Atlétika

12 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kíváncsi leszek mikor fog akár csak közelébe is futni Boltnak valaki.
Toca
200-on sztem erre Van Niekerkben van potenciál, 100-on nagyon nem látni ilyen embert per pill.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Nagyon sajnáltam Boltot, mert imádom, de a test néha legyűri az elmét (mondjuk a pénz nagyúr). Mondjuk jobb lett volna, ha egy fiatal veri meg, szebb lett volna a váltás (én Gatlint is bírom,de benne sincs már sok) ,mint Mo Farahnál.
Kíváncsi leszek mikor fog akár csak közelébe is futni Boltnak valaki.
Volt már korábban is Jamaicai betli ahogy USA is csinált már ilyet, 2 év múlva megint ott lesznek.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Nagyon kíváncsi leszek, hogy valami dopping botrány vagy tényleg a fiatalítás és a véletlenek totális összejátszása, hogy Jamaica ekkora betlit tolt...
És megint elmondom: bár történt előrelépés még mindig a futás van az első helyen és az ügyességi számok nem kerülnek mindig képernyőre...Ugye én ES-en néztem, eleve nem értettem a sok hülye "reklámjukat", de a közvetítésben rengeteg visszajátszás volt, miközben ugrottak/dobtak stb... Tudom unalmas, hogy mindig elnyafogom, de tényleg én biztos máshogy csinálnám meg...
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Egyedül vagyok, akinek ez ugrott be először tegnapi 4x100 végén?
dawyd728
"hurt something besides his pride" eléggé arc

több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Egyedül vagyok, akinek ez ugrott be először tegnapi 4x100 végén?

 youtu.be/gz8S3_t5mbg
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
ha nem így sérül meg-- mikor már esélye se volt az aranyra-- szebb lett volna
ozibozi
Másfél méter hátránya volt 80-al a vége elött, harmadik helyen, sokkal a negyedik elött.
Tizeden belül lett volna mindhárom váltó.
Tuti az érem.
(Sőt, Soldi volna-logikája szerint meg is nyerte volna.)
Szebb lett volna ha egyáltalán nem sérül meg.
Vagy el se indul ezen a VB-n.
Vagy megnyer most is mindent.
De ő megpróbálta nem megfelelően felkészülve, így is egyéniben 10-en belül futott, szerzett érmet, és -mint láthattad- jobban akarta, mint tudta a szervezete.
Ha nem is minden idők legnagyobb atlétája (ahogy a Eurosporton aposztrofálták), de a legnagyobb sprinter | (aki még nem bukott doppinggal) | all time.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
ha nem így sérül meg-- mikor már esélye se volt az aranyra-- szebb lett volna
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Korrekt, hogy 400 méter a pálya, de pont azon az egyen kell ünnepelni ahol Bolt fekszik.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 705 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
BRIT arany a (férfi) 4X100m döntőben !!!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Azért az ugye megvan, hogy nem mindig így futják az akadályt, több verziót is láttam már...

A mondandód másik részéhez: megvárjuk a végét és akkor értékelünk😊 De nem olyan mint volt eddig, az látszik...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ez a 3000 akadály, ez nagyon női verseny volt 😀
empty taxi
jah, de azért tényleg a szervezőt lezárhatták volna bójákkal...
NB2
A 100 méter szélső pályájáról is ki lehet futni oldalra...
Aki futott életében néhány akadályt, és nem tudja, hogy ott a vizesárok jön, az nem érett meg ehhez az összetett és bonyolult sporthoz még.
Ffi 200-on török/azeri bajnok, női akadályon 2 amerikai elöl, amcsi, jamaikai sprinterek sehol..., itt valakik kurvára összekeverték a cuccokat az elosztásnál...

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Ez a 3000 akadály, ez nagyon női verseny volt 😀
empty taxi
jah, de azért tényleg a szervezőt lezárhatták volna bójákkal...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez a 3000 akadály, ez nagyon női verseny volt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 705 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Csak szerintem rossz nézni a 3 nőt férfit női 800-on ?
Tudom hogy betegek.
De amikor gyógyszereket kellett szednie Semenyának a betegsége ellen, akkor visszaesett a teljesítménye.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 705 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Guliyev !!! | éreztem | Jó, hogy a törökök kibérelték a kommentátor állást 😊. És azeri zászlóval fut 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 646
Bravo Anita, szép ezüst.
Kínai nők (férfiak) meg tipikusan azok, akiket nagyívben kikerülnék az utcán.
Heisman Trophy
en csak azokat akik 14.5 perc alatt rendbe raknak egy 10500 m2-es konditeremben.
Elottem a kep, a norveg ferfi sulyemelo csapat verejtekezve elhagyja az edzocsarnokot, megjelenik a 135 cm alacsony kinai takaritono bal kezeben a "+105 kg-osok altal lokesben hasznalt vas" mig a jobbal a frotir ronggyal feltorol alatta. 😊
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 705 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bravo Anita, szép ezüst.
Kínai nők (férfiak) meg tipikusan azok, akiket nagyívben kikerülnék az utcán.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Miller?????
Mintha valaki húzta volna vissza!

ismétlésben látszott, hogy görcs
NB2
magyar és svájci is streamen is néztem, 4ből egyetlen kommentárnak se jutott eszébe hogy egy 400 méteren 370 körül már be szabad görcsölni 😀

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Miller?????
Mintha valaki húzta volna vissza!

ismétlésben látszott, hogy görcs

Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Ez a norvég gyerek nem semmi, nem hittem volna, hogy meglesz a vége neki. 😀
Vrij6
mákja volt, mert a 2 csoki elrontotta az utolsó gátat
bár ha úgy nézem ő profin hozta le az egész versenyt, mert nem hibázott
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!
Ez a norvég gyerek nem semmi, nem hittem volna, hogy meglesz a vége neki. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Anita 6.ra odakente neki 19.49 😀😀😀

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
ANITA MEGCSINÁLTA!!!
rágtam a kefét, hogy 2 rohadt centin múlik, de nem!!!
Ezüstérem, gratula! 6.-ra, ÁÁÁÁÁ!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Márton "Clutch" Anita.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...