Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a digo elég rendesen elrontotta a dolgát. Megszabadult tőle, csak későn....apeszos
Hatalmas köcsög volt, egy újságíró barátom mesélte hogy rendes tarifái voltak interjúkhoz. Egy "hogy érzed magad" kérdésért is pénz kért...JayB
Számlát is megmutatta? :rolleyes: Motorshow1-nek pl miért nyilatkozott mindig ingyen? Na ezt magyarázzátok meg...

Lehet szidni Stefit meg minden, de azért azt nem szabad elfelejteni, hogy ő is kellett ahhoz, hogy legyen egy világbajnokunk, nélküle biztosan nem ment volna. Nyilván viszont ő is követett el hibákat, ahogy mindenki követ, de a lehető legjobbat próbálta kihozni mindig. Az évek alatt Gáborral egymás legjobb barátai is lettek, biztosan megvan a szakítás oka. No meg majd akkor is tessék köcsögözni Stefano-t, ha majd újabb fiatal magyar motorosokban látja meg a tehetséget, és juttatja el őket a vb-re...Kevesen tettek ennyit a magyar motorsportért, mint ő!

Csapat meg valszeg megvan, úgy gondolom Banderas csapatjába megy Kenny Noyes mellé Suter vázzal. Ha meglesz a megfelelő szerelői és mérnöki gárda jó lesz ez!Asbee
Bizonyára igazad van, nem vitattam a VB címig a munkáját. De onnantól rosszul irányította a dolgokat, azt hitte ő diktál. Nem írtam róla soha rosszat, inkább nem is írtam. Most is csak annyit, hogy elrontotta Talma karrierjét, megesik az ilyen, és ez nekem -személyes vélemény- nem tetszett. És bizony voltak furcsa megnyilvánulásai, nem egyszer Talmának kellett megmagyarázni, hogy miért nyilatkozik xy-nak, és zzs-nek miért nem, és mennyiért. Odáig felépítette Talmát, ideje volt pénzt is látni belőle.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az a digo elég rendesen elrontotta a dolgát. Megszabadult tőle, csak későn....apeszos
Hatalmas köcsög volt, egy újságíró barátom mesélte hogy rendes tarifái voltak interjúkhoz. Egy "hogy érzed magad" kérdésért is pénz kért...JayB
Számlát is megmutatta? :rolleyes: Motorshow1-nek pl miért nyilatkozott mindig ingyen? Na ezt magyarázzátok meg...

Lehet szidni Stefit meg minden, de azért azt nem szabad elfelejteni, hogy ő is kellett ahhoz, hogy legyen egy világbajnokunk, nélküle biztosan nem ment volna. Nyilván viszont ő is követett el hibákat, ahogy mindenki követ, de a lehető legjobbat próbálta kihozni mindig. Az évek alatt Gáborral egymás legjobb barátai is lettek, biztosan megvan a szakítás oka. No meg majd akkor is tessék köcsögözni Stefano-t, ha majd újabb fiatal magyar motorosokban látja meg a tehetséget, és juttatja el őket a vb-re...Kevesen tettek ennyit a magyar motorsportért, mint ő!

Csapat meg valszeg megvan, úgy gondolom Banderas csapatjába megy Kenny Noyes mellé Suter vázzal. Ha meglesz a megfelelő szerelői és mérnöki gárda jó lesz ez!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Schumit miért nem sorolod ide? Ő sokkal nagyobb csibész, mint az előző kettő együtt...

Emlékeztetőül: http://www.youtube.com/watch?v=Zvlw3lm3dV0

De még tehetnék ide pár videót... és ezek ugye vb címekről döntöttek....Sonics
Ezert en szimplan elvettem volna tole a VB-t. (mar ha ez az, amikor azert utotte ki emberunket)endorphyn
Vettek is el tőle idényt igaz csak 2. helyet. 😀
Amúgy meg nem értem mi ez a nagy felháborodás Senna pl. csinált sokkal durvább dolgokat. Pl. Mikor 200 nél ütközött talán Prosttal. Kellenek a csibészek főleg ha ügysen csinálják.Toca
Ot is eltiltottam volna. A csibeszseg nem azt jelenti, hogy egy masik ember testi epseget kockaztatva, minden sportemberi meltosagot nelkulozve kiutjuk es azzal nyerunk. Mas helyeken ezt a tipust ugy hivjak, hogy felelotlen egoista paraszt. Itt mindenki annak, aminek akarja.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Hát a mezőnyben két emberben van meg az az átgázolok mindenen és mindenkin elv. Ez pedig Hamilton és Alonso. Ők ketten mindenre képesek ha kell még a sportszerűség határát is surolják. Más kérdés, hogy kinek ez kinek az jön be. 😀FViktor93
Schumit miért nem sorolod ide? Ő sokkal nagyobb csibész, mint az előző kettő együtt...

Emlékeztetőül: http://www.youtube.com/watch?v=Zvlw3lm3dV0

De még tehetnék ide pár videót... és ezek ugye vb címekről döntöttek....Sonics
Ezert en szimplan elvettem volna tole a VB-t. (mar ha ez az, amikor azert utotte ki emberunket)endorphyn
Vettek is el tőle idényt igaz csak 2. helyet. 😀
Amúgy meg nem értem mi ez a nagy felháborodás Senna pl. csinált sokkal durvább dolgokat. Pl. Mikor 200 nél ütközött talán Prosttal. Kellenek a csibészek főleg ha ügysen csinálják.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hát a mezőnyben két emberben van meg az az átgázolok mindenen és mindenkin elv. Ez pedig Hamilton és Alonso. Ők ketten mindenre képesek ha kell még a sportszerűség határát is surolják. Más kérdés, hogy kinek ez kinek az jön be. 😀FViktor93
Schumit miért nem sorolod ide? Ő sokkal nagyobb csibész, mint az előző kettő együtt...

Emlékeztetőül: http://www.youtube.com/watch?v=Zvlw3lm3dV0

De még tehetnék ide pár videót... és ezek ugye vb címekről döntöttek....Sonics
Ezert en szimplan elvettem volna tole a VB-t. (mar ha ez az, amikor azert utotte ki emberunket)

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
http://www.youtube.com/watch?v=ZGztkHQQlMk
Nagyon hiányzik a forma1ből. Nincs hozzáfogható forma a mai mezőnyben.FViktor93
Well said!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az a digo elég rendesen elrontotta a dolgát. Megszabadult tőle, csak későn....apeszos
Hatalmas köcsög volt, egy újságíró barátom mesélte hogy rendes tarifái voltak interjúkhoz. Egy "hogy érzed magad" kérdésért is pénz kért...JayB
Favaro személyiségével kapcsolatban biztos igazatok van, de azért sztem az h Talma 2005-ben a KTM-hez került az őneki volt köszönhető. Komoly kapcsolatai voltak és akkoriban jól menedzselte Talmácsit, a média is tele volt vele.
az is tuti h nagyon levette lóvéval amikor futott a szekér.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Az a digo elég rendesen elrontotta a dolgát. Megszabadult tőle, csak későn....apeszos
Hatalmas köcsög volt, egy újságíró barátom mesélte hogy rendes tarifái voltak interjúkhoz. Egy "hogy érzed magad" kérdésért is pénz kért...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a digo elég rendesen elrontotta a dolgát. Megszabadult tőle, csak későn....
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
Na úgy tűnik, hogy Talma talált csapatot magának a következő szezonra.

http://sportgeza.hu/motogp/2010/11/11/banderashoz_igazol_talmacsi/

Remélem, hogy jobb szezonja lesz, mint amilyen idén volt....Sonics
Ezzel lesz akkor 12 év alatt 13 csapat. Korrekt.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Na úgy tűnik, hogy Talma talált csapatot magának a következő szezonra.

http://sportgeza.hu/motogp/2010/11/11/banderashoz_igazol_talmacsi/

Remélem, hogy jobb szezonja lesz, mint amilyen idén volt....

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem Hamilton is idővel lenyugszik majd. Ennyi idősen Alonso is ilyen volt, mostanra látszik rajta hogy megérett, nem cselekszik meggondolatlanul stb. Hamiltonból ez még nagyon hiányzik mint látthattuk idén. (És Vettelből is)JayB
Mert fiatalok még... Valószínűleg ha Hamilton is ott kezdte volna, mint Alonso, és nem tolnak a segge alá rögvest egy jó autót, mondjuk jövőre lett volna meg az első VB címe, de a fejlődése látványosabb lett volna. Vettel meg azt hitte a tuti kocsival automatikusan jár a VB cím is neki. Mikor nem így történt, durcás lett, mert dolgozni is kellett volna érte. Nem baj, majd jövőre. Gyerek még, ráfér a lecke Alonso-tól....
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://www.youtube.com/watch?v=ZGztkHQQlMk
Nagyon hiányzik a forma1ből. Nincs hozzáfogható forma a mai mezőnyben.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Szerintem Hamilton is idővel lenyugszik majd. Ennyi idősen Alonso is ilyen volt, mostanra látszik rajta hogy megérett, nem cselekszik meggondolatlanul stb. Hamiltonból ez még nagyon hiányzik mint látthattuk idén. (És Vettelből is)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát a mezőnyben két emberben van meg az az átgázolok mindenen és mindenkin elv. Ez pedig Hamilton és Alonso. Ők ketten mindenre képesek ha kell még a sportszerűség határát is surolják. Más kérdés, hogy kinek ez kinek az jön be. 😀FViktor93
Schumit miért nem sorolod ide? Ő sokkal nagyobb csibész, mint az előző kettő együtt...

Emlékeztetőül: http://www.youtube.com/watch?v=Zvlw3lm3dV0

De még tehetnék ide pár videót... és ezek ugye vb címekről döntöttek....Sonics
Mert ő már a múlt. A fiatalokról van szó, és hogy ki lehet hasonló kvalitású versenyző. Alonso nem. Legalább is nem hinném. Egyedül Hamiltonban van meg az a pofátlan "csibészség", ami olyan szintre emelheti. De az meg a távoli jövő..... Azonkívül Alonsonak nem igazán enged meg annyit az FIA, amit Schuminak annó...
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Hát a mezőnyben két emberben van meg az az átgázolok mindenen és mindenkin elv. Ez pedig Hamilton és Alonso. Ők ketten mindenre képesek ha kell még a sportszerűség határát is surolják. Más kérdés, hogy kinek ez kinek az jön be. 😀FViktor93
Schumit miért nem sorolod ide? Ő sokkal nagyobb csibész, mint az előző kettő együtt...

Emlékeztetőül: http://www.youtube.com/watch?v=Zvlw3lm3dV0

De még tehetnék ide pár videót... és ezek ugye vb címekről döntöttek....

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Így van. De korántsem akkora versenyző, mint amekkora arca van. Ebben a mezőnyben Alonso az igazi versenyző, pedig minden vagyok, csak Alonso fan nem. Hamilton sem az. Akadnak nagy tehetségek, Vettel, Kubica, Rosberg, Hamilton, de még kell egy kis idő, hogy igazán kiforrjanak. Szerintem Schumacherhez, egyenlőre csak Hamilton mérhető, csak benne látom azt a fajta pofátlanságot, ami kell hozzá.apeszos
Hát a mezőnyben két emberben van meg az az átgázolok mindenen és mindenkin elv. Ez pedig Hamilton és Alonso. Ők ketten mindenre képesek ha kell még a sportszerűség határát is surolják. Más kérdés, hogy kinek ez kinek az jön be. 😀FViktor93
Igen, viszont Alonso már -szerintem- kiforrott, érett versenyző, Hamilton csak lesz. Ha lesz. Alonso is csak akkor "gázol", ha elgurult a gyógyszere, de már ez sem túl gyakori nála....apeszos
Igen, útóbbi időben nagyon lehiggadt. (De azért Hülkenbergen hamarabb áthámozta magát mint Hami 😛) Talán most Abhu Dhabiban ha úgy alakulnak a dolgok hogy nincs mese menni kell előre ismét láthatjuk a vad Alonsot.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ne aggodj, senki nem a vezetesi kepessegeit becsuli le 😊endorphyn
Így van. De korántsem akkora versenyző, mint amekkora arca van. Ebben a mezőnyben Alonso az igazi versenyző, pedig minden vagyok, csak Alonso fan nem. Hamilton sem az. Akadnak nagy tehetségek, Vettel, Kubica, Rosberg, Hamilton, de még kell egy kis idő, hogy igazán kiforrjanak. Szerintem Schumacherhez, egyenlőre csak Hamilton mérhető, csak benne látom azt a fajta pofátlanságot, ami kell hozzá.apeszos
Hát a mezőnyben két emberben van meg az az átgázolok mindenen és mindenkin elv. Ez pedig Hamilton és Alonso. Ők ketten mindenre képesek ha kell még a sportszerűség határát is surolják. Más kérdés, hogy kinek ez kinek az jön be. 😀FViktor93
Igen, viszont Alonso már -szerintem- kiforrott, érett versenyző, Hamilton csak lesz. Ha lesz. Alonso is csak akkor "gázol", ha elgurult a gyógyszere, de már ez sem túl gyakori nála....
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Vettel képeségeit azért eléggé alálbecsülitek 😊 Nem (csak) a két szép szeme miatt van ott ahol ennyi idősen. Emlékezzünk vissza mikor szinte gokartból átültették a BMW-be mit művelt, Kobayashi sehol sincs ehez egyelőre.JayB
Ne aggodj, senki nem a vezetesi kepessegeit becsuli le 😊endorphyn
Így van. De korántsem akkora versenyző, mint amekkora arca van. Ebben a mezőnyben Alonso az igazi versenyző, pedig minden vagyok, csak Alonso fan nem. Hamilton sem az. Akadnak nagy tehetségek, Vettel, Kubica, Rosberg, Hamilton, de még kell egy kis idő, hogy igazán kiforrjanak. Szerintem Schumacherhez, egyenlőre csak Hamilton mérhető, csak benne látom azt a fajta pofátlanságot, ami kell hozzá.apeszos
Hát a mezőnyben két emberben van meg az az átgázolok mindenen és mindenkin elv. Ez pedig Hamilton és Alonso. Ők ketten mindenre képesek ha kell még a sportszerűség határát is surolják. Más kérdés, hogy kinek ez kinek az jön be. 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Vettel képeségeit azért eléggé alálbecsülitek 😊 Nem (csak) a két szép szeme miatt van ott ahol ennyi idősen. Emlékezzünk vissza mikor szinte gokartból átültették a BMW-be mit művelt, Kobayashi sehol sincs ehez egyelőre.JayB
Ne aggodj, senki nem a vezetesi kepessegeit becsuli le 😊endorphyn
Így van. De korántsem akkora versenyző, mint amekkora arca van. Ebben a mezőnyben Alonso az igazi versenyző, pedig minden vagyok, csak Alonso fan nem. Hamilton sem az. Akadnak nagy tehetségek, Vettel, Kubica, Rosberg, Hamilton, de még kell egy kis idő, hogy igazán kiforrjanak. Szerintem Schumacherhez, egyenlőre csak Hamilton mérhető, csak benne látom azt a fajta pofátlanságot, ami kell hozzá.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Vettel képeségeit azért eléggé alálbecsülitek 😊 Nem (csak) a két szép szeme miatt van ott ahol ennyi idősen. Emlékezzünk vissza mikor szinte gokartból átültették a BMW-be mit művelt, Kobayashi sehol sincs ehez egyelőre.JayB
Ne aggodj, senki nem a vezetesi kepessegeit becsuli le 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Vettel képeségeit azért eléggé alálbecsülitek 😊 Nem (csak) a két szép szeme miatt van ott ahol ennyi idősen. Emlékezzünk vissza mikor szinte gokartból átültették a BMW-be mit művelt, Kobayashi sehol sincs ehez egyelőre.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Én már felvetettem 😀 Kamui barátunknál lehet h egykörön jobb Vettel viszont Kobayashi verseny közben gátlás nélkül megtámadná 😂empty taxi
Én abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy gyorsabb lenne.... megnézném egyforma autóban őket.apeszos
Egyszer lehet, hogy megelőzhetné Vettelt Kobayashi san...
Csak akkor Marko san-tól kapna egy rövid kardot, és Marko san kiadná a parancsot - na nem csapatutasítást ám! 😉

HARAKIRI! 😀Sonics
Azt csak egy Soghun adhat ki neki, Marko meg minden csak az nem. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Vettel mellé menjen Kobayashi san.... Rögvest visszasírná Webbert... 😀apeszos
Én már felvetettem 😀 Kamui barátunknál lehet h egykörön jobb Vettel viszont Kobayashi verseny közben gátlás nélkül megtámadná 😂empty taxi
Én abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy gyorsabb lenne.... megnézném egyforma autóban őket.apeszos
Kobayashi megenne regellire 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Vettel mellé menjen Kobayashi san.... Rögvest visszasírná Webbert... 😀apeszos
Én már felvetettem 😀 Kamui barátunknál lehet h egykörön jobb Vettel viszont Kobayashi verseny közben gátlás nélkül megtámadná 😂empty taxi
Én abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy gyorsabb lenne.... megnézném egyforma autóban őket.apeszos
Egyszer lehet, hogy megelőzhetné Vettelt Kobayashi san...
Csak akkor Marko san-tól kapna egy rövid kardot, és Marko san kiadná a parancsot - na nem csapatutasítást ám! 😉

HARAKIRI! 😀