Atlétika

12 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
http://www.eventim.hu/hu/jegyek/gyulai-istvan-memorial-atletikai-magyar-nagydij-2011-budapest-puskas-ferenc-stadion-275249/performance.html
Itt találtam jegyárakat. Nem tudom hova szól a diák, de kezd megjönni a kedvem hozzá. 😊Schleck
Sztem az csak kat III-re lesz... odab@szna, ha az első két kategóriába is beülhettek vele 😛Igor
Jó is lenne. De a kat III mennyire rossz, nem vagyok képben a puskással?

Egyébként ez lesz az utolsó nagy atlétikaverseny a Puskásban, és ezzel együtt valószínűleg Magyarországon is. Mivel az új stadionban nem lesz rekortán, fogalmam sincs hol lehet rendezni atlétikát még. Nagyon kellene egy legalább 20.000-es atlétika kiszolgálására szolgáló stadion is akkor már, de erre nem látok semmi esélyt.Schleck
Ha mész okvetlen szólj, kedvem lett hozzá.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha tűrhető árban elsz, akkor benne vagyok, bár a magyarok általában ilyenkor nagy lehúzásokat tartanak, fene tudja.Rajna
http://www.eventim.hu/hu/jegyek/gyulai-istvan-memorial-atletikai-magyar-nagydij-2011-budapest-puskas-ferenc-stadion-275249/performance.html
Itt találtam jegyárakat. Nem tudom hova szól a diák, de kezd megjönni a kedvem hozzá. 😊Schleck
Sztem az csak kat III-re lesz... odab@szna, ha az első két kategóriába is beülhettek vele 😛Igor
Jó is lenne. De a kat III mennyire rossz, nem vagyok képben a puskással?

Egyébként ez lesz az utolsó nagy atlétikaverseny a Puskásban, és ezzel együtt valószínűleg Magyarországon is. Mivel az új stadionban nem lesz rekortán, fogalmam sincs hol lehet rendezni atlétikát még. Nagyon kellene egy legalább 20.000-es atlétika kiszolgálására szolgáló stadion is akkor már, de erre nem látok semmi esélyt.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha tűrhető árban elsz, akkor benne vagyok, bár a magyarok általában ilyenkor nagy lehúzásokat tartanak, fene tudja.Rajna
http://www.eventim.hu/hu/jegyek/gyulai-istvan-memorial-atletikai-magyar-nagydij-2011-budapest-puskas-ferenc-stadion-275249/performance.html
Itt találtam jegyárakat. Nem tudom hova szól a diák, de kezd megjönni a kedvem hozzá. 😊Schleck
Sztem az csak kat III-re lesz... odab@szna, ha az első két kategóriába is beülhettek vele 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ha tűrhető árban elsz, akkor benne vagyok, bár a magyarok általában ilyenkor nagy lehúzásokat tartanak, fene tudja.Rajna
http://www.eventim.hu/hu/jegyek/gyulai-istvan-memorial-atletikai-magyar-nagydij-2011-budapest-puskas-ferenc-stadion-275249/performance.html
Itt találtam jegyárakat. Nem tudom hova szól a diák, de kezd megjönni a kedvem hozzá. 😊Schleck
Ezresért simán benne vagyok, annyit lazán megér ez.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha tűrhető árban elsz, akkor benne vagyok, bár a magyarok általában ilyenkor nagy lehúzásokat tartanak, fene tudja.Rajna
http://www.eventim.hu/hu/jegyek/gyulai-istvan-memorial-atletikai-magyar-nagydij-2011-budapest-puskas-ferenc-stadion-275249/performance.html
Itt találtam jegyárakat. Nem tudom hova szól a diák, de kezd megjönni a kedvem hozzá. 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ha tűrhető árban elsz, akkor benne vagyok, bár a magyarok általában ilyenkor nagy lehúzásokat tartanak, fene tudja.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ennek a versenynek jobban utána fogok járni és lehet, hogy kimek rá:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/atletika-campbell-brown-jon-a-gyulai-emlekversenyre-powell-indulasa-kerdeses-2082788Bébé
Nagyon jó nevek lesznek. Lesz még itt Pistorius, Darvis Patton, Michael Frater, Sanya Richards, Brigitte Foster Hylton és ha nem csak a futás érdekel, akkor Alekna is. Én is gondolkozom rajta, csak kár hogy emiatt még fel is kell utaznom Pestre is, mert nyáron amúgy nem vagyok ott.Schleck
Én is egyre inkább hajlom felé, hogy elnézek rá (nem kaptam atlétikai jegyeket Londonra 😕) + sztem Rajna is kimenne, esetleg mások is. Szóljatok ha jöttök majd, és össze lehetne futni pl. előtte/utána sörözni is. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ennek a versenynek jobban utána fogok járni és lehet, hogy kimek rá:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/atletika-campbell-brown-jon-a-gyulai-emlekversenyre-powell-indulasa-kerdeses-2082788Bébé
Nagyon jó nevek lesznek. Lesz még itt Pistorius, Darvis Patton, Michael Frater, Sanya Richards, Brigitte Foster Hylton és ha nem csak a futás érdekel, akkor Alekna is. Én is gondolkozom rajta, csak kár hogy emiatt még fel is kell utaznom Pestre is, mert nyáron amúgy nem vagyok ott.

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ennek a versenynek jobban utána fogok járni és lehet, hogy kimek rá:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/atletika-campbell-brown-jon-a-gyulai-emlekversenyre-powell-indulasa-kerdeses-2082788
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Mindjárt kezdődik az ES-on az atlétika csapat EB. Nem a legnagyobb nevek vannak rajta természetesen, de általában nagyon jó hangulatú esemény szokott lenni és üde színfolt ez a csapatosdi az atlétikában. 😊Schleck
kösz hogy szóltál, minden évben nézem. Ugyan az erőviszonyokkal nem vagyok tisztában, de mondanom se kell hogy kiknek drukkolok 😀
Hopp Nesterenko le lett alázva 😀
szerk.: CL is nyert, Európa-rekorddal, mindenki happy 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mindjárt kezdődik az ES-on az atlétika csapat EB. Nem a legnagyobb nevek vannak rajta természetesen, de általában nagyon jó hangulatú esemény szokott lenni és üde színfolt ez a csapatosdi az atlétikában. 😊

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Azért nem semmi teljesítmény: Pásztor Bence ifi világcsúcsot dobott 83,92 m-re! Persze itt még csak 5 kg-al dobnak de azért elég biztató. Hátha lesz egy új kalapácsvető világsztárunk.
De ne felejtsük el Pars Krisztiánt se, elég jó formában van most.danyly
a fenébe, megelőztél 😊 külön büszke vagyok rá, mivel személyesen ismerem még a dobóatléta korszakomból 😊 csak a VEDAC 😊

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért nem semmi teljesítmény: Pásztor Bence ifi világcsúcsot dobott 83,92 m-re! Persze itt még csak 5 kg-al dobnak de azért elég biztató. Hátha lesz egy új kalapácsvető világsztárunk.
De ne felejtsük el Pars Krisztiánt se, elég jó formában van most.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Remélem, hogy Pistorius kint lesz a VB-n. Ez a futása elég biztató volt.
Vlasic 😮 (1.94 Mission: Impossible)
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
9től atlétika a digin.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát kb. az 4-5-6. számú jamaikai verte el, vicces hogy egész Európa nem tud kitermelni annak a kis szigetnek a közelébe se senkit.Rajna
Kb. az 5. szerintem. De ha jól tudom Jamaika csak négy embert nevezhet 100 m-re, abból is egyet csak azért mert címvédők. Mondjuk mind a négytől elvárás kb. a döntő, szóval érdekes lesz, de 2009-ben 10.04 is elég volt a döntőhöz. És bár lehet most kell a 10 alatti idő, de még ez is benne van bőven a franciában, legalábbis jelenlegi formáját tekintve.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Hát kb. az 4-5-6. számú jamaikai verte el, vicces hogy egész Európa nem tud kitermelni annak a kis szigetnek a közelébe se senkit.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/atletika-lemaitre-tovabb-javitott-a-legjobb-feher-szazas-idon-2080834Bébé
Szuper! Nagyon szurkolok neki, hogy legalább a döntő meglegyen a vb-n neki.

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/atletika-lemaitre-tovabb-javitott-a-legjobb-feher-szazas-idon-2080834
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagy verseny volt! Jó volt látni a sok oregoni kötődést tv-n keresztül is. 😊
És ez a Steve Mullings nagyon meglepett, 28 évesen ekkorát fejlődni, hát valami egészen hihetetlen.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Este atlétika a digin.Bébé
Hú de köszi én is elfelejtettem.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Este atlétika a digin.Bébé
Köszi!! Mindig elfelejtem, hogy mikor van Diamond League.
És ami a legfontosabb, ez a mai az ún. Prefontaine Classic lesz, ami a híres oregoni atlétáról, Steve Prefontaineről lett elnevezve és a versenyt Ducks történelmi atlétikai pályáján, a Hayward Fielden tartják. Mindenkinek néznie kell! 😊

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Este atlétika a digin.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, megvolt Bolt első idei 100 m-re. Nagy versenyben végül legyőzte Powellt, de még nem volt az igazi. Mondjuk ez nem is meglepetés, de úgy érzem, hogy a vb-n megint villantani fog egy nagyot. És 10.00-val fantasztikus 3. helyet szerzett Lemaitre ebben a nem gyenge mezőnyben, nagyon szurkolok neki a vb-n majd. 😊

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"még az NDK-s korszakban."
Nem szép dolog így célozgatni... 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."