Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Barki barmit probal belemagyarazni, vagy probalja kissebbiteni, Kiminek az a szezonja es az elozo orias pechsorozat utan minimum megerdemelete azt a VB cimet!endorphyn
Ez szép és jó, de a sport meg az élet nem így működik. Nem erre "mérik" . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
csapatutasítás v sorrend ide v oda , webber már fél lábbal VB volna , ha nem lenne ez a gusztustalan vettel hype red bulléknál...webbert nagyon fogom sajnálni ha nem jön neki össze , mert gyak. bármelyik másik csapatnál (talán mclaren kivétel) összejött volna neki simán a VB , de a red bullon nagyon fogok röhögni...am. hamcsi lesz a VB! 😀peach
Hát senki nem kérte, hogy dobja el a vasat most Koreában vagy, hogy simán kikapjon Suzukában meg Szingapúrban Vetteltől. Bármelyik pilóta lesz a VB a másik kettő-három nem hibáztathat senki mást csak saját magát.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
csapatutasítás v sorrend ide v oda , webber már fél lábbal VB volna , ha nem lenne ez a gusztustalan vettel hype red bulléknál...webbert nagyon fogom sajnálni ha nem jön neki össze , mert gyak. bármelyik másik csapatnál (talán mclaren kivétel) összejött volna neki simán a VB , de a red bullon nagyon fogok röhögni...am. hamcsi lesz a VB! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Ha Alonso Brazíliában nyer azzal automatikusan kiüti Vettelt és Hamilton a játszmából. Amenniyben nyer és Webber nem lesz az első négyben világbajnokot avatunk.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Azert nagy kulonbseg van a ket csapat kozott, hogy Alonso ott eleve elso szamu volt, itt meg a RB-nal nem mondjak azt az evad kozepen mondjuk Vettelnek, vagy Webbernek, hogy Te figyusz, ott az utolso elotti kanyarban engedd mar el a masikat, mert az ugy jo nekunk. Szoval ha meg akarjak nyerni, akkor egy ilyen helyzetben nem annyira gaz, ha hoznak egy dontest az eselyesebb javara.endorphyn
😊 A végeredmény tök ugyanaz.
A porhintés ugyanúgy megy ott is.Chrisdol
Na ácsi. Ha most Horner kimondja, hogy Webber az első számú pilóta akkor ok. Korrekt mert ezt kell tennie. Ez nyílt ezzel nem lenne bajom.
De amit a Ferrari csinált Németországban az nem volt az. Ott még a futam után se ismerték el, hogy volt team order. Sőt utána jöttek az undorító nálunk nincs csapatsorrend nyilatkozatok.
Abban igazad van, hogy mindkettő team order, de nagy különbség van köztük.FViktor93
Nyilván megbüntetik őket majd a FIA vizsgálat jön és ha bűnösnek találtatnak elvehetik mind a 42 pontjukat . Igen ebben az esetben a Red Bull kiállt volna hogy csapatsorrend volt vegyétek el az 1.-2.nket... Ne viccelj már ...
Amúgy meg miről beszéltek Alonso első 6 versenyen 2x jött be Massa mögött, arról nehogy már ő tehessen hogy a következő 4 futamon Massa összesen 2 pontot szerzett és tökéletesen esélytelen lett a VB címre.
RB is ugyanezt játszaná csak nekik most kiegyensúlyozottabbak a pilótáik. Ha Massa 3 pontra lett volna Alonsotól Németországban sose kellett volna elengednie... Aki szerint igen az...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Azert nagy kulonbseg van a ket csapat kozott, hogy Alonso ott eleve elso szamu volt, itt meg a RB-nal nem mondjak azt az evad kozepen mondjuk Vettelnek, vagy Webbernek, hogy Te figyusz, ott az utolso elotti kanyarban engedd mar el a masikat, mert az ugy jo nekunk. Szoval ha meg akarjak nyerni, akkor egy ilyen helyzetben nem annyira gaz, ha hoznak egy dontest az eselyesebb javara.endorphyn
😊 A végeredmény tök ugyanaz.
A porhintés ugyanúgy megy ott is.Chrisdol
Na ácsi. Ha most Horner kimondja, hogy Webber az első számú pilóta akkor ok. Korrekt mert ezt kell tennie. Ez nyílt ezzel nem lenne bajom.
De amit a Ferrari csinált Németországban az nem volt az. Ott még a futam után se ismerték el, hogy volt team order. Sőt utána jöttek az undorító nálunk nincs csapatsorrend nyilatkozatok.
Abban igazad van, hogy mindkettő team order, de nagy különbség van köztük.FViktor93
Egyébként most tényleg nem azért mondom, mert alonso drukker vagyok, de ha nekem már nincs esélyem a vb címre, de a csapattársamnak igen, akkor én szó nélkül elengedem. Massa monduk pont 1 évvel volt a balesete után és akkor úgy tűnt, h alonsonak sincs esélye és nagyon meg akarta nyerni azt a futamot, a csapatutasítás meg mindenképp elfogadhatatlan, de most nagyon jól jön alonsonak az a 7 pont, ezt Massanak is be kell látnia...

Mellesleg hasonló okokból Vettelnek szó nélkül segítenie kéne innentől Webbert, de úgyse fogja és ezért lesz Alonso a világbajnok... /*Ha mindig vettel-webber-alonos a sorrend, akkor a spanyol a világbajnok*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Ne keverjük a csapatosorrend és a csapatutasítás szót, előbbi szerintem egyértelmű és hülye aki nem alkalmazza, második pedig bizonyos esetekben elfogadható 😛 Gondoljunk csak bele milyen jól jön most Alonsonak az a +7 pont. Elfogulatlanság nélkül mondom jó döntés volt.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azert nagy kulonbseg van a ket csapat kozott, hogy Alonso ott eleve elso szamu volt, itt meg a RB-nal nem mondjak azt az evad kozepen mondjuk Vettelnek, vagy Webbernek, hogy Te figyusz, ott az utolso elotti kanyarban engedd mar el a masikat, mert az ugy jo nekunk. Szoval ha meg akarjak nyerni, akkor egy ilyen helyzetben nem annyira gaz, ha hoznak egy dontest az eselyesebb javara.endorphyn
😊 A végeredmény tök ugyanaz.
A porhintés ugyanúgy megy ott is.Chrisdol
Na ácsi. Ha most Horner kimondja, hogy Webber az első számú pilóta akkor ok. Korrekt mert ezt kell tennie. Ez nyílt ezzel nem lenne bajom.
De amit a Ferrari csinált Németországban az nem volt az. Ott még a futam után se ismerték el, hogy volt team order. Sőt utána jöttek az undorító nálunk nincs csapatsorrend nyilatkozatok.
Abban igazad van, hogy mindkettő team order, de nagy különbség van köztük.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A ti Gyulátok egy seggfej!Egyszerűen ember még nem hordott össze ennyi baromságot egy helyen,egy időben . 😀 Kár,hogy ezt nem méri vki mert tuti guiness rekord . Engem qrvára idegesít.Amit az elején művelt az meg........(hogy félpercenként nyomta,hogy nem lesz futam)...kritikán aluli.Greengo
Gyula olyan, amilyen. Kicsit vak, kicsit túlreagálós, kicsit értetlen, kicsit sikoltozós.
Némelyik nem kicsit.
Én se bírom annyira.
Viszont van némi verseny fogalma. Bár ezt nagyon ügyesen titkolja az esetek többségében.

A tény azonban az, hogy Palik és Dávid S. nyomába nem ér, már ami a semmitmondó, okoskodó hülyeségeket jelenti egy futam, meg úgy összpályafutást nézve a F1 kommentáláson belül.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azert nagy kulonbseg van a ket csapat kozott, hogy Alonso ott eleve elso szamu volt, itt meg a RB-nal nem mondjak azt az evad kozepen mondjuk Vettelnek, vagy Webbernek, hogy Te figyusz, ott az utolso elotti kanyarban engedd mar el a masikat, mert az ugy jo nekunk. Szoval ha meg akarjak nyerni, akkor egy ilyen helyzetben nem annyira gaz, ha hoznak egy dontest az eselyesebb javara.endorphyn
😊 A végeredmény tök ugyanaz.
A porhintés ugyanúgy megy ott is.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Azert nagy kulonbseg van a ket csapat kozott, hogy Alonso ott eleve elso szamu volt, itt meg a RB-nal nem mondjak azt az evad kozepen mondjuk Vettelnek, vagy Webbernek, hogy Te figyusz, ott az utolso elotti kanyarban engedd mar el a masikat, mert az ugy jo nekunk. Szoval ha meg akarjak nyerni, akkor egy ilyen helyzetben nem annyira gaz, ha hoznak egy dontest az eselyesebb javara.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Napi Webber 😀

http://sportgeza.hu/forma1/2010/10/25/webber_14_pont_elonnyel_sem_1._szamu/endorphyn
Azért vicces mert ezt a nyilatkoztot több portál is úgy vette át hogy erősen fontolgatják hogy Webber lesz az 1.számú, és ha nem esik ki Alonso Braziliábn Abu-Dhabiban meg is kell ezt lépniük.

Viszont ha meglépik akkor ugyanolyan szánalmasak lesznek mint a Ferrari akiket folyton bíráltak azért mert csapatsorrendük van... 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Napi Webber 😀

http://sportgeza.hu/forma1/2010/10/25/webber_14_pont_elonnyel_sem_1._szamu/

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Dávid Sándoros idők óta követem magyarul az F1-et de valahogy egyszer se tudtam kiakadni Gyulán. Mond sületlenségeket az tény, van hogy nem vesz észre időben dolgokat, ezért mind lehet kritizálni de hogy kibírhatatlan az szerintem túlzás. Az meg hogy totál nemért hozzá... Versenyzőről van szó, látott már ezt-azt és megkockáztatom hogy többet tud az F1-ről mint a magyar nézők 99%-a. Walter Csabában egyetértünk, ő nagyon korrekt. Ja még valami, Czolner engem szórakoztat!

Hú ha lenne még dislike gomb kiváncsi lennék 😀JayB
De jo neked. 😊 Amugy meg en is David S. ota kovetem, szoval van osszehasonlitasi alapom. Vissza Palik Lacit!! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
A Dávid Sándoros idők óta követem magyarul az F1-et de valahogy egyszer se tudtam kiakadni Gyulán. Mond sületlenségeket az tény, van hogy nem vesz észre időben dolgokat, ezért mind lehet kritizálni de hogy kibírhatatlan az szerintem túlzás. Az meg hogy totál nemért hozzá... Versenyzőről van szó, látott már ezt-azt és megkockáztatom hogy többet tud az F1-ről mint a magyar nézők 99%-a. Walter Csabában egyetértünk, ő nagyon korrekt. Ja még valami, Czolner engem szórakoztat!

Hú ha lenne még dislike gomb kiváncsi lennék 😀JayB
Ha már F1 szakértő, akkor a csúcs abszolúte Wéber Gábor. Nagyon felkészült, nagyon profi.
Nálam Ő az etalon...

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
A Dávid Sándoros idők óta követem magyarul az F1-et de valahogy egyszer se tudtam kiakadni Gyulán. Mond sületlenségeket az tény, van hogy nem vesz észre időben dolgokat, ezért mind lehet kritizálni de hogy kibírhatatlan az szerintem túlzás. Az meg hogy totál nemért hozzá... Versenyzőről van szó, látott már ezt-azt és megkockáztatom hogy többet tud az F1-ről mint a magyar nézők 99%-a. Walter Csabában egyetértünk, ő nagyon korrekt. Ja még valami, Czolner engem szórakoztat!

Hú ha lenne még dislike gomb kiváncsi lennék 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Félreértesz. senki nem mondta h gyula nem egy seggfej, de az a boszorkányüldözés ami itt folyik ellene, már nem nevetséges, hanem idegesítő. Ha Vettel kurva jól megy, és ez általában így van, nem mondhatja el h kurve jól ment, mert azonnal jön a gyulaszerelmesfettelbe. Bazmeg törődjetek bele, h Vettel az egyik legjobb, idén pedig A legjobb. Ha összeadjuk a NEM saját hibás pontvesztéseket, és itt most nem a hajszálrepedés, hupli a pályán stb szánalmas próbálkozásaira gondolok, akkor kijön h messze ő a legpechesebb. Ennek ellenére van versenyben a VB címért, ezért ő a legjobb. /*Persze ti nem Vettel pechjét látjátok, hanem alonso mázlivonatját, mert ugye most is csak alonso elől esett ki, hamilton elől pl nem*/

A másik meg, h ha egyszer tényleg seggfej, miért nem azzal basztatjátok. Ha ad rá okot miért kell elővenni őt puszta tényközlésért, mert a 'Vettel nagyot ment', az egy tény. Amit a futam előtt csinált botrányos volt, ha azért szidjátok nem szólok senkit, de már megint a:
Megdicsérte azt a béna pancser Vettelt, pedig olyan kurva szarul ment, mint minden versenyen, milyen versenyt néz, h nem látja h egyszar. szerelmesfettelbe. buzigyulamertbuzifettel. Buzifettelmertbuzigyula megy. UNALMAS. Írjátok be aláírásba, h buzigyulaszerelmesbuzifettelbe és akkor aki akarja minden hozzászólásotoknál láthatja...Black_Adder
Na, akkor lassan irom, hogy mindenki megertse! 😀 Tehat tisztazzuk! En az eredeti kommentet nem Vettel ellen, hanem Gyulam ismetelt baromsagara irtam. Nalam kb. most gurult el a gyogyszer vele kapcsolatban. Szamomra most mar toleralhatattlan amit csinal! Vettel jol ment, persze. Meg is nyerte volna, ha nincs a technikai zur. Megerdemelte volna. Sajnalom Ot ezert (bar ez esetben nem teljesen, mert Webbertol igy nem vett el pontokat - na nem mintha nagy Webber rajongo volnek..). Nem is errol van szo, hanem arrol, hogy olyan szuperlativuszokat hasznal arra, hogy emberunk elol ment es megnyerte (volna) a futamot, hogy az szimplan nevetseges-szanalmas-amator stb. Igazabol a sok suletlensege, helykitolto probalkozasai utan ez volt az a pont, ahol vegem lett. Kb. olyan, mint amikor a tuizijatekot kozvetitik. 😊 Barki nyer pole bol (igen, Kimire is gondolok), akkor is ez a lenyeg. Mert persze, sok munka es tehetseg kell ehhez, de azt mindenki erti, hogy manapsag F1-ben elozni nagyon nehez, legalabbis nagysagrendekkel nehezebb munka, mint megtartani a poziciot a mezony egyik legjobb autojaban ulve ugy, hogy nincs elotted senki. Vagy feljonni vilag vegerol. Nem egyszer nyilatkoztak le ezt maguk a versenyzok is, nyilvan nem veletlenul. Es itt csak errol van szo, nem Vettel teljesitmenyenek kicsinyiteserol. Az amugy is Gyulam reszortja egyes versenyzokkel kapcsolatban.
Amugy meg a F1-nek szerves resze a kozvetites, ahol szorakoztatoan, de lehetoleg meg rendesen szakmailag kell (ene) nyomni az embereknek az infokat. Weber pl. nem szorakoztato, de latszik, hogy ert hozza. Mikor valakivel ketten csinalja, akkor mar szinvonal is koltozik az adasba. Es igen, en magyarul szeretnem hallgatni a kommentart, nem ekes pasthu dialektusban. Ezert nezem az RTL-en.
Remelem ertheto voltam es nem akarsz belelatni mast is a dologba!! Jobban nem tudom elmagyarazni. 😊endorphyn
Nálad most gurult el a gyógyszer Gyulával kapcsolatban, nálam meg a Gyulázással kapcsolatban. /*Amire mára a tegnapi meccs is rásegített egy kicsit, meg az, h reggel8tól 3 óra alvás után megbasztak beugrón, úgyh kicsit nehezemre esik kulturáltan írni elnézést.*/ Pedig én se bírom őt, és nagyon örülnék egy normális kommentátornak, de tartom h Vettelt joggal dicséri. És akkor is dicsérné a győztest, akárki is lenne az, ha az utolsó helyről végigelőzve nyerné meg.

A Dolgokba egyébként nem akarok bele látni mást, hanem az összes korábbi gyulázásra is reagáltam és igenis voltak buzigyulaszerelmesbuzifettelbe, miazhogyfettelfutamgyőzelmeutánaztmondjahogyfettelfutamgyőzelmenempedigazthogyfettelfákjú és hasonló tárgyú hsz-ek. Nem is kevés. Nincs kedvem idézni őket mert nagy részük még az nfl.hu-n volt, de akadt bőven.Black_Adder
Ok, semmi baj! Ertem en, mindenkinek mashol es masert. Vettel ebben az egeszben kb. pont nem oszt, nem szoroz.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A ti Gyulátok egy seggfej!Egyszerűen ember még nem hordott össze ennyi baromságot egy helyen,egy időben . 😀 Kár,hogy ezt nem méri vki mert tuti guiness rekord . Engem qrvára idegesít.Amit az elején művelt az meg........(hogy félpercenként nyomta,hogy nem lesz futam)...kritikán aluli.Greengo
Félreértesz. senki nem mondta h gyula nem egy seggfej, de az a boszorkányüldözés ami itt folyik ellene, már nem nevetséges, hanem idegesítő. Ha Vettel kurva jól megy, és ez általában így van, nem mondhatja el h kurve jól ment, mert azonnal jön a gyulaszerelmesfettelbe. Bazmeg törődjetek bele, h Vettel az egyik legjobb, idén pedig A legjobb. Ha összeadjuk a NEM saját hibás pontvesztéseket, és itt most nem a hajszálrepedés, hupli a pályán stb szánalmas próbálkozásaira gondolok, akkor kijön h messze ő a legpechesebb. Ennek ellenére van versenyben a VB címért, ezért ő a legjobb. /*Persze ti nem Vettel pechjét látjátok, hanem alonso mázlivonatját, mert ugye most is csak alonso elől esett ki, hamilton elől pl nem*/

A másik meg, h ha egyszer tényleg seggfej, miért nem azzal basztatjátok. Ha ad rá okot miért kell elővenni őt puszta tényközlésért, mert a 'Vettel nagyot ment', az egy tény. Amit a futam előtt csinált botrányos volt, ha azért szidjátok nem szólok senkit, de már megint a:
Megdicsérte azt a béna pancser Vettelt, pedig olyan kurva szarul ment, mint minden versenyen, milyen versenyt néz, h nem látja h egyszar. szerelmesfettelbe. buzigyulamertbuzifettel. Buzifettelmertbuzigyula megy. UNALMAS. Írjátok be aláírásba, h buzigyulaszerelmesbuzifettelbe és akkor aki akarja minden hozzászólásotoknál láthatja...Black_Adder
Na, akkor lassan irom, hogy mindenki megertse! 😀 Tehat tisztazzuk! En az eredeti kommentet nem Vettel ellen, hanem Gyulam ismetelt baromsagara irtam. Nalam kb. most gurult el a gyogyszer vele kapcsolatban. Szamomra most mar toleralhatattlan amit csinal! Vettel jol ment, persze. Meg is nyerte volna, ha nincs a technikai zur. Megerdemelte volna. Sajnalom Ot ezert (bar ez esetben nem teljesen, mert Webbertol igy nem vett el pontokat - na nem mintha nagy Webber rajongo volnek..). Nem is errol van szo, hanem arrol, hogy olyan szuperlativuszokat hasznal arra, hogy emberunk elol ment es megnyerte (volna) a futamot, hogy az szimplan nevetseges-szanalmas-amator stb. Igazabol a sok suletlensege, helykitolto probalkozasai utan ez volt az a pont, ahol vegem lett. Kb. olyan, mint amikor a tuizijatekot kozvetitik. 😊 Barki nyer pole bol (igen, Kimire is gondolok), akkor is ez a lenyeg. Mert persze, sok munka es tehetseg kell ehhez, de azt mindenki erti, hogy manapsag F1-ben elozni nagyon nehez, legalabbis nagysagrendekkel nehezebb munka, mint megtartani a poziciot a mezony egyik legjobb autojaban ulve ugy, hogy nincs elotted senki. Vagy feljonni vilag vegerol. Nem egyszer nyilatkoztak le ezt maguk a versenyzok is, nyilvan nem veletlenul. Es itt csak errol van szo, nem Vettel teljesitmenyenek kicsinyiteserol. Az amugy is Gyulam reszortja egyes versenyzokkel kapcsolatban.
Amugy meg a F1-nek szerves resze a kozvetites, ahol szorakoztatoan, de lehetoleg meg rendesen szakmailag kell (ene) nyomni az embereknek az infokat. Weber pl. nem szorakoztato, de latszik, hogy ert hozza. Mikor valakivel ketten csinalja, akkor mar szinvonal is koltozik az adasba. Es igen, en magyarul szeretnem hallgatni a kommentart, nem ekes pasthu dialektusban. Ezert nezem az RTL-en.
Remelem ertheto voltam es nem akarsz belelatni mast is a dologba!! Jobban nem tudom elmagyarazni. 😊endorphyn
Nálad most gurult el a gyógyszer Gyulával kapcsolatban, nálam meg a Gyulázással kapcsolatban. /*Amire mára a tegnapi meccs is rásegített egy kicsit, meg az, h reggel8tól 3 óra alvás után megbasztak beugrón, úgyh kicsit nehezemre esik kulturáltan írni elnézést.*/ Pedig én se bírom őt, és nagyon örülnék egy normális kommentátornak, de tartom h Vettelt joggal dicséri. És akkor is dicsérné a győztest, akárki is lenne az, ha az utolsó helyről végigelőzve nyerné meg.

A Dolgokba egyébként nem akarok bele látni mást, hanem az összes korábbi gyulázásra is reagáltam és igenis voltak buzigyulaszerelmesbuzifettelbe, miazhogyfettelfutamgyőzelmeutánaztmondjahogyfettelfutamgyőzelmenempedigazthogyfettelfákjú és hasonló tárgyú hsz-ek. Nem is kevés. Nincs kedvem idézni őket mert nagy részük még az nfl.hu-n volt, de akadt bőven.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bernie ajándéka: 😊

http://f1.blog.hu/2010/10/24/ecclestone_nem_ertekelte_az_ajandekotSonics
Ezt ket es fel oraval ezelott mar bedobtam 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A ti Gyulátok egy seggfej!Egyszerűen ember még nem hordott össze ennyi baromságot egy helyen,egy időben . 😀 Kár,hogy ezt nem méri vki mert tuti guiness rekord . Engem qrvára idegesít.Amit az elején művelt az meg........(hogy félpercenként nyomta,hogy nem lesz futam)...kritikán aluli.Greengo
Félreértesz. senki nem mondta h gyula nem egy seggfej, de az a boszorkányüldözés ami itt folyik ellene, már nem nevetséges, hanem idegesítő. Ha Vettel kurva jól megy, és ez általában így van, nem mondhatja el h kurve jól ment, mert azonnal jön a gyulaszerelmesfettelbe. Bazmeg törődjetek bele, h Vettel az egyik legjobb, idén pedig A legjobb. Ha összeadjuk a NEM saját hibás pontvesztéseket, és itt most nem a hajszálrepedés, hupli a pályán stb szánalmas próbálkozásaira gondolok, akkor kijön h messze ő a legpechesebb. Ennek ellenére van versenyben a VB címért, ezért ő a legjobb. /*Persze ti nem Vettel pechjét látjátok, hanem alonso mázlivonatját, mert ugye most is csak alonso elől esett ki, hamilton elől pl nem*/

A másik meg, h ha egyszer tényleg seggfej, miért nem azzal basztatjátok. Ha ad rá okot miért kell elővenni őt puszta tényközlésért, mert a 'Vettel nagyot ment', az egy tény. Amit a futam előtt csinált botrányos volt, ha azért szidjátok nem szólok senkit, de már megint a:
Megdicsérte azt a béna pancser Vettelt, pedig olyan kurva szarul ment, mint minden versenyen, milyen versenyt néz, h nem látja h egyszar. szerelmesfettelbe. buzigyulamertbuzifettel. Buzifettelmertbuzigyula megy. UNALMAS. Írjátok be aláírásba, h buzigyulaszerelmesbuzifettelbe és akkor aki akarja minden hozzászólásotoknál láthatja...Black_Adder
Na, akkor lassan irom, hogy mindenki megertse! 😀 Tehat tisztazzuk! En az eredeti kommentet nem Vettel ellen, hanem Gyulam ismetelt baromsagara irtam. Nalam kb. most gurult el a gyogyszer vele kapcsolatban. Szamomra most mar toleralhatattlan amit csinal! Vettel jol ment, persze. Meg is nyerte volna, ha nincs a technikai zur. Megerdemelte volna. Sajnalom Ot ezert (bar ez esetben nem teljesen, mert Webbertol igy nem vett el pontokat - na nem mintha nagy Webber rajongo volnek..). Nem is errol van szo, hanem arrol, hogy olyan szuperlativuszokat hasznal arra, hogy emberunk elol ment es megnyerte (volna) a futamot, hogy az szimplan nevetseges-szanalmas-amator stb. Igazabol a sok suletlensege, helykitolto probalkozasai utan ez volt az a pont, ahol vegem lett. Kb. olyan, mint amikor a tuizijatekot kozvetitik. 😊 Barki nyer pole bol (igen, Kimire is gondolok), akkor is ez a lenyeg. Mert persze, sok munka es tehetseg kell ehhez, de azt mindenki erti, hogy manapsag F1-ben elozni nagyon nehez, legalabbis nagysagrendekkel nehezebb munka, mint megtartani a poziciot a mezony egyik legjobb autojaban ulve ugy, hogy nincs elotted senki. Vagy feljonni vilag vegerol. Nem egyszer nyilatkoztak le ezt maguk a versenyzok is, nyilvan nem veletlenul. Es itt csak errol van szo, nem Vettel teljesitmenyenek kicsinyiteserol. Az amugy is Gyulam reszortja egyes versenyzokkel kapcsolatban.
Amugy meg a F1-nek szerves resze a kozvetites, ahol szorakoztatoan, de lehetoleg meg rendesen szakmailag kell (ene) nyomni az embereknek az infokat. Weber pl. nem szorakoztato, de latszik, hogy ert hozza. Mikor valakivel ketten csinalja, akkor mar szinvonal is koltozik az adasba. Es igen, en magyarul szeretnem hallgatni a kommentart, nem ekes pasthu dialektusban. Ezert nezem az RTL-en.
Remelem ertheto voltam es nem akarsz belelatni mast is a dologba!! Jobban nem tudom elmagyarazni. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A ti Gyulátok egy seggfej!Egyszerűen ember még nem hordott össze ennyi baromságot egy helyen,egy időben . 😀 Kár,hogy ezt nem méri vki mert tuti guiness rekord . Engem qrvára idegesít.Amit az elején művelt az meg........(hogy félpercenként nyomta,hogy nem lesz futam)...kritikán aluli.Greengo
Félreértesz. senki nem mondta h gyula nem egy seggfej, de az a boszorkányüldözés ami itt folyik ellene, már nem nevetséges, hanem idegesítő. Ha Vettel kurva jól megy, és ez általában így van, nem mondhatja el h kurve jól ment, mert azonnal jön a gyulaszerelmesfettelbe. Bazmeg törődjetek bele, h Vettel az egyik legjobb, idén pedig A legjobb. Ha összeadjuk a NEM saját hibás pontvesztéseket, és itt most nem a hajszálrepedés, hupli a pályán stb szánalmas próbálkozásaira gondolok, akkor kijön h messze ő a legpechesebb. Ennek ellenére van versenyben a VB címért, ezért ő a legjobb. /*Persze ti nem Vettel pechjét látjátok, hanem alonso mázlivonatját, mert ugye most is csak alonso elől esett ki, hamilton elől pl nem*/

A másik meg, h ha egyszer tényleg seggfej, miért nem azzal basztatjátok. Ha ad rá okot miért kell elővenni őt puszta tényközlésért, mert a 'Vettel nagyot ment', az egy tény. Amit a futam előtt csinált botrányos volt, ha azért szidjátok nem szólok senkit, de már megint a:
Megdicsérte azt a béna pancser Vettelt, pedig olyan kurva szarul ment, mint minden versenyen, milyen versenyt néz, h nem látja h egyszar. szerelmesfettelbe. buzigyulamertbuzifettel. Buzifettelmertbuzigyula megy. UNALMAS. Írjátok be aláírásba, h buzigyulaszerelmesbuzifettelbe és akkor aki akarja minden hozzászólásotoknál láthatja...Black_Adder
Nagyon egyszerű a megoldás: Olyat kell beültetni, aki tud is normálisan közvetíteni. Nem tudom, ki ez az új csávó Palik helyén és nem is hallottam még sokat, mivel nem nézek F1-et, de amikor láttam, teljesen korrekt volt. Ez nem egy NFL közvetítés, amire rá lehet fogni, hogy azért van bent a sporthoz nem annyira értő Ricsi, mert ő a hangulatfelelős. De teljesen mindegy, ez a menő sajnos, hogy közvetíteni nem tudó, vagy az adott sporthoz nem értő embereket rakunk be szakérteni, mert az jó.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A ti Gyulátok egy seggfej!Egyszerűen ember még nem hordott össze ennyi baromságot egy helyen,egy időben . 😀 Kár,hogy ezt nem méri vki mert tuti guiness rekord . Engem qrvára idegesít.Amit az elején művelt az meg........(hogy félpercenként nyomta,hogy nem lesz futam)...kritikán aluli.Greengo
Félreértesz. senki nem mondta h gyula nem egy seggfej, de az a boszorkányüldözés ami itt folyik ellene, már nem nevetséges, hanem idegesítő. Ha Vettel kurva jól megy, és ez általában így van, nem mondhatja el h kurve jól ment, mert azonnal jön a gyulaszerelmesfettelbe. Bazmeg törődjetek bele, h Vettel az egyik legjobb, idén pedig A legjobb. Ha összeadjuk a NEM saját hibás pontvesztéseket, és itt most nem a hajszálrepedés, hupli a pályán stb szánalmas próbálkozásaira gondolok, akkor kijön h messze ő a legpechesebb. Ennek ellenére van versenyben a VB címért, ezért ő a legjobb. /*Persze ti nem Vettel pechjét látjátok, hanem alonso mázlivonatját, mert ugye most is csak alonso elől esett ki, hamilton elől pl nem*/

A másik meg, h ha egyszer tényleg seggfej, miért nem azzal basztatjátok. Ha ad rá okot miért kell elővenni őt puszta tényközlésért, mert a 'Vettel nagyot ment', az egy tény. Amit a futam előtt csinált botrányos volt, ha azért szidjátok nem szólok senkit, de már megint a:
Megdicsérte azt a béna pancser Vettelt, pedig olyan kurva szarul ment, mint minden versenyen, milyen versenyt néz, h nem látja h egyszar. szerelmesfettelbe. buzigyulamertbuzifettel. Buzifettelmertbuzigyula megy. UNALMAS. Írjátok be aláírásba, h buzigyulaszerelmesbuzifettelbe és akkor aki akarja minden hozzászólásotoknál láthatja...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bernie ajcit kapott.. 😀
http://f1.blog.hu/2010/10/24/ecclestone_nem_ertekelte_az_ajandekot

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Gyula egy idióta. Amióta nincs Kimi keresett egy új totemistent ez lett neki Vettel. Ezt el kell fogadni ő ilyen. 😉empty taxi
Kimi mint Totemisten Gyulanak? Emlekeim szerint folyamatosan kisebbitette a dolgait. 😊 Ugy latszik "Te Gyulam"-nak vannak korszakai 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
most olvasom:
http://f1.blog.hu/2010/10/24/czollner_gyula_nagyot_rugott_palikbaendorphyn
Nálam ez nem minősül valami hű de durva beszólásnak, bár lehet én vagyok a hülye.
Én egyébként nem hallottam, hogy Palikot leváltotta volna az RTL klub, ez valóban így van?
Azt olvastam, hogy Palik egyszerűen bekattant a Hungaroringes leváltása után és se szó, se beszéd egyszerűen elment kényszerpihenőre a családocskájával, azóta viszont az RTL klub semmit sem tud róluk. De miután a koca Marsi még a szülésszabadságán van, Paliknak meg nincs hivatalosa szerződése az RTL klubbal, így nem nagyon tudnak balhézni velük.
No szóval mi is az igazság akkor? 😊Stez
amugy nekem sem, de mindenesetre apro kis fintor tole a dolog. Meg mondjuk nem tul elegans se, de azt meg ne tole varjuk ugye.

-- TIME I'AM! --