Atlétika

12 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Yohan Blaaake!! Ez meg mi a fasz volt? 😀 Nagyon lesokkolt, ez kegyetlen.Schleck
mit nyomott?Bébé
Csak most látom a kérdésedet. 19.26-ot.

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Yohan Blaaake!! Ez meg mi a fasz volt? 😀 Nagyon lesokkolt, ez kegyetlen.Schleck
mit nyomott?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Yohan Blaaake!! Ez meg mi a fasz volt? 😀 Nagyon lesokkolt, ez kegyetlen.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha nem ugrik ki, akkor a Pekingben futott idejét tudta volna most is. 200-on 19,4-et futott, szerintem 100-on ment volna neki a 9,7 alatt.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vazzeg, éjszaka miért nem működött ennyire a szurkolásom? 😂

A jamaicai váltó világcsúcsa is nagyon meglepett. Powell és talán Mullings is még erősítést jelenthetett volna ebbe a csapatba, erre így is világcsúcs. Bolt 100-on is nagyon simán nyert volna, ha elindul, ebben teljesen biztos vagyok.Schleck
Elindult,csak túl hamar. 😉Bazzani
Jogos. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vazzeg, éjszaka miért nem működött ennyire a szurkolásom? 😂

A jamaicai váltó világcsúcsa is nagyon meglepett. Powell és talán Mullings is még erősítést jelenthetett volna ebbe a csapatba, erre így is világcsúcs. Bolt 100-on is nagyon simán nyert volna, ha elindul, ebben teljesen biztos vagyok.Schleck
Elindult,csak túl hamar. 😉

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vazzeg, éjszaka miért nem működött ennyire a szurkolásom? 😂

A jamaicai váltó világcsúcsa is nagyon meglepett. Powell és talán Mullings is még erősítést jelenthetett volna ebbe a csapatba, erre így is világcsúcs. Bolt 100-on is nagyon simán nyert volna, ha elindul, ebben teljesen biztos vagyok.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Wááááááá, világcsúcs! 😊

Saint Kitts és Nevis harmadik, jippiéááóóó! 😊 😂 :cool:
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kegyetlenül izgalmas a férfi hármasugrás döntője. 😊Vrijbloed
Jó volt nagyon, de szerintem ez az egész vébé is inkább az ügyességi számok miatt volt emlékezetes. Alapvetően jobban szeretem a futószámokat, de itt most nagyon nagy versenyek/eredmények voltak.

Nah, most hajrá Kim Collinsék! 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kegyetlenül izgalmas a férfi hármasugrás döntője. 😊Vrijbloed
Azért az hogy Idowu a második ugrásával már majdnem a homokban van... és a bakkecskés módszere miatt bukik vagy 30-40 centit a végén, ez fájó. Ha az olimpiára nem tanulja meg, szopni fog Tamgho ellen jövőre.

Taylor nagyon odavert, ott mindenkiben megállt az ütő egy pillanatra (bennem is)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kegyetlenül izgalmas a férfi hármasugrás döntője. 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
baaazmeeeeg
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/aranyeremtol-es-60000-dollartol-fosztotta-meg-copfja-a-tavolugronot-2093423Bébé
Ez kegyetlenül durva.Vrijbloed
Ez konkrétan jó nagy szívás.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
baaazmeeeeg
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/aranyeremtol-es-60000-dollartol-fosztotta-meg-copfja-a-tavolugronot-2093423Bébé
Ez kegyetlenül durva.Vrijbloed
Előfordul. A marokkói ugró is ezért borotválta le a fejét szezon közben, mert egyszer megszívta.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
baaazmeeeeg
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/aranyeremtol-es-60000-dollartol-fosztotta-meg-copfja-a-tavolugronot-2093423Bébé
Ez kegyetlenül durva.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
baaazmeeeeg
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/aranyeremtol-es-60000-dollartol-fosztotta-meg-copfja-a-tavolugronot-2093423
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem nagyon követtem figyelemmel, de gondolom a jártasabbaknak nem volt akkora meglepetés a női 100 gát eredménye. Számomra ez volt eddig a legjobb eredmény. Ilyen közel futni a 12:21-es világcsúcshoz. Nem gondoltam volna. Hihetetlen sebessége van Pearsonnak, elképesztő dominancia.

Mégegyszer mondom nem kell leoltani, nem voltam vele kapcsolatban képben, de mostantól követem, és várom, hogy mikor kerül 12,2 alá. 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azé Dix is igen jól versenyzett ezen a vébén.szaba
Hát szerintem nem teljesen elégedett ő ezzel. Nem hiszem, hogy sokszor lesz még lehetősége 100-as világbajnoknak lenni és most megvolt. Ez a 200-as viszont teljesen korrekt volt. Sőt az egész 200-as döntőtől sokkal kevesebbet vártam a 100 és az előfutamok alapján.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azé Dix is igen jól versenyzett ezen a vébén.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Wááááá, Lemaitre 19,8 :cool:

Én 19,35-öt tippeltem Boltnak, majdnem, Lemaitre-nek, meg 19,9-et. 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
LEMAITRE!!!!!!! gyönyörű! Bolt is odabaszott rendesen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Centrowitz bronzérmes. Nem gyenge! Go Ducks! 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szegény Orbán Évi. 😕

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A versenyt közvetítő Kovács Dusán a magyar csúcsával harmadik lett volna ezen a 400 gáton, egy századdal lemaradva a másodiktól.Schleck
Jó, Varga Judit meg 4 mp-el nyert volna női 1500-on. Atlétika eléggé másról szól, mint pl. az úszás.szaba
Azért az 1500-at a 400 gáttal összehasonlítani nem enyhén irreális.Schleck
Degut bármivel összehasonlítani irreális sztem. Na mind1.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A versenyt közvetítő Kovács Dusán a magyar csúcsával harmadik lett volna ezen a 400 gáton, egy századdal lemaradva a másodiktól.Schleck
Jó, Varga Judit meg 4 mp-el nyert volna női 1500-on. Atlétika eléggé másról szól, mint pl. az úszás.szaba
Azért az 1500-at a 400 gáttal összehasonlítani nem enyhén irreális.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A versenyt közvetítő Kovács Dusán a magyar csúcsával harmadik lett volna ezen a 400 gáton, egy századdal lemaradva a másodiktól.Schleck
Jó, Varga Judit meg 4 mp-el nyert volna női 1500-on. Atlétika eléggé másról szól, mint pl. az úszás.