek nyúlni, annyira instabil, bugos szar az egész 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
beszarok bazmeg 4-3-3 volt a felállásom, kivettem egy védőt, így maradt egy hely hátul váltottam 3-4-3 és nem az üres posztot rakta be középpályára, hanem kiszedte a 10 pontos armerot, vicc

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mert egy kapus nem nagyon szokott lövést blokkolni 😀 gondolom először mindket oszlopba beirtak a védestbraxa88
profi

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mert egy kapus nem nagyon szokott lövést blokkolni 😀 gondolom először mindket oszlopba beirtak a védest
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Cillessen 9 pontjából vajon miért lett 6 mára? a 3 saved shot mellől 3 blocked shot eltűnt az éterben.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegnap csináltam egy Lovren-Jara cserét.
Jól jártam 1pont helyett 8at hozott a chilei.
Neymar meg remek választás volt csk-nak. 😊

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Számomra asszem kulcsfontosságú nap jön fantasy szempontból, a cuardado-guarin-cristian rodriguez középpályának hasìtania kéne... 😊peach
guarin 0pont
 news.rotowire.com/FredyAlejandro-GuarinVasquez-googid23707-spsoccer.htm
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Számomra asszem kulcsfontosságú nap jön fantasy szempontból, a cuardado-guarin-cristian rodriguez középpályának hasìtania kéne... 😊peach
Nálam Ospina, Papasthopulos, Baines, James Rodriguez, Yaya Touré és Jackson Martinez játszik ma. Itt is van tétje a dolognak. 😊

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Számomra asszem kulcsfontosságú nap jön fantasy szempontból, a cuardado-guarin-cristian rodriguez középpályának hasìtania kéne... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
hogy lehet, hogy Ramosra pl. még mindig nem vonták le az 5 kapott gólért a két pontot? mennyi idő alatt frissül véglegesen? az ausztrál kapusomnál sem volt levonva pont a kapott gólokért, így azért elég nehéz kitalálni, hogy kit érdemes lehozni, lecserélni
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ha vége az első körnek akkor láthatóak lesznek a többeik csapatai?
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
Dejó, hogy épp Lovrenre fújták a tizit...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.