NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem büntették meg.Toca
Phfuuu.... Ne is ezen múljon az izgalom.apeszos
Érezték hogy azért ezzel komolyan belenyúltak volna a VB harcba,Ferka drukkerként én nyilván örültem volna de jobb(korrektebb) ez így.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem büntették meg.Toca
Phfuuu.... Ne is ezen múljon az izgalom.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Hát Webber mindenképpen... 😂

Na, úgy néz ki Hamiltont kiveszik a játékból.... Nehogy egy kicsit is izgalmas legyen.
Vizsgálják Hamilton újabb agresszív manőverét, büntetést kaphatapeszos
Sztem nem merik nagyon megvágni.
Max pénzbünti lesz.Bazzani
Én is ezt gondolnám, ha nem lett volna már egy megrovása ezen a hétvégén.... De volt....apeszos
Nem büntették meg.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Btw: Az RBnél szerintetek átkozzák, hogy meg lett tartva a Koreai futam? 😀Black_Adder
Hát Webber mindenképpen... 😂

Na, úgy néz ki Hamiltont kiveszik a játékból.... Nehogy egy kicsit is izgalmas legyen.
Vizsgálják Hamilton újabb agresszív manőverét, büntetést kaphatapeszos
Sztem nem merik nagyon megvágni.
Max pénzbünti lesz.Bazzani
Én is ezt gondolnám, ha nem lett volna már egy megrovása ezen a hétvégén.... De volt....
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Btw: Az RBnél szerintetek átkozzák, hogy meg lett tartva a Koreai futam? 😀Black_Adder
Hát Webber mindenképpen... 😂

Na, úgy néz ki Hamiltont kiveszik a játékból.... Nehogy egy kicsit is izgalmas legyen.
Vizsgálják Hamilton újabb agresszív manőverét, büntetést kaphatapeszos
Sztem nem merik nagyon megvágni.
Max pénzbünti lesz.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 848
Ha nem lesz műszaki hiba Alonsonál meglesz ez, erre a nyakamat tenném.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Btw: Az RBnél szerintetek átkozzák, hogy meg lett tartva a Koreai futam? 😀Black_Adder
Hát Webber mindenképpen... 😂

Na, úgy néz ki Hamiltont kiveszik a játékból.... Nehogy egy kicsit is izgalmas legyen.
Vizsgálják Hamilton újabb agresszív manőverét, büntetést kaphat
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Sokat számít, h Alonso már volt világbajnok, Webber meg nem és ha most nem lesz, akkor már soha se. Az ilyet azért nehéz elviselni. Nem véletlen, hogy itt a hajrában Alonso ennyire stabil, egy az RB-nél mindenképp gyengébb autóval.

Vettelnek eddig még (a hajrában) nem remegett meg a keze, de már nincs kezében a sorsa, valamennyire az esélytelenek nyugalmával mehet.

Btw: Az RBnél szerintetek átkozzák, hogy meg lett tartva a Koreai futam? 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Webber lesz annyira következetes hogyha ő nem nyer Vettel se nyerjen.Toca
hát nem tudom,valahogy én tőle most nagyon tartok simán benne van szerintem hogy eldurran az agya,és a legkevésbbé fog olyanon agyalni hogy mi van Vettellel.Ha az első kanyart túléli Alonso gond nélkül és a vörös cápa sem fog rakoncátlankodni akkor ő a VB de én a rajtól nagyon be vagyok kekszelve.Cowboykarcsi
Van is miért.... 😀 Webber mindenképp el akar menni majd, ha kell Alonson keresztül is... Meg kéne fogadni egy Hamilton VB-t 😂 Webber-Alonso kicsapják egymást a rajtnál, Vettel motorja elfüstöl.... 😂 Toto gyilkos....
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Azért a rajt holnap több, mint érdekes lesz. Button és Massa is eléggé jó pozícióban van ahhoz, hogy erősen bezavarjon a képbe... 😊
Webber pedig ha vb első szeretne lenni, akkor valami igen nagyot kell dobnia.

Érdekes lesz a holnapi verseny az tuti.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Webber lesz annyira következetes hogyha ő nem nyer Vettel se nyerjen.Toca
hát nem tudom,valahogy én tőle most nagyon tartok simán benne van szerintem hogy eldurran az agya,és a legkevésbbé fog olyanon agyalni hogy mi van Vettellel.Ha az első kanyart túléli Alonso gond nélkül és a vörös cápa sem fog rakoncátlankodni akkor ő a VB de én a rajtól nagyon be vagyok kekszelve.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Webber lesz annyira következetes hogyha ő nem nyer Vettel se nyerjen.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Webber Alonso mögül rajtol...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem semmi pókerarca van Fernandonak.... halál nyugott(nak látszik)!
Jó lesz ez!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a 0,03 mp. nem túl combos előny Vettelnek... Ha Hamilton besegít Vettelnél (tekintettel 2008-ra) Alonsonak csak maga mögött kell tartania Webbert... 😀
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ez igy eddig nagyon jó Alonso szempontjából. 😊 Holnap valakit be fog darálni Webber van akkora gyökér favágó.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Hoho Fernandonak áll a zászló. Mark betlizett...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az milyen volt már, Michael Schumacher jön (üvöltve!!)..... és 8. 😂 😂

Nekem pont fordítva volt, idény elején idegesített a RedBull imádata, mostanra már furcsa kimondani de elviselem.
Na jöjjenek azok a nyilt lapok!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A q 1 presztizs kérdésre kicsit jobban rápörgött mint kellene, de csak az utolsó futam, na. 😊 Izgatott, lelkes én behalok mindig rajta.Chrisdol
Az elején (mármint az idény elején) még én is röhögtem rajta, de most már enyhén szólva idegesítő az ember....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A q 1 presztizs kérdésre kicsit jobban rápörgött mint kellene, de csak az utolsó futam, na. 😊 Izgatott, lelkes én behalok mindig rajta.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Idáig hallom a TV-ből a fitymacsattogást. A Red Bull szóvivő rántja a recskát izgalmában: "szebasztián fetteeeel".....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
He he.... Hamilton is tud valamit:
"Az autót jónak érzem, ezért bízom egy szép időmérőben holnap. Természetesen nehéz dolgunk lesz, hiszen a Red Bull-ok hajlamosak fél másodpercet elővarázsolni a Q3-ban...."apeszos
az a fél másodperc a szabadedzésen is megvan... nyilván javulnak ha felrakják a friss lágy szettet... de minden csapat ezt csinálja, nem értem mi az amit Hamilton tudhat... 😉eaglesmcnabb
Hogy fél mp-el lassabb... 😛 Egyébként az a hátrány nem lenne annyi, mert Hamilton szinte minden körében hibázott. Jobban aggaszt Alonso közel 0,8-as hátránya....
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
He he.... Hamilton is tud valamit:
"Az autót jónak érzem, ezért bízom egy szép időmérőben holnap. Természetesen nehéz dolgunk lesz, hiszen a Red Bull-ok hajlamosak fél másodpercet elővarázsolni a Q3-ban...."apeszos
az a fél másodperc a szabadedzésen is megvan... nyilván javulnak ha felrakják a friss lágy szettet... de minden csapat ezt csinálja, nem értem mi az amit Hamilton tudhat... 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a 0,5 mp...... Alonsonak nagyon össze kell kapnia magát, mert Hamilton nem nagyon tud segíteni neki.....
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
stream: http://vipstands.com/ szabadedzés 3apeszos
nekem nem mükszikCowboykarcsi
Három flash link (chanel 1-2-3) van alul, az egyik csak megy...
ez biztos megy: http://www.boxlive.tv/channels/banban12