Atlétika

12 feliratkozó

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A francia ob-n Lemaitre hasított egy 9.92őt, új francia és u23as Európa-csúcs 😊 gyorsul a srác

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ma tudtam meg, hogy nálunk rendezik az OB-t:
http://bbu.hu/hu/atletikai-hirek/72-szekszardon-rendezik-az-orszagos-bajnoksagot-
Erre kilátogatok.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
A szervezők akkor eze esetben annyit hibáztak, hogy ötre hirdették meg az eseményt 4 helyett, a jegyen is az volt, stb.

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ezért nem a szervezők a hibásak, mivel a Népstadionban nem lehet a kalapácsvetést a többi versenyszámmal együtt rendezni,mert veszélyes lenne a többi versenyzőre (nem tudom, hogy mi a rossz,de így van régebben volt is amikor veszélyes helyre érkezett a kalapács).Jughead
Jaja, simán lehet, ha nem jól, vagy nem eléggé hajtják be a dobókör előtt a kaput, és ha valaki kicsit túlhúzza a dobást, akkor simán kimegy szektoron kívülre úgy 70 méter körül 😊 ha jól emlékszem a párizsi vb-n volt egy arc, aki az 1es pályán helyezte el a szert 😀 utána mutatták a célegyenes végéből szemből a visszajátszást, benn térdeltek már a srácok a rajtgépben, a kalapács meg vígan elpattogott előttük 😊

Mi is mindig a népstadion melletti pályán dobtunk, csak az eredményhirdetésre mentünk be 😕

nem pont erre gondoltam, de Skvaruk bombája 8:37nél is egy szép példa 😀 http://www.youtube.com/watch?v=55Z7_uEzdsQ

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A kalapácsvetés (a fő magyar szám) a program elé lett berakvaRajna
Bár én itthonról néztem az eseményt nekem is tetszett, és végre a magyar TV az úszó VB-vel ellentétben színvonalas kommentátorkodást tudott felmutatni (a kommentátor egyébként napjaink legjobbja Szabó Gábor volt 😉 ).Jughead
Oh, bazzeg...
Mi végig azt emlegettük, hogy hátha ő lenne ott élőben nem pedig az atlétikához teljesen fogalmatlan Gundi és Hajdú B.

több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 237
A kalapácsvetés (a fő magyar szám) a program elé lett berakvaRajna
Ezért nem a szervezők a hibásak, mivel a Népstadionban nem lehet a kalapácsvetést a többi versenyszámmal együtt rendezni,mert veszélyes lenne a többi versenyzőre (nem tudom, hogy mi a rossz,de így van régebben volt is amikor veszélyes helyre érkezett a kalapács).
Bár én itthonról néztem az eseményt nekem is tetszett, és végre a magyar TV az úszó VB-vel ellentétben színvonalas kommentátorkodást tudott felmutatni (a kommentátor egyébként napjaink legjobbja Szabó Gábor volt 😉 ).
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként most néztem meg ezt a Spiriev féle ponttáblázatot, és eszerint valóban Asafáé a legjobb eredmény. Övé 1267 pont, míg Kővágó Zolié 1230. Ettől még persze nem teljesen fair ez, de a kiírásoknak megfelelően adták át végüllis a díjat.
Ha valakit érdekel, itt tudja böngészni ezeket: http://www.iaaf.org/mm/Document/Competitions/TechnicalArea/ScoringOutdoor2008_742.pdf

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Jaja, nekem tetszett a dolog, kb. mindenki legalább az elvártat hozta a sztárok és a magyarok közül. A verseny szakmai része tulajdonképpen tökéletes volt, a szervezés viszont pocsék. A kalapácsvetés (a fő magyar szám) a program elé lett berakva, sehogysem lehetett követni a távolugrást és a hármasugrást, cserébe láthattuk a botrányos rúdmezőnyt, a kommentátorok nem tudtak lpést tartani az eseményekkel, és a kommentálás helyett a bemutatással foglalkoztak főleg. Asafa nagy arc, meg télleg respekt neki, de ennyire talán nem kellett volna kinyalni neki, a nagydíj tisztán kővágónak járt, hazai pálya nélkül is. Egyébként ez a családias kis hangulat tetszett, meg az is, hogy pörgött a dolog, de ez gondolom az atlétika sajátja, csak én még nem voltam versenyen így ez új volt.

Az mondjuk már nem a szervezők hibája, hogy a közönség nem igen tudja értékelni a különböző eredményeket, a 100 métert még el tudják helyezni valahol, de a többi nem igen ment, tapsoltak ugyanúgy mindennek. A szervezők a meghívás során azért tényeg szép munkát végeztek, nagyon jó volt a mezőny, a hármasugrás és főleg a rúd lehetett volna keményebb, de ez így teljesen rendben volt, kár, hogy elég reménytelen a folytatás, mert ebből pár év alatt egész szép tornát lehetne kerekíteni.

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
jahjah...jó kis verseny volt
Hajdú B. bakker mekkorát esett. 😀
Pistorius szimpi volt. Vagy 10-20 percen keresztül osztotta az autogrammokat.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó kis verseny volt! 😊
És igazságot Kővágó Zolinak! 😀

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ma este 8-tól Stockholm, Diamond League. De ami fontosabb számunkra, hogy holnap lesz a Gyulai Emlékverseny a Puskásban. Rajnán és rajtam kívül ki jön még innen?Schleck
nagyon kérdéses, de lehet kinézek, mivel eléggé jónak ígérkezik a program

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma este 8-tól Stockholm, Diamond League. De ami fontosabb számunkra, hogy holnap lesz a Gyulai Emlékverseny a Puskásban. Rajnán és rajtam kívül ki jön még innen?

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Na akkor : Pásztor Bence megint brutálisat dobott egy versenyen. Most 84,41 métert dobott.
16 éves a srác és rohadt nagy tehetség. A 2016-os olimpia nagy aranyérem várományosa. Sok sikert továbbra is.
A nagy dobóatlétáink után jönnek a reménységek. Nincs itt semmi veszve ezen a téren. Nagyon remélem.

Szerk.: Ja és gratula az ifi vb címhez. 😊danyly
kicsit sikerült a formaidőzítése 😀
interjú: http://www.mob.hu/engine.aspx?page=showcontentvideo&content=eyof2011_pasztorbence

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na akkor : Pásztor Bence megint brutálisat dobott egy versenyen. Most 84,41 métert dobott.
16 éves a srác és rohadt nagy tehetség. A 2016-os olimpia nagy aranyérem várományosa. Sok sikert továbbra is.
A nagy dobóatlétáink után jönnek a reménységek. Nincs itt semmi veszve ezen a téren. Nagyon remélem.

Szerk.: Ja és gratula az ifi vb címhez. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
jó, hogy lelkesek vagytok, csak éppen Marci nem indul a vb-n 😊JSanyo
Komolyan? 😀Schleck
Halálosan 😀JSanyo
nabazmeg 😀
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
jó, hogy lelkesek vagytok, csak éppen Marci nem indul a vb-n 😊JSanyo
Komolyan? 😀Schleck
Halálosan 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
jó, hogy lelkesek vagytok, csak éppen Marci nem indul a vb-n 😊JSanyo
Komolyan? 😀

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
jó, hogy lelkesek vagytok, csak éppen Marci nem indul a vb-n 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Komoly bunyó volt. Hasonló, mint mikor Barredoék verekedtek a Tour de France-on. 😀

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Azért bekaphatja a DigiSport,hogy nem adta végig a versenyt...
A verekedés viszont nagyon kemény volt. :o 😀Bazzani
Milyen verekedés volt? Bevallom én kinyomtam a 100 m után, de odáig sem láttam teljesen mindent.Schleck
Nem egy harcosok klubja, de atlétika pályán nem sűrűn látni ilyet 😀
http://www.youtube.com/watch?v=7mhR1hfhjNU

Ha jó a formaidőzítése, akkor meg lehet (legalábbis) bízok a döntőben Marcinál.
Megnéztem pár eredményt a korábbi Diamond League versenyeken és ezzel az idővel (igaz, hogy egyéni legjobbja, szal jelenleg nem fut mindennap ilyet) rendre dobogóra vagy dobogó közelébe lehetett kerülni.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért bekaphatja a DigiSport,hogy nem adta végig a versenyt...
A verekedés viszont nagyon kemény volt. :o 😀Bazzani
Milyen verekedés volt? Bevallom én kinyomtam a 100 m után, de odáig sem láttam teljesen mindent.

Igor: Jó a döntő lehet túlzás, de én azért reménykedek kicsit. Az idei 400 m-s idők azért nem akkora nagy számok, sokat elmond, hogy az idáig sehol nem volt Bartholomew vezet egy 44.65-tel. Szóval szerintem lesznek simán 45-ös idők is a döntőben, és hát miért ne legyen Marci az egyik? 😊Schleck
Még az elején két francia futó (Baala meg egy másik) verekedett össze. Volt lefejelés meg ütésváltás.

Itt is van e:
http://www.youtube.com/watch?v=7RhncPvxymM

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért bekaphatja a DigiSport,hogy nem adta végig a versenyt...
A verekedés viszont nagyon kemény volt. :o 😀Bazzani
Milyen verekedés volt? Bevallom én kinyomtam a 100 m után, de odáig sem láttam teljesen mindent.

Igor: Jó a döntő lehet túlzás, de én azért reménykedek kicsit. Az idei 400 m-s idők azért nem akkora nagy számok, sokat elmond, hogy az idáig sehol nem volt Bartholomew vezet egy 44.65-tel. Szóval szerintem lesznek simán 45-ös idők is a döntőben, és hát miért ne legyen Marci az egyik? 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért bekaphatja a DigiSport,hogy nem adta végig a versenyt...
A verekedés viszont nagyon kemény volt. :o 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Deák-Nagy Marci felnőtt magyar csúccsal nyerte a junior EB-t 400-on, simán. 😊 😊

szerk: Ez az idő felnőtt vb döntőt is érhet, ha addig tartja a formáját. Nem rossz. 😊Schleck
Én is néztem, nagy grat.. nagyon szép futás volt. Vicces volt ahogy az orosz fintorgott utána 😊

Sztem idén az még korai erről beszélni (akármilyen gyengék az amcsik, odateszik majd magukat), van Európából is 2-3 név aki kirázza a 45 alattit.. de ha így fejlődik tovább, az nagyon ígéretes és még biztos sokszor drukkolhatunk neki.
Jó volt a fiúk távolugrása is.

Csicserova 2.07-es eredménye elég komoly.. ahhoz képest hogy milyen gyenge idény a mezőny.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Orosz bajnokságban Chicherova 207-et ugrott. Vlasic ma is 2 méter alatt maradt.
Bolt végre 9.90 alatt futott.
Összességében jó kis verseny volt. Csomóan egyéni, szezon meg nemzeti csúcsot futottak, dobtak, ugrottak.Bébé
Lavillenie is állat volt, mint általában szokott. 😊
Bolt nekem nem nagyon tetszett most sem, pedig már lassan bele kéne lendülnie, hogy a vb-n megverhesse Asafát, Mullingsot. Megint a szokásos idei darabos mozgását hozta, és nekem úgy tűnt, hogy ő maga sem volt teljesen elégedett.