Atlétika

12 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A versenyt közvetítő Kovács Dusán a magyar csúcsával harmadik lett volna ezen a 400 gáton, egy századdal lemaradva a másodiktól.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért ez kemény, hogy 1500-on van egy 3:46-os, meg egy 3:36-os elődöntő...Vrijbloed
Alapvetően furcsa dolgok kicsit ezek a középtávfutó selejtezők. Sokszor szerintem nem a legjobbak jutnak be, de hát ezen nem tudom, hogy hogyan lehetne javítani.Schleck
Sehogy, a középtávfutás erősen taktikai táv, és ezt nagyon el lehet cseszni. Ugyanezért nemcsak a selejtezők, de a döntők is gyakran hoznak furcsa, meglepő eredményeket. Az 1500-ra pedig ez az egész hatványozottan igaz. Emlékszem egy Walker nevű új-zélandi(?) futóra, aki úgy lett olimpiai bajnok 1976-ban, hogy valami eszméletlen lassú három körre futott egy erős 300-at. Ja, 800-on sehol sem volt.
szerk. Akkor most a nők demonstrálták, 4:05-tel VB-t nyersz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért ez kemény, hogy 1500-on van egy 3:46-os, meg egy 3:36-os elődöntő...Vrijbloed
Alapvetően furcsa dolgok kicsit ezek a középtávfutó selejtezők. Sokszor szerintem nem a legjobbak jutnak be, de hát ezen nem tudom, hogy hogyan lehetne javítani.

Nah, és megvan az akadályfutás Boltja is. Ez mekkora arc volt már. 😂

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Azért ez kemény, hogy 1500-on van egy 3:46-os, meg egy 3:36-os elődöntő...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Oregoni döntős 1500-on. 😊 Gratula Matt Centrowitz Jr.-nak!

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Jézusom, nem emberi ez a Kirani James. 😀
Még akkor is, ha Merritt elbaszta kicsit. Kevin Borlee is szuper versenyző.Schleck
Jah, mondjuk az előfutambeli idejével Merritt agyonverte volna, de örülök 😊 jó ez a vébé, sok bunkó sztár megszívja.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jézusom, nem emberi ez a Kirani James. 😀
Még akkor is, ha Merritt elbaszta kicsit. Kevin Borlee is szuper versenyző.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iszinbajeva vesszőfutása tovább folytatódik. 😕 Régen a 475t/480at megette reggelire, most meg nem jut át rajta sokadjára. Lehet Peking után abba kellett volna hagynia....
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kurva jó volt ez a mai verseny! Pars fantasztikus volt, a 110 gát döntője nagyon jó volt (bár a kizárással nem értek egyet), a rúdugrásban is óriási versenyek voltak és Valerie Vili is nagyon nagy király.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Szerintem amúgy teljesen vétlen volt. Xiang így is megszopta, kap egy ezüstöt, az aranyat akkor sem kapja meg, ami enélkül az incidens nélkül meglett volna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Roblest miért csapták ki?szaba
Visszarántotta a kínait.
Beérkezés után egyből bocsánatot is kért.Bazzani
Azt hogy? Verseny közben átnyúlt a másik pályára?

-szerk: megnéztem, hát ez hülye...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Roblest miért csapták ki?szaba
Visszarántotta a kínait.
Beérkezés után egyből bocsánatot is kért.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Roblest miért csapták ki?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Grat Krisztiánnak, és Roblesnek is. Liu azon kevés kínai sportolók közé tartozik akiket bírok.eaglesmcnabb
Ezzel teljesen egyetértek. Sőt még annál is jobban, az előbb írni is akartam. 😀
Annyi kár, hogy szegény egy kicsit choker.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 448 — TODDHERREMANS79
Grat Krisztiánnak, és Roblesnek is. Liu azon kevés kínai sportolók közé tartozik akiket bírok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na, ez már tényleg jó volt. Én nem mondanám balszerencsének ezt, sztem abszolút jó dolog ez az ezüst.
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Szép volt Krisztián! Hatalmas gratuláció ehhez a szép ezüsthöz! 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
2. lett Pars Krisztián. Utolsó dobása mindössze 6 centivel maradt el a japánétól. Szegénynek már megint nem volt szerencséje. Ettől persze óriási gratula neki a fantasztikus teljesítményéhez!

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Áh, de kár Kővágó Zoli kiesése. De ez az egész diszkosz selejtező nagyon furi volt. :/Schleck
62.16... jézusom...

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
79,97 Naaaa, ez már szinte tuti érem, nagyon reméljük. És meglesz ez 80 fölött. 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Áh, de kár Kővágó Zoli kiesése. De ez az egész diszkosz selejtező nagyon furi volt. :/

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Fazekas három érvénytelent produkált, gyors vébé számára... Kővágó meg érvényesen zúgott ki. 62.39 kellett volna, nem olyan bonyolult. Régen volt a Gyulai gála.Rajna
Ezt egyszerűen nem is értem. Hogyan sikerülhetett vajon? 😐Gabesz92
Fazekas nem akart egy negyedik érvénytelent is produkálni a vizeldében.Dzsokijuing
Most már minden világos. 😂

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 190 — Saturday Night Lights
Fazekas három érvénytelent produkált, gyors vébé számára... Kővágó meg érvényesen zúgott ki. 62.39 kellett volna, nem olyan bonyolult. Régen volt a Gyulai gála.Rajna
Ezt egyszerűen nem is értem. Hogyan sikerülhetett vajon? 😐Gabesz92
Fazekas nem akart egy negyedik érvénytelent is produkálni a vizeldében.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Fazekas három érvénytelent produkált, gyors vébé számára... Kővágó meg érvényesen zúgott ki. 62.39 kellett volna, nem olyan bonyolult. Régen volt a Gyulai gála.Rajna
Ezt egyszerűen nem is értem. Hogyan sikerülhetett vajon? 😐

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Fazekas három érvénytelent produkált, gyors vébé számára... Kővágó meg érvényesen zúgott ki. 62.39 kellett volna, nem olyan bonyolult. Régen volt a Gyulai gála.