Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Az a baj hogy arrafelé ez megszokott, nem véletlen kaptak golyóálló autót. Egyik ismerősöm járt Brazíliában, utazott a buszon, felszált két ember bökővel, mindenkitől begyűjtötték az aprót, órákat ilyeneket aztán mintha mi sem történt volna távoztak. A szállódában említették a dolgot, aztmondták ez telljesen normális. Lényeg a lényeg Brazília nem csak a szamba és a copacabana...JayB
off}
Persze, pont ezért rendezhetnek a brazilok Olimpiát. Ha már Dél-Afrikában soccerVB volt, akkor ott Olimpia legyen. A következő nagy sport esemény majd Izraelben lesz
}Black_Adder
Izrael-Palesztin közös rendezésü Vb ? 😀
Mindjárt futam, remélem Hulki jól rajtol.Toca
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=24673
A Sauber 3 mérnőkét ki is rabolták. Lesznek beszélgetések majd verseny után úgyérzem.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
http://www.nemzetisport.hu/f1/fegyveresek-tamadtak-jenson-buttonra-2051780/
Azért ez elég szánalmas. Mondjuk nem értem miért nincs a pálya mellet szálloda.FViktor93
Az a baj hogy arrafelé ez megszokott, nem véletlen kaptak golyóálló autót. Egyik ismerősöm járt Brazíliában, utazott a buszon, felszált két ember bökővel, mindenkitől begyűjtötték az aprót, órákat ilyeneket aztán mintha mi sem történt volna távoztak. A szállódában említették a dolgot, aztmondták ez telljesen normális. Lényeg a lényeg Brazília nem csak a szamba és a copacabana...JayB
off}
Persze, pont ezért rendezhetnek a brazilok Olimpiát. Ha már Dél-Afrikában soccerVB volt, akkor ott Olimpia legyen. A következő nagy sport esemény majd Izraelben lesz
}Black_Adder
Izrael-Palesztin közös rendezésü Vb ? 😀
Mindjárt futam, remélem Hulki jól rajtol.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
http://www.nemzetisport.hu/f1/fegyveresek-tamadtak-jenson-buttonra-2051780/
Azért ez elég szánalmas. Mondjuk nem értem miért nincs a pálya mellet szálloda.FViktor93
Az a baj hogy arrafelé ez megszokott, nem véletlen kaptak golyóálló autót. Egyik ismerősöm járt Brazíliában, utazott a buszon, felszált két ember bökővel, mindenkitől begyűjtötték az aprót, órákat ilyeneket aztán mintha mi sem történt volna távoztak. A szállódában említették a dolgot, aztmondták ez telljesen normális. Lényeg a lényeg Brazília nem csak a szamba és a copacabana...JayB
off}
Persze, pont ezért rendezhetnek a brazilok Olimpiát. Ha már Dél-Afrikában soccerVB volt, akkor ott Olimpia legyen. A következő nagy sport esemény majd Izraelben lesz
}

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
úúú 😀

-Mark Webber adott esetben számít a segítségedre. Mi a véleményed erről?
Sebastian Vettel: "Még sok dolognak kell történnie ahhoz, hogy erről kelljen filozofálni. Aki segítségre szorul, meg is kapja. Az FIA elég mentőautót állított szolgálatba, szóval nem én vagyok az illetékes segélykérés esetén."JayB
Őszintén remélem hogy ő nem lesz világbajnok idén. Ha esetleg Alonso nem nyeri meg nyerje Webber és ezzel tapossa porba ezt a nagyszájút...Toca
Nem hittem hogy valaha ezt fogom mondani de jelenleg még abba is inkább belemennék hogy Hamilton nyerje VB-t mint hogy Vettel,nagyon tehetséges de ahogy az elmult hetekben viselkedik az csöppet sem szimpatikus,felfújt arrogáns kis pöcs lett,pedig régebben én kedveltem.Cowboykarcsi
Lehet, hogy más beszólása arrogáns, de szerintem ez poénos.




több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
úúú 😀

-Mark Webber adott esetben számít a segítségedre. Mi a véleményed erről?
Sebastian Vettel: "Még sok dolognak kell történnie ahhoz, hogy erről kelljen filozofálni. Aki segítségre szorul, meg is kapja. Az FIA elég mentőautót állított szolgálatba, szóval nem én vagyok az illetékes segélykérés esetén."JayB
Őszintén remélem hogy ő nem lesz világbajnok idén. Ha esetleg Alonso nem nyeri meg nyerje Webber és ezzel tapossa porba ezt a nagyszájút...Toca
Nem hittem hogy valaha ezt fogom mondani de jelenleg még abba is inkább belemennék hogy Hamilton nyerje VB-t mint hogy Vettel,nagyon tehetséges de ahogy az elmult hetekben viselkedik az csöppet sem szimpatikus,felfújt arrogáns kis pöcs lett,pedig régebben én kedveltem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
úúú 😀

-Mark Webber adott esetben számít a segítségedre. Mi a véleményed erről?
Sebastian Vettel: "Még sok dolognak kell történnie ahhoz, hogy erről kelljen filozofálni. Aki segítségre szorul, meg is kapja. Az FIA elég mentőautót állított szolgálatba, szóval nem én vagyok az illetékes segélykérés esetén."JayB
Őszintén remélem hogy ő nem lesz világbajnok idén. Ha esetleg Alonso nem nyeri meg nyerje Webber és ezzel tapossa porba ezt a nagyszájút...
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
úúú 😀

-Mark Webber adott esetben számít a segítségedre. Mi a véleményed erről?
Sebastian Vettel: "Még sok dolognak kell történnie ahhoz, hogy erről kelljen filozofálni. Aki segítségre szorul, meg is kapja. Az FIA elég mentőautót állított szolgálatba, szóval nem én vagyok az illetékes segélykérés esetén."JayB
Nem csodálom azok után, hogy Webber is beszólt neki. érik az Alonso vb cím.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
úúú 😀

-Mark Webber adott esetben számít a segítségedre. Mi a véleményed erről?
Sebastian Vettel: "Még sok dolognak kell történnie ahhoz, hogy erről kelljen filozofálni. Aki segítségre szorul, meg is kapja. Az FIA elég mentőautót állított szolgálatba, szóval nem én vagyok az illetékes segélykérés esetén."
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"A legfrissebb időjárás-előrejelzések szerint a magyar idő szerint 17 órakor rajtoló Forma-1-es Brazil Nagydíjon nem lesz eső."

http://www.f1hirek.hu/hir/Nem_lesz_eso_a_Brazil_Nagydijon_201011071005

:/

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
http://www.nemzetisport.hu/f1/fegyveresek-tamadtak-jenson-buttonra-2051780/
Azért ez elég szánalmas. Mondjuk nem értem miért nincs a pálya mellet szálloda.FViktor93
Az a baj hogy arrafelé ez megszokott, nem véletlen kaptak golyóálló autót. Egyik ismerősöm járt Brazíliában, utazott a buszon, felszált két ember bökővel, mindenkitől begyűjtötték az aprót, órákat ilyeneket aztán mintha mi sem történt volna távoztak. A szállódában említették a dolgot, aztmondták ez telljesen normális. Lényeg a lényeg Brazília nem csak a szamba és a copacabana...
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://www.nemzetisport.hu/f1/fegyveresek-tamadtak-jenson-buttonra-2051780/
Azért ez elég szánalmas. Mondjuk nem értem miért nincs a pálya mellet szálloda.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Sok múlik majd azon ki milyen gyorsan fogja átfűzni magát Hülkenbergen, láthattuk hogy Vettelnek akadt már gondja a nála lassab autó megelőzésével 😛JayB
Van rá egy söröm, hogy Vettel,Hamilton,Hülkenberg sorrendben fognak fordulni 😀 Hamilton alapból ilyen agybeteg. Vettel meg szeretné magát olyan helyzetbe hozni magát, hogy ne kelljen segíteni Webbernek. Plusz ugye egyiküknek sincs veszíteni valójuk.FViktor93
Sztem pont az az esélytelen h a fent említett 3 emberből mind3 túléli az 1. kanyart 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sok múlik majd azon ki milyen gyorsan fogja átfűzni magát Hülkenbergen, láthattuk hogy Vettelnek akadt már gondja a nála lassab autó megelőzésével 😛JayB
Van rá egy söröm, hogy Vettel,Hamilton,Hülkenberg sorrendben fognak fordulni 😀 Hamilton alapból ilyen agybeteg. Vettel meg szeretné magát olyan helyzetbe hozni magát, hogy ne kelljen segíteni Webbernek. Plusz ugye egyiküknek sincs veszíteni valójuk.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Sok múlik majd azon ki milyen gyorsan fogja átfűzni magát Hülkenbergen, láthattuk hogy Vettelnek akadt már gondja a nála lassab autó megelőzésével 😛
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
tetszik ez az időmérő. Ha befutnának Vettel,Hamilton,Webber,Alonso sorrendben kurva izgi lenne az utolsó futam. 😀
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, ez még jó is lehet Alonsonak.- Remélem Hamilton telibeveri a két RB-t😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Remélem csak a száraz pályás beállítások miatt nemjött most ez össze.JayB
csak ez lehet mert az első etapot alonso nyerte ugye a még vizes pályán.
nem is tudom miért nem lepődök meg h nem a ferrari húzott nagyot, minimális kockázat ide vagy oda 😐Chrisdol
Szerintem Alonso vizesen volt,Hulkenberg meg szárazon ezért nyert. De 2.heylre bejöhetett volna de az utolsó köre rohadt gyenge volt valszeg a gumi már elfogyott.
Neki nem is kellett kockáztatnia.Szerintem Hami lerajtolja Webbert és onnantól kezdve már érdekes meccs lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem csak a száraz pályás beállítások miatt nemjött most ez össze.JayB
csak ez lehet mert az első etapot alonso nyerte ugye a még vizes pályán.
nem is tudom miért nem lepődök meg h nem a ferrari húzott nagyot, minimális kockázat ide vagy oda 😐
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Remélem csak a száraz pályás beállítások miatt nemjött most ez össze.
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Rosbergnek jobban örültem volna... de ez a Nico se rossz srác 😉. Végre új arc az interjúszobában!

Simply the BEST!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Hulkenberg legyalázta a mezőnyt. Vettel elverte Webbert Alonsot neg Hami. Annyira nem rossz,de Fernando utolsó körében több volt.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
😐
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Hülkenberg -1 mp a többiekhez képest? azigen 😂
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
RBkwt nem lehet megfogni,de a 3.helyet hozni kéne a ferkának.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Nemszeretem az ilyen gyorsan változó pályaviszonyokat, Domcsiék képesek fordítva elkapni a fonalat ilyenkor.