Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Gyula egy idióta. Amióta nincs Kimi keresett egy új totemistent ez lett neki Vettel. Ezt el kell fogadni ő ilyen. 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
most olvasom:
http://f1.blog.hu/2010/10/24/czollner_gyula_nagyot_rugott_palikbaendorphyn
Nálam ez nem minősül valami hű de durva beszólásnak, bár lehet én vagyok a hülye.
Én egyébként nem hallottam, hogy Palikot leváltotta volna az RTL klub, ez valóban így van?
Azt olvastam, hogy Palik egyszerűen bekattant a Hungaroringes leváltása után és se szó, se beszéd egyszerűen elment kényszerpihenőre a családocskájával, azóta viszont az RTL klub semmit sem tud róluk. De miután a koca Marsi még a szülésszabadságán van, Paliknak meg nincs hivatalosa szerződése az RTL klubbal, így nem nagyon tudnak balhézni velük.
No szóval mi is az igazság akkor? 😊

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
most olvasom:
http://f1.blog.hu/2010/10/24/czollner_gyula_nagyot_rugott_palikba

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A ti Gyulátok egy seggfej!Egyszerűen ember még nem hordott össze ennyi baromságot egy helyen,egy időben . 😀 Kár,hogy ezt nem méri vki mert tuti guiness rekord . Engem qrvára idegesít.Amit az elején művelt az meg........(hogy félpercenként nyomta,hogy nem lesz futam)...kritikán aluli.Greengo
Gyulam sok mindenben kritikan aluli sajnos es nem ertem, hogy mit keres egyaltalan meg kepernyo kozeleben. Palik untermenschenek jo volt, akit futamonkent atlag otszor porig lehetett alazni, de arra, hogy fo kozvetito legyen, arra teljesen alkalmatlan.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Gyulam: "Sebastian Vettel ma megrendithetettlen volt." Szoval az, hogy valaki elol van es nem zavarja semmi, az nagyobb tett, mint az esofuggonyben hatul szivni. Annyira rugjak mar ki ezt a szerencsetlen szanalmas barmot! Hozzak vissza Palikot, O rajta legalabb rohogni lehet..endorphyn
Miért szerinted szarul, memt Vettel? Most mit mondjon róla? -az első 2 SC után amíg extrame esős gumin mentek amúgy ott hagyta Alonsot, úgyh neki se volt esőfüggöny mégis lassabban ment nála.
És, ha nincs motor hiba, /*bár pár hét múlva ez is a szánalmas kifogásai közé lesz sorolva 😛,*/ akkor simán megnyeri és rajt-cél győzelem. Az egész hétvégén ő volt a legjobb, Gyula csak a tényt közölte. Ugyanezt elmondta Alonsoról is amikor ő volt a legjobb, elmondta mindenkiről.
Ja és nem azért volt elől, mert ő kelt fel legkorábban, hanem mert ő mente a legjobb időt az edzésen.

Mondtam ezeket Alonso drukkerként.

Ja és Pailik visszahozataláról inkább poénkodni se... 😊Black_Adder
Énis hozzáláttam egy hasonló hsz-hez de inkább hagytam a francba 😀 kösz hogy megírtad helyettemJayB
nem baj, attol meg nem biztos, hogy igaz.. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
A ti Gyulátok egy seggfej!Egyszerűen ember még nem hordott össze ennyi baromságot egy helyen,egy időben . 😀 Kár,hogy ezt nem méri vki mert tuti guiness rekord . Engem qrvára idegesít.Amit az elején művelt az meg........(hogy félpercenként nyomta,hogy nem lesz futam)...kritikán aluli.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Gyulam: "Sebastian Vettel ma megrendithetettlen volt." Szoval az, hogy valaki elol van es nem zavarja semmi, az nagyobb tett, mint az esofuggonyben hatul szivni. Annyira rugjak mar ki ezt a szerencsetlen szanalmas barmot! Hozzak vissza Palikot, O rajta legalabb rohogni lehet..endorphyn
Miért szerinted szarul, memt Vettel? Most mit mondjon róla? -az első 2 SC után amíg extrame esős gumin mentek amúgy ott hagyta Alonsot, úgyh neki se volt esőfüggöny mégis lassabban ment nála.
És, ha nincs motor hiba, /*bár pár hét múlva ez is a szánalmas kifogásai közé lesz sorolva 😛,*/ akkor simán megnyeri és rajt-cél győzelem. Az egész hétvégén ő volt a legjobb, Gyula csak a tényt közölte. Ugyanezt elmondta Alonsoról is amikor ő volt a legjobb, elmondta mindenkiről.
Ja és nem azért volt elől, mert ő kelt fel legkorábban, hanem mert ő mente a legjobb időt az edzésen.

Mondtam ezeket Alonso drukkerként.

Ja és Pailik visszahozataláról inkább poénkodni se... 😊Black_Adder
Énis hozzáláttam egy hasonló hsz-hez de inkább hagytam a francba 😀 kösz hogy megírtad helyettem
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Gyulam: "Sebastian Vettel ma megrendithetettlen volt." Szoval az, hogy valaki elol van es nem zavarja semmi, az nagyobb tett, mint az esofuggonyben hatul szivni. Annyira rugjak mar ki ezt a szerencsetlen szanalmas barmot! Hozzak vissza Palikot, O rajta legalabb rohogni lehet..endorphyn
Miért szerinted szarul, memt Vettel? Most mit mondjon róla? -az első 2 SC után amíg extrame esős gumin mentek amúgy ott hagyta Alonsot, úgyh neki se volt esőfüggöny mégis lassabban ment nála.
És, ha nincs motor hiba, /*bár pár hét múlva ez is a szánalmas kifogásai közé lesz sorolva 😛,*/ akkor simán megnyeri és rajt-cél győzelem. Az egész hétvégén ő volt a legjobb, Gyula csak a tényt közölte. Ugyanezt elmondta Alonsoról is amikor ő volt a legjobb, elmondta mindenkiről.
Ja és nem azért volt elől, mert ő kelt fel legkorábban, hanem mert ő mente a legjobb időt az edzésen.

Mondtam ezeket Alonso drukkerként.

Ja és Pailik visszahozataláról inkább poénkodni se... 😊Black_Adder
En arrol beszelek, hogy ugy tesznek, mintha azzal, hogy az elso helyrol behozza magat elsonek (nem csak errol a futamrol beszelek), akkora teljesitmeny, mint amikor x-ik helyrol felhozza magat valaki. Nem arrol van szo, hogy nem lenne nagy teljesitmeny, de ezt az uberezest ezert soha nem ertettem es nem is fogom.

Amugy meg Palik sokkal szorakoztatobb volt. Gyulam szimplan hulye, Palik legalabb viccesen hulye.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Gyulam: "Sebastian Vettel ma megrendithetettlen volt." Szoval az, hogy valaki elol van es nem zavarja semmi, az nagyobb tett, mint az esofuggonyben hatul szivni. Annyira rugjak mar ki ezt a szerencsetlen szanalmas barmot! Hozzak vissza Palikot, O rajta legalabb rohogni lehet..endorphyn
Miért szerinted szarul, memt Vettel? Most mit mondjon róla? -az első 2 SC után amíg extrame esős gumin mentek amúgy ott hagyta Alonsot, úgyh neki se volt esőfüggöny mégis lassabban ment nála.
És, ha nincs motor hiba, /*bár pár hét múlva ez is a szánalmas kifogásai közé lesz sorolva 😛,*/ akkor simán megnyeri és rajt-cél győzelem. Az egész hétvégén ő volt a legjobb, Gyula csak a tényt közölte. Ugyanezt elmondta Alonsoról is amikor ő volt a legjobb, elmondta mindenkiről.
Ja és nem azért volt elől, mert ő kelt fel legkorábban, hanem mert ő mente a legjobb időt az edzésen.

Mondtam ezeket Alonso drukkerként.

Ja és Pailik visszahozataláról inkább poénkodni se... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Halleluja 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Gyulam: "Sebastian Vettel ma megrendithetettlen volt." Szoval az, hogy valaki elol van es nem zavarja semmi, az nagyobb tett, mint az esofuggonyben hatul szivni. Annyira rugjak mar ki ezt a szerencsetlen szanalmas barmot! Hozzak vissza Palikot, O rajta legalabb rohogni lehet..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Gyulam gyakorlatilag elevezett, hogy Vettel kiesett es Alfonso az elso.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Raikkönen kettő, ez jó😀😀😀
A világ legmázlisabb VB címe, najó a 2., Keke Rosbergé üti. Mondjuk így is 2 finn van a két legmákosabb VB győztes helyen😊kishaszi
Egyébként ezzel a mák dologgal meg azért vigyáznék. Mert most attól hogy anno Kimi úgy nyert hogy kevés volt az esélye ettől függetlenül a szezon alapján simán megérdemelte azt. Igen Lewis elkúrta, de nem csak 2 futamról szól a VB és abban a szezonban is volt pechje nem egy Kiminek.
És aki Kimire a mákos jelzőt ráhúzza a McLarenes évei után hát....Toca
Minek idekeverni a meklárenes cuccot? Azért, mert voltak peches dolgai máskor? Hmm,, kinek nem?
A VB-t meg behúzta úgy, hogy nem csinált semmit, csak tete a dolgát, amíg ment az autó ő is ment, aztán Lewis kikaparta neki a gesztenyét, meg a sors..

Egyáltalán nem bántam a VB címé, sőt anno mondtam Raikkönen fan ismerőseimnek 3 futammal a vége előtt, hogy ha Kimi megnyeri végül nem fogom bánni, de attól még az is tény, hogy igen nagy mázlifaktor volt benne.kishaszi
Barki barmit probal belemagyarazni, vagy probalja kissebbiteni, Kiminek az a szezonja es az elozo orias pechsorozat utan minimum megerdemelete azt a VB cimet!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Szerintem nem annyira van ez még zsebben. 2 dolog miatt érzem hogy azért meglehet ha nem lesz teknikai hiba.
Az egyik hogy Braziában lesz a következő ahol a Ferrari mondjuk az RB is erős lesz. , a 2. hogy Vettelt érzem márjónéhány verseny óta az ő 25 pontja meg azért azért sok (főleg ha nem mindakettőt nyeri mert akkor 26 kell).
Viszont remélem nem kezdenek el ilyen biztonsági játékot a Ferrarinál Braziliában. Ott még nyomni kell aztán számolgatni max Abu-Dhabiba érdemes.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Alonso szempontjából ez egy Perfect Day. 😊

Még nem világbajnok, de alakul....

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem a mi Gyulánk jövőre esélyes lesz a Red Bull szóvivői székére. De legalább a PR osztályon a helye. Ha nem esik le egy VB cím sem a Bikáknak elvolnul remetének a Bükk erdeibe.
Gratulálok Alonso-nak, nem gondoltam volna, hogy ekkora esélye lesz a végén. Gyakorlatilag ezt már csak ő tudja elrontani, vagy a technika.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Raikkönen kettő, ez jó😀😀😀
A világ legmázlisabb VB címe, najó a 2., Keke Rosbergé üti. Mondjuk így is 2 finn van a két legmákosabb VB győztes helyen😊kishaszi
Egyébként ezzel a mák dologgal meg azért vigyáznék. Mert most attól hogy anno Kimi úgy nyert hogy kevés volt az esélye ettől függetlenül a szezon alapján simán megérdemelte azt. Igen Lewis elkúrta, de nem csak 2 futamról szól a VB és abban a szezonban is volt pechje nem egy Kiminek.
És aki Kimire a mákos jelzőt ráhúzza a McLarenes évei után hát....Toca
Minek idekeverni a meklárenes cuccot? Azért, mert voltak peches dolgai máskor? Hmm,, kinek nem?
A VB-t meg behúzta úgy, hogy nem csinált semmit, csak tete a dolgát, amíg ment az autó ő is ment, aztán Lewis kikaparta neki a gesztenyét, meg a sors..

Egyáltalán nem bántam a VB címé, sőt anno mondtam Raikkönen fan ismerőseimnek 3 futammal a vége előtt, hogy ha Kimi megnyeri végül nem fogom bánni, de attól még az is tény, hogy igen nagy mázlifaktor volt benne.kishaszi
Úgy egyébként,szerintem annyira felesleges folyton ezzel a mákja van dologgal vagdalkózni amit itt Viktor állandó jelleggel megtesz.Ez egy ilyen sport egy VB címez kell egy kis szerencse is,nem tudnátok egy olyan VB győztes versenyzőt sem mondani akinek bajnoki évében nem volt legalább 2-3 olyan versenye amin rajta kívül álló körülmények neki kedveztek.Meg egyébként is van az a mondás ugye hogy a szerencse az mellé áll aki észnél van,talán nem véletlen hogy az ilyen Alonso,Hamilton,Raikkonen,Schumacher féle versenyzőknek van "szerencséjük"...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Persze a többieknek meg soha semmi bajuk. Azért elég messze van Raikonen azon szezonjától ez a szezon...

Basszus Massa megcsúszásánál már Schumit láttam a pódiumon. 😀Toca
Raikkönen kettő, ez jó😀😀😀
A világ legmázlisabb VB címe, najó a 2., Keke Rosbergé üti. Mondjuk így is 2 finn van a két legmákosabb VB győztes helyen😊kishaszi
Egyébként ezzel a mák dologgal meg azért vigyáznék. Mert most attól hogy anno Kimi úgy nyert hogy kevés volt az esélye ettől függetlenül a szezon alapján simán megérdemelte azt. Igen Lewis elkúrta, de nem csak 2 futamról szól a VB és abban a szezonban is volt pechje nem egy Kiminek.
És aki Kimire a mákos jelzőt ráhúzza a McLarenes évei után hát....Toca
Minek idekeverni a meklárenes cuccot? Azért, mert voltak peches dolgai máskor? Hmm,, kinek nem?
A VB-t meg behúzta úgy, hogy nem csinált semmit, csak tete a dolgát, amíg ment az autó ő is ment, aztán Lewis kikaparta neki a gesztenyét, meg a sors..

Egyáltalán nem bántam a VB címé, sőt anno mondtam Raikkönen fan ismerőseimnek 3 futammal a vége előtt, hogy ha Kimi megnyeri végül nem fogom bánni, de attól még az is tény, hogy igen nagy mázlifaktor volt benne.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
...ugyanakkor még mindig bármi megtörténhet,Webber 14 ponthos előnyből csinált 11 pontos hátrányt egy verseny alatt,Alonsonak sem dölt még el semmi,ha kövi futamot is kb ilyen előnnyel abszolválja talán akkor elég lesz már egy boztonsági(bb) vezetés abudhabiban.De addig még sok van hátra,meglátjuk.Mindenesetre hajrá Ferrari!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Nekem a mai futamon mindent vitt a "Vettel keresi a biztonsági autót és nem találja!" mondat a kedves Gyulától. Azért nem volt rossz futam, Alonso megint bemakkolta, de abszolút nem bánom. 😊 Remélem hasonló izgalmakban lesz részünk a maradék két futamon is.
Ja és szerintem nyújtsunk be EU pályázatot az Ipolytornáci futamra. 😉

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Vettelt meg el lehet könyvelni Raikkönen kettőnek. A második VBjét bukja el a technika miatt.FViktor93
Persze a többieknek meg soha semmi bajuk. Azért elég messze van Raikonen azon szezonjától ez a szezon...

Basszus Massa megcsúszásánál már Schumit láttam a pódiumon. 😀Toca
Raikkönen kettő, ez jó😀😀😀
A világ legmázlisabb VB címe, najó a 2., Keke Rosbergé üti. Mondjuk így is 2 finn van a két legmákosabb VB győztes helyen😊kishaszi
Egyébként ezzel a mák dologgal meg azért vigyáznék. Mert most attól hogy anno Kimi úgy nyert hogy kevés volt az esélye ettől függetlenül a szezon alapján simán megérdemelte azt. Igen Lewis elkúrta, de nem csak 2 futamról szól a VB és abban a szezonban is volt pechje nem egy Kiminek.
És aki Kimire a mákos jelzőt ráhúzza a McLarenes évei után hát....
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Éjáóéjáó Alonso a VB élén.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Amúgy a fasznak nem múlthéten esett az eső... Akkor nem lett volna kész a pálya 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Vettelt meg el lehet könyvelni Raikkönen kettőnek. A második VBjét bukja el a technika miatt.FViktor93
Persze a többieknek meg soha semmi bajuk. Azért elég messze van Raikonen azon szezonjától ez a szezon...

Basszus Massa megcsúszásánál már Schumit láttam a pódiumon. 😀Toca
Raikkönen kettő, ez jó😀😀😀
A világ legmázlisabb VB címe, najó a 2., Keke Rosbergé üti. Mondjuk így is 2 finn van a két legmákosabb VB győztes helyen😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ha ezt a VB-t nem Red Bullos nyeri akkor az atomgigaFACEPALM 😂
mégpedig elég nagy esély van rá hogy nem...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!