Atlétika

12 feliratkozó

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy kíváncsi leszek, hogy lesz-e világrekord Londonban. Gondolom vmi gyors pályát raknak össze, de hát az eső elég szépen beleszólhat.Bébé
Rudisha szerintem azt fog futni, bár ott sem tudom elképzelni, hogy bárki is fusson vele, egyébként ő szerintem napjaink legnagyobb atlétája, nagyon alulértékeltnek gondolom. 110 gáton a férfiaknál erre komoly esélyt látok, az szerintem az olimpia egyik legjobb versenye lehet. A nőknél szurkolok Paersonnek, neki is összejöhet talán. Valerie Vilinek is nagyon szurkolok, hogy megdöntse a hormonkezelt csúcsot, de erre azért nincs túl sok esély. Meg női kalapácsban friss a csúcs, ott is összejöhet nyilván ha jók a körülmények.

Jah, és ahogy látom férfi gyaloglásban sincsenek messze a WR-től, de ahhoz persze közöm sincs. 😀Schleck
nagyjából egyetértek. a férfi 100, 200, 4x100, 110 gát erősen időjárásfüggő. ha jó szél, megfelelő hőmérséklet, száraz idő lesz, szerintem mindhárom megdöntése esélyes, potenciál legalábbis megvan hozzá. akárcsak rudishában, de ő előre kijelentette, hogy az olimpián teljesen hidegen hagyja majd a csúcs. a férfiaknál még két nem "utcai" számban születhetne csúcs: tízpróba, 3000 akadály. eaton talán a legesélyesebb férfi, aki wr-t érhet el londonban, míg akadályon többen is képesek lehetnének erre, de vajmi csekély az esély annyira gyors iramra, amelyből elérhető a csúcs.
a nőknél a futószámok közül gyakorlatilag egy ideje már csak 3000 akadályon, 400 gáton, 100 gáton és 5000 síkon születhet rekord. ezek közül az 5000-es csúcsra most semmi, a 400 gátasra és a 3000 akadályosra egy fokkal több (szinte semmi), a 100 gátasra reális esély van - ha pearson jó napot fog ki, és persze a körülmények ideálisak lesznek (de ez alap). az ugrószámokban csak iszinbajeva lehet képes világcsúcsra, a dobószámokban többen is, főleg kalapácsban. illetve a gerely csúcs is simán megdőlhet. diszkoszban épp a minap jutottak 20 év után 70 méter fölé -a rekord 76.80. súlyban pedig vili és ostapchuk személyes legjobbja majd' másfél méterrel van a világcsúcs alatt, a többiek pedig hozzájuk képest is más sportágat űznek. a hétpróba rekord szintén esélytelennek tűnik.lucy liu
Eatont azért nem írtam, mert nem érzem esélyesnek, hogy két nap végig jó idő lesz Londonban. És ha csak valamelyik időjárás kritikus számában nagyon hülye időt fog ki, akkor szerintem nem fogja megdönteni.
100-on, 200-on szerinted Bolt össze fogja szedni magát? Vagy Blakeben érzel WR-t? Én az utóbbit esélytelennek látom, főleg 100-on, 200-on talán, és már az első felvetésre sem tennék fel sok pénzt. 😊

több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Amúgy kíváncsi leszek, hogy lesz-e világrekord Londonban. Gondolom vmi gyors pályát raknak össze, de hát az eső elég szépen beleszólhat.Bébé
Rudisha szerintem azt fog futni, bár ott sem tudom elképzelni, hogy bárki is fusson vele, egyébként ő szerintem napjaink legnagyobb atlétája, nagyon alulértékeltnek gondolom. 110 gáton a férfiaknál erre komoly esélyt látok, az szerintem az olimpia egyik legjobb versenye lehet. A nőknél szurkolok Paersonnek, neki is összejöhet talán. Valerie Vilinek is nagyon szurkolok, hogy megdöntse a hormonkezelt csúcsot, de erre azért nincs túl sok esély. Meg női kalapácsban friss a csúcs, ott is összejöhet nyilván ha jók a körülmények.

Jah, és ahogy látom férfi gyaloglásban sincsenek messze a WR-től, de ahhoz persze közöm sincs. 😀Schleck
nagyjából egyetértek. a férfi 100, 200, 4x100, 110 gát erősen időjárásfüggő. ha jó szél, megfelelő hőmérséklet, száraz idő lesz, szerintem mindhárom megdöntése esélyes, potenciál legalábbis megvan hozzá. akárcsak rudishában, de ő előre kijelentette, hogy az olimpián teljesen hidegen hagyja majd a csúcs. a férfiaknál még két nem "utcai" számban születhetne csúcs: tízpróba, 3000 akadály. eaton talán a legesélyesebb férfi, aki wr-t érhet el londonban, míg akadályon többen is képesek lehetnének erre, de vajmi csekély az esély annyira gyors iramra, amelyből elérhető a csúcs.
a nőknél a futószámok közül gyakorlatilag egy ideje már csak 3000 akadályon, 400 gáton, 100 gáton és 5000 síkon születhet rekord. ezek közül az 5000-es csúcsra most semmi, a 400 gátasra és a 3000 akadályosra egy fokkal több (szinte semmi), a 100 gátasra reális esély van - ha pearson jó napot fog ki, és persze a körülmények ideálisak lesznek (de ez alap). az ugrószámokban csak iszinbajeva lehet képes világcsúcsra, a dobószámokban többen is, főleg kalapácsban. illetve a gerely csúcs is simán megdőlhet. diszkoszban épp a minap jutottak 20 év után 70 méter fölé -a rekord 76.80. súlyban pedig vili és ostapchuk személyes legjobbja majd' másfél méterrel van a világcsúcs alatt, a többiek pedig hozzájuk képest is más sportágat űznek. a hétpróba rekord szintén esélytelennek tűnik.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy kíváncsi leszek, hogy lesz-e világrekord Londonban. Gondolom vmi gyors pályát raknak össze, de hát az eső elég szépen beleszólhat.Bébé
Rudisha szerintem azt fog futni, bár ott sem tudom elképzelni, hogy bárki is fusson vele, egyébként ő szerintem napjaink legnagyobb atlétája, nagyon alulértékeltnek gondolom. 110 gáton a férfiaknál erre komoly esélyt látok, az szerintem az olimpia egyik legjobb versenye lehet. A nőknél szurkolok Paersonnek, neki is összejöhet talán. Valerie Vilinek is nagyon szurkolok, hogy megdöntse a hormonkezelt csúcsot, de erre azért nincs túl sok esély. Meg női kalapácsban friss a csúcs, ott is összejöhet nyilván ha jók a körülmények.

Jah, és ahogy látom férfi gyaloglásban sincsenek messze a WR-től, de ahhoz persze közöm sincs. 😀

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Gay - 9,99
Gatlin - 10,03
Lemaitre - 10,08

Rudisha fél másodperccel elmaradt a saját világrekordjától 800on.

Sally Pearson toronymagas esélyes Londonban 110 gáton. 12,40-et futott. (a világrekord 12,21 - 1988)

A francia keret Londonra:
http://uk.eurosport.yahoo.com/news/france-finalise-athletics-team-london-142559090.html;_ylt=AvR0Q1bgzbc2UKBm.YE4TxkVIYx4;_ylu=X3oDMTRuMXNuNGlhBG1pdANMSVNUUyBTdG9yeSBMaXN0IFNwb3J0cyBNYWluIEFyY2hpdmUEcGtnAzczMTA0ZDJkLWZmZDItM2E0NS1hYjhhLTIyMzg1ZGM3OTA3NARwb3MDMQRzZWMDTWVkaWFTdG9yeUxpc3RUZW1wBHZlcgMxZWRhNzE0MC1jODQwLTExZTEtYmRmYi1hNDczZmE1YTc4MTQ-;_ylg=X3oDMTFydmw3NTZ2BGludGwDZ2IEbGFuZwNlbi1nYgRwc3RhaWQDBHBzdGNhdANldXJvMjAxMnxuZXdzBHB0A3NlY3Rpb25z;_ylv=3
Hajrá-hajrá Myriam Soumaré! (Bérelt helye van az csajos-atlétikás-londoni-sigemen, amit majd be fogok rendelni 😀 )
2 éve Barcelonában beleszerettem 😀

Amúgy kíváncsi leszek, hogy lesz-e világrekord Londonban. Gondolom vmi gyors pályát raknak össze, de hát az eső elég szépen beleszólhat.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Pistorius egyéniben is indulhat négyszázon 😊Dzsokijuing
Nah fasza 😊
Gyulain is tök rendes volt. Mindenki aki kért tőle autogramot kapott is.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Pistorius egyéniben is indulhat négyszázon 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
amúgy majd vhol lesz vmi lista, hogy kik kvalifikálták magukat az olimpiára?Bébé
Ezt hogy érted? Az amerikai csapatból, vagy atlétikából vagy hogyan?Schleck
Hát egy összesítettnek tudnék örülni. 😀
Csak azért mert egy kicsit elvok maradva és így talán egy kicsit könnyebb utánanézni a dolgoknak.
(Jó persze guglival se tart sokáig kikeresni, csak jelen pillanatban lusta vok erre 😀 )
Pl.: LoLo Jones végre ott lesz-e az olimpián, Blanka Vlasic sérülésével mi van mennyire lesz 100%-os, akkor a tavalyi vb-t kihagyta vmi nagy hármasugró Ő még mindig jó-e meg kijutott-e...szal ilyenek.

De akkor megteszi vmi USAs is, ha nincsen összesített.Bébé
http://www.iaaf.org/Mini/oly12/index.aspx
Ha ugyanúgy dolgozik az IAAF mint VB-ken akk hamarosan fölkerül ide az összes induló bioja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jeneba Tarmoh pulled out of today's 100-meter runoff against Allyson Felix.szaba
Itt van részletesebben:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2167835/London-Olympics-2012-Allyson-Felix-Jeneba-Tarmoh-cancel-100m-run-off.html
Csak én nem értem még mindig, hogy miért nem vállalta ezt Tarmoh?

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jeneba Tarmoh pulled out of today's 100-meter runoff against Allyson Felix.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
amúgy majd vhol lesz vmi lista, hogy kik kvalifikálták magukat az olimpiára?Bébé
Ezt hogy érted? Az amerikai csapatból, vagy atlétikából vagy hogyan?Schleck
Hát egy összesítettnek tudnék örülni. 😀
Csak azért mert egy kicsit elvok maradva és így talán egy kicsit könnyebb utánanézni a dolgoknak.
(Jó persze guglival se tart sokáig kikeresni, csak jelen pillanatban lusta vok erre 😀 )
Pl.: LoLo Jones végre ott lesz-e az olimpián, Blanka Vlasic sérülésével mi van mennyire lesz 100%-os, akkor a tavalyi vb-t kihagyta vmi nagy hármasugró Ő még mindig jó-e meg kijutott-e...szal ilyenek.

De akkor megteszi vmi USAs is, ha nincsen összesített.Bébé
Hát talán ez van, de ez még erősen hiányos lista: http://en.wikipedia.org/wiki/Athletics_at_the_2012_Summer_Olympics_-_Qualification#Women.27s_High_Jump Sőt az erősen hiányos még dicséret is a listát nézve. 😀
Gondolom 8-a után nyomnak rajta egy alapos frissítést.

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
amúgy majd vhol lesz vmi lista, hogy kik kvalifikálták magukat az olimpiára?Bébé
Ezt hogy érted? Az amerikai csapatból, vagy atlétikából vagy hogyan?Schleck
Hát egy összesítettnek tudnék örülni. 😀
Csak azért mert egy kicsit elvok maradva és így talán egy kicsit könnyebb utánanézni a dolgoknak.
(Jó persze guglival se tart sokáig kikeresni, csak jelen pillanatban lusta vok erre 😀 )
Pl.: LoLo Jones végre ott lesz-e az olimpián, Blanka Vlasic sérülésével mi van mennyire lesz 100%-os, akkor a tavalyi vb-t kihagyta vmi nagy hármasugró Ő még mindig jó-e meg kijutott-e...szal ilyenek.

De akkor megteszi vmi USAs is, ha nincsen összesített.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bershawn Jackson sem olimpiázik 400 gáton. A női 100-on pedig holnap fog szétfutni a kvótáért Jeneba Tarmoh és Allyson Felix, akik az első versenyen ezredre azonos időt futottak, nem semmi lesz, kár hogy sehol nem találok streamet a válogatóról.Schleck
hajrá Tarmoh...ha már 200on úgyse tudott kijutniBébé
Én is Tarmohnak szurkolok nyilván. 😊
amúgy majd vhol lesz vmi lista, hogy kik kvalifikálták magukat az olimpiára?Bébé
Ezt hogy érted? Az amerikai csapatból, vagy atlétikából vagy hogyan?

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Bershawn Jackson sem olimpiázik 400 gáton. A női 100-on pedig holnap fog szétfutni a kvótáért Jeneba Tarmoh és Allyson Felix, akik az első versenyen ezredre azonos időt futottak, nem semmi lesz, kár hogy sehol nem találok streamet a válogatóról.Schleck
hajrá Tarmoh...ha már 200on úgyse tudott kijutni

amúgy majd vhol lesz vmi lista, hogy kik kvalifikálták magukat az olimpiára?

Boltot pedig 200on is legyőzte Blake
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bershawn Jackson sem olimpiázik 400 gáton. A női 100-on pedig holnap fog szétfutni a kvótáért Jeneba Tarmoh és Allyson Felix, akik az első versenyen ezredre azonos időt futottak, nem semmi lesz, kár hogy sehol nem találok streamet a válogatóról.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
David Oliver nem megy az olimpiára, de elég ijesztő eredmények születtek így is 110 gáton az amerikai válogatón. Aries Merritt: 12.93, Jason Richardson: 12.98. Nem lesz egyszerű dolga így Liunak sajna.

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Az utóbbi 14 év leggyorsabb 200 méterét futotta Allyson Felix. 21,69. A világrekord 21,34.
Jeter és Sanya Richards-Ross lett még dobogós.

Pistorius egyéniben lemaradt, de reménykedik, hogy 4x400-ban ott lesz (duplán) Londonban.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyon szép volt, ezt a nudli mezőnyt tényleg teljesen szétdobálta.. remélem a fehérororszok/Litvinov/a lengyel srác is kb. így dobál majd az olimpián, mint ma a többiek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pars Kriszitán EURÓPA BAJNOK gratulálunk!!!!! 😊 😊 😊 😊 (nem érdekel, hogy az olimpia még hátra van akkor is örülök 😛 )
több mint 11 éve
gsn 3 548
USA-ból Gatlin, Gay és Bailey lesz kint az olimpián 100-on. Gatlin ismét formában van, 9,80-at futott.
Jeff Dempsnek, a Florida egyetem volt RB-jének így nem jött össze az olimpia, a döntőben 7. helyen végzett.
A nagy hiányzó Walter Dix, a 100-as és 200-as pekingi bronzérmes, amerikai bajnoki címvédő, és tavalyi 100-as, 200-as vb ezüstérmes lesz, aki meghúzódott az elődöntőben és a döntőben sérülten a 8. lett. Demps mind az elődöntőben, mind a döntőben megelőzte őt. Dix 200-on már elindulni sem tudott, így a jobbik számában is bukta Londont.gsn
Gay mennyit futott a válogatón?

Nagyon durva lesz az olimpiai döntő. Szerintem 10mp feletti idővel nem lehet majd bejutni.Bazzani
9,86, ez a legjobb ideje a műtétjei óta. Gatlin esetleg megelőzheti Powellt jelenlegi formája alapján szerintem, de nagyon össze kell neki jönnie mindennek.
Utóbbit nem tudom, idén eddig 17-en futottak 10 másodpercen belül, 8 amerikai, 7 jamaikai, plusz 2 trinidadi. Közülük összesen 8-an lesznek kint (3-3-2 megoszlásban).

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Pars 79.72, championship 😊 :cool: azért jól mutatja a dominanciát, hogy a legrosszabb érvényes dobásával is nyert volna....

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem lenne igazság a Földön, ha ezt nem Krisztián nyerné.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát.. szerintem ezzel gyakorlatilag elég sanszos a jamaikai dobogó... hacsak Powell nem szúrja el.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
USA-ból Gatlin, Gay és Bailey lesz kint az olimpián 100-on. Gatlin ismét formában van, 9,80-at futott.
Jeff Dempsnek, a Florida egyetem volt RB-jének így nem jött össze az olimpia, a döntőben 7. helyen végzett.
A nagy hiányzó Walter Dix, a 100-as és 200-as pekingi bronzérmes, amerikai bajnoki címvédő, és tavalyi 100-as, 200-as vb ezüstérmes lesz, aki meghúzódott az elődöntőben és a döntőben sérülten a 8. lett. Demps mind az elődöntőben, mind a döntőben megelőzte őt. Dix 200-on már elindulni sem tudott, így a jobbik számában is bukta Londont.gsn
Gay mennyit futott a válogatón?

Nagyon durva lesz az olimpiai döntő. Szerintem 10mp feletti idővel nem lehet majd bejutni.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Dix azért hiányozni fog tényleg, főleg a 200-ról.
több mint 11 éve
gsn 3 548
USA-ból Gatlin, Gay és Bailey lesz kint az olimpián 100-on. Gatlin ismét formában van, 9,80-at futott.
Jeff Dempsnek, a Florida egyetem volt RB-jének így nem jött össze az olimpia, a döntőben 7. helyen végzett.
A nagy hiányzó Walter Dix, a 100-as és 200-as pekingi bronzérmes, amerikai bajnoki címvédő, és tavalyi 100-as, 200-as vb ezüstérmes lesz, aki meghúzódott az elődöntőben és a döntőben sérülten a 8. lett. Demps mind az elődöntőben, mind a döntőben megelőzte őt. Dix 200-on már elindulni sem tudott, így a jobbik számában is bukta Londont.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness