Atlétika

12 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Duplantis vajon még a fedett szezonban ugrik világcsúcsot vagy csak majd szabadtéren?
empty taxi
Ha megszorítanák, ugrana.
De ha 6.00-al simán nyerni tud, majd utána próbálkozik a 6.18-al szerintem nem.
Sobri Jóska
Csak sportagban kapcsolodik a temahoz, de emlekszem, anno Iszinbajeva fiatalon akkora idiota, hogy egybol felpakolta a csucskiserletenel plusz 15 centire a lecet, az edzoje meg ugy futott utana az ugrasnal, hogy ne legyen fasz, mert penzt kap a csucsokert, ezert direkt csak aprokat kell emelnie a kiserletein, hiaba ugorja meg a plusz 25 centit is. Aztan mar keso volt, ugrania kellett plusz 15re,az edzoje meg az egesz menedzsmentje ott imadkozott, hogy elbassza, mert egy halom penzt buktak volna el vele. 😀

Csak hat az akkor meg fiatal kiscsaj mindennek egybol nekiment meg, amig le nem nyugtattak.
Stez
A 6.18 eggyel van a világcsúcs fölött.
Duplantis tudna 6.00 felettit, de világcsúcsot akar.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Duplantis vajon még a fedett szezonban ugrik világcsúcsot vagy csak majd szabadtéren?
empty taxi
Ha megszorítanák, ugrana.
De ha 6.00-al simán nyerni tud, majd utána próbálkozik a 6.18-al szerintem nem.
Sobri Jóska
Csak sportagban kapcsolodik a temahoz, de emlekszem, anno Iszinbajeva fiatalon akkora idiota, hogy egybol felpakolta a csucskiserletenel plusz 15 centire a lecet, az edzoje meg ugy futott utana az ugrasnal, hogy ne legyen fasz, mert penzt kap a csucsokert, ezert direkt csak aprokat kell emelnie a kiserletein, hiaba ugorja meg a plusz 25 centit is. Aztan mar keso volt, ugrania kellett plusz 15re,az edzoje meg az egesz menedzsmentje ott imadkozott, hogy elbassza, mert egy halom penzt buktak volna el vele. 😀

Csak hat az akkor meg fiatal kiscsaj mindennek egybol nekiment meg, amig le nem nyugtattak.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Duplantis vajon még a fedett szezonban ugrik világcsúcsot vagy csak majd szabadtéren?
empty taxi
Szerintem igen. 😀

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Duplantis vajon még a fedett szezonban ugrik világcsúcsot vagy csak majd szabadtéren?
empty taxi
Ha megszorítanák, ugrana.
De ha 6.00-al simán nyerni tud, majd utána próbálkozik a 6.18-al szerintem nem.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Duplantis vajon még a fedett szezonban ugrik világcsúcsot vagy csak majd szabadtéren?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Engem csak az zavar, hogy itt megy a buzizás, hogy a cipő a segítők stb, miközben 100m-n rajtgépből indulnak, olyan talajon futnak ami direkt erre van kitalálva, spéci szögesben.
gabokocka
Végülis csak betiltották az Alphafly-t. Vagyis nem felel meg az előírásoknak.

Azt a modell viszont, amiben Eliud Kipchoge két órán belül futotta le a maratont a tavaly októberi bécsi kísérletben, gyakorlatilag betiltotta a World Athletics. Egyrészt a Nike Alphafly nem mindenki számára hozzáférhető, másrészt nem felel meg az új előírásoknak sem.


 index.hu/sport/atletika/2020/01/31/nike_vaporfly_futocipo_atletikai_szovetseg_szabalyozas_eliud_kipchoge/

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 888 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.nemzetisport.hu/atletika/atletika-senki-sem-orul-a-vb-elhalasztasanak-de-jol-tettek-2745107


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 768 — Keep pounding
Engem csak az zavar, hogy itt megy a buzizás, hogy a cipő a segítők stb, miközben 100m-n rajtgépből indulnak, olyan talajon futnak ami direkt erre van kitalálva, spéci szögesben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Igor
Erről mit gondolsz?

 index.hu/sport/atletika/2019/10/19/futocipo_nike_zoom_x_vaporfly_maraton_kipchoge_kosgei_elony_szabalyos/

Végülis a szabály szerint lehetnének pici kerekek vagy rugórendszerek is?
Te elhiszed a 4%-t?
Sobri Jóska
Mondjuk érdekes, hogy azt a futást basztatják ami aszfalton történt, sima talpú cipőben.
A rekortánon a szöges oké? Melyik jelent nagyobb előnyt?
gabokocka
Hát ez az.
Amit én kihámoztam a cikkből (mégiscsak index), hogy tulajdonképpen érdemben nincsenek szabályozva a futócipő paraméterei, specifikációi, adatai.
Vagyis tulajdonképpen csak a jóízlésen múlik ki miben fut, nem egzakt szabályokon.
Ezt nem gondoltam volna.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 768 — Keep pounding
Igor
Erről mit gondolsz?

 index.hu/sport/atletika/2019/10/19/futocipo_nike_zoom_x_vaporfly_maraton_kipchoge_kosgei_elony_szabalyos/

Végülis a szabály szerint lehetnének pici kerekek vagy rugórendszerek is?
Te elhiszed a 4%-t?
Sobri Jóska
Mondjuk érdekes, hogy azt a futást basztatják ami aszfalton történt, sima talpú cipőben.
A rekortánon a szöges oké? Melyik jelent nagyobb előnyt?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Igor
Erről mit gondolsz?

 index.hu/sport/atletika/2019/10/19/futocipo_nike_zoom_x_vaporfly_maraton_kipchoge_kosgei_elony_szabalyos/

Végülis a szabály szerint lehetnének pici kerekek vagy rugórendszerek is?
Te elhiszed a 4%-t?

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én még megvárnám, hogy Bekele mit tud futni ha egészséges tud maradni, ha nézted a Berlinit, akkor latszott hogy a világcsúcsa a labfajasan múlt, úgy kb 30 km környékén visszabb kellett vennie es leszakadt az elmezonyrol, ahogy a labfajasa elmult megint az elre tört (2-3 kilo sulyfelesleggel)
...
Lehet hogy csak az elfogultság beszel belőlem, de nem latom, hogy azt az embert ne lehetne megelozni, aki 5-10ezren meg csak meg sem tudta közelíteni az ő idejét.
eaglesmcnabb
Toca nagyjából megírta kb azt amit én akartam... most csak annyit, hogy szerintem az 5/10km és maraton között azért van különbség, és Kipchoge elég fiatal volt még, mikor a rövidebb távokon futott, szóval azokból az eredményekből én nem vonnék le nagy következtetést...

Remélem látunk még összecsapást kettejük között, bár egyik se fiatal, úgyhogy sok esély már nem lesz rá sajnos.
Igor
mondjuk ehhez még hozzájön, hogy Kipchoge szerintem simán öregebb mint papíron 😀
+ mi lett volna ha wanjiru nem ugrik ki az ablakon...

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én még megvárnám, hogy Bekele mit tud futni ha egészséges tud maradni, ha nézted a Berlinit, akkor latszott hogy a világcsúcsa a labfajasan múlt, úgy kb 30 km környékén visszabb kellett vennie es leszakadt az elmezonyrol, ahogy a labfajasa elmult megint az elre tört (2-3 kilo sulyfelesleggel)
...
Lehet hogy csak az elfogultság beszel belőlem, de nem latom, hogy azt az embert ne lehetne megelozni, aki 5-10ezren meg csak meg sem tudta közelíteni az ő idejét.
eaglesmcnabb
Toca nagyjából megírta kb azt amit én akartam... most csak annyit, hogy szerintem az 5/10km és maraton között azért van különbség, és Kipchoge elég fiatal volt még, mikor a rövidebb távokon futott, szóval azokból az eredményekből én nem vonnék le nagy következtetést...

Remélem látunk még összecsapást kettejük között, bár egyik se fiatal, úgyhogy sok esély már nem lesz rá sajnos.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Nem is te lettél volna, ha nem jössz a szokásos idióta és irreleváns analógiáddal és agyament túlzásokkal, ahelyett mondjuk hogy egy korszakos sportteljesítményt, reálisan és normális módon, a maga helyén tudj kezelni... :ásít:

Versenyen is van kocsi, nyúl (néhány évtizede még ez is szabályellenes volt) meg frissítés.
Nyilván ezeknek biztos 15%-nyi hatása volt, és ezért lett 1% jobb az ideje, mit a hivatalos világcsúcs.. a nagy lúzer, hogynem futott 1.42-t...

De miért is várná el az ember, hogy ezt Sobri fölfogd a különböző árnyalatokat.
Igor
Túloz, de ettől még én sem érzem a sporttörténelmet. Hasonlót a hasonlóval.
dawyd728
Picit más a leányzó fekvése, ha ezzel a második hsz-szel kezdett volna Mr Steven A Sobri.. bár azért ebben is vannak továbbra is abszolút jellegű túlzások, ezt a költői eszközt csak nem tudja elengedni.
(Nyilván lehet használni, de ha minden hsz-edbe 2-3 ilyet teszel, én speciel egy idő után valahogy kevéssé tudom komolyan venni az ilyen állításokat és hsz-eket..)

De ha már a hasonló a hasonlóval elvet követjük, valóban lehetne sok mindenről vitatkozni, pl.
- mi a különbség a hasonló +1.8 és a +2.1-es hátszél között..
- mi a különbség egyes maratonok szintemelkedése/kanyarrajza között
- mi a különbség a fix nyulak és a váltott nyulak között (Radcliffe maratonjával pl mi a helyzet?)
- vagy arról is hogy szerintem nincs egyenlőségjel az IAAF által hitelesített WR között és aközött, hogy ennek a futásnak vajon van-e sportértéke... mert egyesek szerint ez utóbbi is igaz.

Az első három pontról és sok más (sokkal érdekesebb témáról) lehet vitatkozni, és dawyd, neked válaszoltam, veled szívesen vitatkozok bármelyik első három pontról.*
Aki a negyediknél nem látja hogy minek van sportéréke, és ennyivel képes lesöpörni ezt az eseményt... azzal szerintem nincs értelme.

Az én szememben a ma reggeli futásban az extra körülmények viszonylag aprók. Nyilván nem lesz ratifikált WR, micsoda tragédia. Nyilván nem ugyanaz, mint egy utcai verseny... de ez az én szememben többet ért, mintha jövőre fut egy 2:00:47-et mondjuk Berlinben.

Biztos vagyok benne, hogy ez a kisebbségi vélemény amúgy a témában, és meghallgatom/megértem az ellenérveket (lehet többet is fel tudnék sorolni, mint ami épp eszetekbe jut, mert elég sokat beszélgettem erről 3 kollégával is a héten, kettő szintén erősen más véleményen volt (a harmadik olyan 50/50 undecided), de meg tudtuk beszélni a dolgokat... és nem ilyen stílusban)

Szóval nekem mindegy, beszélgessünk róla, ha érdekel... csak az a gond, hogy egy ilyen hsz után, amit Sobri iderakott, nehéz... dobsz rá egy like-ot, de új hsz-t nem fogsz írni valszeg. Én úgy gondoltam, hogy ne ez az ideböfögött félmondat legyen a konklúzió, mert ez a téma ennél többet érdemel(t volna.)
No mindegy, majd akkor a kollégákkal hétfőn.

*Sobrival nem fogok, pláne nem olyan témában, amikhez mondjuk évente-kétévente szól hozzá egyszer, mert ott még jellemzőbb az ilyen hasonló stílusban ideböfögött isteni kinyilatkoztatás.
Ez még a kisebb gond, mert most jön majd az a rész, hogy aztán minden egyes választ (így nyilván majd ezt a hsz-t) kifacsar valahogy, és hogy ő nem is A-t állított igazából, hanem B-t... na ezekhez már nincs kedvem/türelmem (egyszer-kétszer megpróbáltam korábban, de sajnos nincs értelme.)
Igor
Én még megvárnám, hogy Bekele mit tud futni ha egészséges tud maradni, ha nézted a Berlinit, akkor latszott hogy a világcsúcsa a labfajasan múlt, úgy kb 30 km környékén visszabb kellett vennie es leszakadt az elmezonyrol, ahogy a labfajasa elmult megint az elre tört (2-3 kilo sulyfelesleggel). És tudjuk, hogy palyan kb. 90%-ban az etióp verte meg a másikat, szóval simán benne van hogy versenyszituacioban 2-3 even belul Bekele megy be ket ora ala.
Ehhez persze kell, hogy egeszseges tudjon maradni, ami az o eseteben kulcskerdes.

Lehet hogy csak az elfogultság beszel belőlem, de nem latom, hogy azt az embert ne lehetne megelozni, aki 5-10ezren meg csak meg sem tudta közelíteni az ő idejét.
eaglesmcnabb
Nem hiszen hogy Igor arról beszélt hogy verhetetlen. Ő volt az aki annyira stabilan futott az utóbbi években hogy előbb a Nike majd az Ineos is felfuttathatott egy kampányt mert látták, hogy képes rá.
Megjegyzem azért ezt most más ember nem tudja, Bekele Berlin alapján esetleg egy rakeszulessel.
De azért érdekes, hogy sportolók / Elit futok / Olimpiai bajnok futók akik beálltak az egész mellé ( elé 😊 ) mennyire tudtak örülni és mennyire érezte mindenki aki kicsit is ismeri ezt a sportot, hogy itt egy olyan dolog lett áttörve amire már reg nem volt példa.
Én is kicsit sterilnek éreztem és jogosan nem hivatalos világcsúcs, mert olyan segítséget kapott ami miatt nem lehet. Viszont ettől függetlenül aki a sportértékét vitatja azt tényleg nem érti az egészet.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nem is te lettél volna, ha nem jössz a szokásos idióta és irreleváns analógiáddal és agyament túlzásokkal, ahelyett mondjuk hogy egy korszakos sportteljesítményt, reálisan és normális módon, a maga helyén tudj kezelni... :ásít:

Versenyen is van kocsi, nyúl (néhány évtizede még ez is szabályellenes volt) meg frissítés.
Nyilván ezeknek biztos 15%-nyi hatása volt, és ezért lett 1% jobb az ideje, mit a hivatalos világcsúcs.. a nagy lúzer, hogynem futott 1.42-t...

De miért is várná el az ember, hogy ezt Sobri fölfogd a különböző árnyalatokat.
Igor
Túloz, de ettől még én sem érzem a sporttörténelmet. Hasonlót a hasonlóval.
dawyd728
Picit más a leányzó fekvése, ha ezzel a második hsz-szel kezdett volna Mr Steven A Sobri.. bár azért ebben is vannak továbbra is abszolút jellegű túlzások, ezt a költői eszközt csak nem tudja elengedni.
(Nyilván lehet használni, de ha minden hsz-edbe 2-3 ilyet teszel, én speciel egy idő után valahogy kevéssé tudom komolyan venni az ilyen állításokat és hsz-eket..)

De ha már a hasonló a hasonlóval elvet követjük, valóban lehetne sok mindenről vitatkozni, pl.
- mi a különbség a hasonló +1.8 és a +2.1-es hátszél között..
- mi a különbség egyes maratonok szintemelkedése/kanyarrajza között
- mi a különbség a fix nyulak és a váltott nyulak között (Radcliffe maratonjával pl mi a helyzet?)
- vagy arról is hogy szerintem nincs egyenlőségjel az IAAF által hitelesített WR között és aközött, hogy ennek a futásnak vajon van-e sportértéke... mert egyesek szerint ez utóbbi is igaz.

Az első három pontról és sok más (sokkal érdekesebb témáról) lehet vitatkozni, és dawyd, neked válaszoltam, veled szívesen vitatkozok bármelyik első három pontról.*
Aki a negyediknél nem látja hogy minek van sportéréke, és ennyivel képes lesöpörni ezt az eseményt... azzal szerintem nincs értelme.

Az én szememben a ma reggeli futásban az extra körülmények viszonylag aprók. Nyilván nem lesz ratifikált WR, micsoda tragédia. Nyilván nem ugyanaz, mint egy utcai verseny... de ez az én szememben többet ért, mintha jövőre fut egy 2:00:47-et mondjuk Berlinben.

Biztos vagyok benne, hogy ez a kisebbségi vélemény amúgy a témában, és meghallgatom/megértem az ellenérveket (lehet többet is fel tudnék sorolni, mint ami épp eszetekbe jut, mert elég sokat beszélgettem erről 3 kollégával is a héten, kettő szintén erősen más véleményen volt (a harmadik olyan 50/50 undecided), de meg tudtuk beszélni a dolgokat... és nem ilyen stílusban)

Szóval nekem mindegy, beszélgessünk róla, ha érdekel... csak az a gond, hogy egy ilyen hsz után, amit Sobri iderakott, nehéz... dobsz rá egy like-ot, de új hsz-t nem fogsz írni valszeg. Én úgy gondoltam, hogy ne ez az ideböfögött félmondat legyen a konklúzió, mert ez a téma ennél többet érdemel(t volna.)
No mindegy, majd akkor a kollégákkal hétfőn.

*Sobrival nem fogok, pláne nem olyan témában, amikhez mondjuk évente-kétévente szól hozzá egyszer, mert ott még jellemzőbb az ilyen hasonló stílusban ideböfögött isteni kinyilatkoztatás.
Ez még a kisebb gond, mert most jön majd az a rész, hogy aztán minden egyes választ (így nyilván majd ezt a hsz-t) kifacsar valahogy, és hogy ő nem is A-t állított igazából, hanem B-t... na ezekhez már nincs kedvem/türelmem (egyszer-kétszer megpróbáltam korábban, de sajnos nincs értelme.)
Igor
Én még megvárnám, hogy Bekele mit tud futni ha egészséges tud maradni, ha nézted a Berlinit, akkor latszott hogy a világcsúcsa a labfajasan múlt, úgy kb 30 km környékén visszabb kellett vennie es leszakadt az elmezonyrol, ahogy a labfajasa elmult megint az elre tört (2-3 kilo sulyfelesleggel). És tudjuk, hogy palyan kb. 90%-ban az etióp verte meg a másikat, szóval simán benne van hogy versenyszituacioban 2-3 even belul Bekele megy be ket ora ala.
Ehhez persze kell, hogy egeszseges tudjon maradni, ami az o eseteben kulcskerdes.

Lehet hogy csak az elfogultság beszel belőlem, de nem latom, hogy azt az embert ne lehetne megelozni, aki 5-10ezren meg csak meg sem tudta közelíteni az ő idejét.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem is te lettél volna, ha nem jössz a szokásos idióta és irreleváns analógiáddal és agyament túlzásokkal, ahelyett mondjuk hogy egy korszakos sportteljesítményt, reálisan és normális módon, a maga helyén tudj kezelni... :ásít:

Versenyen is van kocsi, nyúl (néhány évtizede még ez is szabályellenes volt) meg frissítés.
Nyilván ezeknek biztos 15%-nyi hatása volt, és ezért lett 1% jobb az ideje, mit a hivatalos világcsúcs.. a nagy lúzer, hogynem futott 1.42-t...

De miért is várná el az ember, hogy ezt Sobri fölfogd a különböző árnyalatokat.
Igor
Túloz, de ettől még én sem érzem a sporttörténelmet. Hasonlót a hasonlóval.
dawyd728
Picit más a leányzó fekvése, ha ezzel a második hsz-szel kezdett volna Mr Steven A Sobri.. bár azért ebben is vannak továbbra is abszolút jellegű túlzások, ezt a költői eszközt csak nem tudja elengedni.
(Nyilván lehet használni, de ha minden hsz-edbe 2-3 ilyet teszel, én speciel egy idő után valahogy kevéssé tudom komolyan venni az ilyen állításokat és hsz-eket..)

De ha már a hasonló a hasonlóval elvet követjük, valóban lehetne sok mindenről vitatkozni, pl.
- mi a különbség a hasonló +1.8 és a +2.1-es hátszél között..
- mi a különbség egyes maratonok szintemelkedése/kanyarrajza között
- mi a különbség a fix nyulak és a váltott nyulak között (Radcliffe maratonjával pl mi a helyzet?)
- vagy arról is hogy szerintem nincs egyenlőségjel az IAAF által hitelesített WR között és aközött, hogy ennek a futásnak vajon van-e sportértéke... mert egyesek szerint ez utóbbi is igaz.

Az első három pontról és sok más (sokkal érdekesebb témáról) lehet vitatkozni, és dawyd, neked válaszoltam, veled szívesen vitatkozok bármelyik első három pontról.*
Aki a negyediknél nem látja hogy minek van sportéréke, és ennyivel képes lesöpörni ezt az eseményt... azzal szerintem nincs értelme.

Az én szememben a ma reggeli futásban az extra körülmények viszonylag aprók. Nyilván nem lesz ratifikált WR, micsoda tragédia. Nyilván nem ugyanaz, mint egy utcai verseny... de ez az én szememben többet ért, mintha jövőre fut egy 2:00:47-et mondjuk Berlinben.

Biztos vagyok benne, hogy ez a kisebbségi vélemény amúgy a témában, és meghallgatom/megértem az ellenérveket (lehet többet is fel tudnék sorolni, mint ami épp eszetekbe jut, mert elég sokat beszélgettem erről 3 kollégával is a héten, kettő szintén erősen más véleményen volt (a harmadik olyan 50/50 undecided), de meg tudtuk beszélni a dolgokat... és nem ilyen stílusban)

Szóval nekem mindegy, beszélgessünk róla, ha érdekel... csak az a gond, hogy egy ilyen hsz után, amit Sobri iderakott, nehéz... dobsz rá egy like-ot, de új hsz-t nem fogsz írni valszeg. Én úgy gondoltam, hogy ne ez az ideböfögött félmondat legyen a konklúzió, mert ez a téma ennél többet érdemel(t volna.)
No mindegy, majd akkor a kollégákkal hétfőn.

*Sobrival nem fogok, pláne nem olyan témában, amikhez mondjuk évente-kétévente szól hozzá egyszer, mert ott még jellemzőbb az ilyen hasonló stílusban ideböfögött isteni kinyilatkoztatás.
Ez még a kisebb gond, mert most jön majd az a rész, hogy aztán minden egyes választ (így nyilván majd ezt a hsz-t) kifacsar valahogy, és hogy ő nem is A-t állított igazából, hanem B-t... na ezekhez már nincs kedvem/türelmem (egyszer-kétszer megpróbáltam korábban, de sajnos nincs értelme.)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
dawyd728 3 696
Nem is te lettél volna, ha nem jössz a szokásos idióta és irreleváns analógiáddal és agyament túlzásokkal, ahelyett mondjuk hogy egy korszakos sportteljesítményt, reálisan és normális módon, a maga helyén tudj kezelni... :ásít:

Versenyen is van kocsi, nyúl (néhány évtizede még ez is szabályellenes volt) meg frissítés.
Nyilván ezeknek biztos 15%-nyi hatása volt, és ezért lett 1% jobb az ideje, mit a hivatalos világcsúcs.. a nagy lúzer, hogynem futott 1.42-t...

De miért is várná el az ember, hogy ezt Sobri fölfogd a különböző árnyalatokat.
Igor
Túloz, de ettől még én sem érzem a sporttörténelmet. Hasonlót a hasonlóval.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Nem is te lettél volna, ha nem jössz a szokásos idióta és irreleváns analógiáddal és agyament túlzásokkal, ahelyett mondjuk hogy egy korszakos sportteljesítményt, reálisan és normális módon, a maga helyén tudj kezelni... :ásít:

Versenyen is van kocsi, nyúl (néhány évtizede még ez is szabályellenes volt) meg frissítés.
Nyilván ezeknek biztos 15%-nyi hatása volt, és ezért lett 1% jobb az ideje, mit a hivatalos világcsúcs.. a nagy lúzer, hogynem futott 1.42-t...

De miért is várná el az ember, hogy ezt Sobri fölfogd a különböző árnyalatokat.
Igor
Talán mást fogok fel, és úgy érzem ez nem korrekt eredmény így.
Talán a nemzetközi szövetség is így vélheti, ha nem hitelesített a 2 órán belüli világcsúcs.
Talán annak lenne sportértéke ha hasonlót a hasonlóval mérnénk össze, értve ezalatt a feltételeket, körülményeket, ahogy atlétikában nem véletlenül mérnek hátszelet, és ha átlépi a határértéket, akkor azt úgy kezelik, hogy sportszerűtlenül eltér a standerdektől, és a WR nem WR.
Talán megnézném, hogy lehet úgy 2 órán belül futni, hogy valaki végig előtted fut egyenletesen diktálva az iramot, fogva a szelet, aztán mégse ő nyeri a versenyt.
Talán ha elképzeled Boltot, hogy szélcsatornában vagy vákuumban fut, akkor látod, hogy 9 másodperc alatt futja a százat. Nem lenne világcsúcs, de szép emberi teljesítmény lenne.
Talán ha nem zsigerből reagálnál, hanem elgondolkodnál, -hogy ez így bár egyrészt lenyűgöző teljesítmény volt, de másrészt inkorrekt eredmény-, akkor lett volna esélyed megérteni a hsz-emet.
Nem sikerült.
Viszont - azt el kell ismernem- így szórakoztatóbb a disputa.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem is te lettél volna, ha nem jössz a szokásos idióta és irreleváns analógiáddal és agyament túlzásokkal, ahelyett mondjuk hogy egy korszakos sportteljesítményt, reálisan és normális módon, a maga helyén tudj kezelni... :ásít:

Versenyen is van kocsi, nyúl (néhány évtizede még ez is szabályellenes volt) meg frissítés.
Nyilván ezeknek biztos 15%-nyi hatása volt, és ezért lett 1% jobb az ideje, mit a hivatalos világcsúcs.. a nagy lúzer, hogynem futott 1.42-t...

De miért is várná el az ember, hogy ezt Sobri fölfogd a különböző árnyalatokat.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Másik topicba is írtam, hogy Bolt futott volna 9.00 alatt szélcsatornában. Vagy vákumban kis oxigénpalackkal...

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 888 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, senki más nem nézte?
Pedig nagyon nagy futás volt, és a végén ezt az örömöt (a segítőknél is) külön megható volt nézni.

Nagy kérdés innen mit lehet neki még.. nekimegy a többi major-nek, olimpia.. nyilván Bekelével meccselhet egy jót, de igazából valóban nem maradt semmi.
Igor
Kemény volt.

Most már csak a hitelesített két órán belüli világcsúcs kell 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Na, senki más nem nézte?
Pedig nagyon nagy futás volt, és a végén ezt az örömöt (a segítőknél is) külön megható volt nézni.

Nagy kérdés innen mit lehet neki még.. nekimegy a többi major-nek, olimpia.. nyilván Bekelével meccselhet egy jót, de igazából valóban nem maradt semmi.
Igor
Szép futás volt, nekem kicsit steril volt, de szépen felfuttatta az Ineos .
2 órán belül verseny azért még cél kene hogy legyen.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, senki más nem nézte?
Pedig nagyon nagy futás volt, és a végén ezt az örömöt (a segítőknél is) külön megható volt nézni.

Nagy kérdés innen mit lehet neki még.. nekimegy a többi major-nek, olimpia.. nyilván Bekelével meccselhet egy jót, de igazából valóban nem maradt semmi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Hawkins egy allat volt, fel percig tenyleg elhigtem, hogy még akár nyerhet is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 953 — nabege2@yahoo.com
mennyire lehet emberi hiba ez az 1 cm?
jó, közel van, de akkor is szemmértékkel megy...