Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vettel mellé menjen Kobayashi san.... Rögvest visszasírná Webbert... 😀apeszos
Én már felvetettem 😀 Kamui barátunknál lehet h egykörön jobb Vettel viszont Kobayashi verseny közben gátlás nélkül megtámadná 😂empty taxi
Én abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy gyorsabb lenne.... megnézném egyforma autóban őket.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Vettel mellé menjen Kobayashi san.... Rögvest visszasírná Webbert... 😀apeszos
Én már felvetettem 😀 Kamui barátunknál lehet h egykörön jobb Vettel viszont Kobayashi verseny közben gátlás nélkül megtámadná 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Hát ez az, nekem is ezért meredek. Webber nemrég azt nyilatkozta, hogy még egy évig szeretne versenyezni, akkor meg mit nyerne vele a Ferrari? Bár, ha idén nem nyer ki tudja... ugyanakkor Alonso csapattársaként nem lenne túl sok esélye. Mondjuk ők ketten jó cimborák, már régóta.N-Drew
Alonso esetében ez az jelentheti hogy beszélnek néha egymáshoz 😀 Algersuari nyilatkozta hogy valami elképesztően elszigetelt fickó, egy szót nem csevegtek még egymással pedig közös az anyanyelvük, azt olvastam hogy hosszabb interjút csak is a barátai készítenek vele, magánéletéről nemsokat tudni stb. Elég rideg spanyol létére. Egyedül talán Kubicával van igazán jóba, néha pókereznek stb.JayB
pont tegnap néztem ezt a videot és bár bevallom nem sokat beszélek spanyolul de azért kimondottan ridegnek nem nevezném 😀 de valóban nem annyira nyílt személyiség mint egyesek, az meg hogy a magánéletéről nem sokat tudni biztos nem véletlen, gondolom neki is jobb így.miilann
A címben is benne van hogy ők a spanjai, nem vadidegen tv-sek 😊 Én ezt a ridegséget nem feltétlen negatívumként írtam.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Webber meg sztem ha nyer év végén ha nem. Szépen szögre akasztja a sisakot. 34 éves lesz és top csapatban nem nagyon lesz már hely. Viszont így a helyére mehetne Raikkönen :rolleyes:FViktor93
Értem a hsz-ed mögötti hangulatjelet, de eljátszva a gondolattal, ez esetben Horner vagy lemondana, vagy felkötné magát, merthogy Kimi nem játszana "kettest" Vettel mögött az olyan biztos, mint hogy nem lesz ötösöm a lottón (nem lottózom...)

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vettel mellé menjen Kobayashi san.... Rögvest visszasírná Webbert... 😀
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Massa szempontjából értelmetlen, csöbörből vödörbe.JayB
Hát ez az, nekem is ezért meredek. Webber nemrég azt nyilatkozta, hogy még egy évig szeretne versenyezni, akkor meg mit nyerne vele a Ferrari? Bár, ha idén nem nyer ki tudja... ugyanakkor Alonso csapattársaként nem lenne túl sok esélye. Mondjuk ők ketten jó cimborák, már régóta.N-Drew
Alonso esetében ez az jelentheti hogy beszélnek néha egymáshoz 😀 Algersuari nyilatkozta hogy valami elképesztően elszigetelt fickó, egy szót nem csevegtek még egymással pedig közös az anyanyelvük, azt olvastam hogy hosszabb interjút csak is a barátai készítenek vele, magánéletéről nemsokat tudni stb. Elég rideg spanyol létére. Egyedül talán Kubicával van igazán jóba, néha pókereznek stb.JayB
pont tegnap néztem ezt a videot és bár bevallom nem sokat beszélek spanyolul de azért kimondottan ridegnek nem nevezném 😀 de valóban nem annyira nyílt személyiség mint egyesek, az meg hogy a magánéletéről nem sokat tudni biztos nem véletlen, gondolom neki is jobb így.

child please!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
szerintem teljesen mind1 hogy mi lesz, még ha webber is lesz a világbajnok, akkor is ott fogja hagyni a redbullt, sztem ezt ő már tudja isztambul óta, de nyilván nem fogja szezon közben kirúgni maga alól a széket, főleg hogy ilyen jó helyzetben van, bár a múlt héten már nyilatkozott olyanokat hogy egyáltalán nem érzi a csapat támogatásást stb., de előtte csak ezt a 'nem is rossz egy második számú pilótától' szöveget nyomatta.miilann
A "nem is rossz..." beszólása az ominózus Silverstone-i első szárny-mizéria után egyszer hangzott el, miután megnyerte a versenyt. Ettől függetlenül abban teljesen igazad van, hogy Isztambul óta van vele tisztában valószínűleg, hogy a nagy kinyilatkoztatások ellenére kettes számú pilótának tekinti, elsősorban a csapat tulaja. Azt is osztom, hogy hülye lett volna az erőviszonyokat látva lázadozni az idény közepén. Viszont azt gondolom, hogy amennyiben idén nyerne, sokkal inkább elfogadna egy második számú pilóta szerepet, és örömmel maradna az utolsó F1-es évére. Persze ez csak az én véleményem, lehet, hogy tényleg helyet cserél Massa és Webber, vagy Mark egyszerűen visszavonul.

Kicsit OFF: Amúgy gondoljátok lehet egyáltalán ennek a Massa-Webber helyet cserél dolognak reális alapja? Csak mert már több ilyen jellegű spekulációt olvastam, és nekem elég légből-kapottnak-meredeknek tűnik.N-Drew
Massa szempontjából értelmetlen, csöbörből vödörbe.JayB
Ahogy Webbernek is.Idén sem ízlett neki ahogy kezelték Vettel mellettm,márpedig a Ferrariban és Alonos mellet sem lenne jobb helyzetben sőt....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Kicsit OFF: Amúgy gondoljátok lehet egyáltalán ennek a Massa-Webber helyet cserél dolognak reális alapja? Csak mert már több ilyen jellegű spekulációt olvastam, és nekem elég légből-kapottnak-meredeknek tűnik.N-Drew
Massa szempontjából értelmetlen, csöbörből vödörbe.JayB
Hát ez az, nekem is ezért meredek. Webber nemrég azt nyilatkozta, hogy még egy évig szeretne versenyezni, akkor meg mit nyerne vele a Ferrari? Bár, ha idén nem nyer ki tudja... ugyanakkor Alonso csapattársaként nem lenne túl sok esélye. Mondjuk ők ketten jó cimborák, már régóta.N-Drew
Alonso esetében ez az jelentheti hogy beszélnek néha egymáshoz 😀 Algersuari nyilatkozta hogy valami elképesztően elszigetelt fickó, egy szót nem csevegtek még egymással pedig közös az anyanyelvük, azt olvastam hogy hosszabb interjút csak is a barátai készítenek vele, magánéletéről nemsokat tudni stb. Elég rideg spanyol létére. Egyedül talán Kubicával van igazán jóba, néha pókereznek stb.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kicsit OFF: Amúgy gondoljátok lehet egyáltalán ennek a Massa-Webber helyet cserél dolognak reális alapja? Csak mert már több ilyen jellegű spekulációt olvastam, és nekem elég légből-kapottnak-meredeknek tűnik.N-Drew
Értelmetlen lenne a Ferrarinak. Nekik tökéletes Massa mint második számú versenyző. Ideálisan gyors tud lenni, hogy pontokat vegyen el az ellenfelektől, vizsont annyira mégsem, hogy Alonsot veszélyeztesse. Plusz nem rinyál mert tudja, hogy innen csak lejjebb van neki.
Webber meg sztem ha nyer év végén ha nem. Szépen szögre akasztja a sisakot. 34 éves lesz és top csapatban nem nagyon lesz már hely. Viszont így a helyére mehetne Raikkönen :rolleyes:
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Kicsit OFF: Amúgy gondoljátok lehet egyáltalán ennek a Massa-Webber helyet cserél dolognak reális alapja? Csak mert már több ilyen jellegű spekulációt olvastam, és nekem elég légből-kapottnak-meredeknek tűnik.N-Drew
Massa szempontjából értelmetlen, csöbörből vödörbe.JayB
Hát ez az, nekem is ezért meredek. Webber nemrég azt nyilatkozta, hogy még egy évig szeretne versenyezni, akkor meg mit nyerne vele a Ferrari? Bár, ha idén nem nyer ki tudja... ugyanakkor Alonso csapattársaként nem lenne túl sok esélye. Mondjuk ők ketten jó cimborák, már régóta.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
szerintem teljesen mind1 hogy mi lesz, még ha webber is lesz a világbajnok, akkor is ott fogja hagyni a redbullt, sztem ezt ő már tudja isztambul óta, de nyilván nem fogja szezon közben kirúgni maga alól a széket, főleg hogy ilyen jó helyzetben van, bár a múlt héten már nyilatkozott olyanokat hogy egyáltalán nem érzi a csapat támogatásást stb., de előtte csak ezt a 'nem is rossz egy második számú pilótától' szöveget nyomatta.miilann
A "nem is rossz..." beszólása az ominózus Silverstone-i első szárny-mizéria után egyszer hangzott el, miután megnyerte a versenyt. Ettől függetlenül abban teljesen igazad van, hogy Isztambul óta van vele tisztában valószínűleg, hogy a nagy kinyilatkoztatások ellenére kettes számú pilótának tekinti, elsősorban a csapat tulaja. Azt is osztom, hogy hülye lett volna az erőviszonyokat látva lázadozni az idény közepén. Viszont azt gondolom, hogy amennyiben idén nyerne, sokkal inkább elfogadna egy második számú pilóta szerepet, és örömmel maradna az utolsó F1-es évére. Persze ez csak az én véleményem, lehet, hogy tényleg helyet cserél Massa és Webber, vagy Mark egyszerűen visszavonul.

Kicsit OFF: Amúgy gondoljátok lehet egyáltalán ennek a Massa-Webber helyet cserél dolognak reális alapja? Csak mert már több ilyen jellegű spekulációt olvastam, és nekem elég légből-kapottnak-meredeknek tűnik.N-Drew
Massa szempontjából értelmetlen, csöbörből vödörbe.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
mi a különbség ha vettel a verseny közepén engedi el webbert és nem a végén?miilann
Lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem más az ha az utolsó verseny utolsó körében engedi el a csapattársát valaki és más az ha az év felénél ráadásul pont a balesetének évfordulóján sorolják hátra a versenyzőt.FViktor93
véleményem szerint neked mindössze az böki a csőrödet, hogy alonsot engedték el 😊
ha nem akkor visszavonom. 😊miilann
Tény, hogy nem csípem Alonsot ez teljesen nyilvánvaló, de ha fordítva történt volna akkor sem tetszene. Amúgy az elmúlt időben enyhült az Alonso iránti unszimpátiám mert remekül nyomja neki az utóbbi időben. Csak az a hatalmas nagy mázli ne lett volna neki Koreában. A nélkül még mosolyognék is a Vb címe esetén. 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehetséges VB kimenetelek
Ez volna a legpikánsabb.... és meg is oldaná az "utasítás" kérdését: Vettel-Webber-Alonso....
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
szerintem teljesen mind1 hogy mi lesz, még ha webber is lesz a világbajnok, akkor is ott fogja hagyni a redbullt, sztem ezt ő már tudja isztambul óta, de nyilván nem fogja szezon közben kirúgni maga alól a széket, főleg hogy ilyen jó helyzetben van, bár a múlt héten már nyilatkozott olyanokat hogy egyáltalán nem érzi a csapat támogatásást stb., de előtte csak ezt a 'nem is rossz egy második számú pilótától' szöveget nyomatta.miilann
A "nem is rossz..." beszólása az ominózus Silverstone-i első szárny-mizéria után egyszer hangzott el, miután megnyerte a versenyt. Ettől függetlenül abban teljesen igazad van, hogy Isztambul óta van vele tisztában valószínűleg, hogy a nagy kinyilatkoztatások ellenére kettes számú pilótának tekinti, elsősorban a csapat tulaja. Azt is osztom, hogy hülye lett volna az erőviszonyokat látva lázadozni az idény közepén. Viszont azt gondolom, hogy amennyiben idén nyerne, sokkal inkább elfogadna egy második számú pilóta szerepet, és örömmel maradna az utolsó F1-es évére. Persze ez csak az én véleményem, lehet, hogy tényleg helyet cserél Massa és Webber, vagy Mark egyszerűen visszavonul.

Kicsit OFF: Amúgy gondoljátok lehet egyáltalán ennek a Massa-Webber helyet cserél dolognak reális alapja? Csak mert már több ilyen jellegű spekulációt olvastam, és nekem elég légből-kapottnak-meredeknek tűnik.

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Azt már meg sem említem, hogy mennyire esélyes teszem azt jövőre, hogy Webber Vettel-t segítse, ha vasárnap egy Vettel-Webber-Alonso sorrendű utolsó körnél, nem történik semmi.N-Drew
szerintem teljesen mind1 hogy mi lesz, még ha webber is lesz a világbajnok, akkor is ott fogja hagyni a redbullt, sztem ezt ő már tudja isztambul óta, de nyilván nem fogja szezon közben kirúgni maga alól a széket, főleg hogy ilyen jó helyzetben van, bár a múlt héten már nyilatkozott olyanokat hogy egyáltalán nem érzi a csapat támogatásást stb., de előtte csak ezt a 'nem is rossz egy második számú pilótától' szöveget nyomatta.

child please!
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Alonso nyilatkozata teljesen érthető, egyszerűen most visszanyalt a fagyi. Mikor Massa-nak el kellett engednie Alonso-t, a RB leadta az igazság bajnoka magánszámot, hogy csúnya Ferrari így, meg úgy, bezzeg nálunk... akkor nem gondolták, hogy még szükség lehet ilyesmire a házuk táján, pont mikor a legjobban kéne.
Viszont Mateschitz nyilatkozatát olvasva van egy olyan érzésem, hogy elképzelhető az a variáció, miszerint Horner próbálná vezetni a csapatot normálisan, csak aki nem ért hozzá (Mateschitz) az belepofázik, közvetlen ellenőrzésre ott van a nem red, hanem pit-bullja Marko (bocs, ez tényleg szar volt...). Márpedig a főgóré fizet, ő Vettel-t akarja már idén mindenáron, úgyhogy mindenki más bekaphatja Webber-rel az élen. Az, hogy az ausztrál van az utolsó futam előtt jobb helyzetben, hiba a Mátrixban. Azt el kéne azért magyarázni "Didi"-nek, hogy amennyiben bebukják az egyénit, nem sok szart jelent a csapatvilágbajnoki cím, legalábbis nem tudom hányan jegyzik mondjuk csak közülünk, hogy '99-ben a Ferrari lett a csapat VB győztese (ráadásul sok-sok év után), arra viszont inkább, hogy Hakkinen lett a világbajnok, Irvine előtt (és sokan meg nem mondanák, hogy ő lett a második). Azt már meg sem említem, hogy mennyire esélyes teszem azt jövőre, hogy Webber Vettel-t segítse, ha vasárnap egy Vettel-Webber-Alonso sorrendű utolsó körnél, nem történik semmi. Tökéletesen igaza van annak, aki állítja, hogy ez esetben a RB a legtöketlenebb "csapatként" fog bevonulni a F1 történetébe...

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Jó hát Horner is álszent ezzel dumával, de Alonso is a Németországi eset után. Okosabb lett volna ha csöndben marad mert így joggal lehet támadni. Amúgy egyenlőre nem lehet semmivel sem vádolni a RedBullt. Sőt ha az utolsó versenyen Vettel csak a végén engedi el Webbert akkor sem.FViktor93
mi a különbség ha vettel a verseny közepén engedi el webbert és nem a végén?miilann
Lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem más az ha az utolsó verseny utolsó körében engedi el a csapattársát valaki és más az ha az év felénél ráadásul pont a balesetének évfordulóján sorolják hátra a versenyzőt.FViktor93
Most nem azert, de nagyon vicces ezt egy olyan embertol hallani, aki koveti az amerikai focit.Pl. McNabb nem erdemelt volna bizalmat stb. Kolbbal szemben, vagy hogy saskent vonuljon vissza (vagy a tobbi szentimentalis baromsag), esetleg nalunk Toomer egy utolso eves szerzodest stb. Mindkettot elkuldtek, pedig rengeteget tettek a csapatukert es meg lehetne sorolni a peldakat.

Manapsag a sportban ritkan szamit, hogy mit tettel tegnap, vagy hogy mi tortent egy evvel ezelott. Alt. azt nezik, hogy a csapatnak abban a pillanatban mi a jo, es a csapatnak a vb cim a jo. Az pont nem foglalkoztatott senkit, hogy egy eve zuzta ossze magat nalunk. Empatiaert nem csangetnek milliokat. Szivtelen es rideg vilag? Az, de ezt Massa is vallalta, amikor alairta a szerzodeset.

Es en akkor sem fogom tepni a szamat, ha a Red Bull meg pofatlanabb modon szol bele a sorrendbe, hogy Alonso ne legyen bajnok. Pontosabban kirohogom oket a sok alszent predikalasert, de jelen esetben a cel szentesiti az eszkozt. Vilagbajnokok akarnak lenni, ennyi. Ez nem az angol kisasszonyok es a gral lovagok kuzdelme.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Gomb is megszólalt az ügyben: http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/f1-a-nemet-nagydij-ranyomna-belyeget-alonso-sikerere-button-2052045


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Jó hát Horner is álszent ezzel dumával, de Alonso is a Németországi eset után. Okosabb lett volna ha csöndben marad mert így joggal lehet támadni. Amúgy egyenlőre nem lehet semmivel sem vádolni a RedBullt. Sőt ha az utolsó versenyen Vettel csak a végén engedi el Webbert akkor sem.FViktor93
mi a különbség ha vettel a verseny közepén engedi el webbert és nem a végén?miilann
Lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem más az ha az utolsó verseny utolsó körében engedi el a csapattársát valaki és más az ha az év felénél ráadásul pont a balesetének évfordulóján sorolják hátra a versenyzőt.FViktor93
véleményem szerint neked mindössze az böki a csőrödet, hogy alonsot engedték el 😊
ha nem akkor visszavonom. 😊

child please!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Jó hát Horner is álszent ezzel dumával, de Alonso is a Németországi eset után. Okosabb lett volna ha csöndben marad mert így joggal lehet támadni. Amúgy egyenlőre nem lehet semmivel sem vádolni a RedBullt. Sőt ha az utolsó versenyen Vettel csak a végén engedi el Webbert akkor sem.FViktor93
mi a különbség ha vettel a verseny közepén engedi el webbert és nem a végén?miilann
Lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem más az ha az utolsó verseny utolsó körében engedi el a csapattársát valaki és más az ha az év felénél ráadásul pont a balesetének évfordulóján sorolják hátra a versenyzőt.FViktor93
A balesete évfordulója okán egyetértek, h nem volt szép elengedni, viszont a másik részével, nem. Hiába volt az év felénél, Massa szezonjának addigra már vége volt, szóval ésszerű döntés volt a Ferraritól, nagyon kell nekik most az a 7 pont.

Sportban nincs emberség.

Ha meg a RedBull hagyja befutni őket Vettel Webber sorrendben úgy, hogy Alonso 3. és világbajnok lesz, akkor nem sportszerűek, hanem egyszerűen hülyék, de nagyon 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Jó hát Horner is álszent ezzel dumával, de Alonso is a Németországi eset után. Okosabb lett volna ha csöndben marad mert így joggal lehet támadni. Amúgy egyenlőre nem lehet semmivel sem vádolni a RedBullt. Sőt ha az utolsó versenyen Vettel csak a végén engedi el Webbert akkor sem.FViktor93
mi a különbség ha vettel a verseny közepén engedi el webbert és nem a végén?miilann
Lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem más az ha az utolsó verseny utolsó körében engedi el a csapattársát valaki és más az ha az év felénél ráadásul pont a balesetének évfordulóján sorolják hátra a versenyzőt.FViktor93
Igen egy profi szemléletü csapat aki VB-t akar nyerni pont azt fogja nézni amikor a VB címet nyerhető pilótája 2. míg a tök esélytelen 1. ,ráadásul a RedBullok gyorsabbak kb. mindenhol , hogy óó még csak a naptár felénél járunk, meg különben is évforduló van , maximum bukjuk a VB-t és akkor mivan... 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
"A Red Bull birodalom feje, Dietrich Mateschitz kijelentette, hogy a legvégső esetben sem támogatja a csapatutasítás alkalmazását, és inkább elbukja a bajnoki címet, mintsem arra kényszerítse pilótáit, hogy cseréljenek helyet a végső siker elérése érdekében."

A Red Bull ebből vagy lámaként vagy álszentként jöhet már csak ki 😀JayB
Nem tudom, hogy ez a többi szponzort meghatja-e?
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
"A Red Bull birodalom feje, Dietrich Mateschitz kijelentette, hogy a legvégső esetben sem támogatja a csapatutasítás alkalmazását, és inkább elbukja a bajnoki címet, mintsem arra kényszerítse pilótáit, hogy cseréljenek helyet a végső siker elérése érdekében."

A Red Bull ebből vagy lámaként vagy álszentként jöhet már csak ki 😀JayB
Ebből már jól nem jöhet ki a RB szerintem...

Ha elengedi Vettel Webbert azért, ha nem akkor pedig azért lesz balhé...

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
"A Red Bull birodalom feje, Dietrich Mateschitz kijelentette, hogy a legvégső esetben sem támogatja a csapatutasítás alkalmazását, és inkább elbukja a bajnoki címet, mintsem arra kényszerítse pilótáit, hogy cseréljenek helyet a végső siker elérése érdekében."

A Red Bull ebből vagy lámaként vagy álszentként jöhet már csak ki 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jó hát Horner is álszent ezzel dumával, de Alonso is a Németországi eset után. Okosabb lett volna ha csöndben marad mert így joggal lehet támadni. Amúgy egyenlőre nem lehet semmivel sem vádolni a RedBullt. Sőt ha az utolsó versenyen Vettel csak a végén engedi el Webbert akkor sem.FViktor93
mi a különbség ha vettel a verseny közepén engedi el webbert és nem a végén?miilann
Lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem más az ha az utolsó verseny utolsó körében engedi el a csapattársát valaki és más az ha az év felénél ráadásul pont a balesetének évfordulóján sorolják hátra a versenyzőt.