Atlétika

12 feliratkozó

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy sérült volna bele a nagyképű parasztja...Schleck
mi történt?

jah meg a tegnapi női 5ezer milyen volt? Láttam, hogy 1 század döntött, de csak azt kaptam el, hogy mondták a számok alapján azt hinnénk, hogy szoros volt de közben nagyon nem. Bébé
Az ötezren csak nem nagyon forszírozták a versenyzést az etióp lányok, de ennek a megállásnak, amit ma mutatott be az amerikai hülyegyerek az égvilágon semmi értelme nem volt:
 www.youtube.com/watch?v=nHQhD4rcM9A

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hogy sérült volna bele a nagyképű parasztja...Schleck
mi történt?

jah meg a tegnapi női 5ezer milyen volt? Láttam, hogy 1 század döntött, de csak azt kaptam el, hogy mondták a számok alapján azt hinnénk, hogy szoros volt de közben nagyon nem.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy sérült volna bele a nagyképű parasztja...

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Chelsea nevelés nyerte a 100 m-t. Egész gyors szélsőhátvéd lehetett. 😀

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a Jacko Gill nem gyenge és szimpatikus srác is.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Közben egyébként elkezdődött a junior atlétika vb. Pásztor Bencére kíváncsi leszek. A kalapácsvetés selejtező pénteken, míg a döntő szombaton lesz amúgy.Schleck
Vicces verseny, a versenyzők nem elhanyagolható része alapszabályokkal nincs tisztában és bénázik föl-alá, szórakoztató,l hogy néhány országot én is képviselhettem volna ha erre edzek 😀Rajna
Úgy érzed, hogy a 13.31-es 100 m benned van? 😀Schleck
Kell egy kis hátszél meg jó diéta (tanácsok Fazekas Robitól), és meglehet 😀

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Közben egyébként elkezdődött a junior atlétika vb. Pásztor Bencére kíváncsi leszek. A kalapácsvetés selejtező pénteken, míg a döntő szombaton lesz amúgy.Schleck
Vicces verseny, a versenyzők nem elhanyagolható része alapszabályokkal nincs tisztában és bénázik föl-alá, szórakoztató,l hogy néhány országot én is képviselhettem volna ha erre edzek 😀Rajna
Úgy érzed, hogy a 13.31-es 100 m benned van? 😀Schleck
Hát ez a 10km durva volt. Köröztek rendesen a többiek míg Etióp, Kenya már rég beért. 😀
Egyik csávónak olyan combja volt, hogy Carlos megirigyelné. Nemtom, hogy az ilyen mit keres 10ezer méteren. 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Közben egyébként elkezdődött a junior atlétika vb. Pásztor Bencére kíváncsi leszek. A kalapácsvetés selejtező pénteken, míg a döntő szombaton lesz amúgy.Schleck
Vicces verseny, a versenyzők nem elhanyagolható része alapszabályokkal nincs tisztában és bénázik föl-alá, szórakoztató,l hogy néhány országot én is képviselhettem volna ha erre edzek 😀Rajna
Úgy érzed, hogy a 13.31-es 100 m benned van? 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Közben egyébként elkezdődött a junior atlétika vb. Pásztor Bencére kíváncsi leszek. A kalapácsvetés selejtező pénteken, míg a döntő szombaton lesz amúgy.Schleck
Vicces verseny, a versenyzők nem elhanyagolható része alapszabályokkal nincs tisztában és bénázik föl-alá, szórakoztató,l hogy néhány országot én is képviselhettem volna ha erre edzek 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stanozolol 2012-ben, ne máár. :/Schleck
Nem rossz cucc az, ha nem jár arra ellenőr. 😀szaba
Kit ismersz, aki szedte? 😀
De én azt nem értem, hogy mit gondoltak ki Annussal? Áh, a wadások úgysem hiszik azt, hogy a múltkori után doppingolni mer, vagy mi járt a fejükben? Nem tudom megérteni. Azt gondolom nehéz lehetett elviselni, hogy nem jöttek úgy az eredmények, mint fiatalabb korában, de erre nem ez a megoldás. Egyébként ebben a témában Roman Seberle az isten szerintem. Volt világcsúcstartóként is képes harcolni azért, hogy egy EB-n hatodik legyen, óriási reszpekt.Schleck
Hát akkor Hewittnál jobban embert nem tisztelhetsz 😀

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Közben egyébként elkezdődött a junior atlétika vb. Pásztor Bencére kíváncsi leszek. A kalapácsvetés selejtező pénteken, míg a döntő szombaton lesz amúgy.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Stanozolol 2012-ben, ne máár. :/Schleck
Nem rossz cucc az, ha nem jár arra ellenőr. 😀szaba
Kit ismersz, aki szedte? 😀
Schleck
Mondjuk nem sok reszpektje van a búvárúszó sportágnak, de mivel volt az éden hotelben, leírom: Éden Ádám világcsúcstartó mától 50 m-es uszonyos gyorsúszásban. 😀szaba
A Király? 😀Höri
A Király. 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Stanozolol 2012-ben, ne máár. :/Schleck
Nem rossz cucc az, ha nem jár arra ellenőr. 😀szaba
Kit ismersz, aki szedte? 😀
De én azt nem értem, hogy mit gondoltak ki Annussal? Áh, a wadások úgysem hiszik azt, hogy a múltkori után doppingolni mer, vagy mi járt a fejükben? Nem tudom megérteni. Azt gondolom nehéz lehetett elviselni, hogy nem jöttek úgy az eredmények, mint fiatalabb korában, de erre nem ez a megoldás. Egyébként ebben a témában Roman Seberle az isten szerintem. Volt világcsúcstartóként is képes harcolni azért, hogy egy EB-n hatodik legyen, óriási reszpekt.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Stanozolol 2012-ben, ne máár. :/Schleck
Nem rossz cucc az, ha nem jár arra ellenőr. 😀
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
sorry a (félig-meddig) offért, de ha már itt jött elő a téma, aszondja index:
Figyelmeztették az amerikai női futballválogatott 30 éves kapusát, Hope Solót, akit június közepén ellenőriztek a USADA, az amerikai doppingellenes ügynökség emberei, és a vizeletminta elemzése pozitív végeredménnyel zárult. Solo arra hivatkozott, hogy menstruációjára szedte be az orvosa által felírt gyógyszert, amelynek egyik összetevője a tiltólistán szereplő vízhajtó, így ott lehet Londonban.

tegyük fel h elhiszem a menstruációra szedte (már ez óriási lol), na de és ??
miért van h nálunk egy ilyen esetért Benedek Tibort eltiltották több hónapra, vagy most legutóbb (nem annyira vagyok kében) egy szintén válogatott kerettag pólóst v kézilabdázót, nem emlékszem pontosan. kb hasonló "hiba" miatt nem vehet részt az olimpián.


amerika nemzeti hőse miért kivétel ? miért nem érzik úgy h nevetséges ez ez egész doppingügy ? akinek fejlettebb orvosi tábora van az nem doppingol, a "szegény magyar" aki csak a 70es évek szerét tudja szedni az igen ?

nem akarom én ezt az ostoba buta parasztot védeni, de (és javítsatok ki ha rosszul emlékeztem) ők anno Athénban és utána sem produkáltak pozitív mintát, csak keveset. de a fehérorosz vagy milyen dobók érmeinek elvételére csak pingvinezik a nob, hogy ők nem tudnak mit tenni, és szerencsétlen magyar csóka, még a mai napig se kapta meg talán az érmét.

egyszerűen röhej ez az egész dopping-kérdés, simán fel kellene hagyni a boszorkányüldözéssel, mert senkit nem érdekel, hogy valaki tisztán 60 méterre repíti a gerelyt, amikor valaki a Borsochemmel a háta mögött, kidobja a stadion melletti folyóba. álszent buzulás az egész.gabtsi
Ők nem menstruálnak. 😊

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
ok, h fél év volt, de az sem figyelmeztetés, illetve ezzel biztosan ugrott az olimpiai részvétele (nem tudom, hogy amúgy bekerült volna-e), fazekast nem akarom védeni teljesen jogos a story, Verrasztó meg azért más kávéház, mert őt a MÚSZ tiltotta el.

a sportdiplomáciánk mint olyan, meg nem is létezik.gabtsi
A sportdiplomácia az stimmt, bár szerintem inkább az a gáz, hogy el lehet intézni ilyen ügyeket pár jó ismerőssel/borítékkal.

Török meg amúgy sem volt nagy esélyes a bekerülésre, garantálom, hogy Kását nem rakták volna ki.

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ok, h fél év volt, de az sem figyelmeztetés, illetve ezzel biztosan ugrott az olimpiai részvétele (nem tudom, hogy amúgy bekerült volna-e), fazekast nem akarom védeni teljesen jogos a story, Verrasztó meg azért más kávéház, mert őt a MÚSZ tiltotta el.

a sportdiplomáciánk mint olyan, meg nem is létezik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Álszent, de azért szerintem mi csináljuk jól (Török Béla eltiltása is csak valami fél év volt). És igazán fontos esetekben mi is küzdünk (Fazekas érmére azért minimális esély volt), Verrasztót eltiltását is elhalasztották az EB és az olimpia miatt.Rajna
És Pars érme? Ott nem éreztem olyan nagy küzdelmet a MOB részéről.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Álszent, de azért szerintem mi csináljuk jól (Török Béla eltiltása is csak valami fél év volt). És igazán fontos esetekben mi is küzdünk (Fazekas érmére azért minimális esély volt), Verrasztót eltiltását is elhalasztották az EB és az olimpia miatt.

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sorry a (félig-meddig) offért, de ha már itt jött elő a téma, aszondja index:
Figyelmeztették az amerikai női futballválogatott 30 éves kapusát, Hope Solót, akit június közepén ellenőriztek a USADA, az amerikai doppingellenes ügynökség emberei, és a vizeletminta elemzése pozitív végeredménnyel zárult. Solo arra hivatkozott, hogy menstruációjára szedte be az orvosa által felírt gyógyszert, amelynek egyik összetevője a tiltólistán szereplő vízhajtó, így ott lehet Londonban.

tegyük fel h elhiszem a menstruációra szedte (már ez óriási lol), na de és ??
miért van h nálunk egy ilyen esetért Benedek Tibort eltiltották több hónapra, vagy most legutóbb (nem annyira vagyok kében) egy szintén válogatott kerettag pólóst v kézilabdázót, nem emlékszem pontosan. kb hasonló "hiba" miatt nem vehet részt az olimpián.

amerika nemzeti hőse miért kivétel ? miért nem érzik úgy h nevetséges ez ez egész doppingügy ? akinek fejlettebb orvosi tábora van az nem doppingol, a "szegény magyar" aki csak a 70es évek szerét tudja szedni az igen ?

nem akarom én ezt az ostoba buta parasztot védeni, de (és javítsatok ki ha rosszul emlékeztem) ők anno Athénban és utána sem produkáltak pozitív mintát, csak keveset. de a fehérorosz vagy milyen dobók érmeinek elvételére csak pingvinezik a nob, hogy ők nem tudnak mit tenni, és szerencsétlen magyar csóka, még a mai napig se kapta meg talán az érmét.

egyszerűen röhej ez az egész dopping-kérdés, simán fel kellene hagyni a boszorkányüldözéssel, mert senkit nem érdekel, hogy valaki tisztán 60 méterre repíti a gerelyt, amikor valaki a Borsochemmel a háta mögött, kidobja a stadion melletti folyóba. álszent buzulás az egész.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
h lehet valaki ekkora kretén, h ilyen múlttal a háta mögött bepróbálkozik ilyen dologgal.... :o 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stanozolol 2012-ben, ne máár. :/Schleck
"Kis pénz, kis dopping". Fazekas gigalol.Dzsokijuing
Tuti az italába csempészték. Már látom magam előtt a nyilatkozatot.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Stanozolol 2012-ben, ne máár. :/Schleck
"Kis pénz, kis dopping". Fazekas gigalol.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Stanozolol 2012-ben, ne máár. :/

több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Eatont azért nem írtam, mert nem érzem esélyesnek, hogy két nap végig jó idő lesz Londonban. És ha csak valamelyik időjárás kritikus számában nagyon hülye időt fog ki, akkor szerintem nem fogja megdönteni.
100-on, 200-on szerinted Bolt össze fogja szedni magát? Vagy Blakeben érzel WR-t? Én az utóbbit esélytelennek látom, főleg 100-on, 200-on talán, és már az első felvetésre sem tennék fel sok pénzt. 😊Schleck
a eugene-inél rosszabb idő csak nem lesz. minden szám alatt hideg, a fele alatt esős, az első nap végén kifejezetten ítéletidő - nincs túl magasan a léc. persze, az összes próbában egyéni csúcsot elérni igen egyedi eset lenne, de eaton biztos hagyott még magában a körülmények miatt. másrészt 10.21-es 100-at, 823-as távolt, 530-as rudat ő sem fog ezentúl minden versenyén elérni. a "pro" alá lehet még írni, hogy elsősorban az olimpiára hegyezheti a formáját, a "kontra" alá pedig, hogy tipikus "hazai" menő. általában eugene-ben versenyez, és ott nagyságrendekkel jobb is, mint máshol - bár ezt nem én találtam ki és ilyen szinten hülyeségnek is gondolom, azért a hazai pálya előnyében lehet valami. meglátjuk, az időn tényleg sok múlik, de a sprinterekkel ellentétben neki mérsékelten rossz is elég lehet.
blake-ékkel kapcsolatban: valahogy képtelen vagyok elképzelni, hogy ne duplázzon ismét bolt. 100-on szerintem tudna majd futni 1 hónap múlva wr-t, 200-on pedig ő is és blake is. de itt tényleg sok múlik az időjáráson, pályán. ha már rövid távon világcsúcs születik a férfiaknál, akkor az szerintem is inkább liu-é lesz 😊