Atlétika

12 feliratkozó

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nagyon jó videó:
http://www.youtube.com/watch?v=yykOcDfPC48&feature=player_embedded#!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nah, csak most tudtam megnézni a döntőket és ez pff, nagyon durva volt.
A 10.000-es mindent vert és lehet mondani lényegében, hogy a 100-as szinte mindent alulmúlt. Bár Blake jó futó, de ezek az idők azért elég közepesek voltak, be kell vallani.
Egyébként akik itt mondják, hogy Bolt túl nagy képű volt, stb. azok ezt miért nem mondogatták Berlin után? Ott sem viselkedett másként. 😉Schleck
Nem az a baj, hogy csak most nagyképűzik, hanem az, hogy most visszanyalt a jégkrém.szaba
Nála jobban senki sem tudta, hogy 1x vissza fog nyalni. (Tyson-tól is kapott már ki 1 éve)
Sztem éppen, hogy akkor lenne nagyképű. ha ezek után nem csinálná többet, mert akkor az jönne le, hogy tényleg komolyan gondolta ezeket. Így sztem poén az egész.
Mint az NFL. Megy a trashtalk meccs közben, persze vki úgyis a rövidebbet fogja húzni, de meccs végén pacsi és kész.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nah, csak most tudtam megnézni a döntőket és ez pff, nagyon durva volt.
A 10.000-es mindent vert és lehet mondani lényegében, hogy a 100-as szinte mindent alulmúlt. Bár Blake jó futó, de ezek az idők azért elég közepesek voltak, be kell vallani.
Egyébként akik itt mondják, hogy Bolt túl nagy képű volt, stb. azok ezt miért nem mondogatták Berlin után? Ott sem viselkedett másként. 😉Schleck
Nem az a baj, hogy csak most nagyképűzik, hanem az, hogy most visszanyalt a jégkrém.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, csak most tudtam megnézni a döntőket és ez pff, nagyon durva volt.
A 10.000-es mindent vert és lehet mondani lényegében, hogy a 100-as szinte mindent alulmúlt. Bár Blake jó futó, de ezek az idők azért elég közepesek voltak, be kell vallani.
Egyébként akik itt mondják, hogy Bolt túl nagy képű volt, stb. azok ezt miért nem mondogatták Berlin után? Ott sem viselkedett másként. 😉

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én is remélem. 😊

Valaki okos: http://www.youtube.com/watch?v=3nbjhpcZ9_g&feature=related

0:11-nél már beért a célba, és 9,4-nél van az óra. Gondolom mondjuk 9,48-nál volt, és még ugrott egy kicsit, de nem lehet, hogy ez egy 9,5-ön belüli idő? 😊Vrijbloed
sikerült pont úgy megállítanom, amikor rálép a vonalra, akkor 9.3, beszarás 😊JSanyo
Persze, mert a képernyős óra az késve mutat.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Szabó Gábornak tökéletesen igaza van. Vicc amit "az illetékesek" TV közvetítés címén csinálnak.iktriad
Én bírom őket, de azért amit ők is művelnek ezen a vb-n... kevernek embereket akik tök máshogy néznek ki, a gyaloglásnál még a vilgbajnokot és egy nem világbajnokot sem sikerütl megkülönböztetni sokáig. Plusz hihetetlenül sokat bénáznak el országokat (Niger-Nigéria, Brunei-Burundi, Líbia-Libanon, Kongói DK-Kongó, és volt még jó pár, de ezekre emlékszem a ma ajnali termésből), és akkor mi háborodunk fel a Honduras-Magyarországon. Ha bevállalsz egy ilyen nagyszabású világversenyt (atlétikai vagy úszó vb, olimpia), akkor illik tisztában lenni a világ országainak olimpiai rövidítéseivel vagy zászlóival, és nagyjából az elhelyezkedésükkel, mert pl. a Brunei-Burundi az ránézésre megállapítható, az egyik ilyen indiaiszerű, a másik ébenfekete.

Mellesleg én esküszöm ott tartok, hogy a délelőttöket legalább annyira élvezem, mint a délutánokat. Van egy fílingje vanuatui csúcsokat nézni 😊

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Én is remélem. 😊

Valaki okos: http://www.youtube.com/watch?v=3nbjhpcZ9_g&feature=related

0:11-nél már beért a célba, és 9,4-nél van az óra. Gondolom mondjuk 9,48-nál volt, és még ugrott egy kicsit, de nem lehet, hogy ez egy 9,5-ön belüli idő? 😊Vrijbloed
sikerült pont úgy megállítanom, amikor rálép a vonalra, akkor 9.3, beszarás 😊

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Igen, még 1-2 éve vicces, meg jópofa volt ez a színjáték a futások előtt, de a mostani is már olyan unalmas volt. Hanyagolni kéne ezt neki. Lemaitre borzasztóan jól hajrázott, csak "lassan" indult.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Bazdmeg Bolt, faszért kell ilyen nagyképűen odaállni, meg is érdemelted...

CL 4. nem rossz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért az a sport megcsúfolása lenne, ha Collins kétszeres bajnok lenne... Blake nagyot futott, max respect, ez 9.8 körüli szél nélkül.. és 0.15-öt vert mindenkire.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Muahahaha
Humoros gyerek kiugrott.
Megérdemli. Hatalmas atléta,de nekem túl nagy bohóc.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyen nincs...
(Kim Collins nyer még egyet a végén.)Igor
Örülnék Collinsnak. A fehér francia csóka meg felfuthat a dobogóra- talán....
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, Collins 2003 után újra? 😂
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Olyan szinten kiugrott, hogy az már fáj...
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ilyen nincs...
(Kim Collins nyer még egyet a végén...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bolt - ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Éreztem, halál komolyan mondom....
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én is remélem. 😊

Valaki okos: http://www.youtube.com/watch?v=3nbjhpcZ9_g&feature=related

0:11-nél már beért a célba, és 9,4-nél van az óra. Gondolom mondjuk 9,48-nál volt, és még ugrott egy kicsit, de nem lehet, hogy ez egy 9,5-ön belüli idő? 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Remélem egy francia odaér a dobogóra. Hihetetlen ez a fejlődés 100-on az elmúlt években.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szabó Gábornak tökéletesen igaza van. Vicc amit "az illetékesek" TV közvetítés címén csinálnak.iktriad
Mondjuk az Eurosport sem különb semmivel,ezekkel az állandó reklámokkal.Bazzani
Mondasz valamit...
SZG viszont úgy tudja leközvetíteni az ilyen hosszútávú futások utolsó 600 méterét mint senki. 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szabó Gábornak tökéletesen igaza van. Vicc amit "az illetékesek" TV közvetítés címén csinálnak.iktriad
Mondjuk az Eurosport sem különb semmivel,ezekkel az állandó reklámokkal.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jeilan azért 52-es uccsó kört futott.. az elég nagy bunkóság egy negyedik számú etióptól 😛
Na most esett le nekik is. (Ruppnak max respect amúgy)

Amúgy Bolt, Blake, Lemaitre dobogóra tippelek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szabó Gábornak tökéletesen igaza van. Vicc amit "az illetékesek" TV közvetítés címén csinálnak.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Bekele :/
szerk.: legalább nem farah nyert. SZG-ban ezt nem szeretem. Mindig elkiabálja a végét. Most is kihozta farah-t győztesnek 400-al a vége előtt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Darya Klishina



:o