Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem értem miért lenne ez álszent.Egy szóval sem említi hogy bezzeg a Ferrari soha nem tesz ilyet,egy sima oda szólás volt ez a már sokak által említett lélektani hadviselésként.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Ez egy kicsit álszent Alonso-tól.... Linkapeszos
Nem értem mi a gond, teljesen korrekt. Lélektani hadviseésben meg odaszólásban is. 😀
És tökéleten kifigurázza az RB kamu dumáját. 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Alonso arroganciája megint előkerült 😊 Mindenesetre nekem eléggé gyanús h hármójuk közül 1 v. 2 DNF-fel végez a 7végén...
Webber helyében pedig az idény végén a kimeneteltől függetlenül hagynám a fenébe a Red Bullt. Jöjjön a helyére Kobayashi! 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Vettel megmondta tudja mit kell tennie.DE kinézem belőle hogy arra gondolt hogy nyernie kell mindenáron. 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ha befutnak Vettel-Webber-Alonso sorrendben én a földön fogok fetrengeni röhögőgörcsben. 😊
//Webber viszont aligha...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hozzátartozik hogy Alonso iszonyat keményen nyomja a lélektani hadviselést 😀JayB
Nem hiszem, hogy ez a nyilatkozat nagyon megviselné a Red Bullt... 😀barney
szerintem Webber már kikészítette a kötelet 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Hozzátartozik hogy Alonso iszonyat keményen nyomja a lélektani hadviselést 😀JayB
Nem hiszem, hogy ez a nyilatkozat nagyon megviselné a Red Bullt... 😀

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Jó hát Horner is álszent ezzel dumával, de Alonso is a Németországi eset után. Okosabb lett volna ha csöndben marad mert így joggal lehet támadni. Amúgy egyenlőre nem lehet semmivel sem vádolni a RedBullt. Sőt ha az utolsó versenyen Vettel csak a végén engedi el Webbert akkor sem.FViktor93
mi a különbség ha vettel a verseny közepén engedi el webbert és nem a végén?

child please!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Hozzátartozik hogy Alonso iszonyat keményen nyomja a lélektani hadviselést 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jó hát Horner is álszent ezzel dumával, de Alonso is a Németországi eset után. Okosabb lett volna ha csöndben marad mert így joggal lehet támadni. Amúgy egyenlőre nem lehet semmivel sem vádolni a RedBullt. Sőt ha az utolsó versenyen Vettel csak a végén engedi el Webbert akkor sem.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Annak fényében, hogy a Ferrari már meglépte, tehát tény, így kicsit álszent... Egyébként miért ne tehetnék meg? A Ferrari is tagadta, hogy ilyesmi volt, majd a Red Bull is fogja. Egyébként is "csak" 100.000$-ba van....
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Ez egy kicsit álszent Alonso-tól.... Linkapeszos
Ez a nyilatkozat Alonsotól 😂 Ha nem tudnám, hogy ő mondja még komoylan is venném, de az ő szájából ez különösen vicces.FViktor93
nem értem mi a probléma.

"A Red Bull azzal töltötte az elmúlt hónapokat, hogy egyenlőségről prédikált, úgyhogy most ki kellene tartaniuk emellett a filozófia mellett"

itt a lényeg, szerintem teljesen igaza van, az egész red bull, hornerrel az élen, eddig két kézzel verte a mellét hogy mekkora királyok és hogy ebben a csapatban ilyen sose fordulna elő, hogy az egyik pilóta elengedje a másikat, meg hogy fúj ferrari mekkora undorító és fúj alonso mocskoscsaló bagázs.

másfelől meg nyilvan ez a dolga, hogy basztassa a redbullt még ebben a pár napban 😀

child please!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Ez egy kicsit álszent Alonso-tól.... Linkapeszos
Ez a nyilatkozat Alonsotól 😂 Ha nem tudnám, hogy ő mondja még komoylan is venném, de az ő szájából ez különösen vicces.FViktor93
Hatásvadász egy cím. Abban marhára igaza van hogy a Red Bull bort iszik vizet prédikál ha Vettel elengedi. Mondjuk jó duma ez a "pilóták tudják mi a dolguk" Hornertől, igazi tökös gyerek, elhárít minden felelősséget...
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ez egy kicsit álszent Alonso-tól.... Linkapeszos
Ez a nyilatkozat Alonsotól 😂 Ha nem tudnám, hogy ő mondja még komoylan is venném, de az ő szájából ez különösen vicces.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez egy kicsit álszent Alonso-tól.... Link
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Na jó, az ínyenceknek megfelelő előzés tényleg nem nagyon volt ami a 3 éllovast illeti. De azért két csapattárs között ritkán van, és egy majdnem volt 😀
Alono vs RedBull viszonylatban meg általában annyival jobb volt az RB, h legtöbbször utol se lehetett őket érni. Fordított helyzet meg amikor volt, azaz alono az rb-k előtt, akkor vagy az autó nem volt egészséges, vagy vezetői hiba miatt nem jöhetett össze (pl Webbernél) vagy valami büntetés miatt. Egy futam volt, ahol Vettel végig Alonso nyomában volt, tudott vele menni, mindkét autó egészséges volt. Akkor Vettel nem tudta megelőzni Alonsot. Itt viszont azt is figyelembe kell venni, h városi pályán, Alonso jó autóban ül: -> max repülővel lehet leelőzni őt 😊Black_Adder
Ez a komment egyébként egy olyan vita közepében hangzott el ahol a téma Hülkenberg nehézkes megelőzése volt. A jelenlegi szabályokkal egy másfélmásodperccel lassab autót is alig tudnak megelőzni korántsem ügyetlen versenyzők. Ilyen alapon soha az életben nem lesznek előzgetések az élmezőnyben.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Na jó, az ínyenceknek megfelelő előzés tényleg nem nagyon volt ami a 3 éllovast illeti. De azért két csapattárs között ritkán van, és egy majdnem volt 😀
Alono vs RedBull viszonylatban meg általában annyival jobb volt az RB, h legtöbbször utol se lehetett őket érni. Fordított helyzet meg amikor volt, azaz alono az rb-k előtt, akkor vagy az autó nem volt egészséges, vagy vezetői hiba miatt nem jöhetett össze (pl Webbernél) vagy valami büntetés miatt. Egy futam volt, ahol Vettel végig Alonso nyomában volt, tudott vele menni, mindkét autó egészséges volt. Akkor Vettel nem tudta megelőzni Alonsot. Itt viszont azt is figyelembe kell venni, h városi pályán, Alonso jó autóban ül: -> max repülővel lehet leelőzni őt 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Hárman vívnak ádáz küzdelmet a világbajnoki címért, mindezt úgy hogy pályán egymást egyetlen egyszer sem előzték meg 19 verseny körülbelül 1300 körén."

Ezt egy kommentben olvastam, mennyire igaz. És erről nem a pilóták tehetnek hanem a szabályalkotók. Milyen cirkuszról beszélünk?JayB
És nem is igaz, Alonso pl rögötn az első versenyen megelőzte versenyben Vettelt. Igaz, akkor már köhögött a német motorja, de befejezte a versenyt.
De volt olyan is h a rajtnál előzte be Vettelt, kb az 1. kanyarban...Black_Adder
micsoda izgalmak lehettek azon az előzéseken...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
"Hárman vívnak ádáz küzdelmet a világbajnoki címért, mindezt úgy hogy pályán egymást egyetlen egyszer sem előzték meg 19 verseny körülbelül 1300 körén."

Ezt egy kommentben olvastam, mennyire igaz. És erről nem a pilóták tehetnek hanem a szabályalkotók. Milyen cirkuszról beszélünk?JayB
És nem is igaz, Alonso pl rögötn az első versenyen megelőzte versenyben Vettelt. Igaz, akkor már köhögött a német motorja, de befejezte a versenyt.
De volt olyan is h a rajtnál előzte be Vettelt, kb az 1. kanyarban...Black_Adder
😊
Rendes, nem rajt utáni, két egészséges autóval való test-test elleni küzdelem nem volt, nekem legalábbis nem rémlik.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy dolgot a ki a gyorsabb dologhoz: szerintem hagyjuk ezeket, majd ha mindegyik vezeti a másik kocsiját akkor derül ki a tuti, hogy ki miben tudós, nem Raikkönen...
Addig nekem ez nem teccetős duma😀kishaszi
???eaglesmcnabb
Majd ha Webber átül Vettel kocsijába, Alonso Webberébe stb. ezek permutációja, akkor tudhatnánk ki kinél gyorsabb, mert ugyan csapaton belül elvileg ugyanaz a kocsi, de mégsem... Úgy meg fölösleges mondani, hogy xy gyorsabb zsz-nél. Jonatán és Idared alma hasonlítgatása.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
"Hárman vívnak ádáz küzdelmet a világbajnoki címért, mindezt úgy hogy pályán egymást egyetlen egyszer sem előzték meg 19 verseny körülbelül 1300 körén."

Ezt egy kommentben olvastam, mennyire igaz. És erről nem a pilóták tehetnek hanem a szabályalkotók. Milyen cirkuszról beszélünk?JayB
És nem is igaz, Alonso pl rögötn az első versenyen megelőzte versenyben Vettelt. Igaz, akkor már köhögött a német motorja, de befejezte a versenyt.
De volt olyan is h a rajtnál előzte be Vettelt, kb az 1. kanyarban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
"Hárman vívnak ádáz küzdelmet a világbajnoki címért, mindezt úgy hogy pályán egymást egyetlen egyszer sem előzték meg 19 verseny körülbelül 1300 körén."

Ezt egy kommentben olvastam, mennyire igaz. És erről nem a pilóták tehetnek hanem a szabályalkotók. Milyen cirkuszról beszélünk?
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Egy dolgot a ki a gyorsabb dologhoz: szerintem hagyjuk ezeket, majd ha mindegyik vezeti a másik kocsiját akkor derül ki a tuti, hogy ki miben tudós, nem Raikkönen...
Addig nekem ez nem teccetős duma😀kishaszi
Hogy jon ide Raikkonen? O rallyzik. 😀endorphyn
Sehogy, csak a "ki mi" .. .tudom szar, de mindig ez jut eszembe a finn névről😊kishaszi
jajj 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egy dolgot a ki a gyorsabb dologhoz: szerintem hagyjuk ezeket, majd ha mindegyik vezeti a másik kocsiját akkor derül ki a tuti, hogy ki miben tudós, nem Raikkönen...
Addig nekem ez nem teccetős duma😀kishaszi
???

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Ha a helyzet a brazil futamon úgy hozta volna, hogy Fernando vezeti a versenyt, akkor Sebastian természetesen már most figyelembe vette volna a csapat érdekeit. De ez persze az ő saját döntése lett volna."
Na mostmár elmegy a f@szomba Horner. Csapatérdek nem = a csapatutasítással mi.... ??
saját döntése bazmeg, ilyet mondani komolyan