Atlétika

12 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Blake közben ment egy 9,69-et 😮

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Jó volt ez a Gyulai, néhol job volt a verseny, mint vártam, pl. 110 gáton, de azért ennél jobb volna egy ütősebb mezőnyt összehozni, persze mivel értő közönség nincs, majdnem mindegy is. De az ilyen verseny pl. egy kalapácsvető álma, mindent ahhoz igazítottak, nem hiszem, hogy olyan csillagászati lett volna összehozni a világ 5 legjobb dobójából hármat. A szervezés (és az akusztika 😊 ) még tud hova fejlődni, de ez természetes, bár nem jósolok nagy jövőt ennek a kezdeményezésnek sajna. Tavaly egy jóval jobb mezőnyre nem jött senki, most is csak azért, mert ingyen volt meg voltak olimpikonok. Így meg gondolom azért ráfizetéses lesz ez középtávon.

több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Akit esetleg érdekel stream a Gyulai Memorialról:  www.facebook.com/redbullmobile/app_185174854948527
Bár még nem működik 100%-osan


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Gyulaira ki jön? 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 972 — Vikings fan
Kővágót is likvidálták. Kíváncsi vagyok Pars mikor kerül sorra.tüsi91
Majd ha megnyeri,olyan méég úgyse volt vaaagy...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kővágót is likvidálták. Kíváncsi vagyok Pars mikor kerül sorra.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
 olimpia.origo.hu/london/atletika/20120725-a-tevebol-sokkal-egyszerubbnek-tunik-mit-csinal-a-kalapacssal.html 😀

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Eddig is gyanítottam h tán a leggyorsabb forgású diszkoszvető akit láttam, ez a vidi után már biztos vagyok benne 😂empty taxi
igazából az a legrosszabb, hogy így elnézve ezt a videót tök egyszerűnek tűnik a diszkoszvetés, aztán eszembe jut, hogy mennyit szerencsétlenkedtem ezzel anno 😊 de amúgy tényleg a technika mestere, egy centi felesleges mozdulatot nem látni.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
 www.youtube.com/watch?v=Dbi2GZVmrds
3:57-4:11 zseniális 😀JSanyo
Eddig is gyanítottam h tán a leggyorsabb forgású diszkoszvető akit láttam, ez a vidi után már biztos vagyok benne 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
 www.youtube.com/watch?v=Dbi2GZVmrds
3:57-4:11 zseniális 😀

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez azért elég nagy szopacs. Annak tényleg nincs értelme, hogy májusban tiszta, aztán júniusban betol egy baby-adagot.szaba
nagyon finoman fogalmaztál

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Ez azért elég nagy szopacs. Annak tényleg nincs értelme, hogy májusban tiszta, aztán júniusban betol egy baby-adagot.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ügyfelem, Fazekas Róbert nevében és érdekében eljárva tájékoztatom a Tisztelt Közvéleményt, hogy a WADA akkreditált laboratóriuma a Magyar Antidopping Csoport által Ügyfelemtől 2012. június 16. napon levett vizelet ún. A-mintájában nagyságrendileg 1 ng/ml mennyiségű stanozolol nevű tiltott szert talált. 1 nanogramm a gramm 1 milliárdod része, ennél kisebb mennyiséget a WADA-laboratóriumokban gyakorlatilag ki sem tudnak mutatni. Az Ügyfelem által saját költségén megrendelt ún. B-minta az A-mintát igazolta. Fontosnak tartom kiemelni, hogy Ügyfelemtől a májusban levett minta negatív lett, és még legalább kettő ellenőrzése lett volna az olimpiáig.

A megbízásomból eljáró igazságügyi szakértő megerősítette, hogy egy nanogramm stanozolol egy milliliternyi vizeletben olyan ultracsekély mennyiség, amely tiltott teljesítményfokozásra nem alkalmas.

Fazekas Róbert nem doppingolt, semmilyen tiltott módon nem próbálta a teljesítményét fokozni.

Fazekas Róbert ellen a mai napig semmilyen eljárás nem indult. Neve eddig az ügy kapcsán jogszerűen leírható sem lett volna. A kormányrendeletben szabályozott előzetes felülvizsgálati eljárás nem a versenyző ellen irányul, hanem az addigi vizsgálati eredményeket vizsgálja felül, és végzi el az előzetes bizonyítást. Amennyiben az eddigi ismeretek birtokában a Magyar Antidopping Csoport – amely szervezet eddig is rendkívül korrekt módon járt el – elindítja a jogszabályban meghatározott tényleges eljárást, akkor Ügyfelem aláveti magát a hivatalos eljárásnak, és bizonyítani fogja, hogy nem doppingolt. Ennek érdekében 24 órán belül saját költségén megrendeli a laboratóriumi vizsgálat teljes dokumentációját, amely bármilyen eljáráshoz elengedhetetlenül szükséges. Továbbá saját költségén az akkreditált laboratóriumban be fogja vizsgáltatni az általa legálisan használt táplálékkiegészítőket, vitaminkészítményeket.

Fazekas Róbert a mai napig edz és készül a londoni olimpiára. A Magyar Olimpiai Bizottság arról őt nem értesítette, hogy nem vehet részt a világversenyen. A MOB eddigi eljárásra jogsértő, azonban Ügyfelem az olimpia végéig ezzel nem kíván foglalkozni, azt tudomásul veszi, de ez jogról való lemondást nem jelent.

Szurkoljunk most a magyar küldöttség a nehézségek ellenére is minél sikeresebb szerepléséért!

Ügyfelem hozzájárul ezen közleményének csorbítatlan közléséhez.

dr. Czeglédy Csaba

ügyvéd
Hajrá!

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Volt már szerencsém néhány wtf eredményhez de ez mindent üt: a jamaikai Jason Young 200m-en a 2-es pályán (!) javította az egyéni csúcsát most a luzerni versenyen 20.42-ről 19.86-ra 😮empty taxi
Jön az olimpia, jönnek is a kemény eredmények, bár ez a srác nem lesz ott az olimpián, helyette Warren Weir lesz Blake és Bolt mellett. Úgy tippelem, hogy azért ő sem fog rosszul futni, bár fogalmam sincs ki ő. 😀

Az viszont király, hogy már megint sikerült lemaradnom az atlétikáról és csak a 3000 akadályt látni..

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Volt már szerencsém néhány wtf eredményhez de ez mindent üt: a jamaikai Jason Young 200m-en a 2-es pályán (!) javította az egyéni csúcsát most a luzerni versenyen 20.42-ről 19.86-ra 😮empty taxi
21 évesen még van ekkora fejlődési potenciál, de ennyire én sem vagyok naiv 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Volt már szerencsém néhány wtf eredményhez de ez mindent üt: a jamaikai Jason Young 200m-en a 2-es pályán (!) javította az egyéni csúcsát most a luzerni versenyen 20.42-ről 19.86-ra 😮


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak most hallom, hogy végül azért futhatott újat a kizárás utána a 4*400-as amerikai váltó, mert nem mutatták meg nekik a szervezők a váltózónát. Egészen nevetséges. 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na jó, ez a katari srác nem normális.. sajnos így sansztalan.
Nagyon durva technikával dob. Picit sovánka.. de kinézem, hogy Rióra fel fog nőni a nagyok közé is.Igor
Közöm nincs a kalapácsvetéshez, de most megnéztem, és ez a 85 m-es dobás hát csodaszép volt.

Ettől függetlenül persze nagy gratuláció jár Pásztor Bencének is!

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Na jó, ez a katari srác nem normális.. sajnos így sansztalan.
Nagyon durva technikával dob. Picit sovánka.. de kinézem, hogy Rióra fel fog nőni a nagyok közé is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a két svéd rúdugró csaj nem gyenge. 😮
Símán szépségkirálynő kaliber mindkettő.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Nem semmi volt, hogy a 200as döntőt a Hatlakott Koralzátonyról vagy honnan a fenéből érkező srác nyerte. 😀Bazzani
Ezzel kapcsolatban jó sok marhaságot mondtak, nemtom miért csodálkoznak ilyenen, ha a Bahamák sorra ontja a sprintereket, az legalább ilyen valószínűtlen. Meg mondták, hogy a Brit Nemzetközösség tagja, mintha egy ország lenne, holott nem az, tengerentúli külbirtok, azaz tulajdonképpen gyarmat. Annyira független kb., mint Puerto Rico.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem semmi volt, hogy a 200as döntőt a Hatlakott Koralzátonyról vagy honnan a fenéből érkező srác nyerte. 😀Bazzani
Kim Collins óta tudjuk hogy a Pongó-Pongó(Saint Kitts és Nevis) szigetekről is lehet valaki 100mes síkfutásban világbajnok. Nincs ebben semmi különös.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ez nem olyan mint ato boldon trinidad és tobagoisága? 😀peach
Miért, Boldon trinidad és tobagoisága milyen? 😀
Ahogy olvasom, 14 éves koráig ott élt, majd kiment az USA-ba, azért nem oylan durva hazafiatlanságnak hangzik. 😊

Egyébként Trinidad és Tobagó pont annyiszor népesebb, mint a Turks- és Caicos-szigetek, mint amennyivel az USA népszerűbb, mint Magyarország. 😀

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
ez nem olyan mint ato boldon trinidad és tobagoisága? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem semmi volt, hogy a 200as döntőt a Hatlakott Koralzátonyról vagy honnan a fenéből érkező srác nyerte. 😀Bazzani
Mindenhol mást írnak, hogy mennyien laknak ott, de az biztos, hogy kevesebben, mint Hódmezővásárhelyen. 😀


Egyébként Trevor Ariza is odavaló, szóval két nemzetközileg híres sportolót is ad ez a kis valami, azért ez nem rossz.