Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
stream: http://vipstands.com/ szabadedzés 3apeszos
nekem nem mükszikCowboykarcsi
Itt is keresgélhetsz....
http://f1-live.hu/hirek/hirajanlo/24998/29/abu_dhabi_nagydij_harmadik_szabadedzes__1100_elokep/

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
stream: http://vipstands.com/ szabadedzés 3apeszos
nekem nem mükszik

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
stream: http://vipstands.com/ szabadedzés 3
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
He he.... Hamilton is tud valamit:
"Az autót jónak érzem, ezért bízom egy szép időmérőben holnap. Természetesen nehéz dolgunk lesz, hiszen a Red Bull-ok hajlamosak fél másodpercet elővarázsolni a Q3-ban...."
apeszos
Én megértem a RedBullt minek tönkreverni a többieket a szabadedzéseken. Egyrészről így elhihetetik a többiekkel, hogy van esélyük így még édesebb számukra az, hogy még sincs. Plusz ha már a szabadedzéseken így mennének ki nézné meg az időmérőt? 😀
több mint 13 éve
KGB 79
He he.... Hamilton is tud valamit:
"Az autót jónak érzem, ezért bízom egy szép időmérőben holnap. Természetesen nehéz dolgunk lesz, hiszen a Red Bull-ok hajlamosak fél másodpercet elővarázsolni a Q3-ban...."
apeszos
ott szokták feltenni a lágy keveréket
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
He he.... Hamilton is tud valamit:
"Az autót jónak érzem, ezért bízom egy szép időmérőben holnap. Természetesen nehéz dolgunk lesz, hiszen a Red Bull-ok hajlamosak fél másodpercet elővarázsolni a Q3-ban...."
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az nem semmi volt.... 😀 Szegény Massa, nem tudom a jóisten mely testrészét fogja, de nem a lábát az biztos. 😛 Azóta is a rossz oldalán áll....
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nem, nem keverem. Glock-ot csak az utolsó körben előzte meg. Előtte négy körrel viszont Vettel ment el Hamilton mellett, és ha marad a sorrend, akkor Massa lett volna a VB.
http://www.youtube.com/watch?v=9l1rMaoRRacapeszos
Jó a memóriád, nekem ez már homályba veszett 😉 Az volt nagyon előttem, mikor Massa családja örömtáncot lejt, majd megtudják rá fél percre, hogy Hamilton megelőzte Glock-ot. Hát nem voltak túl boldogok...

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lesz itt fölény. Az időmérőn megint találnak a pult alatt 4-5 tizedet, oszt kész. Hamilton bekavarhat, de inkább Vettellel tegye.... Eszembe jutott 2008 Brazília, ahol Vettel majdnem elvette Hamiltontól a VB-t. 😀 Most visszaadhatná....apeszos
Nem Glock-al kevered? Ő ment száraz pályás gumikkal Hamilton előtt, csak az újra rákezdő eső miatt nem tudott kigyorsítani az utolsó kanyarnál és Lewis le tudta előzni, így a végelszámolásban megelőzte Massa-t.
Pedig abban az évben nagyon megérdemelte volna a brazil a címet! Hungaroringen rajt-cél győzelem lett volna, erre megállt az uccsó körben a motorja (ez mondjuk benne van), de Szingapúr-ban - Domenicali-ék faszsága miatt - ment el a VB-cím (lámpa a "nyalókás ember" helyett... jól megváltották vele a világot).N-Drew
Nem, nem keverem. Glock-ot csak az utolsó körben előzte meg. Előtte négy körrel viszont Vettel ment el Hamilton mellett, és ha marad a sorrend, akkor Massa lett volna a VB.
http://www.youtube.com/watch?v=9l1rMaoRRac
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hornerrel? Az a hatalmas erkölcsössége, és óriásira fejlesztett (talán azt is Newey tervezte) igazságérzete... Miközben teljesen ártatlan arckifejezéssel csinált bohócot Webberből, és még meg is magyarázza. No meg az a hosszú, kontinenseken átívelő mozgékony nyelve, ami nem akar kiszabadulni Mateschitz..... onnan.apeszos
Azt mond már nekem, hogy Webberből mikor csináltak bohocót a RedBullnál? Mert én nem emlékszem semmilyen esetre sem, ahol Webbert bántották volna. Egyedül azt a szárnymizériát lehet felhozni, de ott se tudunk minden részletet.FViktor93
Mondjuk Törökországban. És a folyamatos nyilatkozatok.... "Nálunk nincs csapatsorrend...." Ja, nincs. Mégis Vettelt tolták, amennyire csak lehetett, minden mozdulatuk azt sugallta, hogy Vettel a király. Ezzel nem is lenne baj, ha mondjuk az elején elmondják, hogy Vettel a favorit. Akkor most csak Vettelen röhögnénk, hogy megveri a "másodpilóta". Így az egész csapaton, hogy milyen balf@szok. Meg azon a farok csapatfőnökön. Már csak a Czollner hiányzik a stábjukból.... 😛apeszos
Hát azért Hornert van egy csapatfőnök aki veri magasan 😀
Törökországban nem értünk egyet. Ott nálam Webber volt a hibás, de ezt már kitárgyaltuk. Viszont továbbra se látok kézzelfogható bizonyitékot, hogy Webber el van nyomva.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Lesz itt fölény. Az időmérőn megint találnak a pult alatt 4-5 tizedet, oszt kész. Hamilton bekavarhat, de inkább Vettellel tegye.... Eszembe jutott 2008 Brazília, ahol Vettel majdnem elvette Hamiltontól a VB-t. 😀 Most visszaadhatná....apeszos
Nem Glock-al kevered? Ő ment száraz pályás gumikkal Hamilton előtt, csak az újra rákezdő eső miatt nem tudott kigyorsítani az utolsó kanyarnál és Lewis le tudta előzni, így a végelszámolásban megelőzte Massa-t.
Pedig abban az évben nagyon megérdemelte volna a brazil a címet! Hungaroringen rajt-cél győzelem lett volna, erre megállt az uccsó körben a motorja (ez mondjuk benne van), de Szingapúr-ban - Domenicali-ék faszsága miatt - ment el a VB-cím (lámpa a "nyalókás ember" helyett... jól megváltották vele a világot).N-Drew
Belgium és Fuji ennyit a 2008as szezonról. Szépen ment Massa, de Hamilton balfasz büntetései nélkül esélye se lett volna.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hornerrel mi a bajod? én bírom a tagot...Mondjuk azt se gondoltam volna, hogy Ferrari fan létemre valaha egy másik csapat versenyzőjének fogok drukkolni 😊eaglesmcnabb
Hornerrel? Az a hatalmas erkölcsössége, és óriásira fejlesztett (talán azt is Newey tervezte) igazságérzete... Miközben teljesen ártatlan arckifejezéssel csinált bohócot Webberből, és még meg is magyarázza. No meg az a hosszú, kontinenseken átívelő mozgékony nyelve, ami nem akar kiszabadulni Mateschitz..... onnan.apeszos
Azt mond már nekem, hogy Webberből mikor csináltak bohocót a RedBullnál? Mert én nem emlékszem semmilyen esetre sem, ahol Webbert bántották volna. Egyedül azt a szárnymizériát lehet felhozni, de ott se tudunk minden részletet.FViktor93
Mondjuk Törökországban. És a folyamatos nyilatkozatok.... "Nálunk nincs csapatsorrend...." Ja, nincs. Mégis Vettelt tolták, amennyire csak lehetett, minden mozdulatuk azt sugallta, hogy Vettel a király. Ezzel nem is lenne baj, ha mondjuk az elején elmondják, hogy Vettel a favorit. Akkor most csak Vettelen röhögnénk, hogy megveri a "másodpilóta". Így az egész csapaton, hogy milyen balf@szok. Meg azon a farok csapatfőnökön. Már csak a Czollner hiányzik a stábjukból.... 😛
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Lesz itt fölény. Az időmérőn megint találnak a pult alatt 4-5 tizedet, oszt kész. Hamilton bekavarhat, de inkább Vettellel tegye.... Eszembe jutott 2008 Brazília, ahol Vettel majdnem elvette Hamiltontól a VB-t. 😀 Most visszaadhatná....apeszos
Nem Glock-al kevered? Ő ment száraz pályás gumikkal Hamilton előtt, csak az újra rákezdő eső miatt nem tudott kigyorsítani az utolsó kanyarnál és Lewis le tudta előzni, így a végelszámolásban megelőzte Massa-t.
Pedig abban az évben nagyon megérdemelte volna a brazil a címet! Hungaroringen rajt-cél győzelem lett volna, erre megállt az uccsó körben a motorja (ez mondjuk benne van), de Szingapúr-ban - Domenicali-ék faszsága miatt - ment el a VB-cím (lámpa a "nyalókás ember" helyett... jól megváltották vele a világot).

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Anno az nem érdekelt ennyire. Helmut Marko és Mr. "talpig becsületes" Horner kihozza belőlem az állatot. Bocs.apeszos
Hornerrel mi a bajod? én bírom a tagot...Mondjuk azt se gondoltam volna, hogy Ferrari fan létemre valaha egy másik csapat versenyzőjének fogok drukkolni 😊eaglesmcnabb
Hornerrel? Az a hatalmas erkölcsössége, és óriásira fejlesztett (talán azt is Newey tervezte) igazságérzete... Miközben teljesen ártatlan arckifejezéssel csinált bohócot Webberből, és még meg is magyarázza. No meg az a hosszú, kontinenseken átívelő mozgékony nyelve, ami nem akar kiszabadulni Mateschitz..... onnan.apeszos
Azt mond már nekem, hogy Webberből mikor csináltak bohocót a RedBullnál? Mert én nem emlékszem semmilyen esetre sem, ahol Webbert bántották volna. Egyedül azt a szárnymizériát lehet felhozni, de ott se tudunk minden részletet.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hornerrel? Az a hatalmas erkölcsössége, és óriásira fejlesztett (talán azt is Newey tervezte) igazságérzete... Miközben teljesen ártatlan arckifejezéssel csinált bohócot Webberből, és még meg is magyarázza. No meg az a hosszú, kontinenseken átívelő mozgékony nyelve, ami nem akar kiszabadulni Mateschitz..... onnan.apeszos
én úgy gondolom (lehet hogy rosszul), hogy Hornernek nem sok beleszólása van a nagyobb dolgokban a csapatnál. azt kell csinálnia amit a nagyfőnök mond. bár nincs kizárva hogy tévedek, de én így látom.eaglesmcnabb
Jól gondolod. Ezért írtam a mozgékony testrészt. Horner nyilatkozataiból teljesen kiviláglik mit is akar a főbika. Tulajdonképpen nem kellene kárhoztatnom ezért, mert jól fizető állás az övé, és lehet én is ezt tenném a helyében. De nem vagyok a helyében, és kibicnek semmi sem drága ugye. De láttam már gerincesebb csapatfőnököt is...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hornerrel? Az a hatalmas erkölcsössége, és óriásira fejlesztett (talán azt is Newey tervezte) igazságérzete... Miközben teljesen ártatlan arckifejezéssel csinált bohócot Webberből, és még meg is magyarázza. No meg az a hosszú, kontinenseken átívelő mozgékony nyelve, ami nem akar kiszabadulni Mateschitz..... onnan.apeszos
én úgy gondolom (lehet hogy rosszul), hogy Hornernek nem sok beleszólása van a nagyobb dolgokban a csapatnál. azt kell csinálnia amit a nagyfőnök mond. bár nincs kizárva hogy tévedek, de én így látom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Anno az nem érdekelt ennyire. Helmut Marko és Mr. "talpig becsületes" Horner kihozza belőlem az állatot. Bocs.apeszos
Hornerrel mi a bajod? én bírom a tagot...Mondjuk azt se gondoltam volna, hogy Ferrari fan létemre valaha egy másik csapat versenyzőjének fogok drukkolni 😊eaglesmcnabb
Hornerrel? Az a hatalmas erkölcsössége, és óriásira fejlesztett (talán azt is Newey tervezte) igazságérzete... Miközben teljesen ártatlan arckifejezéssel csinált bohócot Webberből, és még meg is magyarázza. No meg az a hosszú, kontinenseken átívelő mozgékony nyelve, ami nem akar kiszabadulni Mateschitz..... onnan.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Anno az nem érdekelt ennyire. Helmut Marko és Mr. "talpig becsületes" Horner kihozza belőlem az állatot. Bocs.apeszos
Hornerrel mi a bajod? én bírom a tagot...Mondjuk azt se gondoltam volna, hogy Ferrari fan létemre valaha egy másik csapat versenyzőjének fogok drukkolni 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért a 2. edzésen úgy tűnik itt nem elsz akkor fölény. Hamilton szerencsésen futott ilyen kört a többiek asszem nem is mentek lágyon.
Alonso simán verte Webbert(0,001 ) 😀
Remélem most az időmérőn valamelyik RB meg lesz csípve és akkor már nagy gond talán nem lesz.Toca
Lesz itt fölény. Az időmérőn megint találnak a pult alatt 4-5 tizedet, oszt kész. Hamilton bekavarhat, de inkább Vettellel tegye.... Eszembe jutott 2008 Brazília, ahol Vettel majdnem elvette Hamiltontól a VB-t. 😀 Most visszaadhatná....
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Azért a 2. edzésen úgy tűnik itt nem elsz akkor fölény. Hamilton szerencsésen futott ilyen kört a többiek asszem nem is mentek lágyon.
Alonso simán verte Webbert(0,001 ) 😀
Remélem most az időmérőn valamelyik RB meg lesz csípve és akkor már nagy gond talán nem lesz.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az teljesen elkepzelhetettlen, hogy megiscsak jobbak, mint a tobbiek?endorphyn
Nem az a gond hogy jobbak, hanem hogy ennyivel? És mindíg akkor amikor szorul a gatyamadzag? Nem hinném, hogy a Ferkánál, meg a Mercinél balf@szok ülnekapeszos
En ertem, hogy gond, de hat az nem volt gond anno, amikor a Ferrari vagy a McLaren volt ilyen jo? 😊endorphyn
Anno az nem érdekelt ennyire. Helmut Marko és Mr. "talpig becsületes" Horner kihozza belőlem az állatot. Bocs.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Én azt egész egyszerűen nem hiszem el, hogy nincs valami suskus a Red Bull autóiban. Hogy lehet az, hogy amint megközelítik őket, rögtön találnak kb. 0,5 mp-et. Az nagyon sok!apeszos
Az teljesen elkepzelhetettlen, hogy megiscsak jobbak, mint a tobbiek?endorphyn
Nem az a gond hogy jobbak, hanem hogy ennyivel? És mindíg akkor amikor szorul a gatyamadzag? Nem hinném, hogy a Ferkánál, meg a Mercinél balf@szok ülnekapeszos
En ertem, hogy gond, de hat az nem volt gond anno, amikor a Ferrari vagy a McLaren volt ilyen jo? 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én azt egész egyszerűen nem hiszem el, hogy nincs valami suskus a Red Bull autóiban. Hogy lehet az, hogy amint megközelítik őket, rögtön találnak kb. 0,5 mp-et. Az nagyon sok!apeszos
Az teljesen elkepzelhetettlen, hogy megiscsak jobbak, mint a tobbiek?endorphyn
Nem az a gond hogy jobbak, hanem hogy ennyivel? És mindíg akkor amikor szorul a gatyamadzag? Nem hinném, hogy a Ferkánál, meg a Mercinél balf@szok ülnek
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Én azt egész egyszerűen nem hiszem el, hogy nincs valami suskus a Red Bull autóiban. Hogy lehet az, hogy amint megközelítik őket, rögtön találnak kb. 0,5 mp-et. Az nagyon sok!apeszos
Az teljesen elkepzelhetettlen, hogy megiscsak jobbak, mint a tobbiek?

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én azt egész egyszerűen nem hiszem el, hogy nincs valami suskus a Red Bull autóiban. Hogy lehet az, hogy amint megközelítik őket, rögtön találnak kb. 0,5 mp-et. Az nagyon sok!